•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Фаріон

Автор Повідомлення
верба

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2012, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

Чому безкоштовно?
За пристойну з/п.
В т.ч. і мер. І що характерно - жодного олігарха.
Вірю. Що МОЖЕ бути - вірю. А що заважає? Генетична недосконалість?
Вроджена атрофія порядності? Їздив по селах - їдеш, наче і одна країна, і область, і район теж, пейзаж однаковий - одне село - сміття валяється, урни перевернуті, паркани криві, зупинки обмальовані, ліхтарі не горять, тротуари відсутні, школа занедбана, церква перебудована з хати, замість дзвону - обрізаний балон з-під газу.

Але все ж в Вашому проекті необхідність в безкоштовній силі не усунуто - дерева саджають все ж ентузіасти, а не високооплатні специ зеленого господарства. Стереотип: протирати на кріслі штані - це "За пристойну з/п" без контролю ефективності кінцевого результату, а з лопатою садити до виснаження для майбутніх поколінь дерева - це сфера ентузіазму і експлуатоції недосвідчених підлітків. Тому не видно тих, хто саджає дерева, не видно процвітання держави, як результат розумової праці чиновників "За пристойну з/п".
Не працюватиме Ваш проект партії Н в місті Х. Не через брак порядності, а через відсутність усвідомленого запиту суспільства на порядність чиновників.
А ще не працюватиме т.я. економічно неможливий. Ну неможливо побудувати комунізм в окремому селі без притоку дармових ресурсів з зовні.

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2012, 23:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Я з тобою,вилупку,куріпок не пас.

та я куріпок не пасу. взагалі. і не варто мені тикати, тикун :-)))
дід Володя написав:

А за Владіміра-можу й по пиці костуром заїхати.

ой, злякався. завтра дітям розкажу про войовничих інтернет-бійців на форумі "Свободи"...
дід Володя написав:
Дякую,що звернув увагу на написання Галичина з малої літери,то яраз для таких неуків,аби частіше над цим замислювались...

та нема за що. прекрасно себе почуваю.
дід Володя написав:

І ультиматуми свої засунь куди подалі,педРагог ЗНаний.

ах, яка культура, яке виховання! :-)))
дід Володя написав:

Бач,не вгодили йому.Так працюйте над молоддю,але куди Вам.Що така нікчема зможе прищепити молоді,крім своїх шкурних поглядів.
Я за роки свого викладання копійки ржавої не взяв з учнів.

повторюю: прекрасно себе почуваю. і про гроші не я перший заговорив. значить, таки щось було? :-)))
дід Володя написав:

І плювати хочу,хто,що про те думає.Бо я знаю,що таке гідність.

я теж...
дід Володя написав:

Меньше б опускали планку своєї моральності в очах молоді-були б інші результати.

менше було б на форумі крутих бійців-мрійників...
дід Володя написав:

На щастя є вийнятки й серед педагогів.І щасти Вам.Сійте добро,але пам*ятайте-що ж бо посієте-те Вам і вродить.
Слава Україні!

і Вам не хворіти.

Героям слава!
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2012, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:

Що Ви особисто зробили для того, щоб Ваші студенти ставали такою молоддю, яка є в членстві "СВОБОДИ"? Що Ви, як викладач, щоб процвітала наша молодь у квітучій Україні перейняли із того, що робить для досягнення цієї мети шановна пані Фаріон?

щотижня я намагаюсь їх переконувати в необхідності бути не просто патріотами, а націоналістами. але націоналістами дієвими. бо вимахувати прапорцями можуть 99% моїх студентів (на жаль, є серед них інваліди...еее... чи як зараз прийнято казати..?)
а от діяти задля майбутнього України і жертвувати собою, як це робили вояки УПА - на таке здатний не кожен...

сподіваюсь, я нормально прозвітував про свою роботу..? якщо ще є які питання по моїй біографії - задавайте... хоча форумна гілка наче про І.Фаріон...
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2012, 00:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

щотижня я намагаюсь їх переконувати в необхідності бути не просто патріотами, а націоналістами. але націоналістами дієвими. бо вимахувати прапорцями можуть 99% моїх студентів (на жаль, є серед них інваліди...еее... чи як зараз прийнято казати..?)
------------------------------------------------------------------------------------
Напевно,й машуть на проплачених збіговиськах.Чи ні?
Вам,Свобода,на мозіль наступила,чи може знехтували Вами,таким непересічним генієм?Он Поплавський і тисячами в рік може похвалитись.
Та й контрактами....
Мені он теж не запропонували місця в першій п*ятірці.Серце кров*ю і жалістю обливається.Ось думаю,як би це по-ефектніше образитись.

Слава Україні!
Галичанин_Львів

ПовідомленняНаписане: 01 листопада 2013, 22:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.varianty.net/15281-irynu-farion-v-chleny-kprs-pryimav-naiblyzhchyi-soratnyk-yushchenka

Може до суду за таке подати?
шаста

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:
по моєму фаріон - це постать що виросла над партією.

Дійсно, вона виросла над КПРС )))
Ірину Фаріон в члени КПРС приймав найближчий соратник Ющенка
Автор: Ірина Марушкіна
Народний депутат, член ВО "Свобода" Ірина Фаріон у 1987 році була прийнята в кандидати в члени КПРС, а в 1988 році, після закінчення терміну кандидатського стажу, – в члени КПРС.

Ірина Фаріон
Документи, що підтверджують цю інформацію, знаходяться в державному архіві Львівської області.
Варіанти отримали можливість ознайомитися з копіями двох протоколів засідань парткомітету ЛДУ ім. Івана Франка.

Лаборант кафедри загального мовлення Ірина Фаріон була рекомендована в кандидати в члени КПРС тодішнім деканом філологічного факультету Львівського державного університету Михайлом Г., доцентом кафедри загального мовознавства філологічного факультету Теодосієм В., а також комсомольською організацією факультету (протокол від 10.03.1987 р.).
Про це сказано в протоколі засідання парткомітету ЛДУ ім. Івана Франка від 3 квітня 1987 року.

Ірина Фаріон тоді ж отримала картку кандидата в члени КПРС за номером 08932425.

15 квітня 1988 року парткомітет ЛДУ ім. Івана Франка на своєму засіданні, заслухавши заяву тов. Фаріон про прийом у члени КПРС, одноголосно постановив "Прийняти Фаріон І.Д. в члени КПРС".

Серед 14 присутніх на цьому засіданні членів парткомітет ЛДУ ім. Івана Франка, які, нагадаємо, одноголосно голосували за прийняття Ірини Фаріон в члени КПРС, був Іван Васюник.
Останній, нагадаємо, в 1981-1985 рр. працював на посаді секретаря комсомольської організації ЛДУ ім. Івана Франка, в 1987 році – був доцентом університету, а у 2007-2010 – віце-прем'єром в уряді президента Віктора Ющенка.

Окрім Михайла Г. і Теодосія В., рекомендацію на вступ в члени КПРС Фаріон дав ще й старший лаборант кафедри української літератури Степан М.

По питанню прийняття Ірини Фаріон на засіданні доповідав секретар парторганізації філологічного факультету тов. К.

Далі присутні задавали Ірині Фаріон запитання:

"Запитання: Хто може бути членом КПРС?
Відповідь: правильно
Запитання: Які обов’язки члена КПРС?
Відповідь: правильно
Запитання: Які у Вас плани на майбутнє?
Відповідь: наукова робота
Постановили:
1. затвердити рішення партбюро філологічного факультету від 7 квітня 1988 року протокол №9.
2. Прийняти Фаріон І.Д. в члени КПРС". (Сторінка 14 протоколу)

Рішення парткомітет ЛДУ ім. Івана Франка згодом було затверджене Ленінський райкомом КПРС м. Львова, документи про що також зберігаються в архіві.

Нагадаємо, народний депутат Ірина Фаріон раніше розцінювала як провокацію заяви про те, що вона була членом КПРС.

ВО "Свобода" у програмі наполягає на проведенні люстрації в українському суспільстві.

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2013, 01:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли виявилось що Фаріон була членом КПРС то тепер одне з двох,або Свобода відмовляється від люстрації,або від Фаріон. А як вона гарно заяву написала -бажаю бути в авангарді нашого суспільства!
http://dissident-ua.org/post/66945786372
Лічій

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2013, 23:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво б було все ж таки почути відповідь пані Фаріон на ці документи, особливо по цьому посиланню
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?chlenstvo_irini_farion_v_kprs_pidtverdzheno_ofitsiyno&objectId=1297534

Ось у цих справах містяться документи, що за ствердженням журналістів містять відомості про членство Фаріон І.Д. у КПРС:

Справа №356, опис №1, фонд №3567
Справа №248, опис №2, фонд №92
справі №258, опис №2, фонд №92

Якщо це фальшивка, то чому не поданий позов до суду за наклеп, якщо вони справжні, то чому пані Фаріон так цинічно брехала своїм виборцям?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люстрація тут ні до чого.
Останній допис пана Тягнибока на УП свідчить про доконаність факту членства Ірини Фаріон в КПРС.
Помилкова тактика Свободи. Не варто було визнавати. Треба було наполягати на тому що фальшивка - і повний ігнор. Згодом залишилося б в пам"яті останнє - "фальшивка" і товсті пики "архівошукачів".
Це політика. Олег Ярославович намагається відмазати, але це лише поглиблює програш.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://blogs.pravda.com.ua/authors/voznyak/528c7148a98df/
все, понеслося

тепер спробуйте здогадатися, яка буде основна тема обговорення якщо пані Фаріон завітає на політичне ток-шоу (а вибори не за горами)?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так ніби ж недавно на цьому сайті Фаріон писала, що то є брехня.

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/voznyak/528c7148a98df/
все, понеслося

тепер спробуйте здогадатися, яка буде основна тема обговорення якщо пані Фаріон завітає на політичне ток-шоу (а вибори не за горами)?

Він все вірно робить, оскільки у випадку невизнання комуністичного минулого Фаріон у пам'яті виборців залишиться брехня всіх членів ВО Свободи, які будуть намагатися відмазати свою соратницю, перед лицем архівних документів, які свідчать про інше.
Брехню не прощають.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 14:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені байдуже ким була Фаріон в минулому, я хочу, щоб в майбутньому вона стала міністром освіти!

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Мені байдуже ким була Фаріон в минулому, я хочу, щоб в майбутньому вона стала міністром освіти!

Мені також байдуже, але навіщо було так настирливо заперечувати та цинічно брехати. Яка після цього може бути довіра до цієї людини?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2013, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А сліпо довіряти і не треба. Політики це не мессії, а просто люди які беруть на себе певні забов'язання, якщо вони їх не виконують, народ обирає інших. На цей момент я бачу в Ірині Фаріон людину яка хоче українізувати українську освіту- мене це влаштовує.
Погано, що брехала!!!
Та, може, це тому що людина соромиться певного епізода в своєму минулому, їй гидко і боляче згадувати про той прояв слабкості чи несвідомості, який не дав їй вивищитися над обставинами.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,