•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Черкаси.Маленькі новини.

Автор Повідомлення
Вареник

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаємо Івана Бодхіхарму з Днем Народження. Бажаємо йому щастя, здоров'я, успіхів у допомозі Миланці в розбудові Черкаського осередку, успіхів у вивченні творів ідеологів Українського націоналізму, можна ше німецького націоналізму підівчити, бажаємо сили і наснаги до боротьби, смерті москалям і всього всього найкращого!

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 10:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж приєднуюся поздоровлень Вареника. А ще зичу Вам навчитися рідної мови врешті-решт! Ну, і зрозуміло, печіть торта!

Чорний

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

+1 торт... хоча... краще пиво :)

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Долучаюсь до поздоровлень! Приєднуюсь до побажань! Сили духу, наснаги! Нам - пива!:-))

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ультраправий написав:
НазарСтодоля написав:
Миланочко! Невже ти вважаєш, що черкаська "Свобода" таки під загрозою гниття?

Не треба жити в Черкасах, щоб зрозуміти - Черкаській Свободі кінець з приходом Бодхідхарми.

Я би сказав Ультраправому трохи іншими словами:
Не треба давати оцінки людям, яких не знаєш особисто і не живеш в Черкасах, не бачиш, що вони роблять погано і що добре.
Приєднуюсь до привітань з Днем народження.
Успіхів Вам, друже Іване!
Миланка

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 11:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я передумала. Не треба торта. А то ще втруїте мене, щоб не базікала... :)

Борисфен

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

+1...обіцяв мені Іван пива ящик привезти...

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
Чорний написав:

+1...обіцяв мені Іван пива ящик привезти...

Як підїде то й мені скажіть. :)

З днем народження! Іване!

Приїджай до нас у Київ.

Ультраправий

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щиро та сердечно вітаю Івана Бодхідхарму з днем народження! Приєднуюсь до привітаннь й побажаннь інших учасників форуму.
Окремо хочу сказати, що ви - мудра, порядна, справедлива, розважлива людина й справжній патріот України, який дійсно палко кохає Україну й ладен покласти на її вівтар і своє здоров'я, і своє життя.
Бажаю вам перемог, успіхів в особистому житті, на роботі та у партії.
Ви - Світоч українського націоналізму! Хай вам допомагає Бог! Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за добрі слова..особисто за гумор.З задоволенням пригощу пивом.Як вирвусь в Київ ,завітаю до вас. All You Need Is Love

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

еее, а до Львова?

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2007, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор з Харкова написав:
Ультраправий написав:
НазарСтодоля написав:
Миланочко! Невже ти вважаєш, що черкаська "Свобода" таки під загрозою гниття?

Не треба жити в Черкасах, щоб зрозуміти - Черкаській Свободі кінець з приходом Бодхідхарми.

Я би сказав Ультраправому трохи іншими словами:
Не треба давати оцінки людям, яких не знаєш особисто і не живеш в Черкасах, не бачиш, що вони роблять погано і що добре.
Приєднуюсь до привітань з Днем народження.
Успіхів Вам, друже Іване!

А мені можна давати оцінку людям, якщо я знаю їх особисто і живу в Черкасах, бачу, що вони роблять поганого і що доброго?

Лев

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2007, 14:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Дякую за добрі слова..особисто за гумор.З задоволенням пригощу пивом.Як вирвусь в Київ ,завітаю до вас. All You Need Is Love

Також запізніло приєднуюсь до усіх прмвітань і побажань.

Шановний Іване Бодхідхармо!

Козацького здоров'я, волхвівської мудрості і невичерпної наснаги у пошуку істини!

Бажаю, щоб Ти з гордістю плекав пам'ять про своїх предків, а Твої нащадки не менше пишалися Тобою!

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 09:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаємо Катерину Ворошило з обранням на посаду голови Черкаської міської організації. Успіхів у нелегкій роботі. І пам'ятай, що тут є величезна кількість людей, які завжди готові допомогти.

До Івана Бодхіхарми:

Я ж просив допомагати Миланці будувати осередок, а не дурницями займатися:-)

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Вітаємо Катерину Ворошило з обранням на посаду голови Черкаської міської організації. Успіхів у нелегкій роботі. І пам'ятай, що тут є величезна кількість людей, які завжди готові допомогти.

До Івана Бодхіхарми:

Я ж просив допомагати Миланці будувати осередок, а не дурницями займатися:-)
Шановний Вареник. Як я зрозумів Миланка і Катерина приступили до будування осередку. Не маю наміру лізти з своїми поглядами на націоналізм до молодих партійців.Вони бачать свою працю і мають сили і бажання.Хай працюють.Не маю наміру бути перешкодою до молодих людей.Однак свою думку маю при собі. До речі..мене охрестили лібералом ,який натяг зверху шкуру націоналіста.Ще раз кажу ..не хочу бути перешкодою...Вітаю Катерину !

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,