•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Якщо будуть вибори...

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо розклад сил не зміниться,доведеться голосувати за Порошенка.
Це звісно теж далеко не є гут.
А що робити?
Він на мою думку,пішов проти режима януковича ще не знаючи чим все закінчиться.
А от на президента-Тимошенко у путіна є багато компромату,
і хоч круть хоч верть нею.
Ну це таке...моє імхо.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба щоби кандидати-націоналісти (чи ті хто позиціонується на цих виборах як націоналісти) домовилися про єдиного кандидата. Бажано вже на цьому тижні. І пропагандистська кампанія одразу має змінитися на користь "кандидат А підтримує кандидата Б. Якщо ви за кандидата А -- на виборчій дільниці голосуйте за кандидата Б." Розумію, це виглядає трохи дивно, але хоча б дозволить максимально використати агітаційний ресурс. А після "травневих свят" треба зняти "зайві" кандидатури. І довести цю інформацію до відома виборців.
Добкін і Царьов майже не мають шансів на перемогу. Тому головний упор треба робити на "непевність" кандидатур Газової принцеси і Шоколадного зайця. Виключення -- тільки Схід, тут насамперед треба розвінчувати міфи Добкіна і Царьова. Зокрема про те, що "федералізація" -- це нібито добре. Просто щоби знизити їм рівень підтримки і не дати можливості ефективно спекулювати що, мовляв, "думку Сходу не почули".

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я мало,що зрозуміла.
Це якийсь секретний план?
Кандидат А,кандидат В..
На мою думку там всі на літеру Ху.
Я з кандидатом визначилася,він у мене на літеру Т.
Куди мені бігти,що хапати?
Рятуйте:)

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вже залишав тут в темі про "Правий сектор" посилання на результат інтернет-опитування що в моєму рідному Харцизьку за кандидата Яроша готові голосувати вдвічі більше людей ніж за кандидата Тягнибока. Так от я про те, щоби Ярош, Тягнибок, Гриценко та інші -- всі хто вдається до націоналістичної риторики, і, відповідно, вважає головними пріоритетами протидію російській агресії, посилення Збройних Сил України та досягнення енергетичної незалежності від РФ -- об'эдналися і узгодили-таки єдиного кандидата, на противагу Порошенку і Тимошенко. В такому разі перемога кандидата-націоналіста стає більш-менш вірогідною.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" всі хто вдається до націоналістичної риторики,"

Моя ти кицю:) ти сам сюди прийшов? чи тебе послали?:)

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 22:13 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

яким, цікаво, чином Гриценко вже став націоналістом ?

Те, що він зараз вдало видає з себе державника-суперпупероборонця, то одне, а от націоналізму якось не вбачаю.
Але навіть суперпупероборонця йому треба було вдавати тоді, коли був міністром оборони, а зараз від його триндьожу користі жодної.
Та й з Ярошем таки не ясно - чого ж він так приховував конфіденційні зустрічі з Хамом і про що насправді там йшла мова ? Бо люди різне балакають...

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо
Цитата:

то не варто відповідати взагалі. Оскільки тролям по 20 чи скільки там копійок перепадає за кожну відповідь на їх репліки у збуреній ними хвилі флуду.
Кастусь

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Антирашист написав:
в моєму рідному Харцизьку за кандидата Яроша готові голосувати вдвічі більше людей ніж за кандидата Тягнибока

Ярош стрімко здобув свою всеукраїнську популярність, але він так саме різко її і втратить. ПС не єдина організація (хоча зараз вони позиціюють себе саме так) а за самим Ярошем реально стоїть тільки Тризуб, чия діяльність доволі обмежена регіонально.
Той же Тягнибок має власну політичну силу, розгалужену партійну систему по регіонах та більш-менш відоме загалу оточення. А команда Яроша це кіт у мішку.
Антирашист

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2014, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Пані Шкодо, я давно вийшов з дитсадкового віку, тож не треба мене називати "кицею", "зайчиком" тощо.
Сам прийшов -- і не від нічого робитои. Просто як в Харцизьку колоради захопили виконком, так ні мєнти нічого не роблять, ні українських партій не видно. В понеділок по Великодню, щоправда, хтось нашвидкоруч зібрав український мітинг, але там не були тільки державні прапори, жодної партійної символіки.
Осередок "ВО Свобода" у нас існує десь років з десять, але ніяких суспільних заходів не проводить. Ну, окрім розклеювання картинок з розставленими у вигляді тризуба пальцями -- зазвичай за день-два до виборів. Намагався знайти хоч якись контакти -- щоб зкоординуватися хоч з кимось для протидії колорадосам -- знайшов адресу, за якою зареєстровано організацію, але там немає будівлі з таким номером. До речі, з іншими українськими партіями та же історія. Поховалися всі. Знайти можно хіба що офіси партії регіонів, КПУ і ПСПУ, що зовсім не те що треба.
Кастусь, про розгалудженну партійну систему Свободи -- дивись вище. А щодо відомості оточення, то тут "ростовський сідєлєць" поза конкуренцією. Сподіваюся, Ви не пропонуєте виписати його з Росії, повернути золотого батона і знову посадити в президентське крісло?
Для всіх: формат форуму не перебачає написання громадних простирадл. Свій пост я написав тому, що перераховані мною кандидати, фактично, зараз розтягують в різні боки націоналістичний електорат. А шанс на перемогу є лише в разі якби такий кандидат був один. Зараз же вся інтрига буде в тому, ци переможе "Шоколадний заяць" в першому ж турі, чи тільки в другому.

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2014, 19:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Антирашист, по-моєму, юридичної бази для визнання президентом за результатами першого туру немає.

І щось мені здається, що Ви - бот порошка.

Зареєструвати організацію на неіснуючу адресу неможливо.

Також Вам ніхто не заважає звернутися в Донецький обласний осередок чи в сусідній район з'їздити.

А щодо "поховалися" - а знаєте, що мінтяри навідуються з вимогою сидіти й не рипатися?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 травня 2014, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Антирашист написав:
Шкода написав:

Пані Шкодо, я давно вийшов з дитсадкового віку, тож не треба мене називати "кицею", "зайчиком" тощо.
Сам прийшов -- і не від нічого робитои. Просто як в Харцизьку колоради захопили виконком, так ні мєнти нічого не роблять, ні українських партій не видно. В понеділок по Великодню, щоправда, хтось нашвидкоруч зібрав український мітинг, але там не були тільки державні прапори, жодної партійної символіки.
Осередок "ВО Свобода" у нас існує десь років з десять, але ніяких суспільних заходів не проводить. Ну, окрім розклеювання картинок з розставленими у вигляді тризуба пальцями -- зазвичай за день-два до виборів. Намагався знайти хоч якись контакти -- щоб зкоординуватися хоч з кимось для протидії колорадосам -- знайшов адресу, за якою зареєстровано організацію, але там немає будівлі з таким номером. До речі, з іншими українськими партіями та же історія. Поховалися всі. Знайти можно хіба що офіси партії регіонів, КПУ і ПСПУ, що зовсім не те що треба.
Кастусь, про розгалудженну партійну систему Свободи -- дивись вище. А щодо відомості оточення, то тут "ростовський сідєлєць" поза конкуренцією. Сподіваюся, Ви не пропонуєте виписати його з Росії, повернути золотого батона і знову посадити в президентське крісло?
Для всіх: формат форуму не перебачає написання громадних простирадл. Свій пост я написав тому, що перераховані мною кандидати, фактично, зараз розтягують в різні боки націоналістичний електорат. А шанс на перемогу є лише в разі якби такий кандидат був один. Зараз же вся інтрига буде в тому, ци переможе "Шоколадний заяць" в першому ж турі, чи тільки в другому.

Ви так багато написали,прям розверзлись у своєму гніві.
Конкретно,сам щось зробив?

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2014, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://tsn.ua/video/video-novini/rosiya-ne-viznavatime-rezultativ-prezidentskih-viboriv.html?type=3

Росія не визнає виборів Президента
Одружений

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2014, 08:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні форумчани, ну невже Антирашист схожий на проплаченого троля? Людина виказує свої думки, при цьому їх аргументуючи. Я не в усьому з ним погоджуюсь, але таке ведення дискусії не пасує "шановному товариству" яке, як ми вважаємо, присутнє на цьому форумі.

P.s. Антирашист, дані по опитуванню на сайті Харцизька, на який Ви давали посилання були підкореговані, я сам бачив. Тож якщо, Ви казали за Яроша, то цифри були занижені, тобто за нього голосувало навіть більше ніж зараз є на сайті.
http://xvesti.ru/component/poll/2-vibori-prezidenta.html
Глечик

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2014, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://translate.google.com.ua/translate?sl=ru&tl=uk&js=y&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpodrobnosti.ua%2Fpower%2F2014%2F05%2F06%2F974721.html&edit-text=

Тимошенко обіцяє третє коло революції, якщо її не виберуть (відео)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 08:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
https://translate.google.com.ua/translate?sl=ru&tl=uk&js=y&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpodrobnosti.ua%2Fpower%2F2014%2F05%2F06%2F974721.html&edit-text=

Тимошенко обіцяє третє коло революції, якщо її не виберуть (відео)

пропоную голосувати за Порошенка щоб обрати в першому турі і заспокоїти цю біснувату бабусю з її пасторами і дятлами

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,