•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Фаріон

Автор Повідомлення
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 15:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1).
Алексіан написав:
Свободівці, серед вас є взагалі адекватні люди?

Є! І - всі!

2).
Алексіан написав:
так і мої студенти: 17-річні сопляки чомусь думають, що без них планета перестане існувати?

Вони правильно думають! Тому що так і повинні думати 17-річні. Вони - молодціі! :))
А чи адекватний у них викладач, який називає їх сопляками?
А чи правильно він думає?

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Алексіан написав:
так і мої студенти: 17-річні сопляки чомусь думають, що без них планета перестане існувати?

Вони правильно думають! Тому що так і повинні думати 17-річні. Вони - молодціі! :))

так, у більшості з них плани на вечір обмежуються тим, щоб набухатись і присунути якійсь черговій шмарі. звичайно, вони молодці, бо гордяться цим...
по темі є що сказати?
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
пан майор написав:
Алексіан написав:

так, у більшості з них плани на вечір обмежуються тим, щоб набухатись і присунути якійсь черговій шмарі. звичайно, вони молодці, бо гордяться цим...
по темі є що сказати?

Що Ви особисто зробили для того, щоб Ваші студенти ставали такою молоддю, яка є в членстві "СВОБОДИ"? Що Ви, як викладач, щоб процвітала наша молодь у квітучій Україні перейняли із того, що робить для досягнення цієї мети шановна пані Фаріон?

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
... мої студенти: 17-річні сопляки чомусь думають, що без них планета перестане існувати

Шкода студентів, в яких такий викладач.
Як Ви можете викладати, коли Ви такої думки про них?
Це якби скульптор дивився на кусок глини, з якої ліпить, як на гівно. Які скульптури тоді в нього вийдуть?

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 18:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:

по темі є що сказати?

Є.
Бо з ваших дописів абсолютно очевидно, що ви є особою, обтяженою комплеком меншовартості, нереалізованими амбіціями, і яскраво вираженою соціопатією.

Тобто вам особисто давно треба пройти, як мінімум, курс позитивної психотерапії (бо ж не медикаментозно, а далі буде видно) і отримати заборону ВЗАГАЛІ працювати викладачем будь-де і будь-коли. ПОЖИТТЄВО.

Тільки фізична праця на свіжому повітрі зможе протягом певного часу првести вас до тями, тобто адекватної оцінки оточуючих людей, і , можливо, навіть поверне вам їх повагу.

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 23:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
здається, казав... і ще раз повторю: моя сім'я на цих виборах не голосуватиме за "Свободу". це мінус чотири голоси. якраз через пасивність і бездіяльність... вимахуйте далі
Хахах, на обіжених воду возять! :)))
Сондер

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
Шугай написав:
Деяким ідіотам треба ложечкою до самого писка подавати...

вах! щиро вдячний за дружню толєрантну відповідь. це ще одна причина того, чому інтелігентні люди ніколи не опустяться до того, щоб за таких голосувати...
Багато хто вже потроху опускається :)))
Я, наприклад. Ще навесні думав голосувати за Батьківщину.
А Ви чим доведете, що є інтелігентний? МОже Ви зовсім не інтелігентний:))))
Хто ж знає.
Сондер

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
Гарна пора...
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 08:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
клацав увечері по каналах. на "Інтері" (який принципово не дивлюсь) щось варнякав Колєсніченко. мене ледве не вивернуло...
а потім в твітері читаю, що там виступає Фаріон! єдина людина, з-за якої я теоретично міг би голосувати за "Свободу" (але не буду). перемкнув назад на "Інтер" - а там уже заключні виступи... :-(
що ж... в цьому вся "Свобода"... я мабуть повинен був через свої телепатичні здібності здогадатись, що увечері на "Інтері" Фаріон... не здатні ні зробити розсилки по електронній пошті... не здатні зробити розсилки по смс... не здатні надрукувати листівки... не здатні себе прорекламувати... не здатні... ой, ні, стоп, прапорцями вимахуєте славно, коли окупанти дозволяють...
здається, казав... і ще раз повторю: моя сім'я на цих виборах не голосуватиме за "Свободу". це мінус чотири голоси. якраз через пасивність і бездіяльність... вимахуйте далі

А якою Ви особисто хотіли би бачити Свободу (чи якусь іншу партію), щоб Ви й Ваша родина за неї голосували?
Питання не риторичне. Відповідь можна у вигляді тез. Дякую.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 10:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А якою Ви особисто хотіли би бачити Свободу (чи якусь іншу партію), щоб Ви й Ваша родина за неї голосували?

Партія N -
Шановні громадяни - представник нашої партії Василь Васильович Василенко є мером міста Х. Також члени нашої партії N мають більшість в мерії. Сухі факти - в місті Х налагоджено безперебійну роботу комунального транспорту. В місті функціонує муніципальна хлібопекарня що пропонує мешканцям продукцію високої якості за цінами на 15-20 % нижче від загальнодержавних. В місті Х практично відсутнє безробіття. В місті Х не вирубуються парки а за допомогою активістів, школярів і студентів регулярно поповнюються зелені насадження. В місті Х налагоджено роздільний збір сміття, яке переробляєтья і відсутні сміттєзвалища.

Востаннє редаговано: Іван_Київ (08 жовтня 2012, 10:55), редаговано 2 раз
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В місті Х медичне обслуговування на високому рівні. В місті Х здійснюється цілодобове постачання холодної і гарячої води. За час, поки працює представник нашої партії Василь Васильович Василенко жодного разу не було зірвано опалювальний сезон. і т.д. Фото відео і посилання додаються. Голосуйте за нашу партію - ми можемо організувати вищевикладене у Вашому місті. З повагою партія N.
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
В місті Х медичне обслуговування на високому рівні. В місті Х здійснюється цілодобове постачання холодної і гарячої води. За час, поки працює представник нашої партії Василь Васильович Василенко жодного разу не було зірвано опалювальний сезон. і т.д. Фото відео і посилання додаються. Голосуйте за нашу партію - ми можемо організувати вищевикладене у Вашому місті. З повагою партія N.

Ще, пан Іван, Ви забули дописати: всі депутати від нашої партії працюють майже безкоштовно, а мер отримує зарплатню на рівні інженера…
Ви вірите у те що таке може бути?
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ви забули дописати: всі депутати від нашої партії працюють майже безкоштовно, а мер отримує зарплатню на рівні інженера…
Ви вірите у те що таке може бути?

Чому безкоштовно?
За пристойну з/п.
В т.ч. і мер. І що характерно - жодного олігарха.
Вірю. Що МОЖЕ бути - вірю. А що заважає? Генетична недосконалість?
Вроджена атрофія порядності? Їздив по селах - їдеш, наче і одна країна, і область, і район теж, пейзаж однаковий - одне село - сміття валяється, урни перевернуті, паркани криві, зупинки обмальовані, ліхтарі не горять, тротуари відсутні, школа занедбана, церква перебудована з хати, замість дзвону - обрізаний балон з-під газу.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

поряд - культурне село, урни акуратні, сміття неозбоєним оком не видно, широченні вулиці з тротуарами, на кожному стовпі - ліхтар, перед кожним поворотом і переходом - лежачі міліціянти, школа гарна, функціонує будинок культури, і це - майже поряд. І паркани з хатами акуратні - кожен третій будинок - якийсь то магазинчик, то фірма... - може ж бути? І Азарова з Януковичем не чекають поки їм світле майбутнє влаштують. А в першому селі очевидно чекають
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
дід Володя написав:
Вах-іди звідси нах...

Вибачте,а що ще оцьому йолопу побажати?
Казбек хрєновий.

Слава Україні!

ха-ха. Владімір, який слово "Галичина" пише з маленької літери - ще й щось комусь бажає... Свободівці, серед вас є взагалі адекватні люди?

Я з тобою,вилупку,куріпок не пас.А за Владіміра-можу й по пиці костуром заїхати.Дякую,що звернув увагу на написання Галичина з малої літери,то яраз для таких неуків,аби частіше над цим замислювались...
І ультиматуми свої засунь куди подалі,педРагог ЗНаний.Бач,не вгодили йому.Так працюйте над молоддю,але куди Вам.Що така нікчема зможе прищепити молоді,крім своїх шкурних поглядів.
Я за роки свого викладання копійки ржавої не взяв з учнів.І плювати хочу,хто,що про те думає.Бо я знаю,що таке гідність.
Меньше б опускали планку своєї моральності в очах молоді-були б інші результати.На щастя є вийнятки й серед педагогів.І щасти Вам.Сійте добро,але пам*ятайте-що ж бо посієте-те Вам і вродить.

Слава Україні!

Редаговано: дід Володя (08 жовтня 2012, 22:13)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,