•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи варто Свободі, ОО,Удару бойкотувати наступну Раду

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2012, 12:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Бровинський написав:
Ви що тупі, хлопці? Я читаю якусь маячню. Я інакше не можу назвати ті коментарі моїх тез.
Навчиться думати стратегично!
Завдання стратегічне : політично знищити ПР (це може зробити тільки опозиція всередені ПР), перехопити електорат ОО та Кличка (це потенційни "тушки" та риби-приліпали) , Свободі отримати повну владу в Україні (на всіх рівнях).

не варто обзивати когось тупим, коли самі є таким.

Стратегічне завдання : забезпечити нормальний поступальний розвиток держави і її народу.

А те, що ви тут пафосно пишете, є лише тактика. Та й то скособочена, наче основна мета Свободи - лише отримати владу заради влади.

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2012, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Павло Дудра написав:
Заява Тягнибока про те,що ВИБОРИ ВіДБУЛИСЯ ,по моєму,найбільша його СТРАТЕГІЧНА ПОМИЛКА.

Взагалі не бачу помилки, тимбільше стратегічної.
Що дала б заява протилежного змісту?
Перевибори?
Думаю, влада про це зараз і мріє.
Перевибори у терміновому порядку були б на порядок вигіднішими для ригів, оскільки передвиборчі ресурси на відміну від партії влади, у опозиції мають властивість виснажуватися. А відповідно і запобігти новим, ще масовішим фальсифікаціям було б ще складніше. А вони б стали точно ще масовішими і брутальнішими, оскільки риги вкрай незадоволені отриманим результатам. Для них картина вже намальована ясно - втрачати їм вже нема чого.

Павло Дудра написав:
Більша від тієї ,яку допустила опозиція,легімітизувавши "закон про вибори" своєю участю у голосуванні.
І фальсифікації не зменшились,і Захід "махнув рукою".. (

Усі прекрасно знають, що закон про вибори ухвалили б і без голосів опозиції. Тільки вже в іншій редакції.
Той закон, котрий опозиція все ж підтримала, був таким-собі компромісним варіантом. Факт лишається фактом: риги б змогли проштовхнути свій варіант без голосів опозиції, а опозиція провернути таке зі своїм варіантом аж ніяк не могла.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що думаєте про це: http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/50962f1cea341/page_2/ ( www.grytsenko.com.ua) ?

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода зобов'язана підтримати.

дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 12:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зараз для ОО-прОПОЗИЦІЇ-найбільший конкурент-Свобода.Тому уважно і мудро потрібно поступити,аби не давати*союзничкам*ініціативи*.Помізкуйте,може взяти досвід Донія і революціонерів*на граніті*,які почали з студенства,захопивши корпус університету..Добре потрібно думати,аби дітей не підставляти,якщо вже каша завариться,то лідери мають бути лідерами...

Слава Україні!
Павло Дудра

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Об'єднана опозиція може скликати терміновий з’їзд, на якому обнулити і партійний список, і список мажоритарників.

Як написав у своєму Facebook кандидат від Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко, таку пропозицію він вніс лідерам ОО "Батьківщина" Арсенію Яценюку та Олександру Турчинову, і вони погодилися.

«УДАР»: Такі вибори визнавати не можна

Цитата:
В партії "УДАР" розглядають можливість проведення з'їзду партії та ухвалення рішення про відмову від партійного виборчого списку і висуванців, які перемогли у мажоритарних округах, та невизнання парламентських виборів, - Про це заявив заступник голови «УДАРу», керівник виборчого штабу партії Віталій Ковальчук.

Цікаво ,наскільки неприглядний вид буде мати "Свобода" і Тягнибок персонально ,якщо почнуть щось"крутити"..

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 13:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Бровинський написав:
Ви що тупі, хлопці? Я читаю якусь маячню. Я інакше не можу назвати ті коментарі моїх тез.
Навчиться думати стратегично!
Завдання стратегічне : політично знищити ПР (це може зробити тільки опозиція всередені ПР), перехопити електорат ОО та Кличка (це потенційни "тушки" та риби-приліпали) , Свободі отримати повну владу в Україні (на всіх рівнях).

не варто обзивати когось тупим, коли самі є таким.

Стратегічне завдання : забезпечити нормальний поступальний розвиток держави і її народу.

А те, що ви тут пафосно пишете, є лише тактика. Та й то скособочена, наче основна мета Свободи - лише отримати владу заради влади.

Барабас..Пригадуєте епізод з Нью-васюками у фільмі 12 стільців !?

Перефразую Бровиньського: і будуть дирижаблі літати в париж,лондон і Нью-йорк ))))

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що далі? Що вони пропонують? Всі ми чудово розуміємо,що пр,удар,оо керованні з - за куліс тими самими силами,багатими впливими людьми які скільки хоч наплодять вам проектів. Зараз удар і оо щось там патякають про відмову від участі в вру. Натомість що вони пропонують? Перевибори? Будемо вибирати до тих пір,поки в нас не буде сформовано більшість. Більшість кого? І проти кого? Ну звісно ж,проти назви "партія регіонів". В подальшому цю назву з успіхом замінить інша назва: удар!!! І ніхто нічого не помітить: всі регіонали переллються в так звані ліберальні опозиційні проекти під керівництвом тих,хто нас кожен день грабує і нищить. Вони бояться показати свою суть в новому парламенті,свою безпорадність і своїх "безпринципних тушок". Вони бояться,що всі побачать справжню опозицію: ВО Свобода. Опозицію до кримінально - олігархічного капіталу і тому так спохватились. Хочуть загнати Свободу у пастку: типу якщо не відмловитесь - ви не опозиція. Натомість позиція Свободи зрозуміла: давайте спочатку розберемось: хто є хто,а розпуститись ми завжди вспіємо і люди все рівно змушені будуть виходити на вулиці,бо ситуація погіршується з кожним днем. Отже це чистий піар - хід з боку "лібералів". Особисто я не дуже хотів би повторення "помаранчевої революції". Якщо революція - то національна,а не конкретно проти якоїсь вівіски олігархів.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі,можливо я ся помиляюсь,то виправте.Що заважає ввійти в парламент,навіть якщо в меншості,зробити заяву про імпічмент,ще кілька шумних заяв,хай навіть,провальних з огляду того ,що не буде переваги.А потім пізніше скласти мандати і перевибори..А може питання в тому,що вони набрали в свої ряди всілякої наволочі,а тепер бздять,що обсеруться на всю країну з перебіжчиками,що треба буде з Янеком йти на конфронтацію реально,а не словесно.Тому треба все добре розважити...

Слава Україні!

Редаговано: дід Володя (04 листопада 2012, 14:18)
Колобок

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

С. Макс-к написав:
Свобода зобов'язана підтримати.

Свобода якщо щось і зобов'язана, то захищати вибір людей по 223 і 90 округу. А ОО зобов'язана так само захищати кожного свого кандидата, котрого підтримав народ. "удар" зобов'язани якщо не вчинити акт масового самогубства, то принаймні попросити вибачення і покаятись за те, що затикав усі округи своїми "рейтинговими" кандидатами, котрі тільки повідтяпували голоси на користь ригів. І усі разом мають стежити, щоб за новими "більш уточненими" протоколами з окупованих ригами південно-східних областей не зростав відсоток нечисті у багатомандатних списках.

Як завжди розпустити соплі - справа нехитра. Однак невже хтось сподівається, що перевибори стануть чистішими і прозорішими?

Нечисть чітко зрозуміла, що втрачати їй нема чого. Вони в агонії. Вони зараз роблять необдумані кроки. І замість того, щоб протистояти цим конкретним випадам на конкретних округах, хтось хоче просто відмінити усе розпочати усе з початку. Кому це вигідно? В першу чергу нинішній владі, земля під котрою похитнулася.

Особисто я зараз морально неготовий виходити на ще одне "мирне дійство" на заклик тих людей, на чий заклик я вже колись виходив.
Я б вийшов на справжню революцію, на котру піднімати людей змогла б наважитись хіба що Свобода, однак навряд чи "союзники" дозволять, щоб щось в Україні сьогодні відбулося під прапором націоналістів. А до того, щоб незважати на соплі "демократів", насьогодні народ ще трошки-трошки не дозрів. Народ скоро прокинеться, якщо соплячі "демократи" знову не зпустять пару в свисток.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 14:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Друзі,можливо я ся помиляюсь,то виправте.Що заважає ввійти в парламент,навіть якщо в меншості,зробити заяву про імпічмент,ще кілька шумних заяв,хай навіть,провальних з огляду того ,що не буде переваги.А потім пізніше скласти мандати і перевибори..А може питання в тому,що вони набрали в свої ряди всілякої наволочі,а тепер бздять,що обсеруться на всю країну з перебіжчиками...

Все так і є...
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А влада точно зніме з перегонів!

Слава УКраїнІ!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На Укрправді є заява....

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976651/

Досить виважено.

Слава Україні!
Колобок

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Досить виважено.

Усі, хто був переконаний, що Свобода зпровокується на необдумані заяви та вчинки, сидять і мовчки чухають тиковки.

Тиждень назад мій тато ще голосував за "Батьківщину", бо ще надто міцно у багатьох у свідомості був укорінений міф про "непрохідність" Свободи. У випадку перевиборів, переконаний, "Батьківщина" недоотримає чимало голосів від тих, хто тепер переконався у тому, що "помірковані" - не єдині реально прохідні до ВР.

Однак я сумніваюсь, що у випадку термінових перевиборів риги дозволять опозиції взяти більше. Скорше окрім Свободи у випадку перевиборів ніхто нічого додатково не доотримає. Вцілому люди перевиборами будуть розчаровані.

Тому правильно робить Свобода, що доволі помірковано реагує на істерію союзників. Спочатку треба докінця захистити те, що вже є, щоб риги зрозуміли - фальсифікації малоефективні. А не кидатись розбитими силами на ті самі граблі.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Колобок

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 17:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Один з варіантів юридичних наслідків бойкотування:

Цитата:
«Буде черговий правовий глухий кут, і я не знаю, як із нього можна вийти. Один із варіантів розвитку подій – поточний склад Верховної Ради просто не призначить нових виборів і продовжить працювати», - заявив Черненко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24760338.html

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,