•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Друже Олег поясніть будь ласка

Автор Повідомлення
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб не було потім що троль чи провокатор, я член партії Свобода з 2007 року Луцький міський Осередок, Мої дані можна перевірити в будь який час.
По роду діяльності я спілкуюсь з великою кількістю людей.
мені задають наступні конкретні питаня.
1. Коли будуть реальні дії? а не танці "мавп" під прокуратурою з палками?
2. Чому Тягнибок зливає Майдан?
3. Чому не знесли владу коли була така можливість?
І від себе чому симпатики партії з якими я приїжджав на майдан і в Жовтневий потім мягко кажучи посилають? (було два таких випадки)
Бачучи ситуацію на майдані і на переговорах (чомусь за закритими дверими?) Я задав ці питання секретаріату міської Свободи. - Загальна відповідь - НЕ ЗНАЮ! Мені так само відповідати Людям?
Як має себе відчувати звичайний українець коли ідейному свободівцю хочеться покласти партквиток? я більш чим переконаний що таких як я багато!!!
Де реалізації ідей які декларує Партія Свобода?
п.с. Тільки не треба мені розповідати про заборону партії у випадку радикальних дій, тому якщо не дай бог переможе янукович ми сядемо і надовго. Так може пора вже відповідальність брати на себе і щось робити все таки?
Чекаю на відповідь або емейл kovoyura@ukr.net або тут.
Поки ще з повагою Юрій...
Трейд

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

козачки. це не нове. свіжим силам - "ви чого сюди прийшли". "вибори скоро". "ідіть спати" й т.д.
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Трейд написав:
козачки. це не нове. свіжим силам - "ви чого сюди прийшли". "вибори скоро". "ідіть спати" й т.д.

Це ви до чого?
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добре продублюю ще й в іншу тему...
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій! Ви надміру схвильовані і панікуєте. Якщо ви з 2007 року з свободою і в партії ви не для галочки, то мали би вже зрозуміти багато важливих істин. В тому числі, що сама політика дуже неоднозначна і не прямолінійна річ. Чим скоріше ви це приймете тим легше вам буде в партії. Тримайтеся!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А мені хочеться теж запитати,чи варта дозволяти зневажання ,як лідера опозиційної партії,коли західні буржуї-шмаркожуї ігнорують і не запрошують вашого лідера на перемовини,свідомо принижуючи в очах світу і українців.А колєги по опозиції,як два бевзя,рота не відкриють.Чи не бачите,що відтирають на задвірки?Чи то етикет такий,чи здоровий прагматизм....?Чи вже,як куля в лоб....?
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 22:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По перше я не панікую, і ніколи не панікував це можуть підтрвердити люди які мене знають, і те що я готовий завжди до дії 2012 округ 223 наприклад(і наприклад ще те що я но форумі під своїм справжнім прізвищем і імям). По друге ті хто приймав мене у партію прекрасно знають що я прийшов за покликом серця і не для посад.
По третє я веду просвітницьку роботу серед моєї клієнтури і знайомих і на питання які мені задають я маю дати чітку відповідь і "не вілять как маркитансткая лодка". Видумувати причини тих чи їнших подій не маю права та і нехочу.
Алекс-Рус

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 22:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий Котигорошко написав:
Юрій! Ви надміру схвильовані і панікуєте. Якщо ви з 2007 року з свободою і в партії ви не для галочки, то мали би вже зрозуміти багато важливих істин. В тому числі, що сама політика дуже неоднозначна і не прямолінійна річ. Чим скоріше ви це приймете тим легше вам буде в партії. Тримайтеся!

Дуже глибока думка!
Пробую перекласти: якщо вже вляпався, терпи до останнього! ;)
Я все правильно зрозумів?

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
А мені хочеться теж запитати,чи варта дозволяти зневажання ,як лідера опозиційної партії,коли західні буржуї-шмаркожуї ігнорують і не запрошують вашого лідера на перемовини,свідомо принижуючи в очах світу і українців.А колєги по опозиції,як два бевзя,рота не відкриють.Чи не бачите,що відтирають на задвірки?Чи то етикет такий,чи здоровий прагматизм....?Чи вже,як куля в лоб....?

Приклад політики, яка вона є -- не більше!

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Ковальчук Юрій написав:
По перше я не панікую, і ніколи не панікував це можуть підтрвердити люди які мене знають, і те що я готовий завжди до дії 2012 округ 223 наприклад(і наприклад ще те що я но форумі під своїм справжнім прізвищем і імям). По друге ті хто приймав мене у партію прекрасно знають що я прийшов за покликом серця і не для посад.
По третє я веду просвітницьку роботу серед моєї клієнтури і знайомих і на питання які мені задають я маю дати чітку відповідь і "не вілять как маркитансткая лодка". Видумувати причини тих чи їнших подій не маю права та і нехочу.

Моя повага, брате!
На щастя, я завжди (зі школи) тримався якнайдалі від бідь-яких об'єднань, тому і ресурсів не маю, хоча натомість відповідаю хіба за себе і може інколи близьких.
Тобі цього бажати запізно.

Але на виправдання ВО "Свобода" (ВОС) все ж скажу: поспішати теж небезпечно. Біда дійсно в тому, що (погоджуюсь!) зазвичай гальмують...
Є відкрита політика, є дієва політика -- вчиться в "зоналів", далеко ходити не треба!
Треба відкрито ВОС чітко декларувати мир і злагоду (хіба не "гумку" ^_^), а далі, як у Христа ("не мир, але меч"), тільки не попадатися під роздачу, не здавати ні своїх, ні просто побратимів!!!

(поки) сподіваюсь, що ВОС так і діє... принаймні намагається... дуже сподіваюсь, що далі ефективність буде хоч трошки помітнішою...

Ну, не "закидати шапками" (як мріє Олеанд http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=16030&postdays=0&postorder=asc&start=0), тобто СВОЇМИ ТРУПАМИ ЗАВАЛИТИ...
А саме інакше: саме трупами, але саме ворожими! >-[

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ковальчук Юрій написав:
По перше я не панікую, і ніколи не панікував це можуть підтрвердити люди які мене знають
.......................

1.Ваша паніка проявляється у бажанні здати партквиток у непростий час для партії. Зараз потрібно зосередитись і робити максимум, а не тікати. Навіть якщо вам здатєься, що всі навкруги йолопи які нічого не хочуть міняти в цій державі.

2. Якщо ви вже приміряєте на себе роль агітатора-просвітника то маєте завжди знаходити правильні слова навіть не знаючи всієї картини в загальному. Якщо вас такі питання ставлять в кут і ви не знаєте, що відповісти і виносите це аж на форум вказуючи своє ім'я і фамілію то тут більше питань до вас ніж до Олега.

Алекс-Рус написав:

Дуже глибока думка!
Пробую перекласти: якщо вже вляпався, терпи до останнього! ;)
Я все правильно зрозумів?

Якщо вступив то йди до кінця і роби максимум, що від тебе залежить, а історія\час розсудить.
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не схвильований, я довго обдумував те що написав більше двох тижнів, і давайте без спаму я чекаю конкретну відповідь на мої запитання!!!!!!!!!!!
Ковальчук Юрій

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До Котигорошка. Тільки після мого відкритого листа до тягнибока в 10 році обласне керівництво звернуло увагу на певні питання це раз.
А хто вам сказав що я нічого не роблю? це два! Я находжу слова пояснюю як можу.

Проте якщо я підтримую Лідера і Партію не потребуючи підтримки особисто я хочу ХОЧА Б КОНКРЕТНОЇ ВІДПОВІДІ НА МОЇ ПИТАННЯ - ЦЕ ЯСНО? намагання влаштувати болтологію і мій психічний аналіз будуть ігноруватись....
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ковальчук Юрій написав:
давайте без спаму я чекаю конкретну відповідь на мої запитання!!!!!!!!!!!

Ага почекайте. Зараз прийде Олег і особисто вам дасть відповідь на всі запитання і відкриє всі карти.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 23:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Юрій,на форумі існує гілка Форум Олега Тягнибока,туди пишуться запитання до нього.Тільки Вас засмучу,бо Тягнибок не відвідує форум,так що відповіді марно чекати на форумі,хіба маєте бажання,аби Ваше питання довільно препарували форумчани.Моя порада-спробуйте звернутись через соцмережі.Успіху...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,