•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українські трекери

Автор Повідомлення
Марибор

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 00:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кіт Михайло написав:
... Жидівська маячня...

БАРАБАС написав:
Це - демонстрація ідеології жидівства методом кінематографа.

:D А яке було б ваше ставлення до фільму,якби вони не були євреями?
треба теж буде глянути:D:D
Чорний

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я подивися десь половину. Потім - відверто - знудився. Воно якось дуже награно все виглядало, ненатурально і тупо. Від Тарантіно чекав більшого. Кіно забудуть через сезон.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 07:31 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:

:D А яке було б ваше ставлення до фільму,якби вони не були євреями?

Існують певні особливості поведінки людини, що знаходиться в стані наркотичного сп"яніння. Одна з них, так би мовити - перебільшення емоційної складової в реакції на оточуючих людей, події і т.д. до такої стадії, що вони починають виглядати абсурдно-гіперболізовано. Звісно при намаганнях створити зображення (будь-яке - від живопису до кінематографу) воно так і виглядає.
У Тарантіно ця особливість вип"ячена до несхочу. І якщо в "Кримінальному чтиві" він ще не рве зв"язку з реальністю, то пізніші його "твори" вказують на те, що кількість наркоти в його житті зростає до неймовірності і це призводить до специфічного зсуву світосприйняття і повного зникнення елементарної логіки.
Саме таким і є цей фільм.
Тому людям аналітичного складу, що не вживають наркотиків і у яких з логікою все в порядку, цей фільм виглядає саме так, як пану Чорному :
Чорний написав:
Я подивися десь половину. Потім - відверто - знудився. Воно якось дуже награно все виглядало, ненатурально і тупо

Втім я й не очікував від цього фільму нічого іншого :
Цитата:
Написане: 26 травня 2009, 19:49 :
БАРАБАС написав:
на фільм Тарантіно теж великої надії нема - наркотики і великі гроші користі талантам не приносять

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_7135_30.php

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

А я й не збираюсь дивитися, хіба я повинен нюхати кожну купу лайна? Достатньо було анотацію почитати.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кіт Михайло написав:
А я й не збираюсь дивитися, хіба я повинен нюхати кожну купу лайна? Достатньо було анотацію почитати.

Не факт. З анотації ясно - що це художній фільм про американський терор-спецназ в другій світовій.

Його могли б зняти добре, гарно, цікаво і сильно. Тоді варто було б подивитися бодай з мистецької точки зору... але зняли якесь лайно.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Ідейний хлопець, ти хороший хлопець. Наразі дякую. Ти створив потрібну тему, насамперед для мене. До твого приходу на форум, я сто разів збирався пошукати українські трекери і все руки не доходили, а тут такий приємний подарунок від тебе.
Коту Михайлу і Барабасу.
Щодо фільму "безславні покидьки", я не дивився і не збираюся. Мені досить ваших коментарів до цього фільму.

Нема за що! Може мені колись знадобиться ваша допомога :)

Щодо фільму "Безславні покидьки". Ніколи такого лайна не дивлюся.
Усі розрекламовані "блокбастери" - це "ширпотрєб" для масового глядача, який приходить у кіно щоб розслабити мізки та подивитися на спецефекти.
Мені подобаються фільми, які можуть заставити мізки хоч трохи напружитись, де є смислове навантаження та цікава ідея.
Кожен гарний режисер по-своєму трохи філософ.
А також подобаються філльми, які здатні викликати "катарсис" - духовне очищення.
На жаль, серед сучасних фільмів, що зараз крутять у кіно, таких мало.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2009, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний хлопець написав:
Може мені колись знадобиться ваша допомога :)

ImageImageImageImageImageImageImage

І чого ти так хитро і з далеку просиш? Звичайно допоможу.

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2009, 20:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний хлопець написав:
Щодо фільму "Безславні покидьки". Ніколи такого лайна не дивлюся.

Мені цікава була в ньому робота оператора. Часом - пристойно :
http://pics.livejournal.com/barabas_open/pic/00045pac

Ідейний хлопець написав:

На жаль, серед сучасних фільмів, що зараз крутять у кіно, таких мало.

а яке кіно у вас крутять ? :)
Бо у нас тут крутили якось Кім Кі-Дука з його "весна, літо, осінь, зима, і знову весна" - наче сподобалось.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

О, ну то взагалі шедевр!

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 16:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кіт Михайло написав:
О, ну то взагалі шедевр!

До речі : у нас тут вже давно є гілочка : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=7135&highlight=%DE%F0%B3%E9+%B2%EB%EB%BA%ED%EA%EE

де, (я чомусь впевнений :)) ви могли б поділитись корисною інформацією з цього виду мистецтва. Був би Вам вдячний.

p.s. а той трекер, що Ви рекомендували для скачування Ларса фон Трієра чомусь не захотів мене реєструвати. Хоча Ларс фон Трієр після "Догвіля" та "Мандерлейка" випав з мого особистого "хітпараду", все ж переглянути було б цікаво.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Кіт Михайло написав:
О, ну то взагалі шедевр!

До речі : у нас тут вже давно є гілочка : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=7135&highlight=%DE%F0%B3%E9+%B2%EB%EB%BA%ED%EA%EE

де, (я чомусь впевнений :)) ви могли б поділитись корисною інформацією з цього виду мистецтва. Був би Вам вдячний.

p.s. а той трекер, що Ви рекомендували для скачування Ларса фон Трієра чомусь не захотів мене реєструвати. Хоча Ларс фон Трієр після "Догвіля" та "Мандерлейка" випав з мого особистого "хітпараду", все ж переглянути було б цікаво.

Дивно, torrents.net.ua не закривав реєстрацію... Може, глюки якісь. "Медея" Трієра вас точно не розчарує. Можете скачати з мого FTP, адресу надіслав вам поштою. До 11-ї вечора сервер точно працюватиме.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 20:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ось сервер, де чимало укр. фільмів, музики тощо. Або ж дуюльоване українською:

http://files.ukraine.ck.ua/

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2009, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

о. Роман Атаман написав:
Ось сервер, де чимало укр. фільмів, музики тощо. Або ж дуюльоване українською:

http://files.ukraine.ck.ua/

Цитата:
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch13 Server at files.ukraine.ck.ua Port 80

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фільм Пропала Грамота - шедевр. Скільки не дивлюся все одно цікаво. Кожен вислів у фільмі на вагу золота. http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=2820

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідейний хлопець написав:

http://torrent.share.net.ua/

Який твій нік на Шарі ?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови