•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Церква i полiтика.

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2016, 00:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Так, це я її переробив.

О, так Ви майстер! ))

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2016, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Случ написав:
Так, це я її переробив.

О, так Ви майстер! ))

І не просто майстер, а попсуймайстер!

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2016, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, й святе воскресіння Твоє славимо.

" І сказав їм: Істинно кажу вам: Є деякі з отут присутніх, що не зазнають смерти, аж поки не вздріють Царства Божого, що прийде у могутності." (Мр. 9:1)

Тому сьогдні ювіляр просить у Бога найменший, але найдорожчий дар:
щоб Царство Боже було не тільки на Небі, але й на землі!

І щоб кожен, хто з вірою цього попросить, зміг не тільки побачити,
але й пожити у Царстві Божому на землі!

"бо кожен, хто просить - одержує..." (Мат. 7:8)

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2016, 19:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов
Ти вже ліки якісь приймаєш? З цією хворобою не жартуй.

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2016, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Правдослов
Ти вже ліки якісь приймаєш? З цією хворобою не жартуй.

Та з 26-го березня приймаю і всім небайдужим рекомендую:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=279204#279204
бо слугам Божим, бачу, що вже все байдуже.

А пану?

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2016, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Шкода написав:
...Я дуже боюсь пекла. Тому не знаю,що думати...

Не бійся, жодного пекла не існує. Його вигадали. Сказати хто? )))

Навіть, якби пекла не існувало, то обрані нами слуги дуже швидко його побудують - бо мають неперевершеного вчителя і досвід чималенький...

І завадити їм точно ніхто не зможе.
Сказати чому? - Тільки не кажіть нікому:
(Бо ніхто не вірить, що воно існує і що вони уже його будують...)

Шкода написав:
Луся,ти все дуже чудово кажеш,я б так не змогла,і саме про те,
що я і думаю.
Бал зараз править Сатана,а наші можновладці його лакеї.

Тільки от до влади тих можновладців ми самі й привели, і пра-пра-прабатьківську спадщину бездумно і безконтрольно довірили.

Але боронь боже навіть самим собі у тому признатися!

Тому, мабуть таки доведеться у царстві сатани пожити,
якщо не хочете Царства Божого просити:

"Отче наш, шо єси на небесах, нехай святиться ім'я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нейай буде воля Твоя, як на небі, ТАК І НА ЗЕМЛІ"

Але не на автопілоті, а з вірою у обіцяне Спасителем:
Цитата:
7 Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам.
8 Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчиняють.
(Мат. 7:7,8)
та написане у псалмі Давида: " Устань же, о Боже, та землю суди, бо у владі Твоїй всі народи!"

Боїтеся справедливого суду?
Думаю, що не варто. У найгіршому випадку будемо легко биті.
Хай бояться ті, що називають себе слугами Божими або народними:
Цитата:
47 Той, що, знавши волю свого пана, не приготував, ані не зробив по його волі, буде тяжко битий.
48 А той, що її не знав і зробив каригідне, буде мало битий.
Від усякого, кому дано багато, багато від нього й вимагатимуть; а кому повірено багато, від того більше зажадають. (Лк. 12)

Я більше боюся опинитися у царстві мамони та сатани, у яке ті слуги нас впевнено ведуть...

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2016, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" 42 Тоді Ісус прикликав їх і сказав їм: Ви знаєте, що ті, яких вважають князями народів, верховодять ними, а їхні вельможі утискають їх.
43 Не так воно хай буде між вами, але хто з-між вас хоче стати великим, хай буде вам слугою,
44 і хто з-між вас хоче бути першим, хай буде рабом усіх.
45 Бо й Син Чоловічий прийшов не на те, щоб йому служити, лише щоб служити й віддати своє життя як викуп за багатьох." (Мр.10)

Народу ж дав іншу настанову:
"54 А промовив він ще до народу: “Коли ви бачите хмару, що виступає на заході, ви зараз кажете: Дощ буде, - і так воно буває.
55 І коли дме південний вітер, ви кажете: Спека буде, - і так буває.
56 Лицеміри, вигляд землі й неба ви вмієте розпізнавати; як же воно, що не розпізнаєте часу цього?
57 Чому самі з себе (самі по собі) ви не судите, що справедливе?" (Лк. 12)

І поки ще не віддав той викуп - просить за тих, які не знають що роблять:
"34 Ісус же сказав: “Отче, відпусти їм, не знають бо, що роблять.” (Лк. 23)

НЕ ЗА ВСІХ ПРОСИВ - бо слуг мамони попередив:
"33 Змії, гадюче поріддя! Як можете ви уникнути пекельного засуду?" (Мт. 23)

6 “Задля горя нужденних і зідхань бідних ось я встану, - каже Господь, - я дам спасіння тому, хто його прагне.” (Пс. 11)

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2016, 01:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну да,ну да,пане Случ,мо вам проповеді порошенка більш подобаються?

А мені захоплюєчи і корисно почитати дописи Правдослова.

Пане Случ,не ображайтесь,дорогенький,я у поіску,просто.

Смерть ворогам.

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2016, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода
Правдослов базікало, ну а Порошенко президент. Немає сенсу забивати собі голову пустопорожнім белькотом релігійного фанатика.
Порошенко президент України. Так, я за нього болію. Не, як за особистість, а як за голову держави. Його дії мають велике значення, від них багато чого залежить. Не цікавить мене де він тримає гроші, с ким він спить і на що хворіє. Мене цікавить скільки випустить Україна озброєння і коли відвоює втрачені території, чи вдасться Порошенку добитися безвізового в'їзду у Європу українцям, чи вдасться витягнути з полону Надію Савіченко, чи витримає економіка, чи вдасться здобути гроші для держави.....і багато, багато чого іншого, на що має вплив президент...
А хто такий правдослов? Видмушка, пусте місце. Не тільки він.
Форум Свободи помер. Колись тут було життя. Тепер кілька кремлеботів і соціалістів віртуально воюють з державою "Україна". Це нікому не цікаво. Не має ніякого позитивного руху. У всіх темах: "Порошенко то, Порошенко там-то", "жиди, жиди, жиди...", "офшори..гроші" і всяка така херня....маразм...
Немає позитивних дій, цікавих пропозицій для української нації.
В українських церквах сидять московські попи..нікого це не цікавить...медіапростір окупований московією..всім начхати...підприємців душить місцева дозвільно-хабарницька система...так їм і треба буржуям...родичі беруть хабарі..винен Порошенко...зі смітника під будинком тече смердяча річка..винен хто? Порошенко! Як цар, як Бог...все він, все від нього залежить..от прийде цей "справжній, добрий, справедливий цар" і все буде добре...

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2016, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
... Мене цікавить скільки випустить Україна озброєння і коли відвоює втрачені території,.

А мене ще й цікавить скільки він, як бізнесмен, готовий пожертвувати для цього?
Як християнин мав би жертвувати хоча б половину прибутків від бізнесу!
А як президент - хоча б для прикладу для інших - міг би й більше

Случ написав:

Немає позитивних дій, цікавих пропозицій для української нації.
В українських церквах сидять московські попи..нікого це не цікавить.

Пояснюйте християнам, що жоден багач не зможе спастися, якщо не буде жертвувати хоча б половину статків (прибутків) для бідних - і тих попів як вітром здує!
А якщо ще й навчите просити в Бога:
Цитата:
Устань же, о Боже, та землю суди, бо у владі Твоїй всі народи!
Прийди, Владико, землю судити, бо Ти народами всіма володієш!
Поспішися, Святий, із праведним судом і захисти нас від суддів, пастирів і слуг (сліпих чи лукавих), які ведуть нас до погибелі!
І якщо вони споживали, споживають чи будуть споживати кров християнських дітей,
то опам'ятай їх, як опам'ятав фараона із підданими.

то й за равинами та жидами слід простине!

Шкода написав:

Пане Случ,не ображайтесь,дорогенький,я у поіску,просто.

Пане Случ,не тільки не ображайтесь, але й не заважайте людям самостійно думати.

Случ написав:

от прийде цей "справжній, добрий, справедливий цар" і все буде добре...

Та достатньо, щоб почав судити по правді та справедливості суддів, пастирів та слуг народу - і тільки за це можна буде сказати:

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ!

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2016, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Главі УГКЦ

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

" 1. Не судіте, щоб вас не судили;
2. бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою міркою міряєте, такою і вам відміряють." (Мт. 7)

Поки сонце обертається навколо землі, то головним є 7.1;
Та як тільки земля почне обертатися навколо сонця, то головним стане 7.2 !

А станеться це одразу, як тільки перестанемо ігнорувати настанову: Лк. 12 : 54-57 :
"54 А промовив він ще до народу: “Коли ви бачите хмару, що виступає на заході, ви зараз кажете: Дощ буде, - і так воно буває.
55 І коли дме південний вітер, ви кажете: Спека буде, - і так буває.
56 Лицеміри, вигляд землі й неба ви вмієте розпізнавати; як же воно, що не розпізнаєте часу цього?
57 Чому самі з себе ви не судите, що справедливе?" (В іншому перекладі - "самі по собі")

Тоді і в “Отче, відпусти їм, не знають бо, що роблять.” (Лк. 23:34) головним буде останнє.
Бо тих, що знають що роблять попередив:
"Змії, гадюче поріддя! Як можете ви уникнути пекельного засуду?" (Мт. 23:33)
(Хоча на прикладі Закхея і їм вказав дорогу до спасіння)

"2 Спаси, о Господи! Бо побожних дедалі менше, бо правда з-поміж людей зникла.
3 Брехню один одному точать, базікають облесливими словами й нещирим серцем.
...............................................................................................................................
6 Задля горя нужденних і зітхань бідних ось Я встану, - каже Господь, - Я дам спасіння тому, хто його прагне.” (Пс. 12. (11.))

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Копії: Синоду Єпископів УГКЦ.
Апостольському нунцію в Україні.

22 квітня 2016 р.Б.

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 19:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не беруся сперечатися, або щось стверджувати – мене там не було. З чогось, звісно, почалося. "

І я так думаю.

Якби на Вас Правдослов налитіли жиди зненацька,і зробили б вам обрізання?
Вам би це сподобалось?
Мо так і Святилась ця земля?
Писанки-це рідновірство,відголосок роду нашого......

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Володимирський собор-я не можу туди потрапити разом з Порошенко.
Цей Собор є Божим храмом?
Це так Бог вирішив-що один Порошенко цінніший ніж сотні віруючих?
Це повна ганьба.
Це не Віра.

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 23:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Це так Бог вирішив-що один Порошенко цінніший ніж сотні віруючих?
Це повна ганьба.
Це не Віра.

Бог нам віддав найвищу владу на землі і не збирається нічого міняти!
І Сина Свого послав на землю не царювати, а служити.
Син апостолам і їх послідовникам наказав так само робити.
І цього ніхто вже не має права змінити!

Лукавому та сильним світу цього то настільки не сподобалось, що вони вирішили вбити Сина Божого.
А Бог воскресив Його, чим ще раз підтвердив, що не збирається нічого міняти!
Тому жиди змушені приходити до нас з поклоном, щоб ми їх обирали до влади!
За це вони нас ненавидять не менше, ніж Сина Божого і дуже-дуже хочуть нас погубити.
Але через те, що бояться Бога, відкрито не можуть цього зробити.
Тому що:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Воїстину Воскрес!
Але а все рівно нічого не зрозуміла.
З Ваших пояснень.
Невже так конче Ісу потрібне золото,храми?
А проста людина для Ісуса не цікава?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"