•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Совість. Хто що скаже ?

Автор Повідомлення
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2008, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Дарвін від своєї теорії офіційно відмовився. І взагалі хто вважає своїми предками мавп, хай з цього тішиться, а християни, то діти Божі і їм до самої лампочки, що там букають потомки недолугої мавпи.

Виходячи з біблії,вам як релігіозній людині відомо що бог створив землю і все живе на ній.Як ви думаєте чи можна назвати його батьком всіх ним створеним істот?

Редаговано: Устим Карма (12 жовтня 2008, 20:47)
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2008, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Думати що предками людини є мавпи надто примітивно.

Інколи складається враження що предками де кого була амеба.
Тюкс

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2008, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Проимітивно вважати, що всі українці віруючі, при наочному прикладі нашої влади яка є зайвим доказом того, що нікому вірити не можна. :D

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 09:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Джокер написав:
Своєрідний культ для атеїста де атеїст вклоняється самому собі фактично говорячи - "Я бог і немає інших богів окрім мене".

Якщо атеїст не вірить в існування бога то як може себе ним вважати? Як не релігійна людина не може мати ніякого культу й тим самим вклонятися.

Доречі http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5:Irreligion_statistics_by_country.png

Не зовсім так. Давайте поглянем на сутність атеїзму. Атеїсти повністю відкидають Бога, але все одно в щось потрібно вірити. Тому атеїсти вірять у "власне світобачення добра та зла". Тобто самостійно формують свій моральний кодекс ("золоті скрижалі"). Фактично вони є архітекторами свого власного шляху. Куди ж веде їх їхній шлях? Християни мають шлях і норми поведінки, пункт призначення єдність з Богом в раю. Атеїсти ж не мають ні Бога, ні чорта, (не гарячі не холодні, лиш теплі) тому в цему замкнутому колі все обертається навколо них самих. Коли людина вважає, що після смерті вона перетвориться в купу гною (поки вона є, вона є всім і все є для неї, після смерті для неї вже немає нічого. Тобто для атеїста відлік іде від його появи та до його смерті) їй по барабану моральні аспекти(захочу буду добрим, але як і вб'ю когось, то лиш заради добра), головне - взяти від життя все (все, що є все це для мене). Скажете - це просто егоїзм? Ні егоїзм - це лише наслідок, що випливає з даного світогляду. Християни також можуть бути егоїстами, але прописаний в Церкві і віруючий християнин, то два різні бачення на релігію. Тепер подивимось що для атеїста є добром. Так ну звичайно - гуманізм. Вижимка зі всіх релігй, де залишилось тільки найголовніше, тобто "загально людські ціності". А тепер погляне на загально людські ціності беззбожжя: краса - "все, що радує МЕНІ око", мудрість - "все, що допомагає МЕНІ збагнути сенс буття", знання - "все, що допоможе мені зробити для себе щось корисне", любов - "почуття, що робить МЕНЕ щасливішим". Радість - "все, що піднімає МЕНІ настрій" і т. д. Чи здатен атеїст на самопожертву залежить лише від ЙОГО власних ідеалів. Чи здатен атеїст на милосердя? Звичайно здатен він же така сама людина, але механізмом, що приводить милосердя в дію для атеїста є ЙОГО власне усвідолення, що в такій же ситуації може опинитися й він. Питання, чи є атеїст щирим у своїх діях? Звичайно є, але лише в тому випадку коли знаходить для цього свою власну потребу (я маю допомогти комусь, тому що МЕНІ...)
Атеїст нічого не зробить для іншої людини, якщо це не прописано в ЙОГО моральному світобачені. Звичайно в сім'ї не без виродків і в християнстві трапляються такі самі, але знову ж є "прописані", а є віруючі. Той хто охрестився (про всяк випадок) залишився в душі атеїстом).
Фактично АТЕЇЗМ - РЕЛІГІЯ В СОБІ. Для атеїста має значення лише він і все що ЙОМУ дороге.

А двері до яких немає входу.
І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Я вихід із всього на світі.
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 09:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Не зовсім так. Давайте поглянем на сутність атеїзму. Атеїсти повністю відкидають Бога, але все одно в щось потрібно вірити. Тому атеїсти вірять у "власне світобачення добра та зла". Тобто самостійно формують свій моральний кодекс ("золоті скрижалі"). Фактично вони є архітекторами свого власного шляху. Куди ж веде їх їхній шлях? Християни мають шлях і норми поведінки, пункт призначення єдність з Богом в раю. Атеїсти ж не мають ні Бога, ні чорта, (не гарячі не холодні, лиш теплі) тому в цему замкнутому колі все обертається навколо них самих. Коли людина вважає, що після смерті вона перетвориться в купу гною (поки вона є, вона є всім і все є для неї, після смерті для неї вже немає нічого. Тобто для атеїста відлік іде від його появи та до його смерті) їй по барабану моральні аспекти(захочу буду добрим, але як і вб'ю когось, то лиш заради добра), головне - взяти від життя все (все, що є все це для мене). Скажете - це просто егоїзм? Ні егоїзм - це лише наслідок, що випливає з даного світогляду. Християни також можуть бути егоїстами, але прописаний в Церкві і віруючий християнин, то два різні бачення на релігію. Тепер подивимось що для атеїста є добром. Так ну звичайно - гуманізм. Вижимка зі всіх релігй, де залишилось тільки найголовніше, тобто "загально людські ціності". А тепер погляне на загально людські ціності беззбожжя: краса - "все, що радує МЕНІ око", мудрість - "все, що допомагає МЕНІ збагнути сенс буття", знання - "все, що допоможе мені зробити для себе щось корисне", любов - "почуття, що робить МЕНЕ щасливішим". Радість - "все, що піднімає МЕНІ настрій" і т. д. Чи здатен атеїст на самопожертву залежить лише від ЙОГО власних ідеалів. Чи здатен атеїст на милосердя? Звичайно здатен він же така сама людина, але механізмом, що приводить милосердя в дію для атеїста є ЙОГО власне усвідолення, що в такій же ситуації може опинитися й він. Питання, чи є атеїст щирим у своїх діях? Звичайно є, але лише в тому випадку коли знаходить для цього свою власну потребу (я маю допомогти комусь, тому що МЕНІ...)
Атеїст нічого не зробить для іншої людини, якщо це не прописано в ЙОГО моральному світобачені. Звичайно в сім'ї не без виродків і в християнстві трапляються такі самі, але знову ж є "прописані", а є віруючі. Той хто охрестився (про всяк випадок) залишився в душі атеїстом).
Фактично АТЕЇЗМ - РЕЛІГІЯ В СОБІ. Для атеїста має значення лише він і все що ЙОМУ дороге.

Атеїзм - це НЕ РЕЛІГІЯ. Це просто відмова вірити в надприроднє. І все. До чого тут мораль? Не треба мішати атеїзм з лібералізмом та гуманізмом.
Джокер

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Атеїзм - це НЕ РЕЛІГІЯ. Це просто відмова вірити в надприроднє. І все. До чого тут мораль? Не треба мішати атеїзм з лібералізмом та гуманізмом.

А хіба відмова вірити в надприроднє не рлігійна позиція?
А в атеїзму немає моральності і гуманізму?

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Фігурист

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Цитата:

А Бог - це не надприроднє. Це і є Природа.
Мій викладач з фізики в університеті казав, що наука - це і є Божі закони. Все підвласне закону збереження енергії, тому неможливо, щоб всі ті закони, за якими рухається все у Всесвіті, виникли самі по собі.
Тому ніяк не можу зрозуміти, чому Череп постійно протиставляє науку Богу. Це одне і теж саме.
Джокер

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Один англійський письменник К. С. Льюіс написав цікавий твір: "Листи Баламута", де показав духовне життя людини із зазеркалля очима демона-спокусника. Сюжет полягає в тому, що старший спокусник вчить молодшого. І одного разу Льюіс змушє цього наставника поділитись своєю заповітною мрією «Якщо нам коли небудь вдасться створити виріб вищої якості – мага-матеріаліста, не лише використовуючого, але й шануючого те, що він тумано та "расплывчато" називає „силами“, відкидаючий при цьому невидимий світ, ми будем близькі до переможного кінця."
Матеріалізм (тобто атеїзм) і магію - зараз пропагують достатньо добре (якісно). Згадати хоча б тих нещасних рунвірців, які щиро вірять в магію ніким не побаченої Велесової книги або хоча б приклад Адвоката. Якщо їх звести разом - це буде ідеал сатанинського віровчення.
До речі рекомендую вам Адвокате почитати цей твір, якщо Біблія для вас не авторитет.

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А хіба відмова вірити в надприроднє не рлігійна позиція?

Антирелігійна позиція. Атеїзм - це відмова від релігії.

Цитата:

Немає.

Цитата:
А Бог - це не надприроднє.

Ви пантеїст? Скажіть християнам, що бог це вугілля.

Цитата:
Все підвласне закону збереження енергії, тому неможливо, щоб всі ті закони, за якими рухається все у Всесвіті, виникли самі по собі.

Нелогічно.

Цитата:
Тому ніяк не можу зрозуміти, чому Череп постійно протиставляє науку Богу. Це одне і теж саме.

Щось ви тут все звалили в купу. І бога, і природу, і науку. В такому разі слово бог взагалі втрачає сенс. Я думаю, терміни треба використовувати в звичних значеннях. В такому разі, бог - це надприродня істота, що створила Всесвіт, людей, встановила закони, а також норми моралі. Існування саме такого бога заперечують атеїсти. А якщо по-вашому ототожнити поняття бог з поняттям природа, то виходить, що атеїсти заперечують існування природи, що є абсурдом, який є логічним наслідком ваших дурнуватих порівнянь: бог - це природа, бог - це наука...
Фігурист

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
В такому разі, бог - це надприродня істота, що створила Всесвіт, людей, встановила закони, а також норми моралі.

Добре. Що таке Бог по-вашому зрозуміло.

А що таке природа і наука? Наведіть, будь ласка, ваше визначення чи розуміння цих слів. Тоді буде зрозуміло, чому їх не можна ототожнювати з Богом.

А от на рахунок атеїстів я з вами згоден. Так, заперечуючи Бога, вони тим самим заперечують існування природи. У атеїстів все виникло само по собі, з нічого. Це не науково:)
Джокер

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось знайшов.
Справжня бомба. Рекомендую всім. Особливо наші трійці: Адвокату, Черепу і Тюксу.
http://www.psylib.ukrweb.net/books/lewis01/index.htm

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 16:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А що таке природа і наука? Наведіть, будь ласка, ваше визначення чи розуміння цих слів.

Моє власне розуміння цих слів не відрізняється від загальноприйнятого. Природа - це синонім поняття обєктивна реальність, або просто реальність, тобто абсолютно все, що існує. Наука - це процес пізнання тієї самої реальності у всіх її іпостасях.

Цитата:
А от на рахунок атеїстів я з вами згоден. Так, заперечуючи Бога, вони тим самим заперечують існування природи.

Не треба перекручувати. Я написав, що це твердження - абсурд. Абсурд, який логічно випливає з ВАШИХ таких же абсурдних порівнянь: бог - це природа, бог - це наука. Бог - це і не наука, і не природа. Бог це взагалі ніщо.

Цитата:
У атеїстів все виникло само по собі, з нічого. Це не науково:)

Не само по собі, а згідно відкритих законів природи.
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 18:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
. Давайте поглянем на сутність атеїзму. Атеїсти повністю відкидають Бога, але все одно в щось потрібно вірити..

Я наприклад вірю в силу тяжіння. Цеглина яка летить з висоти девятого поверху на перехожого не питає в нього чи він атеїс чи релігіозна людина, для неї існує лише сила тяжіння. Вірю в те що апендецит не вилікуєш молитвою, я вірю в науку.

Цитата:
Тому атеїсти вірять у "власне світобачення добра та зла". Тобто самостійно формують свій моральний кодекс ("золоті скрижалі"). Фактично вони є архітекторами свого власного шляху.Куди ж веде їх їхній шлях?

Атеїсти не вірять, атеїсти знають.Щодо світобачиння добра й зла не думаю що корінно чимось відрізняється від певних релігіозних бачень.
Це вже залежить від кожної окремої людини як релігіозної так і атеїста.

Цитата:
Християни мають шлях і норми поведінки.

Є загальноприйняті норми поведінки в суспільстві вони є частиною нашої культури, якихось окремих протиріч між релігіозною людиною та атеїстом не зустрічав.

Цитата:
Пункт призначення єдність з Богом в раю.

Пункт призначення Земля. Жити в земному раю.

Цитата:
Атеїсти ж не мають ні Бога, ні чорта, (не гарячі не холодні, лиш теплі) тому в цему замкнутому колі все обертається навколо них самих. Коли людина вважає, що після смерті вона перетвориться в купу гною (поки вона є, вона є всім і все є для неї, після смерті для неї вже немає нічого. Тобто для атеїста відлік іде від його появи та до його смерті) їй по барабану моральні аспекти(захочу буду добрим, але як і вб'ю когось, то лиш заради добра), головне - взяти від життя все (все, що є все це для мене). Скажете - це просто егоїзм? Ні егоїзм - це лише наслідок, що випливає з даного світогляду..

От тут ви дуже помиляєтесь.
Розуміючи що життя не вічне ви лише тоді почнети цінувати кожну його мить.

Цитата:
Християни також можуть бути егоїстами, але прописаний в Церкві і віруючий християнин, то два різні бачення на релігію.

За свого часу одні християни знімали заживо шкіру інших християн.
Про це теж в біблії написано? От тільки кожен має власне бачиння і готовий за нього вбити.

Цитата:
Чи здатен атеїст на самопожертву залежить лише від ЙОГО власних ідеалів. Чи здатен атеїст на милосердя? Звичайно здатен він же така сама людина, але механізмом, що приводить милосердя в дію для атеїста є ЙОГО власне усвідолення, що в такій же ситуації може опинитися й він. Питання, чи є атеїст щирим у своїх діях? Звичайно є, але лише в тому випадку коли знаходить для цього свою власну потребу (я маю допомогти комусь, тому що МЕНІ...)

Принаймі в цьому випадку атеїст залишається самим собою. Все інше то лукавство.

Цитата:

Атеїзм не релігія.
Адвокат

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Цитата:

Немає.

Неправда.
Моральною основою атеїзму є гуманізм.

Якщо слідувати логіці Черепа, то атеїсти- аморальні люди бо не мають моралі. Це ж саме, зі слів свого ксьонза, говорить і Джокер. Однак позиція ця абсолютно не відповідає дійсності.

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2008, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Згадати хоча б тих нещасних рунвірців, які щиро вірять в магію ніким не побаченої Велесової книги або хоча б приклад Адвоката. Якщо їх звести разом - це буде ідеал сатанинського віровчення.

Не буде.
Неможливо поєднати непоєднуване :)
Ще раз повторю, "для тих хто в танку", атеїзм відкидає будь-яку віру в надприродні сили. В тому числі і в сатану. Сатани немає і ніколи не було. Так само, як і богів. В тому числі, й РУНвірівських. Все це- людські вигадки.

До-речі, про "велесову книгу". Оригінал цього "святого письма" нічим не відрізнється від оригіналів інших "святих писань", адже жоден з них не зберігся. І немає жодного достовірного доказу, що хоч якийсь із них коли небудь існував :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,