•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Європейська Дія - Рух за вільну Європу

Автор Повідомлення
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Німецький професор-біолог виявив, що 10% особей в популяції достатньо, щоб за умови їхньої активності, за ними пішли всі інші.

10% це ДУЖЕ багато.
Насправді достатньо менше 1 %
революції і перевороти в багатьох країнах красномовно це доводять
народні маси як правило пасивні і якщо дати добрячого копняка то будуть рухатися в потрібному напрямку
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 16:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

як мені здається, історичний досвід підтверджує, що для революції потрібно таки 10%, але в столиці.
Так було у Франції 1793р та у С-Петербурзі (лютий 1917). Але поштовхом для появи цих 10% була нестача хліба - це і було тим копняком.
А якщо під час заворушень в одній або кількох провінціях столиця залишається інертною і її населення покірне центральній владі, то виникає небезпека громадянської війни.

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Або сепаратизма.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
як мені здається, історичний досвід підтверджує, що для революції потрібно таки 10%, але в столиці.
Так було у Франції 1793р та у С-Петербурзі (лютий 1917). Але поштовхом для появи цих 10% була нестача хліба - це і було тим копняком.
А якщо під час заворушень в одній або кількох провінціях столиця залишається інертною і її населення покірне центральній владі, то виникає небезпека громадянської війни.

В 1917 році РСДРП налічувала близько 240 тис. членів.
населеня РІ - 181,5 млн (1916р.)
т.ч. більшовиків було 0,133 %
незважаючи на це їм вдалося кардинально змінити всю систему влади
Не знаю скільки було однодумців у Фіделя - але це був мізер у %-х показниках
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 18:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
БАРАБАС написав:

В 1917 році РСДРП налічувала близько 240 тис. членів.
населеня РІ - 181,5 млн (1916р.)
т.ч. більшовиків було 0,133 %

якби Ви вміли читати, то мали б помітити слово "лютий".

Про більшовицький заколот мова не йшла.

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 18:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

"більшовицький заколот" це і була справжня революція.
Лютнева - це було щось накшталт нашої "Помаранчевої", нічого вона не змінювала. Ні систему, ні владу, ні соціальний устрій.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2012, 18:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:

"більшовицький заколот" це і була справжня революція.
Лютнева - це було щось накшталт нашої "Помаранчевої", нічого вона не змінювала. Ні систему, ні владу, ні соціальний устрій.

Вибачте, але зараз я бачу, що обговорювати питання з людьми, які абсолютно не тямлять в історії, але несуть відверту ахінею, керуючись совковими підручниками для середньої школи, не маю ні часу ні бажання.

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2012, 08:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Вибачте, але зараз я бачу, що обговорювати питання з людьми, які абсолютно не тямлять в історії, але несуть відверту ахінею, керуючись совковими підручниками для середньої школи, не маю ні часу ні бажання.

Класна відмазка.
Тимчасові хотіли консервувати старі порядки, єдине що без недоумкуватого царя і завшивілої монархії, залишалися основи старого права, добавляли репресування, за "поєсгатєльство на свєрженіє". Конституція, яку так і не встигли прийняти через "більшовицький заколот" передбачала створення президентської буржуазної республіки з двопалатним парламентом, замість царя - президент, замість госсовєта і госдуми - палати, змінювались назви але не змінювалася суть. Теж саме що після Помаранчевої - одні і ті ж пики, ті ж закони, тільки пика в рамочці змінилася. Ну і заявлялось про "єдіную і нєдєлімую" - ні про яку Україну не було б і мови, була лише Малоросія. Цю тенденцію можна прослідкувати у "білих" - єдина імперія, ніякого сепаратизму.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2012, 08:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зі
так, були розмови (після лютого) про демократизацію і все таке інше - але на прикладі Путіна можна побачити що в Росії з часом так чи інакше вся показова демократизація зводиться до авторитаризму. Хоча б для самозбереження.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2012, 11:48 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:

Класна відмазка.

намагаєтесь мене троллити ? Чи дійсно є такий невіглас ?

Бо ж :
Іван_Київ написав:
Конституція, яку так і не встигли прийняти через "більшовицький заколот" передбачала створення президентської буржуазної республіки з двопалатним парламентом, замість царя - президент, замість госсовєта і госдуми - палати, змінювались назви але не змінювалася суть.

чи може Ви дійсно нездатні осягнути різницю між державними устроями, наприклад, сучасних США та Російської імперії зразку 19 ст. ?

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 09:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Stjepan-Bandjera-Shittja-i-dijalnist_104.html

Ось, як тільки я залишив ЄД, там відразу з"явилася стаття про Бандеру, до речі, як українською, так і російською мовами. :))
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ось, як тільки я залишив ЄД, там відразу з"явилася стаття про Бандеру, до речі, як українською, так і російською мовами. :))

одразу кидається в очі -
"Бандера був ліваком" :)
написали б "шульгою"
Знову таки - німці пропонують Бандері співпрацювати - (перед цим, доречі, по-звірячому замордувавши двох братів Степана Бандери – Олексу та Василя (!!!) - Бандера пропозицію "рішуче відкидає" (!).
Німці, мовляв, пропонують маріонетковий уряд, Бандера скромно хоче повну незалежність, окрему незалежну державу і армію (досить дивні, як на 1944 рік бажання). І не дивлячись на "рішуче відкидання" все-таки Бандеру відпускають! Німці і до того українським націоналістам не дуже довіряли, пострілявши в Бабиному Яру і заарештувавши Бандеру, з якого дива було відпускати, отримавши ще один партизанський фронт, надавши зброю яку розвернули проти них! Щось незрозуміле і нелогічне
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 10:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:

одразу кидається в очі -
"Бандера був ліваком" :)
написали б "шульгою"

так то ж Кіпіані, мабуть, писав. Він же наче тепер в істправді банкує.

Добре, що Моргенштерна поперли :)))))

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні, автор - Ігор Набитович.

Ніхто мене не попер. Я євразієць, а вони ні. Вони хочуть бачити Росію і Україну - передпіллям Європи, тобто буферною зоною і постачальниками гарматного м"яса для захисту Європи від китайців, мусульман, тюрків тощо - за НАШ рахунок. Я бачу Україну і також Росію - після їх визволення від західного атлантистського колоніалістського лоббі - як окрему євразійську цивілізацію, яка має власний шлях і не є європейською, а має вести свою політику, і розвивати свою власну культуру. Тому, їм "шалом", а я пішов геть. Від мого переклада принца Шаумбурга-Ліппе більше користі, чим від ЄД. Я не проти них, але це НЕ МОЄ.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 13:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я бачу Україну і також Росію - після їх визволення від західного атлантистського колоніалістського лоббі - як окрему євразійську цивілізацію, яка має власний шлях...

помоєму крім Вас такого шляху ніхто не бачить
зараз шлях безальтернативний - поступова деградація і вимирання до чисельності, достатньої обслуговувати світові корпорації, що мають тут філії, і постачання живої маси до європейських борделів
згоден, вельми сумна перспектива

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"