•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київська Русь - можливо треба відродити Нашу стару Державу?

Автор Повідомлення
Русіч

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2010, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

надо просто провести карательную экспедицию против третьего хазарского каганата.( РФ ) и дать понять кацапам, что есть РУСЬ
Русіч

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2010, 23:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

5 - го июня - день памяти последнего руського князя Святослава, который положил конец хазарам. Слава Святославу!
українець-русин

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2010, 02:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні в якому разі не можна припустити перейменування України на Русь. Це не москалі нас перейменували на українців, а ми самі. Коли вони поцупили наше справжнє ім'я, то намагалися примазатися до нас. Так, ніби-то ми Русь і вони Русь, і ми єдиний народ. Доречі, Московія дуже довго не визнавала існування української нації. Це вже, здається, більшовики мусили визнати нас, бо перші роки у владі вони були слабкі і йшлися на поступки.
І тому сьогодні треба у нас в Україні називати їх тільки москалями, а ніяк не руССССкімі. Цим ми показуємо, що добре пам'ятаємо, хто вони є насправді.
А от українець - то є національно самосвідомий та патріотичний русин(Русь, руси, русини. русичі то не було самоназвою). Чому самосвідомий? - Бо не визнає москалів єдиним народом з нами.
Кому ця тема цікава(на справді рекомундую почитати всім, кому не байдужа наша Батьківщина), то докладніше про це можна(ТРЕБА) почитати тут: http://exlibris.org.ua/nakonechny/
Євген Наконечний: Вкрадене ім'я, або чому русини стали українцями.

ЗІ
Доречі, я цю роботу роздрукував для свого батька, бо в нього немає комп'ютера. Так і вам раджу зробити і дати почитати родичам та друзям у яких немає можливості з компа почитати.
Істинко

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2010, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вражений, невже мені ви дозволили спілкуватись на цьому форумі,з моїм народом? Дякую! Чи це ваш недогляд? Я вам бажав добра, але ваші не розумні модуратори зрадять собі і своєму народу. Слава Християнській Київській Русі - сучасній відроджуємій Україні!!!

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2010, 00:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.pravda.com.ua/columns/2010/07/23/5239610/

Пропоную почати з інтернету. На усіх форумах, а особливо московітських, підкреслено називати українців - українцями-русинами, Україну- Україною-Руссю, а росіян-росіянами-московітами.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2010, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Істинко написав:
Я вражений, невже мені ви дозволили спілкуватись на цьому форумі,з моїм народом? Дякую! Чи це ваш недогляд? Я вам бажав добра, але ваші не розумні модуратори зрадять собі і своєму народу. Слава Християнській Київській Русі - сучасній відроджуємій Україні!!!

Шановний,у Вас манія величі -МОЇМ НАРОДОМ,Ви самі себе віддаляєте від українців-зрадять собі і своєму народу.
АК-74

ПовідомленняНаписане: 23 серпня 2010, 23:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо вірити літописам,то Русь були варягами...
Чи варто слов'ян України прив'язувати назвою до скандинавів?
Златояр

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2010, 20:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
Якщо вірити літописам,то Русь були варягами...
Чи варто слов'ян України прив'язувати назвою до скандинавів?

Шановний, вивчайте предмет глибше, а не поверхово ! )

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2010, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та Рюрик все одно перший з рюровикочів,а все одне нордман .Куди глибше порадьте !)
Приязний

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 20:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
АК-74 написав:
Та Рюрик все одно перший з рюровикочів,а все одне нордман .Куди глибше порадьте !)

Читайте книгу Галини Могильницької "Хроніка великого ошуканства" і не лінуйтесь її читати! В ній все написано!

Історія про Рюриковичів - це кацапська фальсифікація історії, яка почалася ще при Івану Грозному, продовжилась при Петі І, а потім - при Романових у 19 столітті, коли були знищені десятки (чи не сотні) рукописів часів Русі. А замість них була написана нова історія, вигідна Московії!

Сторінка у несторівському літопису зі згадкою про Рюрика виявилась вклеєною. Це - фальсифікація історії !!!

Не лінуйтесь читати вказану книгу, бо Ви хочете знайти істину, а працювати Вам ліньки (якщо не помиляюсь. про цю книгу я вже Вам казав)!
Приязний

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 20:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Златояр написав:
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/07/23/5239610/

Пропоную почати з інтернету. На усіх форумах, а особливо московітських, підкреслено називати українців - українцями-русинами, Україну- Україною-Руссю, а росіян-росіянами-московітами.

Капля камінь точить!

Я за те, щоб спробувати!
АК-74

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязний написав:
Цитата:
АК-74 написав:

Читайте книгу Галини Могильницької "Хроніка великого ошуканства" і не лінуйтесь її читати! В ній все написано!

Історія про Рюриковичів - це кацапська фальсифікація історії, яка почалася ще при Івану Грозному, продовжилась при Петі І, а потім - при Романових у 19 столітті, коли були знищені десятки (чи не сотні) рукописів часів Русі. А замість них була написана нова історія, вигідна Московії!

Сторінка у несторівському літопису зі згадкою про Рюрика виявилась вклеєною. Це - фальсифікація історії !!!

Не лінуйтесь читати вказану книгу, бо Ви хочете знайти істину, а працювати Вам ліньки (якщо не помиляюсь. про цю книгу я вже Вам казав)!

Якщо історія Несторовської Русі фальсіфікат,то цю сторінку перегорнуто...ми Україна!
Приязний

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
АК-74 написав:
Приязний написав:
Цитата:
АК-74 написав:

Якщо історія Несторовської Русі фальсіфікат,то цю сторінку перегорнуто...ми Україна!

Назву "Русь" Росія також вкрала в України страннями Петі І та Івана 4 чи кого там ще!

Так що ми не тільки Україна, але і Русь. А от Росія - зовсім не Русь, щоб там вони не видумували і не казали! І нашу стару назву Русь потрібно повернути назад, до України. А не зоставити її москальні!
АК-74

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Назву "Русь" Росія також вкрала в України страннями Петі І та Івана 4 чи кого там ще!

Спочатку для себе розберіться ким ,а тоді повчайте інших.Поляни,сіверяни,древляни,волиняни...де там плем'я русь,а нормандську теорію походження Русі приймає більшість.
Приязний

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 19:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
АК-74 написав:

Спочатку для себе розберіться ким ,а тоді повчайте інших.Поляни,сіверяни,древляни,волиняни...де там плем'я русь,а нормандську теорію походження Русі приймає більшість.

Отож за норманську теорію походження Русі і веде розслідування у книзі "Хроніка великого ошуканства" Галина Могильницька. А вся ця кацапська теорія взята з однієї вклеєної сторінки у літопис Нестора. Багато було літописців в Русі. І тільки з літописами Нестора кацапи бігають, як куриця з яйцем. Кажуть, це тому, що цей літопис дуже правдивий. А насправді тому, що в цей літопис сторінку вклеїли, а в інші ще не вклеїли. Ащоб не було розбіжностей з іншими літописами Русі, то вони їх просто попалили ще у ХІХ столітті.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,