•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пропонуємо реальні дії

Автор Повідомлення
Аяу


Повідомлень: 11
Звідки: Киiв

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2013, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Потрібно знайти суддю, вразливого та слабкого, та умовити його зізнатися в тому, що він отримував команди "зверху" на прийняття потрібних владі судових рішень. Вивести його на майдан та нехай розповість про усе українцям. Після цього потрібно взяти його під захист та охорону. На таке здатен лише той суддя, що не має сім'ї (розведений) та має дорослих дітей, або не має їх взагалі. З цього приводу необхідно, щоб опозиція, особливо "Свобода" ініціювала парламентські слухання щодо використання суддів владою та прийняти закон, що зобов'язав би перевірити кожного суддю на детекторі правди. Організовувати таку перевірку буде парламентська комісія, або відповідна громадська організація.

2. Потрібно знайти чесного суддю, який би згодився засудити чиновника корупціонера високого рангу. Тільки не потрібно казати, що в Україні немає жодного такого судді. Таким чином буде створений прецедент, що дозволить "внутрішньо"(!) атакувати найбільшу слабкість нинішньої влади - корупційність. Разом з тим, опозиція повинна накопичити величезну кількість випадків корупції, максимально детально описати їх, та відправити кожному з корупціонерів таку "збірку" (це мабуть буде декілька товстих томів). Вони повинні усвідомити, що у нас є зброя проти них. Це зробить їх більш вразливими. Також необхідно створити парламентську газету, в якій періодично видавати найбільш вражаючі та цинічні випадки розкрадання коштів.

3. Необхідно починати створювати власну систему, на протидію нинішній, яка ніколи не відступиться. Ми повинні створити конкуруючу систему, зі своїм Народним Судом, зі своєю справжньою озброєнною силовою структурою, зі своїм пенітенціарним закладом, народно-контрольованим бюджетом. Потім, коли це запрацює, потрібно виловлювати мєлкіх чиновників, засуджувати їх та саджати в свою в'язницю, охороняєму власними озброєнними силами. Та система, що є зараз ніколи не буде працювати на українців, бо наші вороги мають міліарди коштів, та союзників росіян, що будь яким способом не дозволять їм втратити владу. Вони здатні на все - і відмінити будь-які вибори, і безперешкодно організовувати збройні напади на будь-які заклади. Вони вже ніколи не віддадуть владу. А українці ще не готові відібрати владу силою, що показали останні події. І не тількі не готові - фізично не взмозі - сили не рівні.

4. Найбільша необхідність існує в розширенні джерел залучення коштів. Сучасні технологічні можливості дозволяють побудувати можливість залучення електронних коштів з небайдужих, громадян України, але на диво цю можливість ніхто з опозиції не розвиває. Але головна умова, щоб це по справжньому працювало - необхідна довіра людей, що жертвую кошти. А ось для цього потрібно вести детальну бухгалтерію нового типу, зрозумілу кожному, щоб спонсори бачили, як витрачаються кошти. Також необхідно дозволити спонсорам пропонувати дії, як от я роблю зараз, та зобов'язати керівників опозиції прислуховуватись до пропозицій спонсорів. Якщо комусь не подобається слово "спонсор", то давайте називати таких людей "небайдужими". А таких зараз більшість населення України. Отож треба створити такий сайт, та широко його розрекламувати. Обов'язково треба ввести можливість отримання коштів біткоїнами. Це дозволить залучати кошти з іноземних небайдужих, людей з Євросоюзу, що зараз дивляться телевізора та бачать як українці сильно хочуть у Європу. Але головне - це прозорість и можливість небайдужим бачити, на що витрачаються кошти. Це обов'язково.

Отак. Чекаю доповнень, та зауважень, готовий до дискусії та більш детального розгляду написаного.

Якщо бачите граматичні помилки - не звертайте особливої уваги - моя розмовляєва мова - россійська. так вже склалося.

Далі буде.
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2013, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ситуація, що склалася має декілька виходів, з найменшими втратами для України і українців.
І всі через диктатуру.
Перший, і найменш ймовірний - це диктатура опозиції. Розгін Верховної Ради, арешт уряду, арешт Януковича. Перехідний уряд, - нові вибори, люстрація чиновників і повернення в мирне русло. Для цього нинішня влада повинна піти на загострення,- зробити спробу надзвичайного стану, пролити кров мітингуючих. і т.п.
Пердуни на таке не поведуться, їх тактика - затягнути процес, а там "саме розсмокчеться". ну можливо погодяться на перевибоори до ВР. Та ці "перевибори" не варті ломаного гроша, бо не змініють нічого в нинішній системі формування і функціонування влади. В їх результаті буде такий же продажний парлямент, з тіми ж продажними особами.
Інший сценаарій,- якщо серед силовиків знайдется декілька осіб з "яйцями", які зможуть домовитись з опозицією, то вони повинні арештувати уряд азарова, арештувати януковича, заявити прпо розпуск Верховної Ради, датиїй провести останнє засідання для формування ЦВК і оголосити про дату проведення виборів нового законодавчого органу і виборів президента. Це можуть зробити і керівники "беркуту" коли зрозуміють, що їх "зливають" і віддадуть під суд. То буде для них стимулом і приводом для амністії. Народ для підготовки і участі в виборах розїдеться по регіонам, і ситуація нормалізується. так було в Румунії, коли був заарештований і розстріляний Чаушеску. Такий сценарій може бути найкращин і найменш болючішим для країни. Ну посидить кілька регіоналів у буцигарні, доки не будуть сформовані нові органи влади, і потім їх випустять.
Такий сценарій був би найкращим, якби нові вибори проводились після прийняття "Декрету "Про громадянство України", ось, його текст:

"Громадянином України є особа, яка народилася на території України. Особи, які проживають на території України після переїзду з інших місць мають право отримати "вид на проживання". Для отримання громадянства держави Україна їм потрібно пройти "процедуру отримання громадянства". Термін процедути отримання громадянства не може бути менший п'яти років. Протягом цього терміну, особа яка хоче отримати громадянство україни повинна підтвердити знання і виконання Конституції України, дотримання Законів України, та володіння державною мовою України. Особи, які на підставі цого Декрету втратили право на громадянство України в місячний термін повинні залишити державну службу, посади в судах та обміняти паспорти громадянина України на посвідчення особи, що має "вид на проживання".."

Всі діючі закони і Конституція України повинні діяти у нинішньому порядку. Цебто, на основі цього Декрету докорінним чином зміниться принцип формування влади, представники окупаційної влади, що привезені в україну за часів срср будуть відсторонені від влади і не зможуть брати участі у виборах до законозавчих органів. україна матиме шанс без пролиття крові перейти в іншу політичну площину.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
Мічений


Повідомлень: 361
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2013, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як на мене, то будь які дії в системі координат мародерів безуспішні. Мало того, окремі тактичні перемоги не дадуть нічого для зміни стану в країні. Або тактичні мають бути лавиноподібні, або ж має бути переможна стратегія.
Стратегічно має бути оцінка сил. Для початку.
В них влада і засоби масової дезінформації. Або образно кажучи на їхньому боці сатана - гроші, влада, слава.
В нас правда і чітке бачення ворога України. Тому має бути виключно правда , щоб на нашому боці був БОГ. Тому електорату мародерів має бути поставлений діагноз. Як на мене, то вони з стокгольмським синдромом. Заручники, які себе почали ототожнювати з терористами. Але в кожній людині є іскра Божа. Отож і маємо пробудити в них Людину.
Є опозиційний уряд, який може організувати паралельну роботу уряду мародерів, розкриваючи всі деструктивні дії цих виродків. Крім того було озвучено намір пропонувати альтернативні шляхи.
В судовій сфері провести щось на зразок на зразок народного трибуналу. Судову колегію сформувати з чесних судей з досвідом роботи в судовій системі. Тих же суддів КС, яких розігнав мародер. Винести вирок стосовно конституційної вакханалії. Стосовно дій кабміну.
Організувати постійно діючий суд присяжних з паралельним розглядом справ, які ведуться проти учасників і акцій і дій владних холуїв. Винесення заочних вироків суддям, які нехтують законами досить дієвий засіб.
Потрібна стратегія і тактика. Кожного дня повинен бути крок вперед.
Можна той же Майдан Свободи зробити зразковим місцем. Для киян зараз головна біль комунальне господарство, то можна запросити волонтерів для вирішення проблем киян, як приклад роботи нової влади.
Європейське життя в кінці кінців показувати на Майдані. Міністр їде на роботу на велосипеді... Київрада працює по новому..
Дві паралельні влади, серед яких кожен має побачити альтернативу владі мародерів.

_________________
Неправда гнобить протидії, але тим дужче бажання боротися з нею. Григорій Сковорода
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

накази водію трактора який давив солдат строкової служби ВВ на Банковій віддає чоловік, дуже схожий на полковника міліції, заступника командира полку міліції особливого призначення "Беркут" Кусюка Сергія Миколайовича.

http://expres.ua/digest/2013/12/04/98195-poroshenko-pokazav-genprokuroru-video-miliciya-pryvezla-shturmovykiv

Це потрібно оформити у вигляді листівки і роздавати солдатам внутрішніх військ. влада робить з них "гарматне м'ясо" кидаючи їх під провокаторів, якими керує підполковник "беркуту" Кусюк.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
Юрій Шевчук


Повідомлень: 82
Звідки: Костопіль Рівне

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2013, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що реального можна запропонувати? Те, що твориться в нашій державі, вже не вкладається в ніякі рамки, через що ми і протестуєм.
Повне перезавантаження.
1. Зміна судової системи, де за будь-яке неправомірне рішення чи постанову суду, яка отримає позитивне рішення в апеляційних інстанціях чи то держави, чи світу суддя позбавляється сану. Він, значить, не має достатньої кваліфікації.
2. Всі правоохоронні органи мають бути еталоном дотримання справедливих законів. За будь-яке порушення законів правоохоронець позбавляється права займати посади в правоохоронних органах.
3. Податки повинні бути співвимірні доходам громадян. Якщо підприємець акумулює кошти для розвитку на спеціальному рахунку, цей рахунок блокується до отримання реального контракту.
4. За придбання надлишкової житлової нерухомості за кордоном з покупця стягується його вартість у нашій державі з перевіркою правомірності отримання цих коштів.
5. Пенсійна реформа, де стеля отримуваної винагороди не повинна перевищувати заробітну плату в промисловості, яка є основним платником податків. Тоді чиновники змушені будуть працювати на прогрес у всіх сферах життєдфяльності держави.
6. Знищення всіх пільг, які не спрямовані на підтримку незабезпечених верств населення або тих, хто втрапив у складну ситуацію.
7. Кардинальне зменшення витрат на управлінський апарат з метою перенаправлення коштів на розвиток науки і новітніх технологій.
8. За корупцію в тендерах держзакупівель ввести конфіскацію всього незаконнопридбаного майна чи коштів.
9. Розслідувати всі попередні випадки таких закупівель.
10. Судмедекспертиза повинна бути незалежна від правоохоронних органів і надавати свідчення у справедливому суді. За повторну помилку судмедексперт позбувається посади.
11. Правоохоронні органи всіма законними засобами захищають громадян України і надають їм першочергову медичну та юридичну допомогу.
12. Прийняття закону про імпічмент, де рішення рефендуму чи Народного Віче є обов'яковим до виконання.
13. Закон про відкликання депутата.
14. Всі причетні до корупції повинні отримувати конкретні строки ув'язнення. Ті, кого змушували до корупції, не відповідають цій категорії, позаяк вони є постраждалі, і повинні отримувати те, за що вони змушувались до надання хабара, у законом визначеній процедурі.
15. Відмінити поняття "державний чиновник". Обгрунтовую. Всі громадяни України працюють на свою державу і тільки заробітною платою винагороджується їхня праця і здобутки. Всі інші доходи, як от премії чи роялті, є результат індивідуальних здібностей чи талантів.
Чому учитель, лікар, робітник і т.д. не є державним чиновником? Вони всі приймають участь у створенні ВВП.
16. Прийняти закон про надлишкову опалювальну площу.

Коли будуть нові пропозиції, подавайте.

Слава Всевишньому Господеві нашому!
Слава Україні!

_________________
процвітання і справедливість
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2013, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оголошуємо громадську непокору: http://vidia.org/2013/18155

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Гапон


Повідомлень: 353
Звідки: Саудія

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 08:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

найкращим виходом для Яйцепадного написати заяву про звільнення за станом здоров'я або прикре с..о. всі інші дії тільки погіршать стан. Та і Яценюк міг би запросити до себе тисяч п'ять в гості до Міжгір'я... Повністю згоден з п.Олегом Тягнибоком. Свободу не спинити!
кришко


Повідомлень: 81
Звідки: київщина

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перепост з сусідньої теми.

Внести зміни до виборчого законодавства.
1. Переможців у виборах визначати по кожній області окремо, по кожному району в області окремо, забезпечивши рівне територіальне представництво. ЦЕ -ВИЗНАЧАЛЬНЕ, ГОЛОВНЕ!!!
2. Перемагає той кандидат у Президенти, хто переміг у більшій кількості областей.
3. За партійними списками (мажоритарку скасувати!) обирати від кожної області і Криму рівне представництво депутатів (по 5 або по 10 від кожної області) Підсумовуємо не голоси в маштабах України, а в кожній області вираховуємо з усіх партій лише по, наприклад, 10 осіб.
4. Заборонити перехід (тушкування). Не подобається партія - до побачення з парламенту, наступний у списку заходь.
4. Прохідний бар"єр підняти до 10, а то і 20 відсотків. Партія, яка не пройшла - сплачує велику суму у дохід держави. Це для зменшення кількості партійок та партій-клонів і гетьманчиків.
5. Десь там передбачити скасування недоторканості і різноманітних пільг. Слуга народу повинен не ховатися за мандат і не збагачуватися.
А тому - декларація кандидата та всіх близьких родичів та інформація про активи і нерухомість.
6. Передбачити скасування різних тілоохоронців, спец. обслуговувань (їдалень, санаторіїв, поліклінік та ін.). в усі громадські будівлі - вільний доступ громадян, без жодних перешкод. Документ - не перепустка, а паспорт (посвідчення) українця!
7. Люстрація.
Частину з цих питань можна попередньо проголосувати на Народному Віче, тобто, заручитися підтримкою громади!

ЦВК: від кожної області до ЦВК по одному представнику + 1 від столиці, м. Києва Обирати або на обласному Віче, або на зборах громадськості (рівне представництво всіх партій і громадських організацій області)

Київ, СТОЛИЦЯ, ВИБОРИ:
1. 15 грудня 2013 року на Віче проголосувати за проведення виборів у СТОЛИЦІ. Саме у столиці, щоб до голосування долучилися усі присутні!
2. Обрати (запропонувати) і проголосувати склад столичної виборчої комісії. Оголосити збір коштів на вибори (відкрити в разі потреби рахунок).
3. Інформувати ВР про реалізацію конституційного права столичної громади на обрання органів місцевого самоврядування. Юристи знають як це піднести і обгрунтувати правильно.
4. Виборча комісія негайно засідає, обирає керівні органи, призначає дату виборів та формує виборчі дільниці. І т.д.

Ми - народ! Ми обираємо владу самі!

Я над цим не один рік думаю. Рашіше, в часи Чорновола Вячеслава ми трохи боялися федералізації. Зараз можна, державність зміцнилася. Підкажіть ці пропозиції Олегу Тягнибоку, вони теж не догматичні, але треба щось робити.

_________________
Ворог сам по собі не зникне.
(с) Мао
Іггор


Повідомлень: 661
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

кришко написав:
Ми - народ! Ми обираємо владу самі!

Я над цим не один рік думаю. Рашіше, в часи Чорновола Вячеслава ми трохи боялися федералізації. Зараз можна, державність зміцнилася. Підкажіть ці пропозиції Олегу Тягнибоку, вони теж не догматичні, але треба щось робити.
Шкода Вашої праці.
Новій владі, якщо така все ж таки з"явиться на хвилі нестримного бажання в Європу, доведеться слухняно готувати законопроекти які скаже Брюсель. В тому числі про геїв, та всяку іншу гидоту.
М.Джура


Повідомлень: 2717
Звідки: Кривий Ріг

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 05:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви так говорите про "закон про геїв", ніби це якесь забов'язання бути геєм.

_________________
"ПЗКПТ!"- ПРУЧАЙСЯ ЗАВЖДИ КОЛИ ПРУЧАТИСЯ ТРЕБА!
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 08:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Ви так говорите про "закон про геїв", ніби це якесь забов'язання бути геєм.

Пояснюю Іггору. Той закон тільки огорожує геів від утисків і дискрімінації, наприклад, при принятті на роботу. Що тут поганого. Вони хворі люди, але не треба судити геїв та переслідувати.
Іггор


Повідомлень: 661
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В цьому законі дійсно нічого поганого не має, він лише перший крок на шляху до легалізації одностатевих шлюбів.
Гапон


Повідомлень: 353
Звідки: Саудія

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 11:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пропоную зробити прохід через барикади таким що унеможливить прохід великої кількості людей одночасно. Випадково сам проходив через такий прохід: має такий вигляд: невеличкий коридор (було приблизно 2метри) з обох боків дверцята з арматури що відчиняються назовні. двері між собою з'єднані штибою. Довжина штиби підібрана таким чином, якщо відкриті двері з одного боку то з іншого закриті. забув додати стеля там була невисокою десь 1 м 70 см. конструкція дуже проста
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 11:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я звичайно вибачаюсь, але який сенс в барикадах якщо дуже багато проходів, які ведуть на Майдан і Хрещатик між будинками?
Мені здається що барикади це символічне значення + транспортна паралізація центру. Не буду забігати вперед, але не за горами блокування МОСТІВ для паралізації всього міста.
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бажано вираховувати тих, хто забезпечує грошима мітинг янучарів, і унеможливлювати їх розрахунки з привезенеми заробітчанами. щоб "прішлиє" залишались неоплачненими.
Замість сльозоточивого газу проти "космонавтів" у шоломах з "забралами" краще використовувати нашатир, вприскуючи його зі шприців на комірець, так щоб випарювання шло під "забрало".

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET