•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Автор Повідомлення
Гамза


Повідомлень: 19
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2013, 17:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Перед усім, хотілось би спочатку знайти причини непопулярності Свободи і взагалі націоналізма на Сході на прикладі Луганської області.
Основні причини на мій погляд такі.
1. Історичні. Перш за все заселення земель відбувалось різними етнічними елементами: слов’яносерби, донські козаки, козаки українські, українські поселенці на Слобожанщині. Українське населення переважало, але якість його була різна. В політичному плані воно було лояльне до Російської імперії, майже ніяк національно не протиставило себе. А в великих містах, які переважно молоді (200 -300 років) , якість українського населення ще гірше. Ці міста виникали і будувались завдяки розвитку виробництва, наймались на ці виробництва хто завгодно. З самого початку вони були осередками зросійщення.
2. Політичні. Російська імперія не бажала визнавати українців як окрему націю і проводила політику зросійщення, витіснення української мови і культури з усіх сфер життя. Радянська влада визнавала українську націю, але на практиці принижувала її статус, проводила політику денаціоналізації з метою формування “радянської людини” (тобто російської). Після окупації Західної України посилилась пропаганда проти націоналізма, бандерівщини (а приховано і проти українців західняків), прирівнюючи його з фашизмом. Вся ця пропаганда велась з одночасним поширенням культу Перемоги в ВВВ.
3. Враховуючи наслідки перших двох пунктів, нинішня місцева влада взяла на озброєння вже , відпрацьовану за 300 з гаком років, політику зросійщення. Як і в радянські часи , знову ведеться пропаганда проти націоналізма, прирівнювання його з фашизмом, замовчуються факти голодомору , принижується його масштаб, а часом і взагалі заперечується, продовжується розкручування культу ,, Победы,, . Воно і не дивно , бо політично влада , наприклад, у Луганську, не мінялась. Спочатку були комуністи, потім вони стали бізнесменами і плавно перетворились в партію Регіонів.

І чого ми хочемо від тих українців на сході? Щоб вони самі раптом прокинулись і стали прихильниками націоналізма? Та, вони не знають що це таке, крім того, звичайно, що їх навчили місцеві “вчителі”. До речі, не тільки місцеві, а й від центральної влади теж.

4. Досить неефективна політика українських партій (навіть не націоналістичних) на сході. Часом
цієї політики взагалі нема. Все кинуто напризволяще. В цілому картина приблизно така:
щодо кадрів — хтось там зорганізувався ну і добре;
щодо діяльності — щось там ворушиться, якісь акції для галочки проводяться, ну і ладно. Пропаганди ніякої не ведеться. На виборах ставлення до сходу, як до завчасно програшного варіанту, тому і вкладатись ніхто не хоче. А поза виборами взагалі все замовкає.

Але ж всі розуміють що схід і центр дає більшість міст в парламенті. Якщо ігнорувати роботу на сході, то націоналістичні сили ніколи не здобудуть перемогу на виборах. А якщо відкинути парламентську боротьбу, а зосередитись скажімо на революції, то в разі якогось позитиву в Київі є реальна загроза втратити схід , а , може , і більшу частину України остаточно.

Східняків за рік чи за 5 не українізуєшь. Цей процес тривалий і може затягнутись на десятиріччя, і це при умові Української національної влади.
Який же вихід?
Передусім , треба змінити політику щодо сходу. Щодо кадрів ні в якому разі не можна покладатись на випадкових людей, навіть , якщо вони патріоти. Обов'язково треба , щоб це були фахівці, хоча б для початку 2 — 3 керівника, які б працювали лише б на партію і були матеріально забезпечені (ну , наприклад, отримували зарплатню помічника депутата ВР). І якщо нема таких на місцях, то треба знайти таких, що згодились би приїхати з інших міст ,де їх забагато. Краще взагалі не мати організації ніж мати погану, бездіяльну. Повинен бути ретельний контроль з боку центральних органів за діяльністю організацій. Щодо діяльності , має бути розроблений план і стратегія. Діяльність має добре фінансуватись, хоча на перший погляд це будуть гроші на вітер. Результат буде згодом. Взагалі не треба сподіватись на швидкий результат, він буде лише після довготривалої праці. Хтось може сказати, що нема грошей, то їх треба знайти, а передусім раціонально витрачати ті що є. Безперечно, люди будуть працювати не за гроші, людей треба підбирати фанатично відданих, готових на жертовність. Якщо не вкладати в розбудову організацій на сході, це буде означати відмову від перемоги в Україні в цілому. На схід треба виділити величезний ресурс.
Тепер про політику на сході. Треба згадати, що в програмі захисту українців є тези , що стосуються соціальної справедливості, це є головне питання для Сходу. На цих соціальних питаннях і треба робити головний акцент. Зараз виникла ситуація, коли жодна партія не захищає
права трудівників і верств найбільш не забезпечених. Про цей захист постійно валає КПУ, але вона вже справедливо не користується довірою людей. Всі розуміють , що КПУ стала сателітом партії Регіонів. Треба спробувати вибити соціальні гасла від комуняк, і на ділі вести діяльність на захист трудового українця, не забуваючи паралельно прищеплювати ідеї, що лише національна держава здатна подолати всі соціальні проблеми. Хтось скаже, так це ж ліві ідеї. Але не варто цього боятись. Українська нація - це і робітники і селяни , і інтелігенція , і приватні власники. Націоналістична ідея не протиставляє класи між собою, а об'єднує їх, солідаризує. Необхідно почати створювати націоналістичний профспілковий рух, і через нього здійснювати контакт з робітниками. На селі аналогічно - сільські товариства, які захищали б дрібних власників від земельних магнатів, вирішували б їх насушні питання.
На кого слід опиратись , як на майбутнього прихильника? Серед великого капіталу не може бути прихильників Свободи, оскільки він переважно в жидівських руках. Їм байдуже проблеми нашого відродження, вони їм чужі і небезпечні. Вони загарбали народну власність, для того щоб і далі висмоктувати всю кров з української нації. Середній клас слабкий, неорганізований, вразливий, боязливий , бо є що втрачати, він зможе підтримувати лише тоді , коли буде впевнений в швидкій перемозі Свободи, чого , на жаль , швидко не буде. Свободу будуть підтримувати найбільш злиденні, найбільш матеріально не захищені верстви населення, їм нема чого втрачати. Робітникам втрачати є що - це їхня робота, але ж вони хочуть захисту, який має забезпечити їм організації Свободи. Не слід очікувати, що ці маси захопляться націоналістичною ідеєю, але певну лояльність забезпечити зможуть. Головне , щоб вони повірили, що є організація , яка не просто базікає , а може діяти і в разі перемоги виконає обіцяне. Не слід вимагати, щоб ці люди відразу переходили на українську мову, це процес довготривалий, достатньо буде відчути їх розуміння і лояльність.
Який акцент пропаганди слід обрати? Основні проблемні питання такі:
справедлива оплата праці; доступність освіти; доступність медичного обслуговування; доступність житла; захист дітей. Свобода має дещо деталізувати ці питання. Наприклад, Українська держава має забезпечити: загальнодержавні мінімальні тарифи оплати праці за кваліфікаціями; безкоштовну середню і вищу освіту; безкоштовне медичне обслуговування; житло для соціально не забезпечених; повну безкоштовну турботу за дітьми, починаючи з дитячих садків і закінчуючи вищими учбовими закладами. Всі ці основні питання , які турбують людей, мають бути стисло сформульовані, щоб їх розуміли кожен як інтелігент, так і не дуже освічена людина.
Українська нація лише тоді переможе, коли поверне в своє лоно всіх своїх синів і дочок, навіть тих , хто вважається втраченими.
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2013, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гамза написав:
Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Серед великого капіталу не може бути прихильників Свободи, оскільки він переважно в жидівських руках. Їм байдуже проблеми нашого відродження, вони їм чужі і небезпечні. Вони загарбали народну власність, для того щоб і далі висмоктувати всю кров з української нації. Середній клас слабкий, неорганізований, вразливий, боязливий , бо є що втрачати, він зможе підтримувати лише тоді , коли буде впевнений в швидкій перемозі Свободи, чого , на жаль , швидко не буде. Свободу будуть підтримувати найбільш злиденні, найбільш матеріально не захищені верстви населення, їм нема чого втрачати. Робітникам втрачати є що - це їхня робота, але ж вони хочуть захисту, який має забезпечити їм організації Свободи.


Все вірно. Але у корні не згодна з зазначеним абзацем!
Аби в "жидівських" руках влада - було б не так прикро... У моєму довгому житті (проживаю на Одещині, де колись жило багато євреїв. За румунськими довідками їх проживало у нас 12 % від усього населення) я не зустрічала жидів, вибачте . А евреї начальники, вчителі, лікарі- це був цвіт громади! Нажаль майже всі виїхали у Ізраїль. Тому мені дико чути таке, коли на сайті вживається це слово я лютую...
Помилково сподіватися, що голитьба - це електорат "Свободи". Найбільш незахищені прагнуть відродити СРСР, тобто в більшості це прибічники комуністів.
Ділення за класовою приналежністю тут великої ролі не відіграє. Відродити державність країни , де народився може бажати рівно однаково кожен представник цих класів, будь він українець. Та все ж середній клас, сподіваюсь, найбільш дієздатний.
Взагалі подана Вами тема дуже цікава. Прикро, що співрозмовників на серйозні теми на форумі обмаль...
Зубоскалити - це тут скоро...
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2013, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Гамза"]Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.
ПотПрот


Повідомлень: 344
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 07:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прикро визнавати, але середній клас, як самостійна одиниця, на сьогодні є на стадії повного знищення. Цілеспрямована діяльність влади в цьому напрямку виявилася напрочуд дієвою. Відучити людей самостійно мислити, приймати рішення, працювати на себе - основна мета тої політики. Найкраще то вдалося на сході України, де люди й не бачать, бо не мають, іншої альтернативи, ніж продавати свою працю панівному клану. Південь, на мою думку, ще здатен спротивитись, якщо більшість там усвідомить, що повелися на гнилу брехню, дійсною метою якої є не ефемерне відновлення їх прав, а саме захоплення їх життєвого простору для донецьких хазяїв.
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 10:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот написав:
Південь, на мою думку, ще здатен спротивитись, якщо більшість там усвідомить, що повелися на гнилу брехню, дійсною метою якої є не ефемерне відновлення їх прав, а саме захоплення їх життєвого простору для донецьких хазяїв.


На півдні живуть розумні і талановиті люди. "Гнила брехня"- це не зовсім те, на що ведуться багато моїх знайомих і знайомих із знайомими. Якби ж то було так, не було б так прикро і небезпечно.
Вірять насамперед пророійським спекуляціям. Ймуть казкам про особливу братність і зв.язок. Дбають про свої москальські родові зв.язки і комерційні інтереси курортів півдня. Мріють про державні спільні інтереси та взаємодопомогу, тощо.
Що ці мрії будуть втілювати донецькі хазяї - байдуже, для них хоч чорти лисі...
На все інше просто закриваються очі.
Як казав Пушкін:
" Ах обмануть меня не трудно,
Я сам обманываться рад!"
ПотПрот


Повідомлень: 344
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 10:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
ПотПрот написав:
Південь, на мою думку, ще здатен спротивитись, якщо більшість там усвідомить, що повелися на гнилу брехню, дійсною метою якої є не ефемерне відновлення їх прав, а саме захоплення їх життєвого простору для донецьких хазяїв.


На півдні живуть розумні і талановиті люди. "Гнила брехня"- це не зовсім те, на що ведуться багато моїх знайомих і знайомих із знайомими. Якби ж то було так, не було б так прикро і небезпечно.
Вірять насамперед пророійським спекуляціям. Ймуть казкам про особливу братність і зв.язок. Дбають про свої москальські родові зв.язки і комерційні інтереси курортів півдня. Мріють про державні спільні інтереси та взаємодопомогу, тощо.
Що ці мрії будуть втілювати донецькі хазяї - байдуже, для них хоч чорти лисі...
На все інше просто закриваються очі.
Як казав Пушкін:
" Ах обмануть меня не трудно,
Я сам обманываться рад!"

Так втілення тих мрій - то і є гнила брехня. Як тільки усвідомлять, що по факту втратили, на ту брехню повівшись, то волосся дибки стане - аби запізно не було те волосся рвати...
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тому я і радію кожному "дружньому" кроку Росії по відношенню до України. Всім цім Путіним, Міллерам, Жириновським, Кадировим, іншим українофобам - фіскультпривіт! Сирним, ковбасним, цукерковим війнам - віват!
Всі "батерсько"-хапужницькі інтереси до нас сприймаю, як щирість.
Це не політика Сталіна, що ціною голодоморів власного народу, йдучи по трупах, будує соціалізм за кордоном. Сьогоденну російську політику сприймаю, як відвертість щирого ворога, що висловлює свою злобу, а не таїться і не кусає тебе поза очі. Не замилює очі подачками і мілкими поступами, щоб здобувати прихильництво більших верств українського населення. Паплюження гідності української з їх боку, сприймаю як ліки від параноїдальної "дружби народів" та роззомбування свідомості мешканців України.
Дякую політиці Путіна, аплодисменти йому!!!!!!
За що? Та за те ЩО ВЧИТЬ НАС НАЦІОНАЛЬНІЙ САМОСТІЙНОСТІ!
Не навчимося - розчавлять!
ПотПрот


Повідомлень: 344
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, тут ще й братньому білоруському народові варто подякувать за цінний досвід, котрого, завдяки тому, українці мають підстави уникнути... http://charter97.org/ru/news/2013/6/7/70398/ Ще можна звернути увагу і на аналогічні оцінки Казахстану, аби усвідомити, врешті, глибинний сенс вже крилатого висловлення Бісмарка про цінність угод з Росією. Однак, то лише підігріватиме радикально російсько-спрямований електорат і тут допоміжне лише усвідомлення ефемерності тих сподівань, бо, насправді ж, ні в якому разі бандитсько-олігархічний клан не матиме на меті входження України чи й, навіть, її частини, до складу РФ, де неодмінно втратять все. Програма максимум - безмежна влада в Україні, а, як не вийде - в її відокремленій частині, якщо вийде. Десь так бачу...
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 16:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вівторок, 25 грудня 2012, 10:52

Сергій Терьохін, народний депутат


"Про економіку стосунків між Україною та Росією"


"У 2011 році Росстат задекларував експорт товарів з Росії в Україну на 15,92 млрд дол. У той же час Держстат України задекларував російський імпорт на 19,76 млрд дол. Різниця - 3,84 млрд дол.

Мотивація проста: різницю цін залишили на офшорних рахунках, а український бюджет недоотримав - за зваженою митною ставкою 8,4% плюс 20% ПДВ - близько 832 млн дол.

З іншого боку, Держстат задекларував експорт українських товарів до РФ на 12,13 млрд дол, але Росстат задекларував імпорт з України лише на 9,83 млрд дол.

Різниця становить 2,3 млрд дол. Мотивація проста: отримати фіктивне відшкодування ПДВ з українського бюджету - 460 млн грн або залишити різницю цін на офшорних рахунках.

Як відомо, вартість газу становить менше 17% від суми загального імпорту з Росії. Решта імпортованих російських товарів не стосується енергетики. Частка імпорту в Україну держав СНД становить 41,6%, ЄС - 32,1%, Азії - 19,8%, решта - інші. Експорт України: держави СНД - 37%, ЄС - 24,7%, Азія - 26%, решта - інші.

Отже, якщо відкинути газ, найбільшим нашим партнером є ЄС, другим - Азія і лише третім - країни СНД."


Одже, все більше розумію слова із Біблії про любов до ворогів.Так , і не тільки тому, що друзів любити - це просто.
Любити ворогів за науку та досвід варто. Засвоєні знання і розумове зростання викликають повагу у оточення. Як наслідок , такі вороги у майбутньому стають якщо не друзями, то прекрасними сусідами і можуть навіть мати спільні інтереси.
Яскравий приклад взаємовідносини Росія- Германія. Ім і фашистське минуле забули і газ дешевше, як родичу, і вигідні промислові проекти - будь ласка . І все це повага зробила. Народ німці будь-кого поважати себе змусять, такий в них менталітет.
Та на жаль , козлів відпущення та хлопців для биття ще ніхто не відміняв.
Усі ненависні фашисти у їхніх головах перелізли зненацька в Україну. Нумо померанчево- бендерофашистська Україна, відповідай за все!
До ноги , або застав себе поважати?
Любіть і благословляйте ворогів... бо в цьому таки є сенс...
Одружений


Повідомлень: 422
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 21:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У ЗМІ, шановні, і Ви це бачите, йде таке залякування, що Україна якщо не буде в митному союзі то наші підприємства зупиняться і все, глина. Чи це правда? Ні!
Уявляю себе картину - митний союз без України. Ми їм веземо товари, вони нам кажуть "СТІЙ, МИТНИЙ СОЮЗ". Плати підвищені митні збори, сам винен що не в нашому союзі! Ми їм у відповідь кажемо, ну добре, тоді ЛАСКАВО ПРОСИМО до України! Теж підвищені митні збори! Вони почешуть потилицю, в кулуарах подумають та приймуть рішення для України відмінити підвищення митних зборів (їхнього товару ж більше то їм невигідно те що вони задекларували). І будуть виглядати дурнями, - союз створили а він не діє! Тому зараз й таке залякування та поступки, бояться що ми відмовимося! Це все звичайно якось виглядає несерйозно, але добре показує суть явища "митний союз без України".
Щодо Європи у мене таке переконання що нам ця євроінтеграція теж непотрібна. Ми можемо працювати на існуючих умовах і не заганяти себе у договори та обіцянки. Від європейського нам лише подобається їхній матеріальний достаток. Краще зосередитися на своїх національних та соціально-побутових питаннях!
Одружений


Повідомлень: 422
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для популяризації ВО "Свобода" по Україні

(видалив)


Востаннє редаговано: Одружений (12 червня 2013, 08:23), редаговано 2 раз
ПотПрот


Повідомлень: 344
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 05:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Для популяризації ВО "Свобода" по Україні для початку буде достатньо розповсюдження в інтернеті посилань на відеоролики Девіда Дюка!
Не туди Вас понесло, друже. Значно кориснішим буде, аби кожен українець відчув себе дійсно українцем, нащадком славного козацького роду, прийнявши своїми і дух, і атрибутику нації, яка споконвіку відстоювала Богом дане право українця бути повновладним господарем на своїй, Богом даній, землі. Аби кожен українець усвідомив, що не існує українців галичан чи українців східняків, як якихось різних явищ, бо українці - то є єдина нація, котру, щоправда, сьогоднішня влада, перейнявши совковий досвід, вперто намагається штучно розділити, аби на тому вберегтись у владі і продовжувати грабувати Україну. Ось хто, насправді, сьогодні є справжнім ворогом українців. А коли в крані вода пропаде - не варто зовсім вестися на запевнення влади в тому, що то не вони винні.
ПотПрот


Повідомлень: 344
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 05:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:

Щодо Європи у мене таке переконання що нам ця євроінтеграція теж непотрібна. Ми можемо працювати на існуючих умовах і не заганяти себе у договори та обіцянки. Від європейського нам лише подобається їхній матеріальний достаток. Краще зосередитися на своїх національних та соціально-побутових питаннях!
В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля... Воно так... )) Але відлюдьком теж негарно бути.) Та й перейняти краще було б добре, аби впровадити у себе, і усвідомити різницю між добрим і злим, аби злого позбавитись - теж непогано. :-) А для того важливо врешті відчути різницю між званим гостем та безпардонним татарином.
Так Собі


Повідомлень: 374
Звідки: Рівненська

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 06:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гамза написав:
Як популяризувати Свободу ... взагалі по Україні.


Якщо свобода буде невід'ємною складовою єства, то її поширення - вимога часу. Маймо свободу в собі!

_________________
Мій край живе духмяним цвітом:
Черешні, терен, алича...
Він молодіє на очах
Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Одружений


Повідомлень: 422
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 08:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот
Коли ми усвідомимо, що пишатися треба не козацьким родом, а Київською Руссю, що релігія в нас завезена ззовні а не рідна, тоді ми об"єднаємося. Але такий шлях єднання на цей час неможливий. Історія переписана! Життя змінене! Я запропонував лише щеплення для сприйняття Свободи громадою взагалі. Звичайно для подальшої популяризації потрібні інші кроки, але тоді Свободу вже будуть СЛУХАТИ. Сперечатися з вами не буду, все ж можлива зміна у наших поглядах.

 
Нова тема Цю тему зачинено

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET