•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як побороти донецьку та луганську хунту?

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо православних попів і католицьких - то % збочень у католиків на порядок вищий через їх целібат
наші батюшки спокійно женяться на матушках і діточок мають
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2014, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Щодо православних попів і католицьких - то % збочень у католиків на порядок вищий через їх целібат
наші батюшки спокійно женяться на матушках і діточок мають
У протестантів нема ні целібату, ні чернецтва, але англіканська та деякі інші церкви вінчають одностатеві "пари", а збоченців (включно з трансами!) рукополагають на служителів. Хрін від редьки не солодший!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Дмитро Л.

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 00:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі, вітаю! Слав ходить і множить кількість подібних тем на різних форумах. Всі ці заклики про "не-створення картинки" для Московії лише демонструють дрімуче хуторянство та грають на руку окупанту. І ще в нього фальшивий ір
Слав

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 01:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тупорилий бот дмитро ходить за мною на всіх форумах, постить суперрадикальну маячню , але сам безпечно сидить вдома та не хоче їхати в Україну на передову з автоматом боротись проти сепаратистів.

Рабою московських катів!
Дмитро Л.

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 01:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аби мати моральне право щось таке закидати, беріть машингвера та йдіть на передову. Там і побачимо, на що ви здатний.
Слав

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 01:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На відміну від тебе, я не пропагую суперрадикальну маячню, тому мені не потрібно брати машингвера.

Ти не маєш морального права в безпечному місці проповідувати суперрадикалізм, коли не хочеш його своїми руками з автоматом втілювати в життя.

Рабою московських катів!
Дмитро Л.

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 02:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так можна поїхати в будь-яку країну та закинути це кожному українцю, який живе за кордоном. А самі будете сидіти у Львові за клавіатурою та сипати погрозами. Мене не цікавить демагогія, а конкретні справи людини, яка живе в Україні. Чи може ви пишете з "безпечного місця" у Флориді?

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 02:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не дуже важливо звідки я пишу ( чи зі Львова, чи з Флориди) , але мої слова не розходяться з моїми ділами, що не можна сказати про тебе. На інших українців пальцем не показуй - їх таких суперрадикальних та лицемірних, які сидять в безпечному місці та проповідують "суперрадикалізм", але не хочуть його втілювати з автоматом в руках на Донбасі, - дуже і дуже мізерна кількість. Твоя позиція - вершина лицемірства.

Мене цікавлять твої конкретні справи. На форумі флудити - це не робити справу.

Рабою московських катів!
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 06:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні форумчани, за що ви чубитесь?
Нехай спершу синки-мажори чиновників і олігархів візьмуть до рук зброю та поїдуть на війну з російськими окупантами і сепаратистами - захищати майно і посади своїх "крутих" батьків, тоді й побачимо, хто на що здатен. А простим українцям, у яких нема ні бізнесу, ні маєтків, ні "теплих місць" у владі, на тій війні захищати нічого: бути "гарматним м"ясом", щоб та наволоч продовжувала над нами панувати і безперешкодно гребти мільярди, - не велика честь!

Євген Маланюк
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 07:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:

Нехай спершу синки-мажори чиновників і олігархів візьмуть до рук зброю та поїдуть на війну з російськими окупантами і сепаратистами

ХіВі вибач але ти або дурень і тоді чекай колорадосів у Лемберзі, кожен може звинувачувати когось і чекати коли хтось, а цим часом москалі окупують Львів, а ти й пальцем не поворухнеш бо чекатимеш поки синки мажорів то зроблять, або провокатор і тоді з тобою все ясно

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 07:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
ХіВі написав:

Нехай спершу синки-мажори чиновників і олігархів візьмуть до рук зброю та поїдуть на війну з російськими окупантами і сепаратистами

ХіВі вибач але ти або дурень і тоді чекай колорадосів у Лемберзі, кожен може звинувачувати когось і чекати коли хтось, а цим часом москалі окупують Львів, а ти й пальцем не поворухнеш бо чекатимеш поки синки мажорів то зроблять, або провокатор і тоді з тобою все ясно
Синки-мажори олігархів та депутатів з чиновниками точно воювати не підуть: вони пересидять смутні часи десь за кордоном... А я теж не хочу проливати свою кров за їхнє "світле майбутнє" в удільних князівствах Ахмєтова, Тарути, Коломойського та інших товстосумів, не бажаю рятувати нинішню дегенеративну владу Пасторів та Кріликів від заслуженої кари. З"являться "колоради" у Лемберзі - піду в партизанку: традиції УПА, сподіваюсь, ще живі в Галичині. А приймати участь в бездарній "АТО", підставляючи себе під кулі сепаратистів - це дурість і поповнення числа безглуздих жертв цієї "дивної війни".

Євген Маланюк
Слав

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 08:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Нехай спершу синки-мажори чиновників і олігархів візьмуть до рук зброю та поїдуть на війну з російськими окупантами і сепаратистами - захищати майно і посади своїх "крутих" батьків, тоді й побачимо, хто на що здатен. А простим українцям, у яких нема ні бізнесу, ні маєтків, ні "теплих місць" у владі, на тій війні захищати нічого: бути "гарматним м"ясом", щоб та наволоч продовжувала над нами панувати і безперешкодно гребти мільярди, - не велика честь!

Я мав наувазі, що деякі суперрадикали дуже суперрадикально розчепірюють пальці до інших співрозмовників на форумі . Якщо хтось такий вже суперрадикальний і когось звинувачує в поміркованості, то сам повинен цей свій суперрадикалізм ( до того ж дурний суперрадикалізм) показати на Донбасі, а не словами на форумах, якщо не хоче виглядати лицеміром.

Рабою московських катів!
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 08:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
ХіВі написав:

Я мав наувазі, що деякі суперрадикали дуже суперрадикально розчепірюють пальці до інших співрозмовників на форумі . Якщо хтось такий вже суперрадикальний і когось звинувачує в поміркованості, то сам повинен цей свій суперрадикалізм ( до того ж дурний суперрадикалізм) показати на Донбасі, а не словами на форумах, якщо не хоче виглядати лицеміром.
З цим - погоджуюсь. Мене теж називали "провокатором" і "зрадником" за те, що не хочу воювати за нинішню дегенеративну владу і проливати кров за капітали олігархів, проте щось не чув, щоб ті великі "патрійоти" не словом, а ділом доводили свій патріотизм. На форумах патякати - багато відваги не потрібно. Хочеш воювати - невідомо за що і за кого - воюй, прапор тобі в руки! А якщо сидиш, як і я, за компом і клацаєш пальцями по клавіатурі, виливаючи свою жовч на інших - не звинувачуй мене та інших форумчан в тому, що ми не пхаємось в ту м"ясорубку і вміємо обгрунтувати, чому цього не робимо. Я Вас вірно зрозумів?

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 09:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Повертаючись до назви теми: "Як побороти донецьку та луганську хунту?"
Відповіди чекаємо із пітера. Туди поїхала пані Меркель пообіцяти путлєру, що вона не допустить входження України в ЄС (?) та НАТО в обмін на відведення рашистських військ від кордонів з Україною та приборкання терористів. В усякому разі я так зрозумів слова гамериканського політолога. (Джерело - Інтер з Є. Кисельовим).

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Я Вас вірно зрозумів?

Я свою позицію пояснив в першому дописі теми.

Війну нам можуть нав'язати, незалежно від того чи ми хочемо її, чи ні. Але треба все зробити для того, наскільки це можливо, щоб населення Донецької та Луганської області якнайменше підтримувало сепаратистів. Про це я писав у першому дописі цієї теми.

До речі, путлєр ще в час правління Ющенка погрожував, що Україна може перестати існувати як держава, якщо вона буде пробувати вступити в НАТО. Також проблеми Грузії в 2008 році виникли тільки тому, що Грузія почала прямувати в НАТО. А вчора путлєр на економічному форумі в Петербурзі обурювався, що з Росією не порадились, коли почали Україну тягнути в ЄС, що мовляв Україна може потім вступити в НАТО і т.д. Тепер для вас є очевидним розвиток подій: чому як тільки Україна почала прямувати в ЄС, то відразу почалися проблеми з сепаратистами подібно як це було в Грузії в 2008 році?

Рабою московських катів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"