•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Адмін видаляє питання про відношення до скінхедів

Автор Повідомлення
Професор

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2008, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Євген_ написав:
У того негра, між іншим, залишилась дружина-українка і маленька донька. Їх пан член ВО Свобода професор теж пропонує замочити в ім'я нації? А ви націю спитали - ви їй потрібні з такими ідеями?
Щодо його дружини, то за негра вона вийшла швидше через гроші, не думаю, що то любов. А їхня донька це велике горе для Нації, яка втрачає свою расову ідентичність.

Що ж до того, щоб запитати у Нації, то я тільки за. Було би непогано провести референдум і запитати у народу: "Чи бажаєте Ви, щоб Ваша донька або син створювали сім'ю з чорношкірою людиною?" . Давайте запитаємо у самих депутатів, які мають доньок, чи можуть вони гарантувати безпеку своїм дітям від згвалтування цими чорношкірими покидьками? Адже їхні діти, як і всі інші, ходять по вулицях. Малолітня дівчина може навіть не розуміти що робить!

Так, расова проблема в Україні існує! І стоїть вона дуже гостро! Я б навіть сказав, що це проблема загальнонаціональна. Отже її треба вирішувати. Єдиновірний шлях - це введення серйозних обмежень для в'їзду іноземців на Україну. Також, треба відправляти всіх цих чорношкірих на їхню батьківщину. Ще потрібно вводити, як обов'язкові предмети у школі, генетику і расологію. Ми не можемо заставити людину зберігати расову чистоту в своєму потомстві, так само, як не можемо уберегти її від різних венеричних захворювань, але людина повинна знати про ту проблему, яка існує. А проблема дійсно існує. Генетика каже, що якщо біла дівчина хоча б раз перебувала у статевих стосунках з чорношкірим, то її дитина, яка народиться від білого хлопця, всеодно може бути чорношкірою! Це в науці називається "народжування на відстані"! Фантастика? Але це реальність!

Якщо влада є представником народу, то чому вона не захищає інтереси цього народу, чому, по крайній мірі, не представляє його інтересів, чому допускає засилля України іноземцями?

Якої позиції від "Свободи" Ви хочете? Шодо засилля території України іноземцями ми говорили тисячу раз! І в програмі нашої партії про це написано!

Волю окропіте.
Професор

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2008, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Ще генетика каже, що діти, які народжуються в міжрасовому шлюбі, зазвичай, є недорозвинутими. Бо активними стають шкідливі гени, які в межах Нації не проявляються. Таким чином руйнуються всі ті здобутки, які вироблялися століттями в середині Нації в її природніх умовах! Тому то й в радянському союзі забороняли генетику! Бо хотіли знищити Націю! І зараз ці самі жиди, які керували і при советах, продовжують робити свою справу!

Я завжди казав, що простими нападами на негрів і жидів на вулиці проблему не вирішити. Бо негр всеодно не повернеться в свою країну, де йде громадянська війна. Тож на його рідній землі ймовірність бути вбитим значно вища ніж на Україні. Але, як я тепер побачив, такими нападами можна хоча б привернути увагу суспільства до існуючої проблеми. Раніше я погано відносився до скінхедів, як до субкультури, що не є рідною Україні. Але тепер бачу, що і вони роблять свою корисну справу. Хоча скінхедів треба витягувати з цієї субкультури і приєднувати до Українських націоналістичних партій і організацій.

Волю окропіте.
Євген_

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 02:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Шановний чоловіче. Проблема, яка вас чомусь так пекельно мучить, для нас не існує. Ми не боремось з фашизмом. Для цього є Фєльдман та Рабіновіч. Може, вам краще до них звернутися зі своїми екзистенціальними клопотами?

Та, і ще. Будьте такі добрі, фільтруйте базар та утримуйтесь від коментарів особистісного характеру стосовно членів партії.

Пекельно мучить мене інша проблема - коли плутають український націоналізм з фашизмом, якому, ви, схоже, симпатизуєте.
Стосовно коментарів особистого характеру - вибачайте, маю на це повне право, особливо після особистої образи з вашої сторони.
А що до членства в партії - не моя, звісно справа - але мені шкода цю партію якщо ви справді один з її членів. З вашою риторикою та світоглядом вам швидше місце серед бойовиків Ахметова.
А от за слово "шановний" насправді дякую - може шлях до якогось порозуміння.

Та все дочиста розказать,
Усе, що треба, що й не треба.
А то не діждешся його,
Того писанія святого,
Святої правди ні од кого,
Та й ждать не маю од кого...
Євген_

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 02:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Євген_ написав:
У того негра, між іншим, залишилась дружина-українка і маленька донька. Їх пан член ВО Свобода професор теж пропонує замочити в ім'я нації? А ви націю спитали - ви їй потрібні з такими ідеями?
Щодо його дружини, то за негра вона вийшла швидше через гроші, не думаю, що то любов. А їхня донька це велике горе для Нації, яка втрачає свою расову ідентичність.

Що ж до того, щоб запитати у Нації, то я тільки за. Було би непогано провести референдум і запитати у народу: "Чи бажаєте Ви, щоб Ваша донька або син створювали сім'ю з чорношкірою людиною?" . Давайте запитаємо у самих депутатів, які мають доньок, чи можуть вони гарантувати безпеку своїм дітям від згвалтування цими чорношкірими покидьками? Адже їхні діти, як і всі інші, ходять по вулицях. Малолітня дівчина може навіть не розуміти що робить!

Так, расова проблема в Україні існує! І стоїть вона дуже гостро! Я б навіть сказав, що це проблема загальнонаціональна. Отже її треба вирішувати. Єдиновірний шлях - це введення серйозних обмежень для в'їзду іноземців на Україну. Також, треба відправляти всіх цих чорношкірих на їхню батьківщину. Ще потрібно вводити, як обов'язкові предмети у школі, генетику і расологію. Ми не можемо заставити людину зберігати расову чистоту в своєму потомстві, так само, як не можемо уберегти її від різних венеричних захворювань, але людина повинна знати про ту проблему, яка існує. А проблема дійсно існує. Генетика каже, що якщо біла дівчина хоча б раз перебувала у статевих стосунках з чорношкірим, то її дитина, яка народиться від білого хлопця, всеодно може бути чорношкірою! Це в науці називається "народжування на відстані"! Фантастика? Але це реальність!

Якщо влада є представником народу, то чому вона не захищає інтереси цього народу, чому, по крайній мірі, не представляє його інтересів, чому допускає засилля України іноземцями?

Якої позиції від "Свободи" Ви хочете? Шодо засилля території України іноземцями ми говорили тисячу раз! І в програмі нашої партії про це написано!

Я згоден з багатьма наведеними тезами, але висновок інший. Так, є неприємні проблеми з іноземцями - сам живу недалеко від ринку. Але це тільки одна з проблем що в нас існують, до того ж на мій погляд далеко не сама суттєва. І більшість цих проблем пов'язані з відсутністю в Україні української влади. Маємо окупаційну кримінальну владу, яка качає з країни бабки і не зацікавлена в зміні становища. І як всякий кримінал, байдужа до цієї країни та його народу, який її цікавить тільки як сировина. Ми їх давно всіх знаємо. Але щось не схожий кровопивця Ахметов на негра ... І Янукович не схожий... І Фельдман і Пінчук та інші... Але до них у вас претензій немає? Куди простіше вимістити злобу на беззахистному негритосові... І головне - безпечніше... І виходить Свобода це підтримує? А як же вибачте ви зробите життя в країні краще, якщо не зможете забрати у виродків владу? Немає інших способів. Але щоб узяти владу треба мати підтримку людей - а вони ніколи не підтримають печерних расистів. Ви такою позицією лише допомагаєте бандюкам зберігти нинішній стан речей. І ще - ніколи не повірю що всесвітньо відомий режисер Іллєнко або Богдан Бенюк, та навіть і Тягнибок дотримуються таких як ви позицій. А від Свободи я хочу щоб вона свою позицію - любу, вона має на те право - оголошувала однаково і тут на сайті і офіційно. А то на екранах і в пресі одне - дуже привабливе для майже кожного українця, а тут поміж своїх - третина майже скіни.

А то не діждешся його,
Того писанія святого,
Євген_

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 03:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Євген_ написав:
Питання не в загибелі цього нещасного негра, як такого. І не робіть, будь ласка, вигляд, що ви цього не розумієте. Питання в тому, що українці завжди були однією з найблагородніших націй і таких ганебних явищ у нас не було раніше.?

Я вперто не розумію що має забитий негр до благородства.

Проте я чудово розумію, що благородцтво, вихованість тощо - це коли рівні спілкуються з рівними, коли між суперниками є чесне змагання. В сучасному світі "благородним" і "шляхетним" націям та державам вже відведене місце на цвинтарі історії. Ви хочете на цвинтар? Я - ні.

Пане Чорний, таке враження що ви крім між собою ні з ким з оточуючого світу більше не спілкуєтесь. В сучасному світі країна, якій ніхто не подає руки, не може мати ніяких перспектив - ми не на острові. І партія, яка підтримує (хоч і мовчки) фашистів - теж. А шкода - бо крім Свободи нема на сьогодні більш-менш реальної структури від якої можна щось чекати. Але це якщо подивитись по телевізору виступи Тягнибока, Іллєнко, Бенюка та ін. Єдині від кого я чую саме те чого сподівався.. Але те що лунає тут на форумах - вибачте розчаровує (м'яко кажучи). І тут знову зринають в пам'яті кадри з репортажу 5 каналу про скінів де на задньому плані прапори Свободи...

А то не діждешся його,
Того писанія святого,
Чорний

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Євген_ написав:
Чорний написав:
Євген_ написав:
Питання не в загибелі цього нещасного негра, як такого. І не робіть, будь ласка, вигляд, що ви цього не розумієте. Питання в тому, що українці завжди були однією з найблагородніших націй і таких ганебних явищ у нас не було раніше.?

Я вперто не розумію що має забитий негр до благородства.

Проте я чудово розумію, що благородцтво, вихованість тощо - це коли рівні спілкуються з рівними, коли між суперниками є чесне змагання. В сучасному світі "благородним" і "шляхетним" націям та державам вже відведене місце на цвинтарі історії. Ви хочете на цвинтар? Я - ні.

Пане Чорний, таке враження що ви крім між собою ні з ким з оточуючого світу більше не спілкуєтесь. В сучасному світі країна, якій ніхто не подає руки, не може мати ніяких перспектив - ми не на острові. І партія, яка підтримує (хоч і мовчки) фашистів - теж. А шкода - бо крім Свободи нема на сьогодні більш-менш реальної структури від якої можна щось чекати. Але це якщо подивитись по телевізору виступи Тягнибока, Іллєнко, Бенюка та ін. Єдині від кого я чую саме те чого сподівався.. Але те що лунає тут на форумах - вибачте розчаровує (м'яко кажучи). І тут знову зринають в пам'яті кадри з репортажу 5 каналу про скінів де на задньому плані прапори Свободи...

А в мене враження що це ви не дивитися на реалії. В сучасному світі кожна країна, кожен політикан робить будь-яку дію, виходячи тільки з шкурних інтересів. Будь-які "європейські адвокати", "захистники прав бідних" роблять свої дії тільки тому, що банально, на калькуляторі прорахували, що результат їм вигідний.

Східноєвропейські країни виступають за вступ України в Єс тільки тому, що розуміють, що найсхіднішому сусідові вже відведена участь, зокрема, відстійника нелегалів, і не хочуть ним стати.

Масово відкриваються кордони і надається громадянство тільки тоді, коли при владі політикани, що завозять не людей - вони завозять електорат.

Скіни, фашисти... так скільки вам років? Я не думаю що людина старшого віку не розуміє істини, що скіни існують зокрема завдяки тому, що комусь, хто має важелі при владі вигідно їхнє існування з тих чи інших причин. Наприклад для того, що б розвести одного лоха на "расизм - ні", іншого на "расизм - так", а ще третього задурити змонтованими кадрами коли масовка одна, а прапори інші.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 10:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Масово відкриваються кордони і надається громадянство тільки тоді, коли при владі політикани, що завозять не людей - вони завозять електорат.
Робочу силу, дешевшу ніж та, що є в наявності.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Євген_ написав:

Пекельно мучить мене інша проблема - коли плутають український націоналізм з фашизмом, якому, ви, схоже, симпатизуєте.

А ви не плутайте. Інтегральний націоналізм був частиною ідеології фашизму (італійського). Інтегральний націоналізм є підвалиною українського соціал-націоналізму--ідеології ВО "Свобода". Все просто й вишукано.

Симпатизую--маю право. Лів Тайлер теж симпатизую. І творчості Веласкеса. Чи Розенберга. Чи музиці Гріґа.

Цитата:
Стосовно коментарів особистого характеру - вибачайте, маю на це повне право, особливо після особистої образи з вашої сторони.

Ні, не маєте. Ваша суб'єктивна негативна думка про учасників цього форуму та їх світоглядні переконання не несе жодної цінності.

Цитата:
А що до членства в партії - не моя, звісно справа - але мені шкода цю партію якщо ви справді один з її членів.

Дуже влучно зауважено--не ваша, прецінь, справа. Золоті слова.

Цитата:
З вашою риторикою та світоглядом вам швидше місце серед бойовиків Ахметова.

А вам з вашою риторикою та світоглядом місце в партії Рабіновича "Райдуга". Я так чи так у виграші.

Цитата:
А от за слово "шановний" насправді дякую - може шлях до якогось порозуміння.

Звичайна ввічливість. Мене мама навчила так казати.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 18:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Євген_ написав:
Але щось не схожий кровопивця Ахметов на негра ... І Янукович не схожий... І Фельдман і Пінчук та інші... Але до них у вас претензій немає? Куди простіше вимістити злобу на беззахистному негритосові... І головне - безпечніше... І виходить Свобода це підтримує? А як же вибачте ви зробите життя в країні краще, якщо не зможете забрати у виродків владу? Немає інших способів. Але щоб узяти владу треба мати підтримку людей - а вони ніколи не підтримають печерних расистів. Ви такою позицією лише допомагаєте бандюкам зберігти нинішній стан речей. І ще - ніколи не повірю що всесвітньо відомий режисер Іллєнко або Богдан Бенюк, та навіть і Тягнибок дотримуються таких як ви позицій. А від Свободи я хочу щоб вона свою позицію - любу, вона має на те право - оголошувала однаково і тут на сайті і офіційно. А то на екранах і в пресі одне - дуже привабливе для майже кожного українця, а тут поміж своїх - третина майже скіни.
Про що Ви говорите? Ви, взагалі, відповідаєте за свої слова? Кладучи руку на серце, я не розумію причини Вашого обурення! Не розумію суті запитання! Ви можете чітко сформулювати своє запитання? Можете пояснити чого хочете?

Так, великою проблемою для Української Нації є теперішня влада. Але це не означає, що не побоборовши одну проблему, треба створювати іншу - расову! Ми, на відміну від інших, думаємо про майбутнє України, тому й вимагаємо депортації інородців.

Свободівський прапор на 5 каналі Ви бачили на фоні прапорів організації "Патріот України" - ця організація расове питання ставить на перший план. Ми на перший план ставимо Націю, і расове питання виникає в будь якому випадку. Різниця тільки в тому, що для нас чужинцем є, як москаль, так і негр. Між ними ставимо знак рівності. Якщо ми не любимо москалів і жидів, то чому маємо любити негрів, чому маємо втрачати свою расову ідентичність? Тобто "Патріот України" каже: "Раса, Нація". Ми скажемо: "Нація, раса". Різниця тільки в тому, що є пріоритетним і першочерговим.

А негри це є серйозна проблема, яку треба вирішувати негайно! Ці люди не працюють на шахтах чи на заводах. Вони зароблять або на базарах, або через грабежі, розбійні напади. Якщо примусити їх працювати, то матимемо те саме, що було у Франції, коли негри трощили магазини, машини. Про свою безпеку треба думати вже зараз, інакше, матимемо те саме, що в США, де негри живуть у своїх районах, складають основу різних банд і їм належить найбільша частина всіх кримінальних злочинів. Думаю, Таля підтвердить.

Це зараз Ви такий борець з расизмом, бо можете спокійно виходити вночі на вулицю, бо не знаєте, що таке негр зі зброєю в руках.

Щодо позиції "Свободи", то тут, бачу, треба роз'яснити детальніше, може, тоді не виникатимуть недолугі запитання. ВО "Свобода" у своїй Програмі, а також у різних статтях на сайті, у висловлюваннях і дискусіях на телебаченні чітко говорила про проблему витіснення Українців з їхньої Землі. Ми говорили, що 7 мільйонів Українців покинуло Батьківщину, а на їх місце завезено 7 мільйонів інородців. Про це говорилося ще перед виборами до Парламенту. Але тоді на ці речі ніхто не звертав уваги, ніхто не хотів бачити цієї проблеми. Зате тепер ця проблема дала про себе знати - відношення народу, Нації до іноземців вилилося у протест двох хлопців, яких влада змусила піти на такий крок.

Та жидівське телебачення зробило з цього піар, іншими словами, запустило вудочку, щоб зловити "офіційного" расиста. А потім, причіпити ярлик - расисти! Кляті жиди хотіли знайти козла відпущення, щоб віддати його в жертву своїм же, Українцям, які би загризли цього расиста з величезною жорстокістю - саме тому, що вони всі теж є расистами і антисемітами, всі поголовно. Бо людина з білою шкірою інстинктивно відчуває неприязнь до негра. Просто жиди надають цьому негативного значення - знищують природний імунітет Нації.

Так, з рядового вбивства вони зробили трагедію - з мухи слона. А з дійсно серйозних речей вони роблять дрібничку - з слона муху. Це завдяки тому, що в їхніх руках ЗМІ.

Але все буде добре, буде Україна на висоті, виженемо всіх жидів, москалів, негрів, азіятів!.. Збережемо свою расову чистоту!

Волю окропіте.
Професор

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Отже, якщо Ви хочете позиції "Свободи" щодо вбивства того негра, то Вам треба вимагати нашої позиції на будь який найдрібніший злочин, який тільки трапляється в Україні. Не смішіть!

Що ж до нашої позиції на всі ті відеоролики, які йшли по різних каналах, то її ми висловили вже давно, ще в Програмі партії - ми говорили, що Українське телебачення окуповане антиукраїнськими силами. Тут більше нічого додати.

Висловлювати якусь позицію саме в цей момент жидівської провокації, було би нерозумно, бо це виглядало би так:
"Жид питає у антисемітів: "Хто расист і антисеміт?". Тут з'являється "Свобода" і кричить: "Я! Я расист і антисеміт!!!". Тут чути загальне обурення, всі кричать: "Розіпни його!!!". А далі, думаю, зрозуміло..."

Зрозумійте, ми не граємо в цю жидівську гру!!! І Тягнибок, в цьому плані, на своєму форумі, на запитання про жидів відповів ідеально: "Ніякого відношення до жидів не маю", приблизно, так.

Волю окропіте.
Дещенко

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2008, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Євген_ написав:

Євгене, викиньте з голови затаскані совкові і ліберальні штампи про "фашизм". Дізнайтеся про ці явища трохи більше, бо ваші писання про "скінхедів" і "фашизм" показують, що ваші пізнання в даній галузі дорівнюють нулю.

А щодо українського націоналізму і фашизму, раджу почитати для початку "Націократію" Миколи Сціборського, особливо главу "Фашизм".
Буревій

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2008, 07:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Слухай, дурню, офіційну інформацію МВС:

Цитата:
Упродовж 2007 року іноземці вчинили в Україні 2485 злочинів (у січні 2008-го – 233), серед них громадянами країн СНД – 2145 (у січні цього року – 56). Українці упродовж такого ж періоду вчинили кримінальні дії щодо 1176 іноземних гостей.

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/89234;jsessionid=AA06763489743F52AC4D0DAD4E926BC8

Можеш порівняти ці дві цифри. І після цього ми маєм жаліти всяких іноземців, коли вони проти нас вчиняють більш, ніж в 2 рази злочинів?
Професор

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2008, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Буревій, ну і для чого ображати? Хіба не можна спокійно пояснити свою позицію? Таким тоном ми показуємо себе тільки з гіршої сторони.

Волю окропіте.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2008, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Буревій, ну і для чого ображати?

Ваша правда, Професоре.
Дописи типу
Піди повісся, тварино, з жалю за мавпенятами. або Слухай, дурню не роблять честі ні дописувачам, ні партії, яку вони представляють.

Щодо ставлення до скінхедів - моя думка така, що партія не має ставитись добре до тих, хто себе вважає скінхедами але насправді ними не є. Скінхед, на мою думку - людина, що власним прикладом доводить, що його раса вища. Це високоосвічена, спортивна, творча людина, яка веде здоровий спосіб життя і дбає про здорове майбутнє для своєї нації.
А тих, хто у форумі "сегодня бодр і вєсєл - утром нігєра повєсіл" (і то при тому, що сам власної тіні боїться і здатний лише у форумі базлать і ще зі своїми друзями такими ж гопами, як він про расу патякать) вважаю за таких, хто паплюжить добре ім'я скінхедів.:) Це не скінхеди, а гопи, які трансформувались у "скінхедів" оскільки крім того, що вони білі не мають більше ніяких чеснот (та й те, які вони білі - то ще велике питання. Там стрічаються фейси ще ті:)). До них "Свобода" має ставитись негативно. Турбує, що в Києві більшість саме таких "скінхедів". (пиво, матюки, кровожерливі дописи на форумах про мавп при тому, що самі поводяться як мавпи і многа-многа свастікі - то не скінхеди).
Оті, котрих показують на bratok.org.ua - то хто?!

Неволя в рідній стороні.
оселедець

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2008, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Професор написав:
Буревій, ну і для чого ображати?

Ваша правда, Професоре.
Дописи типу
Піди повісся, тварино, з жалю за мавпенятами. або Слухай, дурню не роблять честі ні дописувачам, ні партії, яку вони представляють.

Щодо ставлення до скінхедів - моя думка така, що партія не має ставитись добре до тих, хто себе вважає скінхедами але насправді ними не є. Скінхед, на мою думку - людина, що власним прикладом доводить, що його раса вища. Це високоосвічена, спортивна, творча людина, яка веде здоровий спосіб життя і дбає про здорове майбутнє для своєї нації.
А тих, хто у форумі "сегодня бодр і вєсєл - утром нігєра повєсіл" (і то при тому, що сам власної тіні боїться і здатний лише у форумі базлать і ще зі своїми друзями такими ж гопами, як він про расу патякать) вважаю за таких, хто паплюжить добре ім'я скінхедів.:) Це не скінхеди, а гопи, які трансформувались у "скінхедів" оскільки крім того, що вони білі не мають більше ніяких чеснот (та й те, які вони білі - то ще велике питання. Там стрічаються фейси ще ті:)). До них "Свобода" має ставитись негативно. Турбує, що в Києві більшість саме таких "скінхедів". (пиво, матюки, кровожерливі дописи на форумах про мавп при тому, що самі поводяться як мавпи і многа-многа свастікі - то не скінхеди).
Оті, котрих показують на bratok.org.ua - то хто?!

Шановний, ви плутаєте націоналіста зі скінхедом...

В скіни йде той, хто забив на все, можна сказати це так як в ченці подався, плюнув на жидо-капіталістичний світ і на всіх, та подався на вулиці робити діло.... Субкультура така.

А більшість націоналістів (саме освідчених) стає в ряди скінхедів бо нема їм українського аналогу. "Патріот України" скажімо може чудово зіграти цю роль, або "Сокіл" якщо вдало зорганізують...

В Расєї цим вже давно серйозно зайнялися компетентні органи. :)

Взагалі зараз в Пн. Америці всі про-білі організаційі об`єднані, або співпрацюють. Наприклад ККК з нео-нацистами, бо ідея в принципі та сама... Лише другі Гітлера "батьком" вважають.

Їм сьогодні можна лише поспівчувати. З другого боку якщо глянути то вони самі винні, бо колонізували чужу землю, самі привезли негрів на свою голову і т.д.

В Україні ситуація інша, ми нікого не колонізували, нікого рабами не робили. А якраз навпаки, тобто ми як пост-геноцидна нація маємо право на самозахист будь якою ціною. Тому й важливо щоб Голодомор визнали геноцидом! Тоді ми матимемо права на рівні з жидами навіть більші.

Жиди ніколи не визнають укр. геноциду, так само як і Москва, бо тоді ми відберемо в жидів їхнє прикриття, а Москві не дуже хочеться виплачувати компенсації й визнавати себе тією ж "Імперією Зла"...

P.S. Вибачаюсь за горох з капустою. :)

Востаннє редаговано: оселедець (01 квітня 2008, 10:47), редаговано 3 раз

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику