•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вибори 2012

Автор Повідомлення
Раптор

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 08:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

за останніми дослідженнями групи Рейтинг позиції Свободи дещо погіршились. За неї готові голосувати 4,2% опитаних. Тоді як за ліберастів-толерастів більше: Яценюк - 11,7%, Тимоха - 18%. ще й Кличко втесався сюди. Ну і ясно що Фьодричу лохторат не бажає зраджувати - 21%.
Звісно можна казати що опитування то все несерйозно і проплачено. Але ця ж група Рейтинг у травні показала що дії Свободи у Львові 9 травня підтримує 40% львівян. Я веду до того, що треба щось робити і більш серйозне для того щоб люди повірили. напевно мало все ж робиться у сфері соціальній, економічній, що можна було б зробити. нема відповіді чіткої на соціально-економічні питання, боротьбу з корупцією - нема результату. сподіваюсь висновки будуть зроблені по розширенню соціальної бази як обіцялось на зїзді
Віндіго

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Переважна більшість моїх знайомих і друзів, що голосували за Свободу під час минулих виборів, в 2012 році категорично не будуть голосувати за цю партію. Тому,скоріш за все, соціологія більш-менш реальна.
А якщо цікаво, то перші розчарування ВО Свободою почалися після виступу А.Іллєнка на початку цього року на 5-му каналі з приводу подій у Запоріжжі.
Якщо Свобода не змінить своїх підходів до політичних процесів, вона так і залишиться вуличною опозицією.

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 20:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
Переважна більшість моїх знайомих і друзів, що голосували за Свободу під час минулих виборів, в 2012 році категорично не будуть голосувати за цю партію. Тому,скоріш за все, соціологія більш-менш реальна.
А якщо цікаво, то перші розчарування ВО Свободою почалися після виступу А.Іллєнка на початку цього року на 5-му каналі з приводу подій у Запоріжжі.
Якщо Свобода не змінить своїх підходів до політичних процесів, вона так і залишиться вуличною опозицією.

Який виступ ви маєте на увазі? І що для вас значить - змінити підходи до політичних процесів? Свобода не є суто вуличною опозицією як на мене. Їй не вистачає можливо соціальної складової. І чіткого розуміння того, що мінімальна толерантність повинна бути й до всіх проявів корупції та інших видів пограбування українців. Злочинці і корупціонери не мають національності. Мало того, якщо в мене вимагає хабар українець чи той же українець-суддя, прокурор, чиновник живе за рахунок пограбування власного народу і хабарів, то він має відповідати ще з більшою строгістю закону. Ніяких поблажок до своїх.
Саакашвілі он членів своєї команди теж не милував, навпаки вони несли ще більшу відповідальність, ніж колишні.В Україні, на мою думку, не вистачає розуміння цього, що карати треба всіх, незалежно від приналежності партійної, зв'язів чи родинних стосунків. як результат - суцільна корумпована прогнила піраміда з лжееліти, яка здатна лише самозбагачуватись. Ось партії й варто було б на це увагу звернути і як ліквідувати таку несправедливу систему. і своїх, якщо такі виявляться раптом (а ми знаємо, що нічого не буває ідеального) карати безжально. Не буде цього розуміння - не бачити нам Великої України.
Ну не може розвиватись нація без ліквідації моралі продажності і принципу "все купується і продається". Це аксіома
персмішник

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2011, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я також вважаю,що Свобода не є вуличною опозицією. Яка ж це вулична опозиція, якщо її представники обіймають більшість у кількох облрадах?
А щодо довіри до партії і боротьби з корупцією, то тут варто спробувати пригадати хоча б одне вилучення значного функціонера з лав партії за дії, що суперечать партійним принципам. А то як зі Снєгірьовим виходить: доки в партії -- янгол, вийшов з партії -- демон.
Можливо, варто вже й своїм почати копняки роздавати, а не лише відмивати товарищів, що прилюдно обі..алися?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2011, 07:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
після виступу А.Іллєнка на початку цього року на 5-му каналі з приводу подій у Запоріжжі.

http://www.youtube.com/watch?v=eaDIFeH0ROI
Ось цей виступ! І що саме заставило вас відвернутися від партії?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2011, 14:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А де я писав що я відвернувся від партії?
Я як голосував за вас так і буду в 2012 голосувати за ВО Свободу.
Хоча я дуже багато ваших ідей і ініціатив не підтримую, але потрібна хоч якась противага комуністам.
Як кажуть за відсутністю кращого...
Я писав про своїх знайомих і друзів.
А Іллєнко мене ніколи особливо не цікавив, особливо після його статті про соціальну економіку(точно не пам'ятаю як вона називалась), щоб я на ньому заморочувався.

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2011, 10:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Арослав написав:

Слід мати на увазі, що ворог хитрий і підступний і буде змінювати "Закон про вибори" перед самими виборами. Тому слід зробити так, що за будь-якого законодавства волевиявлення активної фракції українських виборців втілилось в життя.

основні зміни законодавства -введення Мажоритарки (50 відсотків) і
5 -відсотковий бар"єр..

Загрози для Свободи(з якими вона може і не справитись) -

Дуже великі вкладення коштів у передвиборчу агітацію деякими мажоритарщиками..
Тупе перекуповування цілих сіл у ЗУ.
звідси -можливе НЕСТВОРЕННЯ ФРАКЦІЇЇ У ВР.
ТУПО НЕ ВИСТАЧИТЬ КІЛЬКОХ ДЕПУТАТІВ...

наступне -КОЛАБОРАЦІОНІЗМ у міській раді.
У НАРОДУ (не свободівців) враження ,що Садовий тупо купив більшість.
Земельними діляночками і правом на бізнес..
ЦЕ ВІДІБ"ЄТЬСЯ на ВИБОРАХ.

А втрата відсотка плюс фальсифікаціїї ,і СВОБОДА НЕ ДОЛАЄ 5-ти відсотковий бар"єр..

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2011, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Раптор написав:
за останніми дослідженнями групи Рейтинг позиції Свободи дещо погіршились. За неї готові голосувати 4,2% опитаних. Тоді як за ліберастів-толерастів більше: Яценюк - 11,7%, Тимоха - 18%. ще й Кличко втесався сюди. Ну і ясно що Фьодричу лохторат не бажає зраджувати - 21%.
Звісно можна казати що опитування то все несерйозно і проплачено. Але ця ж група Рейтинг у травні показала що дії Свободи у Львові 9 травня підтримує 40% львівян. Я веду до того, що треба щось робити і більш серйозне для того щоб люди повірили. напевно мало все ж робиться у сфері соціальній, економічній, що можна було б зробити. нема відповіді чіткої на соціально-економічні питання, боротьбу з корупцією - нема результату. сподіваюсь висновки будуть зроблені по розширенню соціальної бази як обіцялось на зїзді

аналогічної думки.

І основне..
Свободі треба вибирати..вірність ідеалам,або робота у владі.

Або вона Співробітничає ПО ПОВНІЙ з Садовими,Синютками та іже з ними,або йде У ВР.

ТАКА СОЦІОЛОГІЯ.

ПовідомленняНаписане: 01 листопада 2011, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://globalist.org.ua/shorts/85782.html
Падение рейтинга ВО Свобода в «украинской Галиции» – 35%, у Балоги – 11%. Естественно, картина для «свидомых» вырисовывается далеко не лучшая.

Українофобська агітація для лохів. Балога "свідоміст"? Галіція це де? Де авторитетний опитувач? Хто такий той "відомий" політолог http://inforotor.ru/id/persons/Vadim_Gubchuk
Русский язык пытаются вырезать на Львовщине всеми силами. Временами создается такое впечатление, что дай волю националистам, они устроили бы внутренний геноцид против всех русскоязычных Украины, отмечает известный политолог Вадим Губчук....
продолжение на сайте Глобалист 20 октября 2011 в 17:10
В сюжете упоминаются
Вадим Губчук
Мойша валить Абгашу, а Абгаша Мойшу.
Звіт перед громадою за діяльність всім наклепам покладе кінець і зведе їхню ефективність до -1.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2011, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода набере 4.99%, "УДАР" - 4.98%. Гриценко-4.97. І буде ПР з рейтингом 14% знову формувати більшість з мажоритарщиків і тушок з ФЗ і БЮТ. Тому і готують новий закон про вибори. Вкотре спотворюючи думку більшості громадян.

Інтернет в маси. http://nk.org.ua/poll/

Ходос

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2011, 07:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Арослав написав:
Раніше хотів голосувати за Свободу на виборах до Верховної Ради. Але після дій чернівецьких свободівців вже засумнівався. Буду вивчати діяльність інших націоналістичних партій.

Будете голосувати за ПР?

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2012, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ще чудово пам'ятаю вибори 2006 і 2007 років. Який там рейтинг у свободи був? Її взагалі до списків "не приймали". В опитування брали навіть "Правицю", яка явно і не збиралася самостійно йти на вибори. Але про Свободу наполегливо мовчали. Тим не менше, зараз будь-хто, навіть комуняки усвідомлюють, що будь-яке "соцопитування" ніхто не сприйме серйозно, якщо в ньому не прописана Свобода. Замовчувати невдається, тому "рейтингують" поближче до маргіналів.

З приводу слів, накшталт "мої 25-і від прямої кишки голосували, тепер не будуть, тому що ...". Особисто я знаю кількох, котрі голосували, тепер сумніваються. Але це аж ніяк не пов'язано з діями і вчинками Свободи. Ті ж самі "львівські події", на яких начебто "свобода дискридитувала себе" дуже навіть позитивно оцінюються усіма, хто справді голосував за свободу. Причина банально проста: знову "соціологи" всіляко творять міф "НЕПРОХІДНОСТІ". І вони готові голосувати хоч за чорта, хоч за БЮТ, аби тільки ПР не здобула більшість.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
УКРАЇНОЛЮБ

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2012, 23:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Соцопитування: «Свобода» виходе на друге місце!
http://www.from-ua.com/news/d1c3ae6576d3c.html

Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2012, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дурня якась, не може бути за комуняк 12 відсотків!
Я спостерігаю за виборами чи то мерів, чи то довибори депутатів,
і сама приймала участь як спостерігач чи журналіст
у містах і маленьких містечках, селищах.
У чому полягає головна поразка?
Люди не йдуть на вибори! Явка ніяка!
Приходять тільки залякані або проплачені регіоналами.
Нє, звичайно, є і нормальні люди. Але іх не вистачає,
щоб перекрити замовних голосувальників,плюс фальшиві бюлетні пакунками в урнах і т.д.
Сподіваюсь, що на головних виборах буде інша картина,
тобто люди усвідомлять свою відповідальність і прийдуть
на дільниці масово.

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2012, 09:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звернув увагу на результати чергових рейтингових смс голосувань, які вчора оприлюднювало ТВІ.
З 6 запропонованих лідерів опозиції Тягнибок, по їх версії, зайняв третє місце ( менше поставити рука не піднялась). Але коли коментували це, то навіть це місце було оголошено в останню чергу після 1, 2, 6, 4, 5 і так, як би і не було його.
Зверніть увагу. Це правило брехливого висвітлення ними подій - або мовчиш, або скажи так, щоб не почули про справжніх українських лідерів.
Тому і Бандері зняли героя - щоб не сумнівались, що дєло праває - убівать бандєравцев, а не захищати українців в визвольних змаганнях.
І висновок, який вони готують своєю ідеологічною обробкою люду - послідовники борців за волю України - не варті приймати участь в визначенні долі України.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,