•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Європейська Дія - Рух за вільну Європу

Автор Повідомлення
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://europaeische-aktion.org/index_ua.html

Європейська Дія

Європа повинна знову стати здоровою і сильною. Сьогодні вона хвора і слабка. Чому? У похмурому двадцятому столітті усі боги відвернулися від Європи. Після того, як білі народи в двох світових войнах знекровили один одного, на Заході запанував нестримний «дикий» ротшільдовский капіталізм, а на Сході – марксистський терор. Європейці опинилися між США і СРСР, які як жорна млина, зруйнували і розтерли в порох самостійну Європу.
Радянська імперія вже зникла з політичної арени. Але і західні європейці не можуть з повним правом назвати себе переможцями. Британська і Французька імперії розпалися, а корінні народи цих країн так само страждають від чужого панування і засилля іноземних іммігрантів, як і німці. Росія після краху більшовицького експерименту втратила частину територій і стала "прозахідною". Схід Росії поступово заселяється китайцями, які домагаються в ній такого ж положення як турки в Німеччині, алжірські араби у Франції, азіати в Англії та Голандії.
Ці "цивільні окупанти" з'явилися в Європі не випадково: змішення рас і народів – частина програми Нового Світового Ладу, а захисником і покровителем цього порядку є Сполучені Штати з їхньою потужною військовою машиною.
Саме заради досягнення своїх цілей американські війська розміщені у багатьох країнах по всьому світу. Ні для кого не секрет, що Америка контролює світ, а саму Америку контролює ізраїльське лоббі.
Це лоббі і пов'язані з ними американці з вищих ешелонів влади є єдиними переможцями світових воїн. За допомогою засобів масової інформації, політики і освіти вони і їх місцеві поплічники
маніпулюють громадською думкою у всьому західному світі, але передусім – в Європі.
Заборона на вільну думку у вигляді так званої "політичної коректності" у багатьох західноєвропейських країнах перетворилася на буквальне обмеження свободи слова, підкріплене кримінальним законодавством. Завдяки цим "законам-намордникам" що обмежують і пригнічують свободу слова, політичні ув'язнені багато років потерпають у в'язницях.

Там ще багато всього, хоча на російській сторінці трохи більше інформації, а на німецькій ще більше. Проте це лише початок.
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 19:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Давайте ближче до України.
Десь зберігаються документи,які засвідчують,що з українських
земель годувалась уся ця так звана Європа.
І за царських часів,і за сталінського голодомору.
Нормальна,українська,горда влада виставила б рахунки.
Але незалежна українська влада не потрібна "ротшільдовському
капіталізму"-(читай,жидівському світовому уряду).
Мені дуже і дуже гірко,що зараз коїться.

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2011, 08:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та ще більше замовчують, що і т.зв. комунізм теж був привнесений сюди з Заходу, і що на практиці (не на словах!) цей Захід всі 75 років підтримував Радяньску владу, чудово знаючи і про голод, і про репресії. Що Америка будували Дніпрогеси з Магнітками, автозаводи, що німці і італійці будували авіазаводи, продавали сюди військову технологію, кораблі, навіть цілі заводи. Що вони всі чудово їли під час голодів український, кубанський хліб. Що ніколи не підтримували жодного антикомуністичного руху в Європі чи в СРСР - ані поляків, ані чехів, угорців, східних німців, українців, росіян, вірменів, латишів, грузинів - нікого. Максимум - могли використовувати емігрантів для пропаганди або як шпигунів (бо їх було не шкода) - саме так американський автор Тім Уайнер описує в своїй книжці про ЦРУ, як ЦРУ наприкінці 40-х і в 50-х використовувала українських емігрантів - просто як гарматне м"ясо - для шпигунських операцій.
А ось відомий російський письменник Григорій Клімов писав, що лише варто йому було в Америці написати статтю, що російсьські антирадянські емігранти готові співпрацювати будь з ким, крім марксистів, так його ж відразу "поставили на лід", а потім взагалі він перестав бути редактором.
То ж дурні ті, на мою думку, хто бачить в Заході вихід. Це не вихід. Це та ж сама халепа, може, лише ззовні привабливіша. Але гнила, соціалістична і комуністична. Про що тут можна казати, коли:
а) баронесса Кетрін Ештон - колишня агентка КДБ і ліва радикалка
б) Ангела Меркель - колишня діячка німецького комсомолу і неофіційний співробітник Штазі (а осб Йошка Фішер просто підтримував терористів з РАФ)
в) жінка Обами була колись в негритянсько-комуністичній терористичній організації Чорні Пантери.
Я вже не кажу про собутильників Путіна Берлусконі і Саркозі,які лише на первий погляд є "правими".
Теперішня Європа це не вихід. Вона така ж не європейська, як Росія не російська, а Україна не українська.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 серпня 2011, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://europaeische-aktion.org/Artikel_13_ua.html

Запрошення на ЄВРОПЕЙСЬКЕ СВЯТО ЄД

в суботу, 10 вересня 2011 року в Швейцарії

Усі співробітники, соратники, активісти і друзі ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДІЇ сердечно запрошуються в східну Швейцарію на наш перший масовий захід (район Санкт-Ґаллен). Захід складатиметься з двох частин: друга половина дня присвячена презентації ЄД і політичній інформації, а вечір - святу з музикою, співами і народними танцями за участю усіх.

В наших кіосках будуть запропоновані книги, фільми, компакт-диски і DVD, прапори, наклейки тощо

----

Місце проведення заходу (район Санкт-Ґаллен, Швейцарська Конфедерація) буде оголошено до кінця серпня на нашому сайті www.europaeische-aktion.org. В місці проведення заходу є можливості, щоб харчуватися. Що стосується житла, ми просимо учасників самостійно потурбуватися про це. Ми рекомендуємо список в документі в форматі PDF, що додається,.

Пісня Європи виконується усіма. Будь ласка, самостійно роздрукуйте слова і візьміть з собою - а ще краще відразу вивчіть їх напам'ять!

Оскільки захід носить урочистий характер, ми просимо учасників бути присутніми на ньому у відповідному одязі. Дуже бажані традиційні національні костюми або інший одяг, що відповідає народним традиціям, білі сорочки і для жінок спідниці (просто виглядають краще!). З іншого боку, небажаним є одяг в стилі підліткової англо-американської субкультури або у дусі військової уніформи НАТО (швейцарських солдатів у формі, навпаки, ми чекаємо з радістю:)).

04. 08. 2011
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2011, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Промова Шауба на зустрічі Європейської Дії:

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Promowa-na-sibranni-JeD-10-09-2011_16.html

Дещо цікаво, хоча мене приголомшила його думка про ХАБАД як центр світового зла. Звичайно, ХАБАД не викликає позитивних емоцій, але я не можу пригадати реальних жертв цього самого ХАБАДА, на відміну від мільонів, убитих британським і московським імперіалізмами.
ХіВі


Повідомлень: 1523
Звідки: Галичина, Лемберг

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2011, 11:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно ХАБАДа - почитайте Едуарда Ходоса "Єврейський синдром" (автор, як ніхто інший, знає про цю жидівську контору). А єдиною альтернативою нинішньому Євро-Содому (ЄС) з його толерастизмом і мультикультуралізмом є расово чиста Нова Європа Вільних Націй, яка виникне після приходу до влади в державах континенту праворадикальних сил (Націонал-Соціалістів, Неофашистів, Націоналістів). Іншого варіанту порятунку Білої Європи від подальшого расового занечищення, повзучої ісламізації і моральної деградації просто не існує! Нова Європа, як альтернатива ЄС, це також спосіб збереження національно-культурних традицій та етнічної ідентичності титульних Європейських Націй

_________________
В жорстоку, хижу ніч життя,
В оцю страшну, страсну годину
Здуши гадюку почуття,
Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2011, 15:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені порекомендували також фільм-інтерв"ю Вольфганга Еггерта "Cпочатку Манхеттен - потім Берлін". він є на Ютюбі, німецькою мовою, правда.
http://www.youtube.com/watch?v=j10xvokRl5s - це перша частина, взгалі їх 6

Я прослухав вчора першу частину, якось не дуже сподобалось. Мабуть, я вульгарний матеріаліст, бо всю цю кабалістику не дуже сприймаю. Якби мова йшла про гроші та владу, то тут все ясно, але лише про Месію і Передмесію?

Я чомусь взагалі не хочу перебільшувати цієї єврейської загрози. Вона мені здається більше димовою завісою, щоб відволікати від загроз інших.

Або ось як тут http://juergen-graf.vho.org/pdf/graf-predislovie-k-nemetskomu-perevodu-knigi-duglasa-rida-spor-o-sione.pdf
Юрген Граф в передмові до "Суперечки про Сіон" Дугласа Ріда пише про "геноциди" давніх євреїв. А я ось читаю і думаю - добре, а яке мені діло? Якись бедуїни різали інших бедуїнів. Чому я маю комусь з них співчувати?
Зате я беру атлас і відкриваю карту Німеччини. І бачу - що вся східна і північна Німеччина повна слов"янськими назвами. А самих слов"ян, крм жменьки сорбів, там немає. І куди це вони подівалися - всі ці лютичі, ободрити, украни, венеди? Хто ж це їх там вирізав? Німці? Так, німці. Але за сприяння Святої Католицької церкви.
А потім я пригадую, що слов"яни ще колись жили на Пелопоннесі. А зараз їх там немає. Хто їх вирізав? Греки? Але ж поки греки були язичниками, вони слов"ян не різали. Що трапилось? Це теж питання до Святої церкви. Тільки вже православної.
А ще були випалені очі болгар, і забиті волхви в Голосієві під Києвом, і хрещення Новгорода вогнем і мечем, і ще багато чого цікавого. А мені замість цього пропонують полаяти давніх євреїв та поспівчувати якимось там бедуїнам, яких ці євреї 4000 років тому вирізали. А ось про жертв мого народу та його близьких народів - слов"ян, за вбивством яких стоять Святі Церкви, ось про це ніякий Граф нічого не напише. І ЄД тим більше.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2011, 15:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Dokumente/ua/3_EuropaeischerDiskurs/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5%20%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F.pdf

Наведене божевілля
Про душевний стан німців

Доктор медицини Ріґольф Хенніг (Dr. med. Rigolf H e n n i g)


Непогана стаття, хоча і розрахована на німців. Проте і вона може бути корисною.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 11:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
http://www.europaeische-aktion.org/Dokumente/ua/3_EuropaeischerDiskurs/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5%20%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F.pdf

Наведене божевілля
Про душевний стан німців

Доктор медицини Ріґольф Хенніг (Dr. med. Rigolf H e n n i g)


Непогана стаття, хоча і розрахована на німців. Проте і вона може бути корисною.


Дякую. Стаття дійсно цікава, хоча, на жаль, має деякі неточності : згадування яничарів в подібному контексті є просто невідповідаючим історичній дійсності, а найважливіше - дивним чином замовчується, що це "божевілля" було заплановане і здійснене т.зв. "Комісією по денацифікації", що була створена як структура УСС (ЦРУ) і одним з її чільників був такий собі Герберт Маркузе - майбутній ідеолог руху хіппі.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2011, 07:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, це правда. Там є ще багато чого, в чому я з ним не погоджуюся, наприклад, всі ці воплі про "ісконно німецькі землі". Цікаво, куди це всі слов"яни з цих, а також з інших німецьких земель - аж до голандського Утрехту поділися? І як там щодо ісконно слов"янських земель? І як щодо покаятися за ЦЕЙ Голокост?
Але чоловік розумний, почитати варто.

Ось ще тітонька розумна, англійка Мішель Ренуф. Критикує німецьку конституцію, хоча у неї вдома в Англії конституції взагалі немає і ніколи не було.

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Promowa-ljedi-Mischjel-Rjenuf-Wjelika-Britanija_17.html
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 07:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/PRO-MIShNARODNJe-STANOWISchtschJe_22.html


ПРО МІЖНАРОДНЕ СТАНОВИЩЕ

Д-р Ріґольф ХенніґМіжнародне становище сьогодні є напруженим як ніколи раніше у відомій історії і вимагає швидкого рішення.

Питання полягає в тому, чи дійсно «ordo ex chao», тобто порядок з хаосу, дасть нам можливість для корисного оновлення - або ж усе станеться у рамках фінансово-імперіалістичного всесвітнього планування.

В останньому випадку ми повинні зважати на світове панування фінансової олігархії, з її Новим світовим ладом.

Щоб запобігти цій небезпеці, потрібно
1. упізнати ворога,
2. проаналізувати міжнародне становище і
3. розробити власну стратегічну мету.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2011, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Promowa-doktora-Rigolfa-Chjenniga-10-wjerjesnja-2011-roku-_23.html

Промова доктора Ріґольфа Хенніга 10 вересня 2011 року

В результаті Другої світової війни, яка була громадянською і братовбивчою війною, усі європейські народи в цілому впали в прірву, опинившись під управлінням чужинців і зазгнаючи експлуатацію.
Не одна лише Німеччина, яка втратила свій суверенітет і дієздатність 23 травня 1945 року в момент арешту її імперського уряду, що суперечило міжнародному праву, але так само і нібито переможці Англія і Франція, і «перебіжчиця» Італія, а разом з великими народами Європи також і всі маленькі - від Португалії до Фінляндії.
Якщо вірити американському радникові по національній безпеці і письменникові Збіґневу Бжезинському, то вони усі є «васалами єдиної світової наддержави», що залишилася, а саме Сполучених Штатів Америки.
Оскільки таке становище веде до закабалення, експлуатації і руйнування здорової самосвідомості народів, так само як і довкілля, воно є неприйнятним.
Цьому становищу потрібно покласти край. Для цього жертви повинні поставити собі стратегічну мету і досягати її за допомогою умілої тактики.
Таких спроб, в першу чергу, в найбільшій мірі постраждалій Німеччині, було достатньо.
В усякому разі вони допомогли підтримати усвідомлення міжнародного права і природного права і крізь роки пронесли це усвідомлення у жертв.
Тепер, після шістдесяти шести років без справжнього прориву – повстання в Південному Тіролі в шестидесяті роки було єдиною проміжною удачею – утворився рух з усіма перспективами на успіх: Європейська Дія.
З одного боку, завдяки своїм цілям і своїй структурі у формі ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНФЕДЕРАЦІЇ, вона може зв'язати усі колишні зусилля, продовжити їх і дати їм спільну мету – будь то клуб однодумців, союз або навіть партія – і, з іншого боку, завдяки загальноєвропейській взаємодопомозі, вона здатне знову повернути дієздатність Германської Імперії, як гаранту Європи, для її загальної користі.
Тому що як Європу не можна уявити собі без Німеччини, так само неможливо уявити і Німеччину без Європи.
Тому давайте створимо Європу батьківщин, Європейську Конфедерацію як контрпроект до ЄС і НАТО. Проект, який забезпечить свободу і добробут народів і допоможе гарантувати мирне майбутнє у всьому світі.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2011, 07:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Dokumente/ua/3_EuropaeischerDiskurs/%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%20%D0%9E%D0%9E%D0%9D.pdf

Історичний провал ООН
Лист Уго Чавеса до Генеральної Асамблеї ООН
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2011, 14:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/U-tschomu-pomiljajutsja-sogodnischni-prawi_27.html

У чому помиляються сьогоднішні праві?

Дімітріс Міхалопулос

Одін італійський мислитель сказав одного дня, що демократія схожа на мішок, оскільки вона набуває форми всього того, що засунуть в цей мішок. Проблемою сьогоднішніх правих є те, що вони теж намагаються засунути себе в цей мішок, в цей ганебний мішок.

Демократія – це соціальна і моральна катастрофа. Афінська демократія зруйнувала Давню Грецію, потім вона зруйнувала Європу, і тепер прийшла черга всієї землі, якщо жодна традиціоналістська течія, наприклад, іслам, не звільниться від сіоністських оков і не зупинить демократію і катастрофу, яка йде за нею.

Людина фактично, якщо розуміти її тільки як окрему особину, як це роблять демократичні режими, є нулем, тобто рабом. Один мільйон рабів не може породити навіть одну вільну людину, і з мільйона дурнів ніколи не вийде хоч один мудрець. Демократія принижує людей до рівня некомпетентних рабів, а вони тільки можуть намагатися продати свою робочу силу плутократам, от і все! Оскільки самі плутократи не розумні, а лише хитрі, симбіоз рабів і плутократів нестримно приведе нас до катастрофи.

Тому можна зробити такий висновок: Чим швидше наш світ звільниться від демократичних абсурдів, тим швидше він знову буде безпечним і наново розцвіте. Це все абсолютно ясно. У чому ж тоді проблема? Чому, проте, не існує сильних правих, які могли б прогнати лібералів і демократів, плутократів і соціалістів? Відповідь проста: тому що поводирі сьогоднішніх правих шукають протиотруту до демократії в ній самій – в демократії. А чому так? Тому що антидемократичні, національні сили Європи були розбиті під час Другої світової війни. Внаслідок цього майже кожен боїться сьогодні навіть вимовити вголос такі слова як «фашизм» і «націонал-соціалізм».

Зрозуміло, ніколи не було наведено доказів того, що ці праві рухи були невдачами. Німеччина, Італія і Японія програли війну. Ну, то й що? Хіба це саме по собі є спростуванням їхніх поглядів?

Греки до їхньої успішної революції 1821 року приблизно десять разів марно намагалися повстати проти турок, щоб добитися незалежності від Османської Імперії. Чотири століття вони терпіли поразки від турецької армії. Тому, якщо наслідувати нашому сьогоднішньому мисленню, греки були неправі, коли в 1820 році знову захотіли завоювати собі свободу. Ми дотримуємося іншого погляду: поразка свідчить про слабкість в співвідношенні сил, але не про невірну позицію.

Ясно, що праві не вийдуть з їхньої нинішньої безвиході, якщо вони не припинять колупатися на полях супротивника і шукати там чужі словесні оболонки і непридатну філософську зброю.

Афінський полководець Фемістокл переміг персів не персидським способом ведення бою, і англійці завдали поразки іспанській Великій армаді не з використанням тих великих кораблів, які тоді використовували іспанці.

Іншими словами: у правих прийшов час для іншої мови і світогляду. Якщо ми прагнемо тільки вижити, то ми не виживемо. У набагато більшій мірі нам слід перейти до наступу, і цей наступ, спочатку і передусім, означатиме переважно: поставити під сумнів нинішню політичну теорію і структуру цього світу.

(З: «AB AETERNO Nr.3, 2010, стор. 3-5, з невеликими скороченнями).
23. 10. 2011
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2011, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Gasjeta-Frankfurter-Rundschau-Frankfurtskij-ogljad-ogoloschuje-pro-kinjez-djemokratiji_30.html

Газета «Frankfurter Rundschau» («Франкфуртський огляд») оголошує про кінець демократії

Бернард Шауб


Дивіться: система почала заявляти про свою самоліквідацію. Чи, принаймні, про знесення її потьомкінських сіл. 7 листопада 2011 року ліва газета «Frankfurter Rundschau» заявила: «Ми вже добігли кінця». І мається на увазі ніщо інше, як кінець демократії.

Зважаючи на гротеск, який стався перед нашими очима з оголошеним і знову скасованим референдумом в Греції, газета пише: «Глави держав ЄС не хочуть віддавати в руки народу таке складне і багате такими глибокими наслідками рішення. Та і навіть власним парламентарям: Німецький уряд просив допомоги у експертної комісії з дев'яти чоловік – і вже погодився з тим, що поступово укорінюється в головах людей: Західна демократія в її нинішній формі знаходиться в кризі . Майже із заздрістю там тепер дивляться на Китай, де зв'язок авторитарної держави з керованим капіталізмом, схоже, функціонує найкращим чином... Авторитарному здійсненню влади віддається тут перевага над демократичними принципами, причому, з цілком з'ясовних причин: Воно успішніше. Табу зламане».

Зрозуміло. Треба протерти собі очі. Не те, що ми в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ДІЇ були б настільки, наприклад, відданими демократами. Проте, ми були досить чесними, щоб із самого початку про це заявляти. Ми є повною мірою прибічниками правління кращих в розділеній по становому принципу, але етнічно і культурно гомогенній державі.

Щоб уникнути непорозумінь: звичайно, насправді, закінчується не «демократія», оскільки в реальності ніколи ніякої демократії і не було. Управляли завжди авторитарно. У тому числі і навіть передусім саме в так званій «західній демократії». Нам знайоме це рівняння: демократія = плутократія через засоби медіократії. Те, що закінчується, проте, це насправді демократичний «синій туман», який показували народам. Плутократи поступово переходять до відкритої диктатури. Такими статтями на зразок процитованої вони заявляють про себе. Слід слухати і дивуватися: «Це криза демократії, яка виходить з її внутрішньої частини. Народ як її суверен – це непередбачуваний принцип. Все ж, непередбаченість являє собою в даний момент найбільшу небезпеку. Більше не можна дозволяти собі демократію . Причиною є ті конкретні проблеми розширення ЄС або фінансових ринків, які слід вирішувати прагматичним шляхом. А прагматичний шлях тут – це, мається на увазі, вже не демократичний шлях . Виборець помітно менше може діяти в його власних інтересах, заради власного блага і блага суспільства. І в цьому моменті цей демократичний принцип себе вичерпав».

Ну, добре. Давайте підготуємося до цього і покажемо громадянам ці аргументи, вступивши з ним в розмову. Але пояснимо йому, звичайно, що в Європейській Конфедерації правитимуть ті, які бажають Європі добра. Тому що якщо нинішні володарі світу вийдуть з майбутньої кризи і конфлікту переможцями, то закінчиться не лише «демократія», але і усе, що колись називалося Європою.
09. 11. 2011

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET