•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Повага до себе.

Автор Повідомлення
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Сергій19 написав:
Шкода написав:
я у Барабаса друга дружина:(
Олюблена у нього Мигавка:(

Можу тільки поспівчувати...

Кому? Барабасу чи Мігавці?
Я щиро співчуваю вам,дописувачу.

Я співчуваю тому, що Вас засмучує те, що Ви у Барабаса друга дружина.
А чому Ви співчуваєте мені? Конкретний приклад наведіть, будь ласка. Але, я бачу, з конкретікою у Вас проблеми і тому можете не відповідати, я і сам зрозумів що Вам просто хочеться щось в'їдливе мені відповісти, але вигадати щось особливо в'їдливе дуже тяжко і тому Ви користуєтесь загально-банальними фразами.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А якщо серьозно.
Йди геть з моєї гілки,невдахо.
Я тобі як психолог психологу скажу.
Якщо ти Сергій мучаєшся комплексом неповноцінності,
ти не туди потрапив.Як ти взагалі тут з"явився?
Завтра ти почнеш нюні пускати про Удар і Батьківщину-
це звичайно,якщо ти чув такі слова від санітарів...

Але тебе якийсь дурний психолог навчив таки.
"сказати людині,що вона дурак", щоб людина виправдовувалася.
Але тебе лікарь не попередив,що можеш у реальному житті
зустріти нормальних людей.
Змирись-дебілом був,дебілом залишишся.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви ще раз вибачте, Шкода, але я передивився інші теми де Ви "приймали участь" і зрозумів що на цьому форумі Ваша основна мета є потеліпати язиком, і навіть свою власну тему Ви примудрилися "похерить", а тема була дуже важлива, бо виховання дітей - це один з головних каменів в фундаменті суспільства. Не ображайтесь, а робіть ліпше висновки з думок оточуючих.
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
А якщо серьозно.
Йди геть з моєї гілки,невдахо.
Я тобі як психолог психологу скажу.
Якщо ти Сергій мучаєшся комплексом неповноцінності,
ти не туди потрапив.Як ти взагалі тут з"явився?
Завтра ти почнеш нюні пускати про Удар і Батьківщину-
це звичайно,якщо ти чув такі слова від санітарів...

Але тебе якийсь дурний психолог навчив таки.
"сказати людині,що вона дурак", щоб людина виправдовувалася.
Але тебе лікарь не попередив,що можеш у реальному житті
зустріти нормальних людей.
Змирись-дебілом був,дебілом залишишся.

Ви людина з вищою освітою?!! Я дуже здивован, чесно кажучі. Я ніде не казав що Ви "дурак", я лише сказав що Ви написали дурню, і пояснив чому я так вважаю, і Ви маєте виправдовуватися, верніше дискутувати щоб відстояти свою думку. Ви ж вирішили що легше всього сказати: "Йди геть з моєї гілки,невдахо.", та згадати там щось про санітарів... Ну... не здивували, чогось, саме такого, я і очікував.
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, всі свої попередні вибачення я забираю, хамства я нікому ніколи не пробачаю.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 07:01 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Все, проїхали....

якось так :) : http://club.foto.ru/gallery/images/preview/2013/06/13/2166719.jpg

Сергій19, то Шкода так всіх новеньких перевіряє - розплачеться і втече, чи ні. Типу як інспектор по кадрах.:)))

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Все, проїхали....

якось так :) : http://club.foto.ru/gallery/images/preview/2013/06/13/2166719.jpg

Сергій19, то Шкода так всіх новеньких перевіряє - розплачеться і втече, чи ні. Типу як інспектор по кадрах.:)))

"А по силам ли ноша" для Шкоди? :-)))
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2013, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
сергій,ви не перекручуйте.
Я впевнена,нормальні люди мене зрозуміли.
Каюсь, я така пані що не їзджу транспортом,
але вчора довелося їхати маршруткою у гості.
Думала завжди,що це жарт про шансон і маршрутки.
Ні фіга!
Тільки рушили-на весь салон заспівав чи то Шифутинський,
чито Звездінській...
У водія на торпеді стояло аж! два українських прапорця!
Підійшла,і тихенько культурно попросила-вимкни.(бо глаз на жопу натяну:))
У цій маршрутці їхали діти з мамами до дому.
І це кожного дня два рази-туди назад.
Українське дитя слухає-владімерський централлллллл....

Відкрию вам,пані Шкодо,таємницю-вони ще й матюкаються при школяриках,але,найгірше,що й школярики при них матюкаються...

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2013, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відкрию вам,пані Шкодо,таємницю-вони ще й матюкаються при школяриках,але,найгірше,що й школярики при них матюкаються...[/quote]

Чого дивуватися що матюкаються маршрутчики:
"Также он рассказал о том, что происходило на заседании фракции: «Гриценко трижды вызывали на трибуну, требуя объяснить его поведение. При этом звучали маты и крики. Особенно выделился Геннадий Москаль, который в нецензурной форме критиковал Гриценко за его действия, направленные на дискредитацию «Батькивщины»."
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2013, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

монолітна опозиція у всій красі
Шкода

ПовідомленняНаписане: 22 червня 2013, 02:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе,Сонечко мій,
я просто намагаюся з почуттям гумору спілкуватися
з дописувачами.

ПовідомленняНаписане: 22 червня 2013, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Барабасе,Сонечко мій,
я просто намагаюся з почуттям гумору спілкуватися
з дописувачами.

Мушу Вам повідомити - почуття гумору у Вас на рівні навіть не ПТУ, а десь, приблизно, старшої групи дитячого садка.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2013, 09:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
А що саме я перекрутив? Можна конкретніше? Я вважаю себе достатньо розумною людиною, але зрозумів Вас саме так як написав в своєму коментарі. Про водіїв маршруток - це зовсім інша тема, але, може, навіть якраз цих водіїв в дитинстві мами злістно захищали коли сторонні робили їм зауваження, тому і зараз вони роблять все по своєму.

Шановний пане Сергію19!

Вітаю Вас із сьогоднішнім СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!
Бажаю Вам і всім, хто загляне в цю надзвичайно важливу тему: "ПОВАГА ДО СЕБЕ" - ЛЮБОВІ !!!

Дуже хочу з Вами продовжити дискусію, тому прошу Вас не залишати цю тему.
Бож - трапився саме сьогодні на ЗЕЛЕНІ СВЯТА цей унікальний випадок.
Я тільки що приїхав із села. Вчора допізна травив жуків - вперше не хімічними звсобами. Ці засоби зовсім для людини не шкідливі. Зараз з сім'єю знову їду в село - зайдемо в церкву, потім - на цвинтар, потім провідаємо батьків і там побудемо, у них, за Святковим столом . Потім підемо на природу - НАЙКРАЩУ У СВІТІ - УКРАЇНСЬКУ ПРИРОДУ.

Тому що дуже:

"Люблю Українську природу...
Гарячий борщ...
Холодну воду...
Макітру повну галушок...
І повну пазуху цицьок..."
:))

Ви написали:

1). Я вважаю себе достатньо розумною людиною,

2). але зрозумів Вас саме так як написав в своєму коментарі.

3).
Сергій19 написав:
Мушу Вам повідомити - почуття гумору у Вас на рівні навіть не ПТУ, а десь, приблизно, старшої групи дитячого садка.

УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩО ВИ ЖИВЕТЕ РОЗУМОМ,
А ПАНІ ШКОДА - ДУШЕЮ.

Такі речі, як гумор, розумінню МОЗКУ недосяжні.
Їх потрібно відчувати ДУШЕЮ.

Ось в цьому і полягає Ваша проблема,

З Повагою,

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2013, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Сергій19 написав:
А що саме я перекрутив? Можна конкретніше? Я вважаю себе достатньо розумною людиною, але зрозумів Вас саме так як написав в своєму коментарі. Про водіїв маршруток - це зовсім інша тема, але, може, навіть якраз цих водіїв в дитинстві мами злістно захищали коли сторонні робили їм зауваження, тому і зараз вони роблять все по своєму.

Шановний пане Сергію19!

Вітаю Вас із сьогоднішнім СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!
Бажаю Вам і всім, хто загляне в цю надзвичайно важливу тему: "ПОВАГА ДО СЕБЕ" - ЛЮБОВІ !!!

Дуже хочу з Вами продовжити дискусію, тому прошу Вас не залишати цю тему.
Бож - трапився саме сьогодні на ЗЕЛЕНІ СВЯТА цей унікальний випадок.
Я тільки що приїхав із села. Вчора допізна травив жуків - вперше не хімічними звсобами. Ці засоби зовсім для людини не шкідливі. Зараз з сім'єю знову їду в село - зайдемо в церкву, потім - на цвинтар, потім провідаємо батьків і там побудемо, у них, за Святковим столом . Потім підемо на природу - НАЙКРАЩУ У СВІТІ - УКРАЇНСЬКУ ПРИРОДУ.

Тому що дуже:

"Люблю Українську природу...
Гарячий борщ...
Холодну воду...
Макітру повну галушок...
І повну пазуху цицьок..."
:))

Ви написали:

1). Я вважаю себе достатньо розумною людиною,

2). але зрозумів Вас саме так як написав в своєму коментарі.

3).
Сергій19 написав:

УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩО ВИ ЖИВЕТЕ РОЗУМОМ,
А ПАНІ ШКОДА - ДУШЕЮ.

Такі речі, як гумор, розумінню МОЗКУ недосяжні.
Їх потрібно відчувати ДУШЕЮ.

Ось в цьому і полягає Ваша проблема,

З Повагою,

Шановний пане майор, дякую за привітання, і також вітаю взаємно.
Відповідаю по суті: я якщо щось говорю, то не просто так ляпаю язиком, всі свої слова я можу аргументувати, коли людина пише мені щось про невдаху, про санітарів, про комплекс неповноцінності, про дебіла, а потім заявляє шо це в неї таке почуття гумору, то я вважаю що таке почуття гумору має відповідний рівень. Я думаю що Ви так не жартуєте зі своїми рідними та друзями? Готовий дискутувати з Вами, чекаю, Шкода, наприклад, від діскуссії відразу відмовилася і вирішила почати "жартувати", сподіваюсь Ви так не зробите. Веселих свят.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2013, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
Я вважаю що Ви так не жартуєте зі своїми рідними та друзями?

Малесенький Дмитрик, мій онучок. Тільки ще навчився говорити. Купив йому дитяче відеречко з лопаткою гратися в пісочку. А у відеречко - цукерків в яскравих синьо-жовтих обгортках.
Беру цукерки в обгортках, а обгортки без цукерків кладу у відеречко. І кажу Дмитрику:
- Погані цукерки мені!
А тобі хороші, гарніі! - і даю йому відеречко з обгортками від цукерків.
А собі беру цукерки в обгортках.
І яка ж у нього буде реакція, спостерігаю.
А він не став сперечатися і доводити що саме цукерки в обгортках хороші, а без обгорток - погані. І...
Каже:
- Дай наені погані цукерки, а тобі на хороші.
І дає мені відеречко, наповнене обгортками без цукерків.
Ясно, що радість і подив мій були безмежні.
Мислення не прямолінійне повинне розвиватися у дитини, а об'єктивне. Не за формою, а за змістом потрібно жити. І якщо вживаються негативні слова - поганий, недобрий, то вони можуть означати зовсім інше.
Завжди при знайомстві з будь-якою людиною спілкування з нею розпочинаю із вживання жартів. І якщо людина не розуміє жартів, мислить прямолінійно, знаю, мені з нею не по дорозі.
Саме так і діє шановна пані Шкода.
Так що Вам не варто ображатися на неї. Це напрочуд дуже хороша жіночка, дуже добра, взагалі, рідкісна людина. У неї Ви можете багато чому повчитися.
Дякую за вітання зі Святом!

Нехай у цей День ЗЕЛЕНИХ СВЯТ Ваша ДУША наповниться ЛЮБОВ'Ю ДО БЛИЖНЬОГО, ЯК ДО БОГА, ЯК ДО САМОГО СЕБЕ!

ЩАСТЯ ВАМ!

З Повагою,

_________
Пан Майор

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь