•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Наука та суспільство.

Автор Повідомлення
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2015, 20:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
термін "холодний термоядерний синтез" в даному випадку визнано недостатньо коректним - пропонують "трансмутація ядер"

Взагалі вже встигло розвестись чимало "теоретиків", де вже "пропонується" що завгодно, сам Россі називав це холодним термоядом, хоча будь-ласка можна називати і LENR. Щоб не було невизначеності та спекуляцій в термінології є конкретний опис ядерних реакцій та "теорія" його генератору:
http://www.journal-of-nuclear-physics.com/?p=473#more-473
от від неї і будемо відштовхуватися.
БАРАБАС написав:
Втім, це неважливо.

Якщо це свідоме шахрайство - це важливо.
БАРАБАС написав:
Важливо,що,наскільки мені відомо, в Китаї створюється вільна економічна зона, де генератори Россі після всіх необхвдних сертифікацій будуть вироблятись в неймовірних кількостях.

От це дійсно дуже важливо, за його генератором я уважно слідкую з початку 2011 року, ні про який Китай не чув, будь-ласка дайте посилання для ознайомлення, а от гучних заяв ще з 2011 року про Defkalion, AmpEnergo та інші було і було, але віз і досі там.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2015, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Правдослов написав:
Вилікувати всіх ніхто не здатен.
Але достатньо вилікувати сліпих та ошуканих.

А для цього достатньо показати як уряд про них наперед турбується:
- щоб не замерзли взимку - прошу вам 200 кубів газу на місяць по 3.60грн. + пдс + ще невідомо що (стара норма 2500 кубів по 1.299 на рік - і забирай хоч весь у холодний період)

- якщо не спроможні і тих 200 кубів оплатити - прийдідь з поклоном, покажіть доходи і отримаєте субсидію.
Але якщо ми знайдемо невказані доходи (а ми їх обов'язково знайдемо!) - відшкодуєте у десятикратному розмірі!

ПРОШУ НАУКОВО ПОЯСНИТИ - що дає суспільству така турбота уряду?

Ви некоректно ставите запитання. Якщо науково, то можна пояснити причини такої "турботи" уряду, а не що це дає. А причина полягає в соціальних законах, рівні розвитку суспільства та психології людини, в тому що жоден уряд з власної доброї волі не буде альтруїстично піклуватися про народ. Більше того це не станеться в одну мить навіть якщо і виникне ситуативно для цього воля окремих можновладців, і особливо якщо це йде в супротив існуючої суспільної системи.

Можна і причини, можна і ненауково.
Головне - коротко, правдиво і зрозуміло.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А прчина то одна - БАЖАННЯ ПРИВЛАСНИТИ УСІ БАГАТСТВА УКРАЇНИ!
З НАДРАМИ ВКЛЮЧНО!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
З НАДРАМИ ВКЛЮЧНО!

Читайте уважно, що я написав:
ІтаН написав:
А причина полягає в соціальних законах, рівні розвитку суспільства та психології людини, в тому що жоден уряд з власної доброї волі не буде альтруїстично піклуватися про народ.

Ваша причина входить в низку причин пов'язаних з психологією людини. Вона не одна, а тільки одна із.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 16:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Правдослов написав:
З НАДРАМИ ВКЛЮЧНО!

Читайте уважно, що я написав:
ІтаН написав:
А причина полягає в соціальних законах, рівні розвитку суспільства та психології людини, в тому що жоден уряд з власної доброї волі не буде альтруїстично піклуватися про народ.

Ваша причина входить в низку причин пов'язаних з психологією людини. Вона не одна, а тільки одна із.

Як завжди - "коротко", "правдиво" і "зрозуміло".
Вам трьох *** замало ???

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Як завжди - "коротко", "правдиво" і "зрозуміло

Саме так, коротко та правдиво, а щоб було зрозуміло треба наповнити пусту голову знаннями. А наукові знання складаються з багатьох напрямків та об'ємних підручників, так що для пустої голови одночасно коротко та зрозуміло не виходить, бо треба починати з 2+2. Але я вже не раз наголошував, що для середнього інтелекту основний мінімум досяжний і по об'єму і по розумінню, треба тільки налаштуватися на необхідність добре попрацювати головою і виділити для цього певний час.
Так що не вигадуйте чергову неіснуючу дурню та правила, та почніть вчитися, я на відміну від вас готовий пояснювати будь-яку матчастину аби ви тільки мали бажання засвоювати ці знання.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
я на відміну від вас готовий пояснювати будь-яку матчастину аби ви тільки мали бажання [u]засвоювати ці знання.

ДЛЯ ЧОГО?

Щоб замість того, щоб брати плату з тих, що видобувають газ на моїй землі - ПЛАТИТИ ЇМ???

НЕПЕРЕВЕРШЕНО ДЕМОНІЧНО АКАДЕМІЧНА НАУКА!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Яким боком наукові знання причетні до проблеми від якої ви тут кіпішуєте??? :):):)

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2015, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Яким боком наукові знання причетні до проблеми від якої ви тут кіпішуєте??? :):):)

Про таке краще у власного сумління питати.

Або у свого депутата - подавши Звернення:

Я не маю змоги і не зобов'язаний оплачувати послуги з газопостачання за потрійно необгрунтованими тарифами.

1. Згідно Конституції України (ст. 13) газ, який видобувається в Україні належить народу України (19.5 млрд. кубометрів у рік, або біля 460-ти кубометрів на громадянина у рік). Щонайменше половину цього об'єму (більше 230 кубометрів газу на рік) я мав би отримувати безкоштовно.

2. Я потребую для приготування їжі не більше одного кубометра газу на особу в місяць і вимагаю не поставляти насильно мені та членам моєї сім'ї зайвий "неіснуючий" газ.

3. Газотранспортна система теж належить народу України. Тому кожен громадянин України повинен мати знижку і на послугу доставки газу.

Як громадянин України та християнин, я не можу не звернути увагу на намагання влади штучно довести до банкрутства державні газовидобувні підприємства (змушуючи їх продавати весь газ по 1590грн. за тисячу кубометрів, одночасно дозволяючи приватним компаніям вільно продавати весь газ кому і як їм заманеться).

Не можу не звернути увагу на турботу влади про осіб, які награбастали собі по десять, двадцять і більше житлових об'єктів. Протягом опалювального періоду вони зможуть отримувати щомісяця тисячі кубометрів дешевого газу.
В той же час найбідніші, які змушені проживати по десять і більше осіб в одному будиночку чи квартирі будуть отримувати не більше двадцяти кубометрів дешевого газу на особу.

Не можу не звернути увагу, що при змішуванні дорогого імпортованого газу (по 250 - 300у.о) з дешевим українським (по 76у.о.) за тисячу кубометрів, ціна газу для населення чомусь не зменшується - а навпаки - ЗРОСТАЄ ДО 420у.о.

Тому вимагаю щоб усі газовидобувні компанії, незалежно від форм власності, були в рівних умовах і могли вільно реалізовувати видобутий газ за ринковими цінами. А також, щоб усі компанії платили громадянам України одинаково (50% видобутого газу) за право видобувати газ на нашій землі.

Наполягаю, щоб розрахунок з громадянами проводити відповідною часткою газу (біля 230 кубометрів) з правом передачі-продажу тієї частки. Це дозволить уникнути злочинно-корупційних посередників і подальших непорозумінь із цінами.
Крім того дозволить звести до мінімуму потребу у субсидіях. Якщо вивільнені кошти скерувати на допомогу малозабезпеченим, то можна взагалі ліквідувати той замаскований грабунок громадян та підприємців через механізм: СУБСИДІЇ = ВИСОКІ ПОДАТКИ.

Та, найголовніше, що такий розподіл національних багатств дозволить багатьом громадянам, їх слугам, службовцям та підприємцям подібно Закхею почути: СЬОГОДНІ НА ЦЕЙ ДІМ ЗІЙШЛО СПАСІННЯ.

І з великою радістю і вдячністю промовити:
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ!

Востаннє редаговано: Правдослов (03 лютого 2016, 22:47), редаговано 2 раз
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2015, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

Яке відношення до мене має корумпована влада?
Правдослов написав:
Або у свого депутата:

Яке відношення до науки має діяльність депутата?
І в ваших багатобуков так і не з'явився ЗМІСТ який здатен відповісти на моє питання:
ІтаН написав:
Яким боком наукові знання причетні до проблеми від якої ви тут кіпішуєте???

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2015, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Правдослов написав:

Газово-полігамно-багаторазове.

ІтаН написав:

Правдослов написав:
Або у свого депутата:

ЩО ТА наука ЙОМУ СКАЖЕ - ТЕ ВІН І ГОРОДИТЬ!

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2015, 19:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Яким боком наукові знання причетні до проблеми від якої ви тут кіпішуєте???
Правдослов написав:
ІтаН написав:
Правдослов написав:
Газово-полігамно-багаторазове.

Я так подумав, що найбільш феєричні безглуздості про науку треба колекціонувати, і посміятися на дозвіллі можна, і як навчальний матеріал для демонстрації мракобісся стане у нагоді. :):):)
Правдослов написав:
ІтаН написав:
ЩО ТА наука ЙОМУ СКАЖЕ - ТЕ ВІН І ГОРОДИТЬ!

І що, наприклад, йому сказала наука від якої він став "городити"???

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2015, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:

І що, наприклад, йому сказала наука від якої він став "городити"???

З таким питанням Вам краще до свого депутата звернутись, або до Ляшка.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2015, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тобто, а ви навіть і не знаєте, а просто робите чергову беззмістовну заяву? Відкрию таємницю, але навіть депутати не знають що ви там собі вигадали, тому що городити город їх змушує таке ж невігластво як і у вашій черговій заяві, а не наука.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2015, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
тому що городити город їх змушує таке ж невігластво як і у вашій черговій заяві, а не наука.

То тільки там, де мовчить наука, вони городять що попало.

А в цілому, то дуже покірно виконують рекомендації вашої демонічно академічної.

Не вірите - у Ляшка спитайте, він точно не збреше.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,