•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Автор Повідомлення
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
До речі, ше один спосіб популяризувати Свободу!
Якщо Свобода буде публічно говорити про захист українців від шкідливих продуктів харчування, це також її дуже сильно популяризує!

То ж не старайтеся гризанути мене, бо хоч я не отруйний, але ж зуб можете зламати... :))

_________
Пан Майор
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
ПотПрот
Козацтво виникло після падіння Київської Русі. Це була трагедія нашого народу, коли нас роздирали татари, шляхта, Річ Посполита, московія. Козацтво супроводжувалось зрадами, помилками і трагедіями. А в нас тільки й мова про козацтво, гімн - козацтво. В той же час найсильніша наша держава була за часи Київської Русі, наші пращюри ходили в походи на Константинополь і перемагали, наша земля була неосяжна. Так чому б цим не пишатись? Те, що Ви бачете поганого у язичництві, я трактую по іншому. Наші люди жили в гормонії з природою! Ми ніколи не мали рабів!
Та саме й тому не прагнемо їх мати і надалі. Зради, помилки, трагедії пращурів наших - то є сьогодні наша сила, наука, котру усвідомили, аби мати змогу попередити зраду, не повторити помилок та, як результат, трагедій.
І яким боком, взагалі, до Ваших слів язичництво з релігією? І яким боком, взагалі, до Ваших слів падіння Київської Русі, як держави (СРСР, приміром, теж впав) коли щойносформована нація українська збереглася впродовж тисячі років, переживши і зради, і помилки, і трагедії. Нація перемогла всі ті негаразди, а, отже, сталася, як така.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну добре, я такий поганий! Але ж ви для поляризації Свободи що запропонували? Ваша узагальнена думка така:
"треба мати свободу у собі, бути українцем у собі, відчувати рай навкруги". Дякую, для Свободи це буде дуже корисно для популяризації Свободи на сході та по Україні взагалі. Нема слів!
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 17:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

як там в народі кажуть ? : "Бий своїх, щоб чужі боялися"

Отака виходить популяризація....

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений. Непогана думка, щодо отруйних, або не якісних харчових продуктів. Можете започаткувати таку тему, це цікаво.
Наприклад:
"Свободо", розвинути ти свиноводство мусиш,
Бо водку газом не закусиш...
або
Свободу здоровій їжі, в.язиці - Ешкам і ГМО.
Ну щось таке...
Доречі, найвідоміші товари з ГМ-інгредієнтами (інформація Greenpeace)
1. Шоколадні батончики Snickers
2. Pepsi
3. Приправи Maggi
4. Чіпси Pringles
АК-74

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 19:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Одружений. Непогана думка, щодо отруйних, або не якісних харчових продуктів. Можете започаткувати таку тему, це цікаво.
Наприклад:
або
Ну щось таке...
2. Pepsi
3. Приправи Maggi
4. Чіпси Pringles

І ви дійсно вірите,що розтрозчивши макдональдс в Одесі націоналісти стануть героями східної України 8 D)))
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
Таня Танюша написав:
Наприклад:
або
Ну щось таке...
2. Pepsi
3. Приправи Maggi
4. Чіпси Pringles

І ви дійсно вірите,що розтрозчивши макдональдс в Одесі націоналісти стануть героями східної України 8 D)))

Навіщо ж так примітивно. Трощити - це останній метод.
Чому у Росії працює Роспотребнадзор, звернутися до якого може кожен споживач. А наш Укрпромстандарт тільки і знає що брати гроші і впроваджувати ТУ або ДСТУ з усяким непотрібом у складі продуктів?
Заводи везуть у цю службу не тільки могоричі, без грошей туди не сунешся...
А уявіть собі, О. Тягнибок привселюдно у Раді озвучить, що продукція , наприклад, заводу "Президент Янукович" не відповідає стандартам, і ніяких корисних бактерій їх кефір, йогурт не містить . А масло вироблено на рослинних жирах. Це виявили такі і такі досліди у такій-то ліцензованій лабораторії .
Де тоді назавтра буде той завод... А іншим неповадно буде.
Та ще наведе пан Олег порядок в Укрстандарті.....М-м-м...
Росія ж може звинувачувати наших виробників у халтурі і забороняти реалізацію на своїй території. Та всі ми знаємо , як би там їм не кортіло до нас придратися, та вони таки праві - є за що. Бездоганної продукції Україна не виробляє.

Сміливість треба проявляти так, а не пам.ятники трощити. Тоді Макдональдси самі спочатку стануть пам.ятниками. А потім на їх місці відкриється варенична Оксанки-Львівянки...
Да БАРАБАСЕ ?
І вона буде продавати франшизи по всій Україні. Тоді вже беспрєдєлу край, їжте спокійно і насолоджуйтесь...
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Ну добре, я такий поганий! Але ж ви для поляризації Свободи що запропонували? Ваша узагальнена думка така:
"треба мати свободу у собі, бути українцем у собі, відчувати рай навкруги". Дякую, для Свободи це буде дуже корисно для популяризації Свободи на сході та по Україні взагалі. Нема слів!

"Нема слів!" Любов - вона безсловесна. Її словами не можливо передати. Любов - всесильна. Любов усе зло спалить. Бо Любов - це Сонце.
Українці - були ж Сонцепоклонники. Самі ж цю Любов проповідуєте і тому не зрозуміло, чому ви погоджуєтеся з тими, хто вважає що ви "є таким поганим ??? :))

_________
Пан Майор
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор
Не з ким я не погоджувався! Вам би вірші про любов писати :) Не розумію, чи Ви військовий чи ні? :) Мені важко уявити майора, який сповідує у ЗС любов :) Нічого до Вас не маю, просто дечого бачив, мені смішно :)
пан майор

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
пан майор
Не з ким я не погоджувався! Вам би вірші про любов писати :) Не розумію, чи Ви військовий чи ні? :) Мені важко уявити майора, який сповідує у ЗС любов :) Нічого до Вас не маю, просто дечого бачив, мені смішно :)

Дійсно військовий. Вам би віршв писати про сльози :)) А Ви дійсно одружений чи ні? По любові? Нічого й до Вас не маю. В житті і я просто дечого бачив. Тому мені не смішно:(

_________
Пан Майор
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 06:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Бачу, друже, що то Вам недовподоби. :) Очевидно, якусь іншу мету переслідуєте... Вкидаючи ненависть в суспільство сьогоднішня влада з її челяддю, розколює його. Протиставити ж тій ненависті можна лише любов та порозуміння. Лиш у любові до влади тут порозуміння не знайдете, а в іншому - цілком можливо. ))
Мету Вашу відчуваю десь спинним мозком, а пропозицію Вашу визначаю як неприйнятну. Хотів би я, аби, у цьому разі, спинний мій мозок помилився, але ж - так рідко то буває... (
Одружений

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 06:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор
Я одружений
ПотПрот
Ніякої "іншої" мети в мене нема. Я зауважив лише на тому, що для популяризації Свободи окрім любові Ви нічого не запропонували.
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
пан майор
Я одружений
ПотПрот
Ніякої "іншої" мети в мене нема. Я зауважив лише на тому, що для популяризації Свободи окрім любові Ви нічого не запропонували.

:-) То хто вкрав воду, відчуживши в громади пляжі?... ))
Одружений

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 14:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот
Вам по 10 разів розжовуєш, що я мав на увазі а ви тільки водою форум заливаєте, йдіть до розділу "складаємо вірші"
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
ПотПрот
Вам по 10 разів розжовуєш, що я мав на увазі а ви тільки водою форум заливаєте, йдіть до розділу "складаємо вірші"
:) То Ви вкинув неналежного відповідача, а тепер, притиснутий доказами до стіни, вперто намагаєтесь не дати прямої чесної відповіді на прямо поставлене питання, поводячи себе, як надміру рівнива дружина, що з образи відсилає чоловіка до уявної коханки. )) Заспокойтесь, пане щойноодружений, і хоча б спробуйте для себе, принаймні, знайти вірну відповідь. Я Вам не ворог, коли Ви не намагатиметесь мені знову жидів у якості винуватців пропажі води підсовувати.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,