•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Російськомовні націоналісти

Автор Повідомлення
Холодно

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 01:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Певна категорія людей свідомо починає розмовляти українською,рідною за 30.Напевно відчувають ,що вже нетреба нічого нікому доводити -особистість ,світоогляд склалися або вже діти ростуть і хочуть щоб вони знали мову.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тайлер написав:
Та воно і справді штучно, панове. Більшість націоналістів, яких я знаю - російськомовні. І голосують за "Свободу".
Тай погрозами нікого і не змусиш вивчити чи тим більше полюбити мову.

Тема не про те.

Всі визнають, що існують російськомовні націоналісти. Але одна різниця - бути з якихось причина російськомовним або білінвістичним (при цьому розуміючи що це не найкраща ситуація, і по мірі власних можливостей та влсаної ліні її виправляти... ну наприклад віддати дітей в українську школу), а зовсім інша - писати талмуди на тему - "та яка різниця, це все дурниці і немає значення"... Тому що різниця є.

Це всерівно що пропонувати на підставі того що є націоналісти, які палять, включити пункт про підтримку тютюноспоживання в програму або риторику партії.

Якщо комусь не має значення мова, комусь - релігія, комусь - обряди, комусь - ще щось, і це все нівелювати - то в результаті отримаємо ліберала класичного американського.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підтримую такий достойний рівень діалогу.

З Повагою,…
Поступ

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 15:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Якщо комусь не має значення мова, комусь - релігія, комусь - обряди, комусь - ще щось, і це все нівелювати - то в результаті отримаємо ліберала класичного американського.

Або інтернаціоналіста москвинського.
Аналітик

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Російськомоні чи навіть китайськомовні громадяни-націоналісти можуть бути, але про їхню російськомовність повинні знати як внутрісімейну справу, а на публіці націоналіст пізнає націоналіста тільки по українській мові , а як же інакше?

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2008, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Тайлер написав:
Та воно і справді штучно, панове. Більшість націоналістів, яких я знаю - російськомовні. І голосують за "Свободу".
Тай погрозами нікого і не змусиш вивчити чи тим більше полюбити мову.

Тема не про те.
...
а зовсім інша - писати талмуди на тему - "та яка різниця, це все дурниці і немає значення"... Тому що різниця є.

Різниця є, але все таки мова непроте. На мою думку питання потрібно ставити: "Чи дійсно російськомовне середовище є ворожим і відповідно вимагає такого ставлення, чи ні, можливо це тимчасове явище"? Виходячи з цього будуть і дії. Перша постановка питання вимага швидких, жорстких і інколи жорстоких дій, друге повільних і більш лагідних.
Маяк

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 09:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ не треба моралі... Якщо в моєму регіоні переважна більшисть собацюг, а мені потрібен результат я і псячою загавкаю і коплексувати не буду. Так, все що мав собі довести вже довів, тепер озернувся навколо і бачу нашу планку в регіоні. Щодо списування на "електорат", то Одеса декілька виборів поспіль дає шалений результат у 1 тис. екзальтованих бабусь. Якщо нас це влаштовує то давайте решту людей, які поділяють наші погляди, яки прагнуть до того щоб був лад завдяки Свободі, давайте їх тупо продинамимо? Зробимо з них ворогів, покидькиів, запроданців і будемо мріяти коли галичина потрапе у парламент і все змінить.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 09:10 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Маяк написав:
Поступ не треба моралі... Якщо в моєму регіоні переважна більшисть собацюг, а мені потрібен результат я і псячою загавкаю і коплексувати не буду. .
Саме цікаве, те, що з таким підходом результату все-одно не буде.
Оригінальне гасло : "Сабацюги, голосуйтє за меня, я по-вашему гавкаю !" :)

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:))))). Так ще додати, проголосуйте і це буде останнє голосування в вашому житті!
Максим

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
В умовах світу з ліберальними цінностями треба робити її економічно привабливою і ця стратегія дасть більший та швидкий результат

...а якщо деякі речі не вписуються в "ліберальні цнності", вони не потрібні, так?)) Маяк - лібераст!
Поступ

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2008, 13:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маяк написав:
Поступ не треба моралі... Якщо в моєму регіоні переважна більшисть собацюг, а мені потрібен результат я і псячою загавкаю і коплексувати не буду. Так, все що мав собі довести вже довів, тепер озернувся навколо і бачу нашу планку в регіоні. Щодо списування на "електорат", то Одеса декілька виборів поспіль дає шалений результат у 1 тис. екзальтованих бабусь. Якщо нас це влаштовує то давайте решту людей, які поділяють наші погляди, яки прагнуть до того щоб був лад завдяки Свободі, давайте їх тупо продинамимо? Зробимо з них ворогів, покидькиів, запроданців і будемо мріяти коли галичина потрапе у парламент і все змінить.

В Одесі живе переважна більшість не "собацюг", а українців. І люди нормальні. І переходили зі мною на українську в більшості. А які не переходили - то в більшості вибачались за те, що недостатньо добре володіють.
А від того, що Маяк "псячою загавкаєш" і будемо мати відповідне відношення до ВО "Свобода". Так що краще не чіпай людей, а гавкай із собі подібними. Тявкай на підтримку зелених, наприклад. Не ототожнюй себе із Свободою. Свободі тільки шавок не вистачало.
Маяк

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2008, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поступ я б до вас прислухався у випадку якщо б ви розмовляли людською мовою, а оскільки ви лаєтесь у відповідь і намагаєтесь ображати співрозмовника, то у вашому випадку тільки дискусію про гавкання я сприймаю як авторитетну оскільки ви добре відточили ці навички я бачу... По-друге, рівень вашої вихованності напевно дозволяє вам переходити на особистості, звертатися на "ти" з незнайомою людиною? Оскільки ви перетворюєте дискутивне питання в гівносперичання та пошук провокацій то, я гадаю з вами коструктивної розмови бути не може.
Якщо звернути увагу на те з чого починалась тема то можна побачити статтю http://narodna.pravda.com.ua/rus/discussions/4788131ac2ffe/ з коментарями. Всі використані тези накшталт "Білінгви", дубляжу, двомовної агітації, ліберальних цінностей це тези людей які вважають себе російськомовними українськими націоналістами. Щодо моєї особистої позиції якщо дуже когось цікавить - я український, україномовний націоналіст, етнічний українець, за єдину державну мову, націократію з усіми наслідками :))))))))) тому не треба маячні, всіляких закидів безглуздих, якщо по темі то будь ласка. Питання конретні... Визнаєте факт існування російськомовних націоналістів у великий кілкості? Чим вони корисні, чим ні? Як на них впливати і чи варто? Згодні що російськомовні не вороги, а потенційні ураїномовні?
Інгул

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2008, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маяк написав:
Всі використані тези накшталт "Білінгви", дубляжу, двомовної агітації, ліберальних цінностей це тези людей які вважають себе російськомовними українськими націоналістами.
- це тези ледацюг та боягузів, бо треба постійно робити певні зусилля над собою, для того щоби щоденно, принаймні одну годину витрачати на вивченнія української мови до того стану, коли ти нею вільно, легко й невимушено спілкуєшся, не з вимовою азарова, без пауз, без пригадування про себе "как ето слово по укрАінскі, ну вилєтєло із галави". Вивчити - це півсправи, боягузство в тих "російськомовних націоналістів" як раз в тому, що вони бояться розмовляти нею скрізь та постійно. Як це заповідав М. Міхновський. Бо тоді така людина стає "ізгоєм" в колективі, на роботі, та часто навіть у рідній родині. І навколишнє суспільство вже починає бути ворожим та агресивним до такої людини. Людина яка постійно спілкується українською на сході/півдні декларує не тільки свою належнеість до української Нації, але й свою національну гідність, принциповість, та однозначно трактується як націоналіст. Людина яка боїться так робити - українським націоналістом бути не може, ну хіба що підпільним, якщо її такий статус влаштовує. В.Стус постійно розмовляв українською на Донбасі, на суді йому це пригадали "свідєтєлі", це для них було одним з доказів того, що Стус був націоналістом.
Маяк написав:

я український, україномовний націоналіст
- Ви в Одесі у транспорті кажете : "ви виходите на наступній зупинці ?", продавцю у крамниці кажете "візьміть будь ласка дрібні " ? Малоймовірно. Звісно хотілося б вірити що ви україномовний не тільки на цьому форумі, але й у повсякденному житті. Це неабиякий подвиг для одесита, як власне і для харків'янина. Можуть на вулиці, або у транспорті "бандєрой" обізвати, а можуть і з роботи вищавити.
Цитата:
Визнаєте факт існування російськомовних націоналістів у великий кілкості?
не розумію для чого потрібне це визнання ? В Україні також велика кількість наркоманів, алкоголиків, злочинців, повій, а також кинутих напризволяще дітей-сиріт. Ну й що з того ? З цим треба боротися, а російськомовним українським націоналістам треба визначитися, чи українці вони взагалі, або все ж таки вони хахли-малороси, боягузи : "а вдруг Украіна распадьотся, мєня же тагада могут пасадіть ілі убіть бєз суда і слєдствія", чи не так, пане Маяк ?
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2008, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

інгул

це тези ледацюг та боягузів

боягузство в тих "російськомовних націоналістів" як раз в тому, що вони бояться розмовляти нею скрізь та постійно.

російськомовним українським націоналістам треба визначитися, чи українці вони або хахли-малороси, боягузи

Вони боягузи. На відміну від Вас. 18 жовтня в Києві були харківські боягузи з ПУ. На відміну від небоягуза Інгула.

Це неабиякий подвиг для одесита, як власне і для харків'янина.

Так Ви й ще кожен день займаєтеся практикуванням неабияких подвигів? Лишається взяти Вас як взірець для колективного наслідування.

Це на тему переховування по норам, піднятої нєкім Арієм в іншій гілці.
Тайлер

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2008, 17:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[Самозакохана пропаганда українофобії та власної неповноцінності. Редаговано Адміністрацією.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,