•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Донецький осередок

Автор Повідомлення
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Крістоф написав:
На дворі вже 2008 рік, а точніш вже майже кінець цього самого року! тож я до чого - дивився теми Донецького осередку шукаючи контактну інформацію представників, але всі повідомлення минулого року чи взагалі 2006ого. Тож чи доречно з'язуватись з цими людьми зараз та чи компетентні вони? Якщо ж ні, то велике прохання оновити цю саму контактну інформацію стосовно Донецька чи Харцизька!
Шановний Крістоф! Ви, я бачу, людина розумна та досвічена, то не пробували за той час, принаймні, що Ви на форумі зв'язатися з людьми з Донецька чи за тими контактами, які чомусь викликали у Вас великі сумніви? Ваш публічний роздум (цитую:) "чи доречно з'язуватись з цими людьми зараз та чи компетентні вони?" нагадує незабутній монолог Гамлета "БУТИ ЧИ НЕ БУТИ? Ось в чому питання!.." У Вашому питанні ясно відчувається підозра та недовіра. В чому справа? Може, хтось Вас налашутав? Звідки берете інформацію?

Вареник написав:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6045.php
Можна дізнатися, які кроки назустріч до спілкування та співпраці вже зроблені? (Окрім, звичайно, вказівки "стучіть у аську"...)

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЛЕЛЯ СВАРГА написав:
[
Шановний Крістоф! Ви, я бачу, людина розумна та досвічена, то не пробували за той час, принаймні, що Ви на форумі зв'язатися з людьми з Донецька чи за тими контактами, які чомусь викликали у Вас великі сумніви? Ваш публічний роздум (цитую:) "чи доречно з'язуватись з цими людьми зараз та чи компетентні вони?" нагадує незабутній монолог Гамлета "БУТИ ЧИ НЕ БУТИ? Ось в чому питання!.." У Вашому питанні ясно відчувається підозра та недовіра. В чому справа? Може, хтось Вас налашутав? Звідки берете інформацію?

Вареник написав:
Можна дізнатися, які кроки назустріч до спілкування та співпраці вже зроблені? (Окрім, звичайно, вказівки "стучіть у аську"...)[/quote]
Відповідаю. Я зв'язувався з деякими членами Донецького осередку. результат - http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6223.php (зверніть увагу на PS. докладніші роз'яснення?прошу у приват.) А де Ви відчули у моєму питанні ''підозру'' чи ''недовіру'' і яка тут аналогія з Гамлетом - я нажаль не бачу...
Друге. Налаштував на що? на ''підозру'' чи ''недовіру''? Поясняю. Контакти були застарілі... тож я запитав чи доречно зв'язуватись з ним у той час (малось на увазі що можливо ці люди не обіймають тих посад які обіймали та подібні речі. ось і все)
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Крістоф написав:
Я зв'язувався з деякими членами Донецького осередку. результат - http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6223.php (зверніть увагу на PS. докладніші роз'яснення?прошу у приват.)

А у нас секретів немає, кажіть тут! Об***али прилюдно, то ж і відповідати будете публічно. У цьому P.S. суцільні безпідставні звинувачення і більш нічого. Де факти? Інша версія - скупі чоловічі сльози та скарги на поганого міського керівника, з яким Ви і Ваш товарищ не потрудився навіть зустрітися, коли він пропонував. Було сказано Віталієм(який Сіромаха): "Ні, Ви відзвитуйтє, а я сам, якщо порахую за потрібне, зустрінуся, коли я цього захочу."
Крістоф написав:
А де Ви відчули у моєму питанні ''підозру'' чи ''недовіру''?..
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6223.php (зверніть увагу на PS.)
Крістоф написав:
Контакти були застарілі... тож я запитав чи доречно зв'язуватись з ним у той час (малось на увазі що можливо ці люди не обіймають тих посад які обіймали та подібні речі.)
"чи доречно зв'язуватись з ним" - з ким з ним? Вас турбує, чи Голови ДОО та ДМО "компетентні" та "подібні речі"? - Так чому би Вам не спитати саме у них замість того, щоб інтригувати та підкопувати поза очі? Негарно починаєте. [quote="Вареник"]
Крістоф написав:

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А у нас секретів немає, кажіть тут! Об***али прилюдно, то ж і відповідати будете публічно. У цьому P.S. суцільні безпідставні звинувачення і більш нічого. Де факти? Інша версія - скупі чоловічі сльози та скарги на поганого міського керівника, з яким Ви і Ваш товарищ не потрудився навіть зустрітися, коли він пропонував. Було сказано Віталієм(який Сіромаха): "Ні, Ви відзвитуйтє, а я сам, якщо порахую за потрібне, зустрінуся, коли я цього захочу."

Це не правда! Ніхто з членів Донецького осередку ВО "Свобода" мені не пропонував зустрітись. Якщо ви наполягаєте на своїх словах, то напишіть його ім'я і прізвище.

Я зустрічався з керівництвом Донецького осердку ВО "Свобода" - Ярославом Качуровським, Василем Павловичем і ще з двома членами осередку одночасно ще в жовтні 2008 року. Вони пояснили мені, що "Свобода" у Донецьку знаходитьсяу скрутному становищі, і їх всього 10 членів! Я з друзями запропонував активну допомогу, розповів про себе, залишив контактну інформацію, і попросив зв'язатися з нами щоб разом проводити агітацію, приймати участь в акціях та зборах. Протягом 4 місяців мені ніхто не зателефонував і ніяк не намагався зустрітися зі мною та моїми друзями. Після цього всього у мене склалося враження, що Донецький осередок більше схожий на підпільну організацію.
За 4 місяці я зробив для себе висновки про діяльність Донецького осередку ВО "Свобода", Тому давайте краще не будемо гаяти час на балачки.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="ЛЕЛЯ СВАРГА"]
Крістоф написав:
Я зв'язувався з деякими членами Донецького осередку. результат - http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6223.php (зверніть увагу на PS. докладніші роз'яснення?прошу у приват.)

Крістоф написав:
А де Ви відчули у моєму питанні ''підозру'' чи ''недовіру''?..
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6223.php (зверніть увагу на PS.)
Крістоф написав:
Контакти були застарілі... тож я запитав чи доречно зв'язуватись з ним у той час (малось на увазі що можливо ці люди не обіймають тих посад які обіймали та подібні речі.)
"чи доречно зв'язуватись з ним" - з ким з ним? Вас турбує, чи Голови ДОО та ДМО "компетентні" та "подібні речі"? - Так чому би Вам не спитати саме у них замість того, щоб інтригувати та підкопувати поза очі? Негарно починаєте.
Вареник написав:
Крістоф написав:

Об***али прилюдно?
1. Хто Ви така щоб говорити та фактично звинувачувати інших?
2. Об***али прилюдно? А Вам не здається що САМЕ ДЕЯКІ НИНІШНІ ''ЧЛЕНИ ТА АКТИВІСТИ'' Свободи Об***али своїх виборців та прихильників, активітстів у перспективі своєю бездіяльністю та безвідповідальністю у стосунках з людьми які бажають допомагати партії????
3. НЕ ПОТРУДИВСЯ ЗУСТРІТИСЯ? Голова Донецького міского осередку не РАЗ, і не ДВА, НЕ ПОТРУДИВСЯ зустрітися хоч і з ОДНИМ з доволі великої кількості прихильників!!! - які сльози??? Я сподіваюсь що Ви у подальших постах будете з повагою відноситися з тим з ким спілкуєтеся (хоча б з невеликою)
4.Де факти? - Тут все дуже просто... Наші факти - бездіяльність нинішніх членів та ''активістів'' ....Доречі ВАША з дозволу сказати діяльність - це аргумети які Ви ніяк не можете ігнорувати чи спростувати...

А тепер скажіть ПРИЛЮДНО!!! що нинішні члени Донецького осередку ЗРОБИЛИ ТА ПІДГОТУВАЛИ за час який вони знаходяться при владі окрім 2-4 палаток на все МІСТО на час виборів!
Франц

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Крістоф+
Франц

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

наші "активісти" ще без посад
але вже великі цабе
Крістоф

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 22:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особисто я три рази намагався встановити зв'язок з Донецьким осередком ВО "Свобода". Два рази домовлявся про зустріч з Ярославом Качуровським, на зустріч він так і не з'явився жодного разу, завчасно не попередивши що не прийде - хоча я приходив і стояв чекаючи на нього!
Повністю згоден з Сіромахою.
Давайте закінчувати ці розмови і краще займемося ділом!
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 01:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сіромаха написав:

Це не правда!
це - правда.
Сіромаха написав:
всього у мене склалося враження, що Донецький осередок більше схожий на підпільну організацію.
А ти як думав: тут черга стоїть записуватися у члени??! Та тут пики б'ють за українську! Хіба не знаєш?! Щось ти мені підозрілий... Не наш, пороху не нюхав!
Сіромаха написав:
За 4 місяці я зробив для себе висновки про діяльність Донецького осередку ВО "Свобода", Тому давайте краще не будемо гаяти час на балачки.
тому - чому? Нелогічно. Логіка у тебе жіноча. Тебе, часом, не Марія Василівна звуть? Твої висновки - це твоя особиста справа, як і твої образи. На ображених балкони падають. Якщо ти і твої друзі такі вразливі, то, може, краще підеш вирощувати огірки? Це набагато безпечніше та не затрачує багато нервів. Щось ти з компанією занадто ніжні для національної боротьби на Донеччині. Шмарклі тут розвели... Бійці хринові... Хто хотів зв'язатися та працювати, той знаходив і можливості, і час на це, і не ображався на брак уваги та ніжності. Щось не відчули прагнення та наполегливості.

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 02:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Крістоф написав:

1. Хто Ви така щоб говорити та фактично звинувачувати інших?
Я та, хто засвітилася на все життя в цьому грЙобаному Донецьку, та, чиї прізвище та обличчя знає кожний собака-перевертень, зафарбований під жовто-блакитного чи червоно-чорного; я та, що підставила свою дупу і лице за СВОБОДУ і ризикнула усім, що маю. А ТИ ХТО ТАКИЙ, щоб відкривати на мене і таких як я свого рота ? - той, що тільки і може, що сидіти за клавою і п****ти про те, як вони прагнуть важкої і відповідальної роботи на ланах Донеччини?! Ти той, хто оббріхує людей, що діють в екстремальних умовах без жодної копійки і підтримки. Ти той, хто не з добром прийшов на цей форум і має свою мотивацію.
Крістоф написав:
САМЕ ДЕЯКІ НИНІШНІ ''ЧЛЕНИ ТА АКТИВІСТИ'' Свободи Об***али своїх виборців та прихильників
Ти хворий? Яких "своїх виборців та прихильників"?! Хто кого в Донецьку обирав ? І куди-В місцеву владу?! Що ти верзеш?!
Крістоф написав:
Голова Донецького міского осередку не РАЗ, і не ДВА, НЕ ПОТРУДИВСЯ зустрітися хоч і з ОДНИМ з доволі великої кількості прихильників!!!
Ти бреши та не забріхуйся! "з доволі великої кількості прихильників!!!" От вже бреше так бреше! Це що, замовлена акція "А НУ КА, ОБ***И"? У тебе слог комуно-номенклатурщика, купа емоцій та пустих, але голосних фраз, мета яких - щоб почули і відвернулися. На кого працюємо?!
Крістоф написав:
Наші факти - бездіяльність нинішніх членів та ''активістів'' ....Доречі ВАША з дозволу сказати діяльність - це аргумети які Ви ніяк не можете ігнорувати чи спростувати...
а твоя - дешеві понти на публіку. Розраховані на слабконервових.
Словесний пронос.
Крістоф написав:
що нинішні члени Донецького осередку ЗРОБИЛИ ТА ПІДГОТУВАЛИ за час який вони знаходяться при владі окрім 2-4 палаток на все МІСТО на час виборів!
При владі?!! :):):) Насмішив! Люди, в Донецьку панує націократія!!! Бо при владі - члени ВО СВОБОДА!:):) А чого ж ти не стояв у тих наметах разом зі своєю "БЕЗініціативною групою"?! Де ви всі були тоді, коли хлопці ризикували здоров'ям на площі Леніна, - по кухнях дрочили?! Критикани замовлені.....

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 02:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Франц написав:
наші "активісти" ще без посад
але вже великі цабе
Наші? Ви ж з Полтави! Де Полтава, а де Донецьк! То ж чого підспівуєте? Що б Ви знали про Донецьк, любий? Може, хочете приїхати та подати приклад?! Плюсує він! Відмінник з плюсом!..

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леля
щось не подобається?
нерви підлікуйте
ваш девіз всіх обгадити?
Крістоф

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 09:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЛЕЛЯ СВАРГА написав:

Крістоф написав:
САМЕ ДЕЯКІ НИНІШНІ ''ЧЛЕНИ ТА АКТИВІСТИ'' Свободи Об***али своїх виборців та прихильників
Ти хворий? Яких "своїх виборців та прихильників"?! Хто кого в Донецьку обирав ? І куди-В місцеву владу?! Що ти верзеш?!
Крістоф написав:
Голова Донецького міского осередку не РАЗ, і не ДВА, НЕ ПОТРУДИВСЯ зустрітися хоч і з ОДНИМ з доволі великої кількості прихильників!!!
Ти бреши та не забріхуйся! "з доволі великої кількості прихильників!!!" От вже бреше так бреше! Це що, замовлена акція "А НУ КА, ОБ***И"? У тебе слог комуно-номенклатурщика, купа емоцій та пустих, але голосних фраз, мета яких - щоб почули і відвернулися. На кого працюємо?!
Крістоф написав:
Наші факти - бездіяльність нинішніх членів та ''активістів'' ....Доречі ВАША з дозволу сказати діяльність - це аргумети які Ви ніяк не можете ігнорувати чи спростувати...
а твоя - дешеві понти на публіку. Розраховані на слабконервових.
Словесний пронос.
Крістоф написав:
що нинішні члени Донецького осередку ЗРОБИЛИ ТА ПІДГОТУВАЛИ за час який вони знаходяться при владі окрім 2-4 палаток на все МІСТО на час виборів!
При владі?!! :):):) Насмішив! Люди, в Донецьку панує націократія!!! Бо при владі - члени ВО СВОБОДА!:):) А чого ж ти не стояв у тих наметах разом зі своєю "БЕЗініціативною групою"?! Де ви всі були тоді, коли хлопці ризикували здоров'ям на площі Леніна, - по кухнях дрочили?! Критикани замовлені.....

Не маю бажання спілкуватися з людиною яка підходить до розмови конструктивно але на ОСТАННЄ:
1. ви навіть не знаєте що у Свободи у Донецьку є прихильники... 2. Влада - малась на увазі партійна, а Ви подумали про державну...
3. Якщо одна людина яка непроти допомагати партії у Донецьку - це добре, а коли декілька....(це на рахунок великої чи невеликої кількості прихильників)
4. Діяльність. 29.01.09 ВГО ''Патріот України'' проводить смолоскипну ходу (доволі вдалу) на честь Героїв Крут.... Де була Свобода тоді? Чому не вона проводила ту акцію? не треба робити з Донецька таку собі ''Зону''... - хода того дня яскравий приклад активізму та дії (хоч якоїсь) Чи у ПУ грошей мля стільки що можна облраду завалить та хоч кожен день акції організовувати? (тут я знов брешу?)
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Франц написав:
Леля
щось не подобається?
нерви підлікуйте
ваш девіз всіх обгадити?
Здається, то Ваше гасло. Ваша бригада почала цю кампанію по боротьбі з людьми "СВОБОДИ". Які є, такі є. Добрі чи погані - не вам судити. Ви замало ще зробили, щоб мати на це право. І коли хочуть допомагати, розмовляють по-іншому. Ви ж тупо групово наїхали, то й маєте відповідь. Так, мені не подобається такий стиль співвідносин! З такими друзями - і ворогів не треба...

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Леля сподіваюсь, що це суто ваша думка, а не всіх членів партії донецького осередку який Ви як член партії представляєте у публічному місці.

Цитата:
крісиоф написав
Не маю бажання спілкуватися

Все, закінчуєм цю розмову!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь