•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як побороти донецьку та луганську хунту?

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Що стосується лозунга "москалів на ножі", то його повторюють та аргументують ним свою позицію представники так званої "д.н.р" (див. відео на 2:38 хвилині ):

http://www.youtube.com/watch?v=ypp63MBPOlk

http://russian.rt.com/article/31589

Питається, для чого треба було верещати на відео лозунг "москалів на ножі", щоб за допомогою нього вороги України агітували та аргументували свою позицію ?

Ви можете проглянути в інтернеті, як використовують лозунги "москалів на ножі" та "москаляку на гіляку" для антиукраїнської пропаганди.

Слав,соромлюсь спитати.
А навіщо ви тут взагалі якісь тести проводите?
Знов будемо гратися в хрін зна що?
Плазувати і виправдовуватися перед ворогом,що колись іх вішали на гілляку?

Так, мало вішали.
І не треба цього соромитись.
Бо цим внушаємим лібералізмом ми ,просто зв"язуємо руки нацгвардії.

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хе... Піп своє, а баба своє... :))

Шкода написав:

Слав,соромлюсь спитати.

Так, мало вішали.

Якщо ви записуєте всіх москалів у вороги, то моліться Богу, щоб Україна ще не втратила інших областей, де поки що відносно тихо.

Рабою московських катів!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Хе... Піп своє, а баба своє... :))

Шкода написав:

Слав,соромлюсь спитати.

Так, мало вішали.

Якщо ви записуєте всіх москалів у вороги, то моліться Богу, щоб Україна ще не втратила інших областей, де поки що відносно тихо.

Так,я записую всіх москалів у ворогі.
І не збираюсь молитися за те,що хоче відвалитися.

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 01:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Глечик ну чому ви такий зіпсований ? У Європі набагато більше моралі ніж ви собі уявляєте, то що у Європі немає такої хунти яка у Росії то це не означає, що там немає моралі, просто всі гоміки теж люди й вони є ви не повірите навіть у Росії при тому у великій кількості (Боря Моісєєв тощо,) що стосується паління, алкоголю, наркотиків так там навпаки все роблять аби люди вели здоровий образ життя але не Сталінськими методами, взагалі дуже кумедно знаючи яка у Росії ситуація з цим паплюжити Європу, Європа зовсім не пропагує нічого подібного але вона має демократичні традиції згідно з якими всі люди які б вони не буле є людьми, от і все

Я нічого не уявляю. Я знаю напевне. Те, чого не знаю - не пишу ніколи. Ви можете причепитися до моєї болтології, манери спілкування чи оціночних висловлювань. Натомість пліткарством я не займаюсь.

І я знаю точно, що середньостатистичний європеєць по ступеню зомбованості = середньостатистичному маріупольці чи навіть Ростовцю чи Краснодарцю.

Вам викласти фото 5-ти річних еуропейських дітей з цигарками і худющих як тростина? А худющі, бо не їдять пиріжків, варення, борщу, сиру і сала. І решти вкуснятіни. Чи забльованого і закиданого битим склом метра?

І щодо фраз "Ви не повірите й т.д.". Я чудово знаю ціну раші. А фраза ви не повірите - цілком і повністю знаряддя пропагандистів.

Цитата:

+1

Слав написав:

Вибачте, але моя знайома каже: "брєд оf сів кайбл". Навпаки, якби всі були такі як шкода, то слова забороненого куплету нашого гімну вже б давно справдилися.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
І не збираюсь молитися за те,що хоче відвалитися.

тому і маємо що маємо
тоді передайте своїм лідерам і вождям щоб не тринділи про "все повернемо і всіх переможемо"
а НАТО і пальцем не поворухне, не дурні
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
І я знаю точно, що середньостатистичний європеєць по ступеню зомбованості = середньостатистичному маріупольці чи навіть Ростовцю чи Краснодарцю.

Вам викласти фото 5-ти річних еуропейських дітей з цигарками і худющих як тростина? А худющі, бо не їдять пиріжків, варення, борщу, сиру і сала.

Глечик я бачу ви так нічого й не зрозуміли, ми у Європу хочемо не про пиріжки думаємо, а про свободи, зрозуміло ?Якщо вам очі сліплять пиріжки тоді мені вас по справжньому шкода, напевне ви недоїдаєте тому увесь час думаєте про борщ і сало, а мені наприклад хочеться жити у вільному світі, як кажуть ситий голодному не товариш, втім не думайте що у мене повні кишені грошей, ні не повні але я знаю міру у харчуванні тому і не худющий, і не товстющий, зрештою я не хочу себе обмежувати рамками якогось дебільного "русского міра". Що ж до паління, наркоманії, алкоголізму тут Глечик потрібно розуміти, що ці недоліки є у будь-якій країні тому говорити, що коли ми будемо частиною європейського товариства, то взагалі всі станемо гоміками поголівно і нариками ну це Глечик повна маячня вибачте, немає у Європі пропаганди цього, там навпаки є пропаганда здорового образу життя але окрім цього там є ще й демократія, от і все

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2014, 04:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От мені теж цікаво: на які поступки Гейропі (ЄвроСодому - ЄС) готові українські "євроінтегратори" заради примарних "свобод"? - на легалізацію "одностатевих шлюбів"? На всиновлення українських дітей гомосексуальними "парами"? На гей-паради в українських містах? На пропаганду "толерантного" ставлення до сексуальних збоченців у наших навчальних закладах? На введення "третьої статі" в документах і анкетах? На те, щоб українські діти перестали називатись хлопчиками та дівчатками, а всі стали "воно" ("невизначеної статі")? На те, щоб збоченці представляли Україну на міжнародних конкурсах?.. Оце і є хвалена "європейська мораль"?
Скажу чесно: після перемоги на Євро-збоченні бородатої потвори в жіночій сукні, у мене відпало бажання жити в ТАКІЙ "євроспільноті"

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2014, 06:04 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:

Скажу чесно: після перемоги на Євро-збоченні бородатої потвори в жіночій сукні, у мене відпало бажання жити в ТАКІЙ "євроспільноті"

Скажи чесно: а до перемоги на Євро-збоченні бородаті потвори в сукнях тебе ніяк не засмучували ?

http://i.piccy.info/i9/243dde1163f1ff50cdd805664e498d03/1400558997/71559/581027/Popy.jpg

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2014, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
ХіВі написав:

Скажи чесно: а до перемоги на Євро-збоченні бородаті потвори в сукнях тебе ніяк не засмучували ?

http://i.piccy.info/i9/243dde1163f1ff50cdd805664e498d03/1400558997/71559/581027/Popy.jpg
Засмучували. Точніше - дратувало, що нас так завзято пхають в ту Єврожопську гей-спільноту! Але цьогорічне єврозбочення стало останньою краплею. Тож, хто хоче - нехай "інтегрується" з європідорами в усіх зручних для нього позах, а мені той Євро-Содом і даремно не потрібен! Не хочу щоб адепти "толерастизму" заради "політкоректності" влаштовували в моєму рідному Львові (Лембергу) гей-парад, а тим паче розповідали моєму синові в школі, що "гомосексуалізм - це нормально" і що "геї - такі ж, як ми...". От тепер і подумаєш, що гірше - путінська православна азіатчина чи єврогейська підерастія?

Євген Маланюк
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2014, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
БАРАБАС написав:
ХіВі написав:

Засмучували. Точніше - дратувало, що нас так завзято пхають в ту Єврожопську гей-спільноту! Але цьогорічне єврозбочення стало останньою краплею. Тож, хто хоче - нехай "інтегрується" з європідорами в усіх зручних для нього позах, а мені той Євро-Содом і даремно не потрібен! Не хочу щоб адепти "толерастизму" заради "політкоректності" влаштовували в моєму рідному Львові (Лембергу) гей-парад, а тим паче розповідали моєму синові в школі, що "гомосексуалізм - це нормально" і що "геї - такі ж, як ми...". От тепер і подумаєш, що гірше - путінська православна азіатчина чи єврогейська підерастія?

кажуть що гей-пропаганда - це вже пройдений етап
недавно якась мадам вийшла заміж за свого дога
тобто наступним етапом буде узаконення зоофілії
ну а що, вони (зоофіли) такі ж як ми (тьхутьху)!
а якогось дідуся теж недавно виправдали - у нього, мовляв, були справжні і ніжні почуття любові до десятирічної дівчинки

а писали що у ВР уже тихенько проголосували відповідний проект про толерантність до меншин
і ніхто не протестував
грего

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2014, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201475014511156&set=gm.809750315710763&type=1&theater
назад. ми трахкали ;)
але Польща Кончіте Вурст 0 голос
Україна Кончіте Вурст 8 голос.
Ви більш європейське Лахїв. :P
грего

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 07:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

доповнення:
Росія 5 г.
Тільки білоруси молодці 0 г. жінке з бородою як полякі :D
джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_2014

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лист до ДНР:
http://novosti.dn.ua/details/225467

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
...От тепер і подумаєш, що гірше - путінська православна азіатчина чи єврогейська підерастія?

Путінська православна педерастія.

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ХіВі написав:
...От тепер і подумаєш, що гірше - путінська православна азіатчина чи єврогейська підерастія?

Путінська православна педерастія.
В Росії пропаганда збочень заборонена (через це гейропейський союз навіть гвалт зчинив!), а у Євро-Содомі ЛГБТ вважається "нормою"... На РПЦ-підорів мені начхати, оскільки до християнства в цілому ставлюсь негативно: нехай церква розкладається ізсередини, скільки їй влізе! А от гомодемократія мені в Україні точно не потрібна!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику