•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Якщо будуть вибори...

Автор Повідомлення
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Глечик написав:
https://translate.google.com.ua/translate?sl=ru&tl=uk&js=y&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpodrobnosti.ua%2Fpower%2F2014%2F05%2F06%2F974721.html&edit-text=

Тимошенко обіцяє третє коло революції, якщо її не виберуть (відео)

пропоную голосувати за Порошенка щоб обрати в першому турі і заспокоїти цю біснувату бабусю з її пасторами і дятлами
Пропоную не голосувати ані за Порошка, ані за жидЮльку: нехай першому урветься, а друга хай захлинется власною жовчю - разом зі своїми пасторами, кріликами та іншими зоомутантами. Без цих 2-х персонажів та їхніх амбіцій Українцям дихатиметься вільніше.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 09:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Рєзніченко ( у нас на форумі дописував під ніком Тайлер) на громадському : https://www.youtube.com/watch?v=eOOWVT0p4_4
чітка і зрозуміла позиція.
десь з 3:30

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 10:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Дядя Ваня написав:
Глечик написав:
https://translate.google.com.ua/translate?sl=ru&tl=uk&js=y&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpodrobnosti.ua%2Fpower%2F2014%2F05%2F06%2F974721.html&edit-text=

Тимошенко обіцяє третє коло революції, якщо її не виберуть (відео)

пропоную голосувати за Порошенка щоб обрати в першому турі і заспокоїти цю біснувату бабусю з її пасторами і дятлами
Пропоную не голосувати ані за Порошка, ані за жидЮльку: нехай першому урветься, а друга хай захлинется власною жовчю - разом зі своїми пасторами, кріликами та іншими зоомутантами. Без цих 2-х персонажів та їхніх амбіцій Українцям дихатиметься вільніше.

А за кого голосувати?

Стосовно "революцій".
Для тих у кого коротка пам'ять: Революція гідності ще не завершена!!!

ПМ. Питання: коли закінчується війна?
Відповідь: 1)Коли досягнутий позитивний результат
2)Коли похований останній загиблий солдат (краще сказати - воїн)

Редаговано: Леонід Шокало (08 травня 2014, 18:56)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Революція гідності ще не завершена!!!

от стане спонсор Президентом - так і завершиться
а як почнуть третю - рука у головнокомандуючого не здригнеться
і не сумнівайтесь
непоганий варіянт - Порошенко Президент, Тягнибок спікер, Тигипко - прем"єр
з усіма можна домовлятися і знаходити розумний компроміс
нормальний баланс сил
за умови що бабу Юлю назад в Качанівку
інакше спокою не буде
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А за кого голосувати?
Краще вже ні за кого, ніж за "менше" лайно, пробачте - "зло"

Євген Маланюк
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Цитата:
А за кого голосувати?

хто його знає
бо юлєботи і всякі самашедші бабульки і підстаркуваті тьоті горою підуть за Юлю голосувати
я б так країною не ризикував
попри надумані і надуті рейтинги Порошенка (з якого це дива його всі так полюбили?) ці вибори будуть дуже непередбачувані
відколюється багато проросійського електорату, Юля трошки схиблена стала після в"язниці, несе різну пургу, та і вигляд у неї прямо скажем нездоровий
рейтинги-рейтинги - а потім раз - і в другий тур виходять Тигипко і Тягнибок
наприклад
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 15:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Цитата:
А за кого голосувати?

І я не я, і хата не моя.

Із „Передвиборчої програми кандидата в Президенти України Олега Тягнибока”
Ми - Українці. Ми - у своїй, Богом даній країні.
Даруй нам, Боже, звитягу, щоб захистити Україну та збудувати Велику Державу.
Головною метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Опора на:

Силу зброї
Силу права
Силу народу - силу громади
Силу господаря
Силу гідності
Україна - сила Європи

Я - за Олега Тягнибока.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 17:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підтримаємо Тягнибока.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Тигипко - прем"єр
з усіма можна домовлятися і знаходити розумний компроміс
нормальний баланс сил

Зараз адміністрація мені знов помахає пальчиком, але

За публічну пропаганду "домовляння" я б уводив якусь відповідальність. І скільки можна заперечувати Революцію Гідности?

2+2=4, або 3,96, якщо вірити Енштейнові, але не ніяк не 5, як у Івася-банкіра.

Я вже неодноразово наголошував, що ПР і КПУ має бути заборонено взагалі.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 04:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А мене позбавляють права вибору....
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15024.php

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
А мене позбавляють права вибору....
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15024.php
Є варіант: зіпсувати бюлетень, щоб ним ніхто не скористався - це і буде НЕ ПІДТРИМУЮ ЖОДНОГО КАНДИДАТА!

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 10:10 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а мені видавалося, що Дід Володя буде Ляшкові симпатизувати.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як не дивно,пане Барабасе,але Вас інтуіція не підвела,що розглядаю цей варіант.Маленькі люди з комплексами і великими амбіціями,часто згідно історії,сприяли цивілізаційному прориву своїх країн,правда теж,що здебільш великим людськими втратам.Зате увійшли в історію,як тирани,полководці.Можливо цей маленький і потішний чоловічок виглядає і кумедно,як на президента,але ось бажання взяти владу у нього є.Хоча мені не подобаються і насторожують де-які речі,як от відсутність чіткої позиції відносно мови,непрозорість фінансування,відсутність команди однодумців,непослідовність і брак програми по розбудові Великої України з майбутнім приєднанням етнічних земель на Сході(звичайно шляхом референдуму)....Я завжди стараюсь голосувати шляхом доцільності,а не симпатій.Ось зі Свободою,то трішки сплохував.Голосував вірно,а ось понадіявся надмірно,це факт.
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15036.php
Не так ся стало,як ся гадало.....
Але на те воно і потрібно,весь час вливати свіжу кров,аби не було застою...
Ось,як заявить,що добиватиметься прийняття норми,що якщо у виборах взяло участь меньш ніж 50% виборців,то вибори скасовуються з паралельною заміною кандидатів,та поверне графу *проти всіх*,а також питання територіальною Національною Гвардією зразка США,чи Швайцарії-тоді і подумаю над цим...
Ще 70% спонсорський внесок від майна олігархів....в обмін на безперешкодний виїзд....

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
розглядаю цей варіант.

Ви краще не займайтеся дурницями, а просто ідіть на свою дільницю і сміливо ставте хрестик/галочку навпроти прізвища Тягнибок,далі кидайте бюлетень в урну і можете спокійно з чистою душею вертатися до хати.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
... ставте хрестик/галочку навпроти прізвища Тягнибок,далі кидайте бюлетень в урну і можете спокійно з чистою душею вертатися до хати.

Часто нарікають, ВО Свобода нічого не робить. На мою думку, уже відчутні позитивні результати її роботи. Мало, але є. Не треба забувати, ВО Свобода - це як молодий паросток серед двадцяти -, а навіть сторічних дубів. Щоб їй вийти на ширший простір, є, щонайменше, два-три варіанти:
1)Молодняк підросте, дуби згниють природним чином,
2)Налетить буревій і ті дуби повалить,
3)Люди візьмуть сокири, пили і підрубають тим дубам коріння.
Я – за третій варіант. Якщо перенести це на наше сьогодення, то на виборах у бюлетені поставити позначку „за молодого паростка”, і це й буде сокирою по корінню гнилих дубів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,