•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Політичні репресії по-вальцманівськи

Автор Повідомлення
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 05:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щиро вдячний вам, мої чарівні посестри Ліно і Шкодо, за такі чудові побажання! Обіцяю, що саме так і чинитиму, доки остання "колорадська" сволота не згине, як роса на сонці!
На своїй сторінці у фейсбуці (Віктор Німець) я розмістив 2 російськомовні вірші - "Я - Каратель" і "Клятва", які відображають мої наміри щодо російських загарбників та їхніх посіпак Оскільки тут не вітається мова окупанта, запрошую вас відвідати мою сторінку. Вірші зумисне написані по-російськи, щоб ворог знав: до нього йде його Смерть! (за прикладом князя Святослава Хороброго, який завжди попереджав ворогів: "Іду на Ви!"). Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 07:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Суд над націоналістами! Прийди і підтримай хлопців! http://pravyysektor.info/news/sud-nad-natsionalistamy-pryjdy-i-pidtrymaj-hloptsiv-anons/

Євген Маланюк
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 13:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
...так і чинитиму, доки остання "колорадська" сволота не згине, як роса на сонці!

Все ж-таки, будь ласка, бережіть себе. Знаю, що це не завжди вдається, але по можливості будьте уважні й обережні. Щоб Ви були нам живі-здорові і з Перемогою!!!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ХіВі написав:
...так і чинитиму, доки остання "колорадська" сволота не згине, як роса на сонці!

Все ж-таки, будь ласка, бережіть себе. Знаю, що це не завжди вдається, але по можливості будьте уважні й обережні. Щоб Ви були нам живі-здорові і з Перемогою!!!
Дякую, Пані Луся, намагатимусь бути обережним, але й за спини бойових товаришів ховатися не буду. А Перемога обов'язково буде нашою, українською! Слава Україні! Слава Нації!

Євген Маланюк
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2015, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Під час суду над політв’язнем Хортом активісти побились із міліцією - http://www.informator.su/pid-chas-sudu-nad-politv-yaznem-hortom-aktyvisty-pobylys-iz-militsijeyu/
“Міліція не впускала людей в приміщення суду. Ніяких навіть формальних причин, звісно, не назвавши. Народ обурився і взагалі заблокував приміщення суду. Періодично з міліцію відбуваються сутички” – пише Богдан Тицький, координатор громадської організації “Чорний Комітет” на своїй сторінці у соцмережі “ВКонтакте”.

Як повідомила ІНФОРМАТОРу вінницька активістка Олена Сташко, міліція все ж виштовхала обурену громаду за двері суду. Засідання над Юрієм Павленком триває.

Нагадаємо, Юрія Павленка підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого першою частиною статті 294 Кримінального кодексу України. Активіст запам’ятався тим, що розірвав портрет президента Порошенка під час однієї з акцій. Хорта визнали новітнім політв’язнем, а сам активіст послідовно висловлює опозиційну позицію.

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2015, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В чи є сенс боротися з колорадоми?
Якщо цю владу не скинемо, то скоро всі будемо винні.
У всьому. У вбивстві окупанта на фронті.

Кажуть,вже є рознорядка,шукати серед майданівців тих які нібито
стриляли у беркутівців.

Шо це плять робиться,хрін його знає.....

Смерть ворогам!

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Це називається реванш.
І почався він у той момент, коли країну очолив однотуровий засновник партії регіонів.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 00:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Шкода написав:

Це називається реванш.
І почався він у той момент, коли країну очолив однотуровий засновник партії регіонів.

Я у принципі згодна,що це реванш ригів.

Я тільки одного не розумію.
Як можна викрутитись між госдепом,кремлем і активною частиною українців?

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 07:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
В чи є сенс боротися з колорадоми?
Якщо цю владу не скинемо, то скоро всі будемо винні.
У всьому. У вбивстві окупанта на фронті.
Шановна пані Шкодо, особисто для мене питання: "чи є сенс боротися з колорадами?" - вирішене вже давно. Тому я й не ховався від мобілізації (як "цінний кадр" Гуманойд), а пішов до війська, де перебуваю й сьогодні. Звичайно, мені, як Націонал-Соціалісту, огидно усвідомлювати, що моя країна - Україна - перебуває в стані внутрішньої (жидівсько-олігархічної) окупації, але "колорадські ватніки" - це не лише чужоземні окупанти і колаборанти-сєпари, але й мої ідейні вороги - неосталіністи, антіфа, російсько-православні шовіністи, недобиті комуняки та інша червонопуза сволота, яка мріє відродити СССР (під вивіскою "русскій мір"), тобто повернути Україну в Азіатську Імперію (Московську Орду). А це іще гірше, ніж нинішній жидівський кагал вкупі з депутатами-дегенератами при владі. Здолавши кацапів і сєпарів, зуміємо прогнати і жидву!
Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

Євген Маланюк
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:

Це називається реванш.

Так, справді, однотуровий, це дуже древня стратегія, формулюється :"Лучше я, чем какой-нибудь мерзавец!"

Справді, засновник ПР.

Але є ще паралелі. Він поступив на "міжнародні відносини", вже після того, як його батечко благополучно відсидів за передчасне приватизаторство і цехові діла. Абсолютно непересічне антраша, потребує додаткових пояснень. Чим він за такий прогрес розрахувався? Яка організація посприяла? Не нагадує поїздку молодого Януковича до Монте-Карло, одразу після тюрми?

Можна знайти в інеті згадки про пригоду 25.09.05 , коли була збита джипом насмерть молода жінка. І далі, практично - тиша, нічого. В такому стилі вирішуються проблеми. Зараз те саме бачимо по Іл-76, Іловайську, Дебальцево, тільки масштаби значно більші. Варто би нашому електорату пильніше вивчати історію кандидата ще перед голосуванням.

Або хоча би передивитися публічні виступи кандидата. Приміром, отой, де Порошенко натякав, що українці повинні вибачатися перед євреями за, начебто, гріхи протягом усієї історії. Видно було, що справді, щиро хоче змусити українців до вибачень, аж розхвилювався. Іллєнко, тоді ще молодший і недосвідчений, не міг самотужки упоратись, але в студії був Корчінський, який, зробивши обличчя здивованої дитини, дуже кваліфіковано приклав Пєтю. Практично, розніс на друзки, знищив.

Очевидно, Порошенко не асоціює себе з українською нацією, з багатьох природних причин. Більше того, ставиться до української нації вороже, якщо правду казати. І на тому ролику це добре видно.

Чи кращим був би будь-який мерзотник - не знаю. Але мені так здається, що українці ще спробують.

Редаговано: ГАККЕН (20 червня 2015, 13:29)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 13:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порошенко просить визнати неконституційним закон про позбавлення Януковича звання президента ".

Я не можу:))

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Порошенко просить визнати неконституційним закон про позбавлення Януковича звання президента ".

Так, ніхто не може. От, і Порошенко - теж не може.
Однак, особисто я схильний вбачати суто технічні мотиви.
Позбавлення Януковича звання, можливо, заважає Пєті виконати якісь зобов*язання перед проффесором? Янукович Пєті потрібен живим і легітивним?
Не хоче створювати прецедент?
Перевіряє КС на лояльність?
Валентин Олександрович поцілив десь у таке болюче місце, що на порядку денному глибока фрустрація із традиційними способами подолання?
Табуретка хитається?
Зрештою, після христопродавчої маніпуляції з відставкою Наливайченка, я навіть не здивуюся, якщо і цей номер пройде.
За будь - яких розкладів, все більше схоже на агонію.
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Тому я й не ховався від мобілізації (як "цінний кадр" Гуманойд), а пішов до війська, де перебуваю й сьогодні.

Ну герой !!!Як же вмієш брехати.....Ти й на передовій з компом обніматися будеш ?

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 16:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

А от тут ми вже побачимо що переможе, здоровий ґлузд чи Порошенко, бо для Порошенка є аргумент, що звання президента можна позбавляти за Конституцією лише у разі імпічменту але що пережив Яник як не імпічмент від народу ?

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Десь нещодавно прочитала про те, як проявляється підвищення цукру в крові. Збоку здається, що людина поводиться неадекватно, а це лише цукор.

Порошенко наполягає, що Янукович повинен залишитися «легітимним» - документ
http://uapress.info/uk/news/show/82125

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику