•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

порадьте,за кого голосувати

Автор Повідомлення
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Досвід бити морди в ВР точно знадобиться!!!

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одна з головних наших проблем що боксери займаються політикою, бухгалтери національною ідеєю, агрономи мовним питанням, письменники економікою а футболісти агро-промисловим сектором.
У грузин бачу ще гірше, не дивлячись ні на яку демократизацію і прогрес. У них футбольний захистник уже помоєму якийсь міністр :)
Боже бережи Грузію!
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
боксери займаються політикою
Я його називаю російськомовним євреєм з Киргизії, яке йому діло до України? В Київській обласній раді УДАРівці висували на голову регіонала Качного Сталіноленовича. Я внакдауні від такої інформації, і особливо від того, що в Галичині за таке лайно купа людей збирається голосувати.
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослафф написав:
Не знаю, не знаю. Вагався до вчорашнього дня між УДАРом і Свободою.
Тому, ваги поки що перевісили у бік УДАРу. Хоча я й дуже хочу побачити Свободу у ВР.

Не розумію, як можна обирати між сталінолєнінством і Свободою.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 13:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А він прикидує у кого фізія більш підходяща.Той,ніби симпатичніший,але ж той вищій...

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2012, 04:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Но не за цього точно...

http://kriminal.tv/index.php?option=com_content&task=view&id=4998&

http://www.youtube.com/watch?v=nX23QDFS-aI

http://prokuratura.org.ua/?p=3251

Слава Україні!
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2012, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослафф, хочеш побачити справи, приїзди у Вінницьку область тут не гасла, на виборчрму округу №16 кандидатам від опозиції немає можливості говорити з людьми, ПР окупувала територію повністю. Я не бачу тут ВО "Свободи", але і інших не видно, так були проїздом, але мало, хто їх бачив. Йшли би до лікарів і вчителів, о то, ГАНЬБА!!! , тому вчителю , тому лікарю, який маючи вищу освіту, як заєць труситься і не знає, що робити і куди йти, а потім піде і проголусує за ПР, а потім перший буде брати побори з батьків, а лікар з своїх пацієнтів.Тут треба виводити людей із стану розчарування, бо ця влада так зазомбувала людей через засоби масової інформації, що їм вигідні такі, які не знають куди бігти, отже дійдуть до висновку, що всі однокові, вірити нема кому і підуть за них і настане "повна стабільність".
У мене виникає питання: "Чому, шанований мною пан Кличко зараз агітує Західну Україну, зокрема Івано-Франківськ?". Я думаю, що там люди свідомі і без нових вождів себе відстоять.Краще вивчив рідну Україну у селах, районних центрах, але чомусь по території де ВО "Свобода". Чому? Я не член ВО "Свобода", але уже роками бачу їх діяльність, і вірю Олегу Тягнибоку, бо це один з небагатьох кандидатів, який має право носити звання НАРОДНОГО депутата. Слава Україні!!!

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

округ №214, за кого там голосувати?

В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 20:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:

Паравозік виходить, вибачайте за русизм.

Свобода віддала цей округ Батьківщині, вони його просрали, і в результаті Ганущака зняли на користь УДАРу.

http://glavcom.ua/articles/8377.html

Якщо іти за домовленостями, що їх мають у КОДі, то голосувати свободівцям і БЮТівцям треба за представника партії «Удар» Віктора Чумака.

Але я особисто, вдячний Богу, що мені не випало такого вибору.

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Округ №211 - Голосфїво в Києві: Терьохін та "ударений" - де СВОБОДА?

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 05:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бідні діти.
І хай нарікають тільки на себе.
Жоден підручник ім не напише,для чого вони вчатся:(
Неважливо які батьки іх виховували,але має бути власний розум.
(коли до системи,яка перемогла в країні починають приєднуватися
такі молоді фахівці, це насправді страшно. Бо вони прийдуть
служити будь кому за копійку, і знов починається
круговорот рабів у природі:(

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 08:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
менсон написав:

Паравозік виходить, вибачайте за русизм.

Свобода віддала цей округ Батьківщині, вони його просрали, і в результаті Ганущака зняли на користь УДАРу.

http://glavcom.ua/articles/8377.html

Якщо іти за домовленостями, що їх мають у КОДі, то голосувати свободівцям і БЮТівцям треба за представника партії «Удар» Віктора Чумака.

Але я особисто, вдячний Богу, що мені не випало такого вибору.

http://ura-inform.com/ru/capital/2012/10/17/dovgomu-v-dneprovskom-rajone-sostavit-konkurentsiju-zhurnalistka

Вчора бачив намети від батьківщини з цією кочкіною. Божевільня якась.

Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Бо вони прийдуть
служити будь кому за копійку, і знов починається
круговорот рабів у природі

А на кого і за скільки треба працювати щоб не бути "рабом"?
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 11:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
А на кого і за скільки треба працювати щоб не бути "рабом"?
Рабство сидить в твоїй душі. Працюй на те, щоб вичавити раба із соєї душі. Працюй наполегливо і довго. Працюй на це - безкоштовно. Бо ні за які гроші ти не купиш любов. І ні за які гроші ти любов не вичавиш із себе. Так - і рабство. Народжений повзати - літати не зможе.

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я так розумію будь-яка праця на когось є рабством
тому ваш ідеал - безкласове суспільство де немає експлуатації людини людиною, де панує "свобода равєнство і братство", корочє чистий комунізм. от де "рабів" немає!
Будь яка держава це рабство, бо є правила, закони, заборони, каральні органи, суди, адміністріції, тощо

гм... що цікаво - якщо відбудеться гіпотетична "націонал-соціалістична" революція (справжня) - чи буде рабство, і чи будете платити населенню за "відбудову" України?
чи за високу ідею то не рахується?
рабство, рабство, чи ви хочете мені доказати що якщо Янукович при владі то всі раби, а як Юля, Ющенко чи Тягнибок - то уже ніби і не раби? Та також будете вкалувати, місити цемент, класти асфальт і добувати вугілля. Чи може справа лише в ціні? Як європейцям більше платять то ніби і не раби, заробітчанин миє унітази і заробляє євро - і з кожним вимитим унітазом раба вичавлює

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,