•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКА ВІЙНА

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2017, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про що вже два роки було говорено, і вот апять.

http://www.ukrlife.tv/video/politika/problema-poroshenko-groisman-igraet-s-narodnym-frontom-protiv-prezidenta-aleksandr-kochetkov

23.35 - Мінськ, капітуляція, всі ознаки і наслідки.

Він і справді не воює з кацапами. Бо одразу здався.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 02 червня 2017, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найпростіший і очевидний висновок - терміново треба іншого президента, і тоді все почати зпочатку, і правильно, і всім учасникам Мінського формату пояснити, що то Вальцман там щось собі нафантазував, з переляку, ми про то всьо нічого не знаємо, ми обороняємося від Росії, Росія - агресор, заяву в ООН, вимоги обіцяного від Будапештських підписантів, тощо.

Вальцман зараз колодою лежить на цьому правильному, конструктивному шляху. Він прив'язаний до Мінська, а Мінськ прив'язаний до нього.

І Мінськ має дочорта альтернатив, тільки Вальцман не допустить жодної альтернативи. Бо не хоче, бо йому це особисто невигідно. Бо тоді спливе наверх його персональна, сепаратна капітуляція, і все інше лайно. Вальцман кістьми ляже, але не допустить нікого іншого до масиву мінських договорняків, це для нього рівнозначно самогубству. Ситуація дещо нагадує той старий анекдот, у якому дівчина хотіла би робити бізнес, але так, щоби мама не знала.

Без нового президента - вічне АТО нам гарантоване.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 02 червня 2017, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поки народ не почне лікуватися:

Цитата:
Ліна написав:

Але ж як впоратися з колективним путіним, чия голова стирчить і тут?


Та просто ще раз уважно прочитати:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=270361#270361
Потім взяти чарівне люстерко і тричі промовити:
"АБО ЛІКУЙСЯ - АБО ГОЛОВУ ВІДРУБАЮ !!!"

Якщо і після того не наважиться від гаранта вимагати:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=283613#283613
То доведеться колективно ам-путіно... відрубати...


Доти кожен наступний президент буде гіршим від попереднього!

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2017, 17:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маємо чергові кілька стрілянин. За якою ознакою їх можна систематизувати?

Боротьба за переділ майна, власності, методами від грабунків до замовного вбивства незручної особистості.

Вільне, безкарне, безперешкодне існування в Україні агентури ФСБ, і виконання нею, регулярно, системно, завдань з Москви, на знищення політичних противників.

Здавалося б, до чого тут СБУ? Або МВС? При тих витратах на їх утримання, з наших податків? Самі тільки зами з євроінтеграції чого варті!

Кадирівський кіллер два роки вільно пасеться, де хоче, наче шаурму в кіоску, замовляє і одержує українське громадянство і пакет документів, його знають в обличчя по всій Європі спецслужби, журналісти, поліція. Але - не СБУ!!! Я дуже хотів би послухати пояснення пана Грицака. А не розповіді в телевізорі, про його багату, непересічну особистість.

А ще - Павло Шеремет, підірваний мент у Маріуполі, Вороненков, "підпал Інтера", захоплення трибуни ВР сєпарками, Бузина, вбитий задля провокації, і далеко не націоналістами, зате після того, як опера СБУ накрили "Вєсті" з чорною готівкою. Де вона зараз, цікаво?

Враження таке, що вже мухи неспішно роблять свої екзистенційні справи на головах наших шановних спецслужб, і це не заважає шановним зберігати поважний, незворушний вираз обличчя.

Аміна Окуєва не мала спеціального фінансування, шкарпеток за 300 гривень, лише занюханий ПМ і твердий намір захистити себе і чоловіка. І цього виявилося досить. Пропоную агітаторам за великі зарплати державних службовців - порівняти результати СБУ і Аміни у боротьбі з ФСБшним агентом, за стандартним критерієм, "вартість / ефективність". ПМ у такому стані, що клинить на четвертому набої, коштує не більше 1500 грн., разом із набоями.

Експерти порозважали, реально.
Аміна не мала права носити при собі нагородний ствол!
Вона порушила правила, бо, напевне, носила ПМ з досланим набоєм!
А може, навіть, із зведеним курком!
Вона не могла так швидко почати стрільбу!
Звідки пістолет у Адама Осмаєва?
Кіллер - непрофесійний лох і тєрпіла! Несправжній!
Це - внутрішньочеченські розборки!

От, це, взагалі, нормальні люди? Це я ще не згадав про істерику серед експертів, на тему - "забагато зброї, і всі стріляють", і "негайно треба роззброювати народ, бо стрілятимуть при переділі землі".
І, нарешті, хором роблять у прямому етері аналіз помилок кіллера. Це просто празнік якийсь-то. Добрі, розумні хлопчики, ФСБ послухає, і наступного кіллера пришле краще підготовленого.

Але, бачимо, панове, як їх сильно торкнуло! Вони верещать, як чистопородні перелякані мусора, за фактом. Факт успішної оборони вони не можуть засуджувати, але він їм не подобається, він їх лякає, ще й з таким розголосом. Вони з останніх сил намагаються звинуватити Аміну в порушенні правил поводження зі зброєю, хоча би так, щоб довести, що успішної оборони - НЕ МАЛО БУТИ!!! НЕ МОГЛО БУТИ!!!

Таким чином, панове, ми всі цілком влаштовуємо цих мусорів, якщо будемо вбиті. Ми тоді нічого не порушимо, кіллер тоді буде справжній профі, причиною вони оголосять якісь внутрішні розборки.

Мені найбільше не сподобалось, що ПМ заклинив. Або нечищений, або паскудні набої. Аміна таки не була досить уважна до заліза. Але я - не експерт. Мені і калаш найбільше подобається на розпущеному ремені, заряджений і зведений. Бо інакше від нього - жодної користі.

Про що експерти мовчать? Про що вони не хочуть говорити?
Про факт, що агентура ФСБ у Києві - як у себе на власному городі, робить. що хоче, і поведінку наших спецслужб вже слід давно оцінювати, як той чи інший ступінь сприяння.
Про факт, що про безпеку громадян України, таким чином, вже взагалі не йдеться. Також - і депутатів, і урядовців, і президентури. І це - реальний, не уявний терор, яким ФСБ забезпечує потрібні Росії рішення української влади, при паралізованому, бездіяльному СБУ.
Але ж, хіба можна про таке вголос казати? От, про те, що Аміна носила ПМ з досланим патроном, і що негайно треба роззброїти народ - скільки завгодно. Це - кошерно, і корисно для бізнесу.

Мороз остаточно впав у моїх очах. Перший розряд зі стрільби, але карабіном не користується, "Вальтер" у подарунковому виконанні, часів ІІІ Рейху - хоче терміново здати, не знає куди. Соціалісти таки - хворі люди. І брехуни патологічні. А я його, колись, поважав. А він - "Вальтера" хоче здихатись. Тьху!!!...

Отже, наші правителі цією кацапською стрільбою - перелякані, без всяких жартів. Що найгірше, незрозумілі точно причини паралічу СБУ, бо їх може бути кілька. Не зняли чохли? Не одержали команди? Одержали команду "Мєсто!"? Одержали команду виконувати Мінські домовленості? Одержали команду від колег і партнерів? Не роблять нічого на всяк випадок?

Зауважте, панове, жодного веселого, втішного варіанту.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2017, 02:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю, як це пов'язано, але що відбувається у Великобританії? Другий теракт за два тижні. Казна-що у нас, але і там не ліпше.
Нам не звикати. У нас тут королівство кривих дзеркал з війною-не війною, прямим сполученням з країною-агресором, візитами наших експертів до ворожих нам московитських студій, відвертою пропагандою сепаратизму-колабораціонізму в так званих церквах, що підпорядковуються державі-агресору, свободою вираження думки для відвертих ворогів на телебаченні, в школах, просто на вулиці.
Але що в Англії? Чи вони настільки розслаблені, наскільки ми безголові, чи їм так само важко попередити зухвалість нелюдів, наскільки нам неможливо примусити свою владу виконувати головну функцію забезпечення безпеки держави і громадян?
Те, що це не окремі випадки, а системний терор з єдиним центром, я чомусь не сумніваюся. Хоча б тому, що з початком війни з Україною дедалі частішими і регулярними стали терористичні напади на країни Європи.
Нелюди, проваліться до пекла з усіма вашими планами.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2017, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поки не почнемо шукати Царства Божого на своїй землі,
доти діточки лукавого утверджуватимуть царство свого батечка -
царство кровожадного убожества
на нашій землі.

Творець дав нам свобідну волю та найвищу владу на нашій землі!
А ми, подібно нашим предкам та роду перелюбному, тупо-дебільно, стадно-добровільно віддаємо ту владу кровожадному убожеству...

Тому ніхто нам не зможе допомогти, якщо не схаменемось і самі не почнемо пізнавати Правдивого Бога та просити:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=283860#283860

Бо слуги Божі не вбереглися від розчини фарисейської та садукейської - тому давно вже і безнадійно стали сліпими.

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2017, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Не знаю, як це пов'язано, але що відбувається у Великобританії? Другий теракт за два тижні. Казна-що у нас, але і там не ліпше.
Нам не звикати. У нас тут королівство кривих дзеркал з війною-не війною, прямим сполученням з країною-агресором, візитами наших експертів до ворожих нам московитських студій, відвертою пропагандою сепаратизму-колабораціонізму в так званих церквах, що підпорядковуються державі-агресору, свободою вираження думки для відвертих ворогів на телебаченні, в школах, просто на вулиці.
Але що в Англії? Чи вони настільки розслаблені, наскільки ми безголові, чи їм так само важко попередити зухвалість нелюдів, наскільки нам неможливо примусити свою владу виконувати головну функцію забезпечення безпеки держави і громадян?
Те, що це не окремі випадки, а системний терор з єдиним центром, я чомусь не сумніваюся. Хоча б тому, що з початком війни з Україною дедалі частішими і регулярними стали терористичні напади на країни Європи.
Нелюди, проваліться до пекла з усіма вашими планами.
У нас не королівство, поки що. Маємо в медійному полі велику кількість штучних сутностей, штучно генеровані медійні шуми забивають реальні, аутентичні сигнали.

Ви ж читаєте про Східний фронт, як там кацапчєгі нафарширували прифронтову полосу станціями РЕБ? І які наслідки для наших підрозділів це має? Дезорієнтація, неможливість координації, неможливість вчасно викликати підтримку, деморалізація особового складу, тощо. Ви думаєте, що бойова група "Вальцман", всередині України, діючи тими самими методами, ставить перед собою якісь інші цілі? Та я Вас благаю! В них безвихідна ситуація, вони вже пообіцяли Путіну капітуляцію і зірвали домовленість. Тепер або вони її виконають і приплатять зверху штрафні санкції, або асабіста відповідатимуть за базар. Ледве не щоденна стрільба в Києві у виконанні агентури ФСБ - то може бути також і прозорий натяк. Що натяк зрозумілий - свідчать вольєри для Вальцмана в Одесі, і що кількість охорони все збільшується. Хто - небудь! Дайте йому Парабеллум!

Англійці припустилися жахливих принципових помилок. Будучи островитянами за складом мислення і психологією, вони спочатку жорстко обмежили обіг зброї, зберігаючи беззбройну поліцію з вищою гуманітарною освітою, а потім ще запустили до себе мусликів, арабесків. Людей із складом мислення жителів пустелі, психологією кочівників. Які, до того ж, переважно, не мають вищої гуманітарної освіти, гяура не вважають ціннішим за вівцю, зброю вважають необхіднішою за зубну щітку. Англійці дозволили їм набудувати мечетей і жити практично обосібленими гетто. А це вже - плацдарм подальшого завоювання території і упокорення гяурів.

Фактично, еліта англійців припустилася суїцидальної поведінки. Причина? Думаю, гроші. Величезні гроші. Стара англійська еліта розбещена сотнями років імперського статусу, коли вона мала можливість заробляти неймовірні статки на торгівлі правами, продаючи дозволи на торгівлю, на поселення, на відловлювання негрів у Африці і продаж їх до Америки, на пограбування торгових суден в Атлантиці і будь - де. Словом, на всякі благородні бізнеси, за половину здобичі. І коли імперія луснула, а рефлекси залишились, то на продаж пішли вже ближні, не завжди негри, але такі, що їх можна потіснити, щоб одержати мільярди від закордонних шейхів, раджів, Кім Ір Сенів, Абрамовичів, Додиків Аль - Файєдів, тощо. Аж до партнерів з Євросоюзу, які вимагали дольової участі в розміщенні арабесків, за торгові і фінансові вигоди.


Коротше, лорди продавалися за гроші, і їм деякий час навіть здавалося, що це вигідно. Очевидно, що вони передумали. І тут найцікавіше, насправді - ЩО ЇХ ЗМУСИЛО ПЕРЕДУМАТИ? Референдум за "Брекзіт"? Можливо, вся сума подій, від полонія, повішеного Березовського, Аль - Файєда, вбитого англійського футбольного фана, череди диких терактів, незрозумілих, нелогічних навіть з точки зору досвідченого ірландського бойовика, що всіх попереджає про час і місце підриву хлопавки, а потім підриває, або і не підриває, хлопавку знаходить і знешкоджує поліція. І все, цілі досягнуто, а вбивати живих людей нема ні потреби, ні бажання. І взагалі, це - мінус у карму. Тобто, ніхто з ірландських бойовиків зараз не ріже беззбройного поліцейського просто так на вулиці півметровим ножем, на камеру, для слави Аллаха. Як можна добровільно жити поруч із агресивними чужинцями, мотиви яких ви абсолютно не розумієте, і які вас пару разів уже сильно здивували? І нащо це?

Можливо, англійці пригадали історію з кроликами в Австралії, і зрозуміли, що саме час зупинитися.

Якщо я правильно вгадав, то "Брекзітом" справа не обмежиться. Обмежено буде вплив напівтіньової англійської верхівки на стратегічні рішення. Або буде більш жорстка відповідальність за рішення на такому рівні. Побачимо. Форпости мусликів буде знищено, на друзки і лахміття, вангую. Поступово і методично.

Контрольна думка - в Швайцарії таке неможливо, правда? Бо там вирішує не еліта, родом із середніх віків, а референдум. А муслики з ножами одразу нарвуться на вогонь ручних кулеметів.

Я ж писав про казус під час терористичних нападів у Парижі, коли троє зайшли у кафешку і повиймали "калаші". Вони не встигли до кінця проказати ритуальне "Алла Акбар!", бо серед розслабленої паризької публіки були кілька кур'єрів з Колумбії. І ці професійні кавомани почали стріляти одразу, як тільки зрозуміли, що відбувається, і що це - не жарти, не карнавал, т.д. Ви чули хоч раз про мусульманський терор у Колумбії? Там його не буде ніколи, бо у місцевих найпопулярніший "Five - Seven", як вони кажуть, "...ла пістола суперіор, лехендаріа, іконіка!!!". Правда, іконіка, газовий балон пробиває наскрізь. Що смішно - іконіка бельгійська, "Фабрік Насіональ Льєж". А потім виникла проблема у французької влади, Колумбія зажадала видачі стрільців. Фактично, видачі під суд і покарання людей, що спасли кілька десятків французьких громадян. От, я не знаю, чи жабоїди витримали марку, чи здали добродійників, бо якось усе затихло і ніякої реклами не було.

Доповнення: у тих мусликів, що спаскудили всьому кафе задоволення від життя і від кави - були пояси шахідів, скоріш за все, муляжі, щоб при спробі прицілитися поліція одразу боялася натиснути гачок. Муслики ще й психологи. А кур'єри - практики вуличної війни, і знають, що смерті від кулі і від вибуху відрізняються тільки для глядачів, і абсолютно однакові для фігурантів. Тому стріляли без пауз, до кінця магазинів. Журналісти казали, що терористи - невдахи були подірявлені на друшляк, разом із шахідними поясами.

Щоби дійсно зупиняти терористів, конче необхідно не мати серед своїх продажних хрунів, а з терористами спілкуватися в реалістичній манері, адекватними методами, щоб вони почули і зрозуміли.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2017, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не вірю в спонтанний мусульманський терор в окремих точках земної кулі. Я погоджуюся з Олегом Соскіним, який вважає, що Кремль причетний до цих терактів в Європі. Одне питання: чи можливо попередити напад терористів без запровадження воєнного стану чи просто особливого режиму? Такі заходи викличуть спротив як незгоду з утиском свободи громадян, але що ж робити?
Погоджуюся щодо того, що ПОП забагато пообіцяв, м'яко кажучи. А кажучи як є, підписався під тим, що не має права вирішувати самостійно. Отже, має перспективу не гіршу від Юлії Тимошенко, яку зараз, здається усуває з дороги тими ж способами, що і папєрєднік. Бо ж дуже кортить на другий термін (Ги-ги-ги), а вона ж точно його обганяє.
Як ця маячняі обридла. І більшість знайомих утікає, куди може звідси. І враження, що нікому. Але ж є кому......... Щось має статися нарешті.

О, натрапила... Як вам це подобаєьться?
http://hvylya.net/news/exclusive/gosudarstvennyiy-stroy-v-ukraine-dolzhen-smenitsya-diktaturoy-tuka.html

Туці закортіло диктатури. Мабуть, з шоколадним присмаком диктатора ПОПа. Бо ж інший диктатор, військовий, припустимо, просто може взяти за одне місце таких веселунів з колабораціоністськими нахилами. А те, що він колаборант, є відомим від часу, як він припинив волонтерську дільність і обійняв посаду в міністерстві. Дуже йому хочеться торгувати з тамженашимилюдьми. Бо ж гроші не пахнуть.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2017, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Я не вірю в спонтанний мусульманський терор в окремих точках земної кулі. Я погоджуюся з Олегом Соскіним, який вважає, що Кремль причетний до цих терактів в Європі. Одне питання: чи можливо попередити напад терористів без запровадження воєнного стану чи просто особливого режиму? Такі заходи викличуть спротив як незгоду з утиском свободи громадян, але що ж робити?
Погоджуюся щодо того, що ПОП забагато пообіцяв, м'яко кажучи. А кажучи як є, підписався під тим, що не має права вирішувати самостійно. Отже, має перспективу не гіршу від Юлії Тимошенко, яку зараз, здається усуває з дороги тими ж способами, що і папєрєднік. Бо ж дуже кортить на другий термін (Ги-ги-ги), а вона ж точно його обганяє.
Як ця маячняі обридла. І більшість знайомих утікає, куди може звідси. І враження, що нікому. Але ж є кому......... Щось має статися нарешті.

О, натрапила... Як вам це подобаєьться?
http://hvylya.net/news/exclusive/gosudarstvennyiy-stroy-v-ukraine-dolzhen-smenitsya-diktaturoy-tuka.html

Туці закортіло диктатури. Мабуть, з шоколадним присмаком диктатора ПОПа. Бо ж інший диктатор, військовий, припустимо, просто може взяти за одне місце таких веселунів з колабораціоністськими нахилами. А те, що він колаборант, є відомим від часу, як він припинив волонтерську дільність і обійняв посаду в міністерстві. Дуже йому хочеться торгувати з тамженашимилюдьми. Бо ж гроші не пахнуть.
Що Путін організовував і проплачував транспорт арабесків до Європи - вже відомо. Через свою агентуру. Інша річ, що мусликів грали втемну, їх просто накручували, розповідями про минулі кривди, про безтурботне життя в Німеччині, конкретно. Імамів по європейських мечетях розставили тих, що треба. Флеш - моби з чіпляння до німкень зрозуміло що були організовані і координовані. Тобто, їх Путін розіграв і використав, як і нашу Лугандонську вату.

Європейців муляє комплекс провини за колоніальне минуле, і Путін їм привіз 10 порцій такого минулого, прямо додому, справедливо розрахувавши, що проти такого нападу вони точно будуть беззахисні, принаймні, деякий час від початку акції. Як бачимо, Путін не помилявся. Але трохи спалився, коли покійний Чуркін почав з трибуни ООН натякати світовим потугам на колоніальне минуле. Як бачимо, Чуркіну таке дурне ляпання язиком теж, не минулося просто так. Бо воно прискорило розуміння Європою справжнього стану речей.

Унеможливити тероризм просто. Дозволити громадянам самим захищатися. Це настільки зменшить середню часову тривалість середнього теракту, що в середньому терористи не встигатимуть щось помітне зробити. Роль тероризму в політиці стане зникомою, залишиться трохи того добра в новинах і мусорських рапортах. Тіпа, " невідомий громадянин з незрозумілих причин сказився, і був застрелений випадковими перехожими".

Але. Держава, яка постійно нападає на власних громадян і грабує їх щодня, дурить і знову грабує - не схоче мати справу з озброєним кандидатом у тєрпіли. Можна ще яскравіший приклад. Співробітники органів, як кажуть злі язики, у неробочий час трохи підробляють, на молоко домашнім тваринкам. Іноді навіть щось обіцяючи, чи вимагаючи. Так озброєний манюпас поламає такий бізнес на корню. Постраждають домашні тварини. І от, жаліючи котиків, держава і не дозволить збройного самозахисту громадян. А коли терористи громадян вбиватимуть - можна вимагати додаткового фінансування силовиків з бюджету. Бінго!!!

Коли Тимошенко посадили, вдруге, то ясно було, що - за дєрзость, більше ні за що. А от Вальцман уже заробив, і перевищів, і збрехав, і просаботував. Є кілька складів злочину, на вибір.

З Вальцмана не буде диктатора. Він не стратег взагалі. До нього ніхто не має поваги, зовсім. У мене є мрія, щоб він прийшов на теледебати з Бойком, і щоб обидва виступали п'яні. Поодинці їх вже бачили, а от щоб двоє... Який диктатор з людини, що найперше готова наробити дешевих дурниць, а коли на тому спіймали - здаватися? Де Ви бачили диктатора - капітулянта?

Диктатор може бути з Авакова. В нього за спиною мусарня, і йому пофіг на думку Заходу. Якийсь час протримається, а потім домовиться, на правах свого сучого сина. Це, якраз, він - той реаліст, що видає зброю, поки інші вправляються в піарі й іноземних мовах. Як уже люди тою зброєю користуються... Бачимо, що по - різному.

Наша доля - Техас, прикордоння і поголовне озброєння. І навіть не ми таку долю вибиратимемо. Ми її або приймемо, або згинемо. Лугандос - це квіточки. Ще орда зголоднілих кацапів ломитиметься на Європу, і тоді Європа сама дасть нам зброю, і ще приплатить за безпеку і спокій.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2017, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Наша доля - Техас, прикордоння і поголовне озброєння. І навіть не ми таку долю вибиратимемо. Ми її або приймемо, або згинемо. Лугандос - це квіточки. Ще орда зголоднілих кацапів ломитиметься на Європу, і тоді Європа сама дасть нам зброю, і ще приплатить за безпеку і спокій.


Гейропа давно вже дала ... (і не один раз) ... згоду пошматувати Україну.

Наша доля - забирати зброю у лугандосів.
Насамперед відкрити прикордонні пункти прийому трофейної техніки, зброї та боєприпасів. Бо у кацапів алкаші та власовці завжди були, є і будуть!

Ставити все на облік, ремонтувати, удосконалювати, модернізувати і передавати армії. І так до повного роззброєння бандформувань та окупантів.
Де взяти кошти - витрясати з ненаситних глитаїв та олігархів

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2017, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І знову про наболіле. Не знаю, хто така Ксантопулос. Але треба віддати належне: вона визначила основну проблему чітко. Народ, який мовчки спостерігає смерті своїх співвітчизників - це ганьба!

http://patrioty.org.ua/blogs/narod-molcha-nabliudaiushchyi-za-smertiamy-svoykh-sootechestvennykov--to-pozor--bloher-176366.html

І про ПОПа все правильно, і про рехворми, які заганяють мовчазних ягнят у потойбіччя, так само.

Але ж у всього є межа...
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2017, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
І знову про наболіле. Не знаю, хто така Ксантопулос. Але треба віддати належне: вона визначила основну проблему чітко. Народ, який мовчки спостерігає смерті своїх співвітчизників - це ганьба!

http://patrioty.org.ua/blogs/narod-molcha-nabliudaiushchyi-za-smertiamy-svoykh-sootechestvennykov--to-pozor--bloher-176366.html

І про ПОПа все правильно, і про рехворми, які заганяють мовчазних ягнят у потойбіччя, так само.

Але ж у всього є межа...


Добре написано. Тільки про запчастини до гелікоптерів - неточно. Там не запчастини, як такі, там комплектні двигуни і комплектуючі окремо. Росія потребує на рік близько 400 двигунів, самостійно може зробити близько 30 штук. Якби ми наклали справжні санкції, то могли би залишити кацапів зовсім без гвинтокрилів, за деякий час. І вони не змогли би ні швидко замінити їх, ні десь купити. Це був би колапс у Сибіру, на Далекому Сході, на Півночі, в армійській авіації. Але замість надавити на кацапів - Вальцман щось скіглить про західну допомогу, нашу неспроможність, і що ми будемо перемагати кацапів дипломатично, і всяким магічним бездіянням.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2017, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене така картинка перед очима: стадо напіживих кроликів, які вже втратили здатність пручатися, сидить перед телевізором, де вчергове з'являється добре відгодований жвавий удав. Удав випростується і не змигнувши оком повторює алогічний ряд: російська агресія, АТО, наші захисники, програма СБУ з повернення заблудлих сепаратистів на Батьківщину, єдино можлива дипломатія, преференції дітям з окуповани-не окупованих територій, забезпечення безвізу для мешканців окупованих-не окупованих територій, блокування російських соцмереж, мої регулярні телефонні розмови з Пу, блокада тамженашихлюдей - це провокація Кремля, немає жодної альтернативи державній блокаді окупованих-не окупованих територій, Роттердам+ як енергетична незалежність, більше не буде Роттердам+.
Навіть психіка сильних особистостей може зламатися від такого навантаження. І альтернатива кролячій млявості - це чимшвидше втекти від цього телевізора. Втекти чимдалі, туди, де немає цього телевізора з цим удавом. Це і робить, (уже зробила) переважна більшість моїх знайомих. І це теж мета "удавобачення".
Але завжди залишається але...
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2017, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
У мене така картинка перед очима: стадо напіживих кроликів, які вже втратили здатність пручатися, сидить перед телевізором, де вчергове з'являється добре відгодований жвавий удав. Удав випростується і не змигнувши оком повторює алогічний ряд: російська агресія, АТО, наші захисники, програма СБУ з повернення заблудлих сепаратистів на Батьківщину, єдино можлива дипломатія, преференції дітям з окуповани-не окупованих територій, забезпечення безвізу для мешканців окупованих-не окупованих територій, блокування російських соцмереж, мої регулярні телефонні розмови з Пу, блокада тамженашихлюдей - це провокація Кремля, немає жодної альтернативи державній блокаді окупованих-не окупованих територій, Роттердам+ як енергетична незалежність, більше не буде Роттердам+.
Навіть психіка сильних особистостей може зламатися від такого навантаження. І альтернатива кролячій млявості - це чимшвидше втекти від цього телевізора. Втекти чимдалі, туди, де немає цього телевізора з цим удавом. Це і робить, (уже зробила) переважна більшість моїх знайомих. І це теж мета "удавобачення".
Але завжди залишається але...Пані Ліно! Це - упадочнічєство!

1) Ви не всі фактори врахували і перелічили.

2) Невідворотно буде кумулятивна дія тих факторів.

3) Якими би безстидними, людожерськими не були дії kampfgruppe `Valzmann`, але залишається, як скеля, факт, що вони абсолютно неспроможні дати раду з наростаючими проблемами. Вони були неактуальні і безвідповідальні від початку, і не змінилися. Корабель тоне, а капітан з офіцерами щось святкують, ділять каюти, палубу, щогли, вітрила.

4) Пов'язаність kampfgruppe з режимом Путіна. Вони всі є гілкою ФСБ. Переміна тренду щодо Росії на нисхідний вже змусила Вальцмана підкоригувати риторику, але він не може змінити спосіб дій. І ця виделка буде збільшуватися. З нульовими шансами на приємний для Пєцика фініш. Я навіть не впевнений, чи буде він фінішу дожидатися?


5) Нервовість можемо спостерігати вже. Кількість загиблих персон, що багато знали, збільшується, і реальних розслідувань нема. Висновок щодо причин тут може бути єдиний. Нажаль, проста логіка підказує, що цей процес продовжиться. З відповідним впливом на суспільство, але процес невідворотний.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2017, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, жодним чином не "упаднічество". Я - невиправний оптіміст, який вважає, що події розвиваються якраз усупереч усьому і незаважаючи ні на що. Мене трохи засмутив приклад певних друзів, які щойно чкурнили у світи.
А щодо телевізора... я кепкую з тих, хто його затято дивиться. Я натрапляю на різні передачі лише завдяки інтернету. Тому дещо відзвичаїлася від спічів перщих осіб. Але як натраплю, починає буяти фантазія... )))

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET