•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Австрія, Німеччина і інші країни ЄС

Автор Повідомлення
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2012, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Святослав Ігоревич написав:
пан майор написав:
із цїєю татарвою Московія і одночасно із татарвою тіж самі Європейці ласилися на наші українські землі.
Недарма ж бандерівці УПА билися на два Фронти - супроти як Європейської, так і Азійської орди, Тому то й гордитися нам потрібно нашою Нацією! Наймогутнішою Нацією в Світі!

І НЕ СКИГЛИТИ!

Львівський історик С. Семенюк а й має підстави досягти піку свого розвитку і бути лідируючою нацією (як зараз англо-сакси) десь у 35 стріччі. Прикольно? Залишилось небагато часу :-)

ДУХ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ВСЕСИЛЬНИЙ І його визначає не Семенюк і не ще хтось "прикольний" типу Толочка, чи Бузини чи Святослава Ігоревича, який стягує на Форум негатив.

"Не тратьте, куме, сили спускайтеся на дно."
Розшифруйте цю старовинну українську мудрість. Подумайте добре! Чи не Вам і таким, як Ви вона адресована?!

Українці - це нація, яка стоїть на голову вище усіх націй світу! Це моє особисте ставлення до своєї Нації,
Бачите, кардинально - протилежне Вашому.

За Тарасом Шевченком "Якби Ви вчились так, як треба", то не писали б усяку муру!
Якщо Ви в душі раб, то не розповсюджуйте оцю усю свою меншовартість на усіх українців!

У Вас є можливість виправитися.
Зберіть, що можете найпрекраснішого про Українців!

Чекаю по пунктах:

1.
2.
.......................
99.
100.
Пока досить, зупиніться!

101.
Святослав Ігоревич написав:
За Бандерою "Українська революція - це боротьба за душі українців"

Дуже дякую Вам за цю цитату!
Я читав твори Степана Бандери, але цієї не занотував.
Ще раз, дуже дякую. Цей вислів нашого Провідника мені дуже необхідний в дискусіях, навіть, тут на Форумі.

Бо ж ДУХ - ІДЕЯ править світом! За що ми і боремося!

Бо ж Український Націоналізм - це Любов! А Любов - це Бог"

Тож, НЕ БУДЕМО СКИГЛИТИ!

:))

Прошу, не ображайтеся за те, що я дозволив собі Вам жартівливо відповісти на своє "І НЕ СКИГЛИТИ!"

З Повагою...

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2012, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ого скільки позитиву! :-О
Я і не знав, пане Йорж, що вас вже з лікарны виписали.
Галаперідол бюджетом не заклали Зиарофф , пагані справи..

ПовідомленняНаписане: 03 лютого 2012, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українцям притаманний гумор! А ті, що його не розуміють, Ви, шановний, правильно підписуєтеся - Ідуть :))
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2012, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Угорщина під перехресним вогнем

ЄС, США, МВФ, сіоністи в цілому і усі керовані засоби масової інформації ціляться в Угорщину. Що відбувається тут на наших очах? Чи діє уряд Орбана протиправно? Чи піддається демократія в Угорщині небезпеки? Або ж свобода засобів масової інформації?

Нічого цього немає: ні для однієї з таких атак немає правомочної основи.

Якраз навпаки, прем'єр-міністр Віктор Орбан і дві третини його кабінету виступають за право, порядок і народовладдя. На передньому плані для угорців стоять в основному зменшення державних боргів, захист сім'ї, контроль держави над законодавчою і судовою владою і над засобами масової інформації в тому відношенні, що вони зобов'язані правдиво повідомляти про події – і будуть покарані за порушення цього принципу.

Це якраз ті завдання, які так засмучують керований сіоністами Євросоюз.

ЄС не бажає європейської федерації, а хоче примусом добитися через створення Європейського гарантуючого фонду (ESF) і неможливі для сплати борги створення європейської фінансової диктатури, яка розчинить національні держави, через гендерне божевілля досягне руйнування родів, через масову імміграцію неєвропейських людей приведе до руйнування високорозвинених народів, через пригнічення вільної думки політичною юстицією і у взаємодії з НАТО готується до нападів на мирні треті держави.

Те, чого критики Угорщини так сильно бояться, це можлива ренаціонализація Європи з Угорщиною як першопроходцем.

Заради цього не бояться навіть втручання у внутрішні справи Угорщини, як нещодавно американський міністр закордонних справ Клінтон, ЄС погрожує угорцям санкціями і не хоче вести переговори про фінансову допомогу, у Будапешті затіваються великі демонстрації за зразком Бєлграда, Мінська, Києва і Тегерана, керовані зовні, там брешуть як по надрукованому.

Орбан з його національно-консервативною партією „Fidesz“ і з правою партією „Jobbik“ подарував угорцям щось подібне до відродження. При соціалістах країні вже одного разу погрожувало, що вона зісковзне в сіоністські руки, і буде розхитана циганськими бандами. Тепер „Jobbik“ вимагає виходу Угорщини з ЄС.

Дійсно Угорщина могла б стати новатором ренаціонализації Європи. Бажати цього слід було б завжди, передусім, нам, німцями. Оскільки Угорщина сильно загрузла у боргах, вона могла б, відмовившись від визнання боргів у разі державного банкрутства зробити те, чого не змогла Греція, а саме – знову видужати без допомоги міжнародних банків.

Зараз якраз настав час, щоб покласти край жорстоким домаганням фінансових олігархів і їхнього Євросоюзу за рахунок народів. Слава угорцям!

„Hajrá Magyarok!“ – Вперед, угорці!

Доктор медицини Ріґольф Хенніг
08. 02. 2012

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Ugorschtschina-pid-pjerjechrjesnim-wognjem_46.html
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2012, 09:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Опублікований в понеділок звіт про політично мотивовані злочини, здійснені в Німеччині за минулий рік, показує різке зростання злочинності серед лівих радикалів, при тому що в правому середовищі цей показник помітно знизився.

Згідно із звітом, опублікованим газетою Bild, минулого року німецька влада зафіксувала 1160 інцидентів, мотивованих лівою ідеологією, що на 25 % превищуе показники позаминулого року.

В результаті цих актів насильства, 783 людини отримали ушкодження, що на 43ольше показника за 2010 рік, коли 547 чоловік стали жертвами насильства лівих радикалів.

На противагу цьому, число політично мотивованих злочинів, здійснених ультраправими минулого року, трохи знизився - з 597 випадків в 2010 до 579 в минулому році.

Проте якщо брати злочини не пов'язані з насильством над особою, то за 2011 рік цей показник збільшився як серед лівих, так і правих: 5839 злочинів було скоєно лівими (порівняно з 4928 в 2010) і 12381 - правими(12262 в 2010).

Відмітно, що в 2011 році знизилося число злочинів, пов'язаних з антисемітизмом, яких минулого року було зареєстровано 775, порівняно з 873 в 2010 році.

джерело: right-world.net

http://www.right-world.net/news/1802
Василів

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2012, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво чи публікується десь інформація про злочини вчинені СІОНІСТАМИ проти народів та країн.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2012, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Досить цікаве протистояння для неупередженого.
Річниця бомбардування Дрездена - дата, якою зловживають неонацисти

http://www.dw.de/dw/article/0,,15739005,00.html?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2012, 20:01 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цой написав:
Досить цікаве протистояння для неупередженого.
Річниця бомбардування Дрездена - дата, якою зловживають неонацисти

http://www.dw.de/dw/article/0,,15739005,00.html?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

"зловживають".

О 10 годині вечора, коли матері тільки вклали спати дітей, бомбардування в сумі потужніше, ніж ядерна бомба в Хіросімі.

Понад ніж півмільйонне місто перетворене на суцільну руїну. Навіть бомбосховища, до яких дехто встиг добігти, були засипані уламками так, що люди кілька днів не могли вибратись на поверхню і помирали в них від нестачі кисню.

Ті, хто про це згадує, тепер "зловживають".

От вона - жидівська маніпуляція словами.
Все, пропала Німеччина - жиди і араби диктують німцям свої правила..

І чого ми дивуємось Сабачнику ? Йому є кого наслідувати.

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2012, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Зловживають"?! Ну, з таким підходом, тоді і українці Голодомором зловживають.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2012, 09:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені розповіли, що по німецькому радіо передавали, що загинуло 25 тисяч людей. Ну, зменшили десь в 5-6 разів. Спробував би хтось, сказати, що не 6 мільонів, а один - з"їли би живцем.

Ось стаття на тему, їй хоча й три роки, але суттєво нічого не змінилося.
http://www.volksdeutsche-stimme.de/aktuell/dresden_150209.htm
І ще
http://www.volksdeutsche-stimme.de/aktuell/dr_feb2012.htm
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2012, 07:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні, 8 березня 2012 року, бискупові Уільямсону виповнюється 72 роки.

Найкращі поздоровлення до Вашого дня народження, шановний бискуп "Левове серце" Уільямсон! І ще багато років здоров'я і благополуччя! Ваша стійкість в протистоянні системі, яка вороже налаштована до усіх людей, які шукають правду, є воістину героїчною!

Фото: Уільямсон: Я в усьому своєму житті завжди шукав правду.

Eleison Kommentare CCLXII. ― в суботу, 3 березня 2012 року

Хороші новини

Більшість читачів "Eleison Kommentare" вже минулого тижня могли почути хорошу новину з Німеччини: Нижньобаварський земельний апеляційний суд в Нюрнберзі в середу першого тижня великого посту відмінив мій звинувачувальний вирок, винесений Регенсбурзьким земельним судом 11 липня минулого року. Регенсбурзький вирок спочатку був оголошений проти мене за двома пунктами за "народне підбурювання", після того, як я в листопаді 2008 року дав на німецькій землі шведському телебаченню інтерв'ю англійською мовою, яке виражало інший погляд на певні історичні події, що відрізняється від загальноприйнятого,. Крім того, Нюрнберзький земельний апеляційний суд визначив, що Баварська держава повинна компенсувати мої колишні судові витрати. За це гідні усіляких почестей мій захисник професор доктор Едгар Вайлер, аргументи якого прийняли судді, панотець Шмідбергер, який запропонував його як захисника, і бискуп Феллай, що схвалив його.
Зрозуміло, я ще не виправданий з тієї точки зору, що судді апеляційної інстанції обгрунтовували своє рішення процесуально-технічними помилками суду в Регенсбурзі. Висновок апеляційного суду звучить: "Звинувачувальний акт, який зображує (ще) безкарну поведінку і залишає відкритим, які конкретні обставини ще повинні спочатку обгрунтувати караність підсудного, не виконує згадані спочатку вимоги до змісту звинувачувального акту з вказівкою ознак, що доводять зовнішній і внутрішній склад злочину, як і до функції точного визначення звинувачувального акту. Тому процес слід припинити".
Теоретично прокуратура Регенсбурга могла б виправити свій процес і почати знову кримінальне переслідування. Проте, з практичної точки зору, їй ніяк не слід квапитися з цим, оскільки апеляційний суд зажадав від неї точно вказати, хто саме міг чути мої висловлювання, як ці люди могли їх почути, і чому саме ці слова були здатні порушити громадський спокій в Німеччині. І, врешті-решт, апеляційний суд зажадав від регенсбурзької прокуратури вказати, як я міг імовірно погодитися на те, щоб мої висловлювання сталі відомі також і в Німеччині.
Прокуратура, втім, легко могла б показати, що весь світ, і не лише Німеччину, упродовж цілого місяця бомбардували цими висловлюваннями засоби масової інформації (передусім, щоб змусити Папу Римського Бенедикта XVI дистанціюватися від католицької традиції). Проте не так легко було б привести докази того, що тим самим був порушений громадський мир в Німеччині. Крім того, прокуратура навряд чи могла б викрити мене, що моїм бажанням було опублікувати ці зауваження в Німеччині - тим паче, що я безперечно бажав якраз протилежного в останню хвилину інтерв'ю (його ще можна подивитися на Youtube). Чи продовжить прокуратура або ні, це усе в руках Божих.
Але, втім, не думайте, дорогі читачі, що я занадто вже страждав від цих судових процесів в Німеччині - так само мало як від відповідного трирічного заслання у Братерстві священиків Св. Пия X. Швидше це заслання було занадто зручним, і ці німецькі судові процеси закінчилися - в даний момент, в усякому разі - їхнім повним припиненням. У цьому місці я хотів би подякувати усім вам, хто впродовж цих трьох років молився за мене. Багато хто з вас молиться за мене, як мені відомо, і я дякую кожному з вас окремо. У свою чергу, я провів в січні дев'ять святих мес за ваші наміри, оскільки, нас усіх чекають, мабуть, набагато більші випробування.

Господи, помилуй!

Бискуп Річард Уільямсон
08. 03. 2012
http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/de/--Heute,-am-8-Maerz-2012,-wird-Bischof-Williamson------72-Jahre-alt-_66.html
Яртур

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2012, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Берлін: погляд зсередини
Ця стаття – про життя – грунтується на тих словах, котрі чув всі ці дні від місцевих, нічим не примітних жителів, корінних німців. Але в основному це буде розповідь про питання, які найбільше хвилюють та розривають нині європейське суспільство: мультикультуралізм, міграція, гомосексуалізм та інші переваги сучасного західного світу. Скажете, цілеспрямовано акцентую увагу? Париж, Марсель, Бірмінгем, Лондон, Гамбург, Турин, Амстердам і багато-багато інших міст та містечок… Поїдьте і впевніться самі. Проте попереджаю – це може бути небезпечно для здоров’я.
...“Маленькі дешеві квартири переповнені. Німці прагнуть якомога швидше покинути «турецькі» райони, – говорить Ґрета, – В школах і дитячих садках через переважання турецьких дітей починається практично зворотна інтеграція, тобто не турецькі діти починають говорити німецькою, а німецькі – турецькою.
...Я на власному прикладі пересвідчився, що вони дуже агресивні. Як тільки-но вийшов з вокзалу, то перша думка була такою: «А чи не в Істанбул я потрапив?». Була вже північ, і лише великий напис Hauptbahnhof давав мені знати, що я все-таки в Берліні. Усюди були турки, будки з шаурмою і жодного німця.
...Толерантна Німеччина впала під ярмом гомосексуалізму. Законодавство Німеччини запевняє, що гомосексуалізм – нормальна форма сексуальних відносин. Наступною в черзі треба очікувати легалізацію зоофілії та педофілії…
...такий крах моральних цінностей до добра не доводить, і довго Німеччина так не протримається. Німці деградують, шановні читачі. Народ зникає. Робіть висновки з такого жаданого “европейського” життя. Робіть висновки та будуйте своє, нормальне.
http://ia-prometei.org.ua/?p=16261#more-16261
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олланд - президент Франції. Дивимося на етимологію прізвища. Французькою пишеться Hollande. Тобто "Голандський". Як і всі імена, що походять від назв місцевостей, країн та народів - Бердичевський, Жмеринський, Варшавський, Бродський, Мошковіч, Дойч, Литвин... Нашего полку такі прібило.
Графф

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 15:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Проблема в тому, що немає жодної Німеччини, немає жодного німецького уряду. В Австрії австрійський уряд було повалено декілька років назад, а австрійського патріота Йорґа Хайдера - вбито, інсценуючи автокатастрофу (не лише в нас вміють вбивати патріотів у такий спосіб). На сьогоднішній день Німеччина - це чисто маріонеткова держава з маріонетковим урядом, що повністю підконтрольний американським сіоністам. В Австрії - трохи краще, але не на багато. Свобода слова в Європі розтоптана і спаплюжена. Кожен, хто посміє лиш ЗАСУМНІВАТИСЬ в існуванні газових камер в Освєнцімі - зразу йде в тюрму. Австрійського вченого-хіміка, який дослідив, що на стінках "газових камер" немає жодних слідів Циклону Б - засудили і кинули у в'язницю. Сіоністи пробують диктувати умови всій Європі, а сам ЄС - це лиш зручний спосіб сіоністам контролювати волелюбні європейські народи. До того часу, поки ЄС є повністю підконтрольна світовому сіонізму, нам там робити нічого!!!
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 17:47 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Олланд - президент Франції. Дивимося на етимологію прізвища. Французькою пишеться Hollande. Тобто "Голандський". Як і всі імена, що походять від назв місцевостей, країн та народів - Бердичевський, Жмеринський, Варшавський, Бродський, Мошковіч, Дойч, Литвин... Нашего полку такі прібило.
та там достатньо на пику поглянути...
100% не гасконець :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику