•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Альтернатива

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
[У дописувача вавка в голові і ми безсилі допомогти. Адміністрація.]

Дорога Адміністрація
Куди не глянь на форумі "Дядя Ваня" - "вєщає". Не пора його якось втихомирити?

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

гм, і на якій підставі?
репліки в декількох темах уже заборонені правилами?
Адміністрація
ВО Свобода
ВО Свобода

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Дядя Ваня написав:
[У дописувача вавка в голові і ми безсилі допомогти. Адміністрація.]

Дорога Адміністрація

Він кумедний, та й може копійчину якусь заробляє своїми дописами.
То ми так думаємо - хай вже пише...

Аби у бабусь гаманці не крав.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Він кумедний, та й може копійчину якусь заробляє своїми дописами.

це протирічить моїм принципам - писати за гроші

та і не пропонує ніхто :(
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2013, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Моргенштерн написав:
Поляки захищали свої інтереси, а не українські, це їхнє право. А взгалі Західну Україну Польщі віддали ті ж самі англійці і французи, ті теперішні НАТОвці, перед якими зараз Україна на пузі повзає.

мій прадід, корінний киянин (до речі, саме під його керівництвом ще до Першої Світової будувалась гудронова траса Київ-Бровари) на війну був призваний, як офіцер запасу і інженер, в артилерію) пройшов всю Світову та громадянську.
Закінчив він її в артилеріїї у Пілсудського (зокрема був учасником тієї самої Варшавської битви).
Так сталося, що сім'я його в цей час опинилась на Західній Україні (вимушені були виїхати з окупованого більшовиками Київа, а їхати кудись в Європу не хотіли) і тільки завдяки цьому вижила.
Тому я, особисто, не бачу жодних причин для засудження країн Антанти за те, що вони допомогли Польщі встояти перед жидобільшовиками і не віддали їм тоді принаймні Захід України.

p.s. і, до речі, саме цей факт з мого родоводу дає мені підстави сильно дивуватись пафосу деяких Ваших претензій "корінного киянина".

Ваш дід був офіцером царської армії? білополяк чи петлюровець?
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2013, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вікотор Гюго написав:
Ваш дід був офіцером царської армії? Білополяк чи петлюровець?

Петлюрівець. 32-й загон.

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Арнаутов

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2013, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так я і не отримав відповіді на моє питання...
Спробую ще раз.
Якою була б Держава Україна, якщо б зовнішні сили дозволили її створити українським патріотичним силам у 1941 році?
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2013, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Арнаутов написав:
Спробую ще раз.
Якою була б Держава Україна, якщо б зовнішні сили дозволили її створити українським патріотичним силам у 1941 році?

А які саме українські патріотичні сили: ОУН, ОУН-Р, УНР, недобиті залишки радянських націонал-комуністів?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2013, 14:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Cправа в тому, що всі ці зовнішні сили ГРИЗЛИСЬ МІЖ СОБОЮ, і консенсуса ні в якому питанні, в т.ч. і в питанні України вони би не досягли.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2013, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

досить подивитися на нашу "опозицію", націоналістичні сили (скільки їх?) РУХИ, тощо
20 років сперечаються у кого колір жовто-блакитніший, а КПД=0
пан майор

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2013, 18:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Авантюристи, кар'єристи, пройдисвіти, одягнувшися в тогу ярого любителя свого народу приходять до влади, крокуючи по головам чесних людей, які готові віддали, навіть, своє життя заради щастя й волі свого народу. Що тут не ясного? Розгледіти цю замасковану сволоч дуже нелегко. Бо ж вони улеслівіше усіх співають патріотичних пісень. В найяскравіших ходять вишиванках. Як роботи висловлюють найпатріотичніші доповіді. Заради теплого місця у владному кріслі не то що Україну, але й рідну маму продадуть. Тому й найскладніше з усіх наук, розібратися в людських стосунках й розгледіти "серед Апостолів Іуду".

________
Пан Майор
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 08:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Як роботи висловлюють найпатріотичніші доповіді

прям як на партсобраніях :)

дивно вийшло якось, зруйнувавши все добре що було в "совку", з нього ж взяли найгірше і примножили
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2013, 09:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, так а хто ж це все робив? Партократи, політруки, чекісти. Бо вони ж розуміли, що при Горбачові, якщо ринкові реформи розпочнуться, то їм скоро гаплик (пам"ятаєте комедію Рязанова "Забута мелодія для флейти"), то щоб врятувати свої привілеї і владу хутко зійшлися з західними силами і зробили незалежність. Тому чиновників тут зараз більше ніж в СРСР, тому в СБУ тут більше людей, ніж в КГБ УРСР, а МВС сильніше за Гранд Арме Наполеона. Ну, вони звичайно і перебудувалися, відразу зробили з себе борців за волю, дуполизська інтелігенція миттєво стала співати їм оди, а дурний народ, звісно ж, повірив. От так і зробили незалежну УРСР під патронатом самі знаєте кого. А лохам на вуха локшину чипляють. Так, як Павличко давно про них писав:

Це неправда, що за волю
Ви боролися в ярмі.
Лицеміри! Нашу волю
Убивали ви самі.

Це неправда, що за брата
Ви страждали у тюрмі.
Лицеміри! Того брата
Мордували ви самі.

Це брехня, що Україну
Ви любили будь-коли:
Як могли б, то й Україну
У криницю б затягли!
Арнаутов

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2013, 08:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вікотор Гюго написав:
Арнаутов написав:
Спробую ще раз.

А які саме українські патріотичні сили: ОУН, ОУН-Р, УНР, недобиті залишки радянських націонал-комуністів?

Ті сили, що спромоглися проголосити Акт відновлення Української Держави, ті що потім створили УПА, УГВР.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2013, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А це все були РІЗНІ сили. І вони не любили один одного.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,