•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Події в сфері культури і мистецтва

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З задоволенням вимушений констатувати що нарешти при окупантах в кінотеатрах почали з"являтися українські фільми - "Той що пройшов крізь вогонь", зараз на екранах "Іван-Сила" та "Параджанов"
в провідних кінотеатрах
треба іти і підтримувати вітчизняне кіновиробництво
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікавий факт - державу Україна на номінацію "Оскар" будуть представляти - "Вічне повернення" Кіри Муратової, "Параджанов" Аведикяна, і "Хайтарама" Ахтема Сеітаблаєва :)
що в чергове підтверджує тезу про те що не той українець у кого ніс правильний, а той хто Україну прославляє
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кіра Муратова прославляє Кіру Муратову. До чого тут Україна?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 14:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кіра Муратова представляє Україну
це все одно що сказати "Шевченко проплавляє Шевченка
Франко прославляє Франка" і т.д. "Кличко прославляє Кличка...."
але ж після кожної перемоги звучить гімн України
(як буде звучати в Москві після перемоги над Повєткіним)
І на премії "Оскар" буде сказано "Kira Muratova, Ukraine"
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І всі будуть думати, що Україна така якою її показує Кіра Муратова? Краще б замість- Україна після її імені оголошували іншу країну.

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А Великобританія така як її показує Дені Бойл?
Ні, вона, як і Україна - дуже різна.
А ідеалізація і всебічна причесаність - це до радянського кінематографу і суцільної цензури
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 16:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От-от! Саме на радянський кіноматограф це і схоже. Не варто Незалежній Україні пишатись подібними здобутками.
Звиняйте, але я краще сходжу на другу частину "Ґобіта", там хоч герої, завдяки перекладу, говоритимуть зрозумілою мені мовою.

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 16:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це ж справа смаку, кому Ґобіт, кому Кіра Муратова і Параджанов :)
взагалі дивне ставлення до української культури
Цитата:
Не варто Незалежній Україні пишатись подібними здобутками

прикро чути
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То й не чуйте. Для мене здобутком є український дубляж.
Кіра Муратова для мене взагалі не існуюча особистість. Параджанов любив і розумів Україну, чи зуміють відобразити це у фільмі, і чи не стане він пародією на самого Параджанова? "Іван Сила",здається укрїнською, можна було б подивитись, але навряд його у нас покажуть.
А чим вам не подобається Ґобіт? Фільм знятий за класичним твором, написаним професором лінгвістом. Вражаючі другі плани, самопожертва головного героя, яскраво виражена боротьба добра і зла.
Чи вам більше подобається про різні збочення?

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2013, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
От-от! Саме на радянський кіноматограф це і схоже. Не варто Незалежній Україні пишатись подібними здобутками.
Звиняйте, але я краще сходжу на другу частину "Ґобіта", там хоч герої, завдяки перекладу, говоритимуть зрозумілою мені мовою.

Я не є кіноманом, і зрідка переглядаю фільми. Позаминулої суботи випадково ввімкнула кримськотатарський канал АТР, починався фільм, і вся родина "прилипла" до екрану. До слова, завдяки цьому каналу можна пересвідчитися в істині, що для того, щоб плекати свою культуру, не треба налічувати десятки мільйонів одноплемінників. Українцям є чого повчитися. Але я хочу сказати не про національні теле- радіоканали, а поінформувати про фільм "Любий Френкі". Цей фільм мене приголомшив. У міру сентиментальний, але надзвичайно людяний. Більше ділитися враженнями не буду, щоб не зіпсувати перегляд тим, хто фільм ще не бачив. Рекомендую знайти український дубляж. Він ближчий до оригіналу, а сюжетна лінія будується скупими словами діалогів.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2013, 09:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Чи вам більше подобається про різні збочення?

Так, мені подобається про різні збочення. Наприклад фільми відомого збоченця Ларса Фон Трієра. Рекомендую "Ідіоти" 1998 року (правда, в українському перекладі навряд чи знайдете)
ще скажу - що справжнє мистецтво - позанаціональне і не знає кордонів
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2013, 09:31 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Так, мені подобається про різні збочення.

Це ясно.
Щодо фон Трієра, то він, як митець, закінчився чудовим і дійсно авангардним фільмом "Догвіль". Після цього - наркодеградація і дурний випєндрьож для лохів.

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2013, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можу лише сказати відомому кінокритику Барабасу що про смаки не сперечаються.
зі
може і для лохів, але віреоряд "Меланхолії" під музику Вагнера, це таки екзистенція, .бать мєня в рот і в нос! (с)
якщо для лохів - то я лох, визнаю з сумом і каяттям
А от "Антихриста" я таки не витримав, може треба прийняти сто грам кон"ячку для храбрості?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2013, 10:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Можу лише сказати відомому кінокритику Барабасу що про смаки не сперечаються.
зі
може і для лохів, але віреоряд "Меланхолії" під музику Вагнера, це таки екзистенція, .бать мєня в рот і в нос! (с)
якщо для лохів - то я лох, визнаю з сумом і каяттям
А от "Антихриста" я таки не витримав, може треба прийняти сто грам кон"ячку для храбрості?

Можу лише сказати славетному кіногурману Вуйку Вані, що в сучасному кінематографі (та й жидівському мистецтві загалом) широко поширеною є тенденція, що описується доволі простим прикладом : наче ти ненароком вступив у лайно і тепер ходиш і не можеш зрозуміти - звідки смердить.
От фільми, що ти намагаєшся тут пропагувати залишають після перегляду таке ж відчуття.
Хоча, звісно, припускаю, що то твій звичний стан - принаймні більшість твоїх дописів на форумі вказують саме на це.

Востаннє редаговано: БАРАБАС (04 жовтня 2013, 10:30), редаговано 2 раз
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2013, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зауваження щодо "Ґобіта" - є така версія що Толкієн орків малював з нашої слов"яно-азіатської орди, така була пропаганда напередодні холодної війни, холодний страх перед страшними напівдикими Easterns, і світлий Захід як протилежність :)
пам"ятаєте як у Блока -
Ви сотні років дивилися на Схід
Накопичуючи і плавлячи наші перла
І ви, знущаючись, рахували лише строк
Щоби наставити гарматів жерла!
(мій примітивно сенсовий переклад)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за: