•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Польща

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2018, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сенат Польщі ухвалив скандальний закон про ІНП

Сенат Польщі прийняв без поправок закон про Інститут національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення так заваних "злочинів українських націоналістів" проти поляків.
https://www.pravda.com.ua/news/2018/02/1/7170210/

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2018, 17:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1.
Vox Populi: Юрій Михальчишин, політик
https://www.youtube.com/watch?v=LpGQDlkfbkA&index=1&list=PLAHpnQ4F1EUJ9mDJLqm_O-hUu5q2ntbyT

Те, що стосується даної теми:
1. 5.42 - 9.33.
2. 17.25 - 21.33.

2.
Микола Княжицький. “Під час війни України з Росією це рішення розцінюємо як удар в спину!”
https://censor.net.ua/blogs/3048015/pd_chas_vyini_ukrani_z_rosyu_tse_rshennya_roztsnyumo_yak_udar_v_spinu

3.
Валентин Бушанський: Закон ухвалений Польщею – це узаконений крайній радикальний нарцисизм
https://www.youtube.com/watch?v=fQDtUChVG8g
Случ

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2018, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуда підписав "антибандерівський закон"
https://www.depo.ua/ukr/politics/duda-virishiv-pidpisati-antibanderivskiy-zakon-20180206722082

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2018, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тепер треба карати зрадників, що теренділи тут про "міжмор’є"... Щось затих засланий паночок грего

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2018, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну затих. Коли ваша Верховна Рада прийняла закон, що не дозволено звинувачувати УПА (що є суверенним правом України) усе було добре. Сьогодні Польща прийняла повністю симетричний закон, Ви кажете "ніж в спину". Коли стріляли гранатометем в польске консулство у Львові, Ви тіхенько. Колу у Польщи украинцы бьют миж собою, Ви кажете "У Польщі вьют українців". Такі я замовк. Ми з інших культур, не зрозуміємо один одного.
Тим не менше, я багато тут навчився, за це я вдячний.

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2018, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Ну затих. Коли ваша Верховна Рада прийняла закон, що не дозволено звинувачувати УПА (що є суверенним правом України) усе було добре. Сьогодні Польща прийняла повністю симетричний закон, Ви кажете "ніж в спину". Коли стріляли гранатометем в польске консулство у Львові, Ви тіхенько. Колу у Польщи украинцы бьют миж собою, Ви кажете "У Польщі вьют українців". Такі я замовк. Ми з інших культур, не зрозуміємо один одного.
Тим не менше, я багато тут навчився, за це я вдячний.

Грего, облиш. Це було би занадто дешево. Чи ти готовий поводитись симетрично до Случа?

Їжаку зрозуміло, що польскі керівники в істериці, намагаються забетонувати свої актуальні владні позиції, за будь - яку ціну. Це тим більше зрозуміло, що в нас - те саме. БПП і НФ готові на що завгодно, бо попереду вибори, а ціну своїм перспективам вони розуміють. До того ж, порівняно однорідну масу поляків потроху розбавляють українські заробітчани і емігранти, я читав про плани польського уряду на кілька мілліонів людей. Зрозуміле бажання і рибку з'їсти, і кісточками не вдавитися. Українців хотять бачити виключно, як робочу силу і людську сировину, для подальшого формування нових поляків. І те, що відбувається - то нормальна індоктринація. В історії ще і не таке бувало.

Ситуації Польщі і України настільки відмінні, що жодна симетричність є неможлива. Жодна. Це - простеньке виправдання, для дітей дошкільного віку. Діти вірять, що дерева хитаються, і від того починається вітер.

Це якщо не брати до уваги використання московських тез і синхронізацію пропаганди, т.д. Нема бажання писати про занадто очевидні речі. Теж ніяк не тягне на симетричність.

Зміни в стосунках, очевидно, настануть, коли і в нас, і в Польщі зміниться влада, а вплив Москви буде приблизно, як Джакарти, чи Ла - Валетти. Зачекаємо.
Случ

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2018, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ірина Фаріон
19 хв ·

Панове, а пригадуєте, як зовсім недавно малороси з України так звані інтелігенти і так звані релігійні діячі труїли нас гаслом: "Просимо прощення і пробачаємо". Неможливо було тоді слухати цих інтелектуально-релігійних істот, що зграями пакувалися до Польщі на поклони до шовіністів. Ці підлюки без перебільшення підготували полякам ідеологічне тло для ухвалення цього закону. І ці подлії раби сьогодні кумири в гнило-ліберальних середовищах України, яких, на жаль, більшість. Словом, перед нами тяжка і невідступна праця з бандеризації України. Тільки тоді ворог-шовініст змушений буде просити пробачення. І ще: один відомий вже покійний релігійний діяч у своєму вірнопідданстві ворогу на заході договорився навіть до того, що патріотизм - це добре, а націоналізм - це зле....Нещасні токсичні істоти. І вас здолаємо! "Не так тії вороги, як добрії люди....". Щоб ми робили без Шевченкового слова і Бандериної тактики та стратегії. У наших руках найпотужніша ідеологічна зброя. До наступу, панове! Нема сумніву у нашій перемозі, хоча б тому, що БАНДЕРА таки переміг.

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2018, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

“Адвокат України” роботу завершив, або Висновки з підписання "антибандерівського" закону
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/02/07/283268-advokat-ukrayiny-robotu-zavershyv-vysnovky-pidpysannya-antybanderivskogo

Так-так. Польща не боїться Росії і робить усе, що заманеться. "Гуляй, душо, нєма пєкла". І дарма. У 1921 році Польща "домовилася" з Росією, гадаючи, що пекло далеко, але ЦЕ пекло завжди поряд, доки існує РФ. Норвегія, Литва, Велика Британія вже це усвідомили і добре пильнують. Поляки знову бавляться з сірниками.

ЗАЯВА УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ЩОДО НЕМОЖЛИВОСТІ ПРОДОВЖЕННЯ РОБОТИ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ФОРУМУ ІСТОРИКІВ В ПОПЕРЕДНЬОМУ ФОРМАТІ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗМІНАМИ ДО ЗАКОНУ ПРО ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
http://www.memory.gov.ua/news/zayava-ukrainskogo-institutu-natsionalnoi-pam-yati-shchodo-nemozhlivosti-prodovzhennya-roboti-u
грего

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2018, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Грего, облиш. Це було би занадто дешево. Чи ти готовий симетрично до Случа?
Тому щоб не поводитися симетрично до Случа я и затих.
Цитата:
Їжаку зрозуміло, що польскі керівники в істериці
Вони далеко від істерії. Цей закон є остаточний удар в ліваків. Це очевідно підготовка до виборів. Ліваки тепер щодня атакуют Націю. Не тому, що вони дбають про Україну. Вони це роблять для євреїв. Тому що цей закон в першому рядку проти так званому Holocaust Industry.

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 07:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
“Адвокат України” роботу завершив, або Висновки з підписання "антибандерівського" закону
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/02/07/283268-advokat-ukrayiny-robotu-zavershyv-vysnovky-pidpysannya-antybanderivskogo

Так-так. Польща не боїться Росії і робить усе, що заманеться. "Гуляй, душо, нєма пєкла".[/b]
Я згоден з цим: "Забудьмо про безкорисливого друга Польщу. І досить лякати її Росією, вона того не боїться". Друг був безкорисливи і це була помилка. Україна прийняла вороже ставлення до Польщі і безкорислива підтримка була безглузда. Це жорстока правда. А що про Росії: Польща очевідно боїться, як і кожен сусід Росії. Але у нас вже є ворожий сусід Росія. Якщо Україна стане другим ворожим сусідом, це все одно для нас. Це жорстока правда номер два. Це моя думка. Льяхя - русофіла та українофільа. Уряд має дбати про своїх, а не про сусіда.

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ostap Kozak поширив посилання.
6 хв

Польські учасники групи польсько-українського діалогу справедливо вважають, що вживання у польському законодавстві формулювання "Східна Малопольща" у міжнародних відносинах може бути визнане як "трактування території, яка належить до України, частиною польської держави". Інакше кажучи це - територіальні претензії до України. Цікаво, чому на це не звернуло жодної уваги українське МЗС? Pavlo Klimkin?

http://wyborcza.pl/7,95891,22995556,oswiadczenie-polskich-czlonkow-grupy-polsko-ukrainskiego-dialogu.html

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Ліна написав:

Так-так. Польща не боїться Росії і робить усе, що заманеться. "Гуляй, душо, нєма пєкла".[/b]
Я згоден з цим: "Забудьмо про безкорисливого друга Польщу. І досить лякати її Росією, вона того не боїться". Друг був безкорисливи і це була помилка. Україна прийняла вороже ставлення до Польщі і безкорислива підтримка була безглузда. Це жорстока правда. А що про Росії: Польща очевідно боїться, як і кожен сусід Росії. Але у нас вже є ворожий сусід Росія. Якщо Україна стане другим ворожим сусідом, це все одно для нас. Це жорстока правда номер два. Це моя думка. Льяхя - русофіла та українофільа. Уряд має дбати про своїх, а не про сусіда.

Пане Грего не валіть з хворої голови на здорову.
По-перше, українці щодо Польщі відзначалися і відзначаються великою толерантністю. Я можу про це мати авторитетну думку, спілкуючись з студентами, вихідцями з усіх регіонів України. І з Волині, і з Галичини (саме так, не східних районів Малопольщі), зокрема. Бо парадокс - всі вважають себе укранцями і майже у всіх є польське коріння, обов'язково прабабусі, прадідусі. Всі обізнані щодо польсько-українських стосунків у минулому, але не переносять цей біль на сьогодення. Один мій колега, львів'янин, маючи українського і польського коріння по половині, маючи загиблих предків з обох сторін, вважаючи себе свідомим українцем, віддав дітей до львівської польської школи. В київській школі, де вивчається польська, вчилася і донька колеги, стовідсоткової українки. Вона доклала зусиль, щоб влаштувати туди доньку. І це відбувалося ще до масового виїзду українських заробітчан до Польщі. Просто було бажання, щоб дитина добре знала ще одну європейську мову. Тож полонофобія просто відчувається в повітрі українських міст (іронія)!
По-друге, я маю друзів у римо-католицькій спільноті Києва, які вважають себе етнічними поляками. Не тіште себе іллюзіями щодо підтримки цими громадянами імперської політики сучасної Польщі. Принаймні молодь з обуренням сприйняла цей польський закон. Одна дівчина (волонтер і має хлопця-атошника) пожартувала: ну і що тепер робити з своїм батьком-поляком? Тепер тут треба це приховувати? А в Польщі треба буде приховувати, що мій чоловік - бандерівець, який воював під червоно-чорним прапором?
По-третє, мушу зреагувати на слово "русофіл". У мене це "явище" викликає огиду, до нудоти. Те, що ви тут написали, це те саме, що сказати єврею в сорокових роках 20 ст.: "я - німецькофіл". А один мій студент-єврей, коли я запропонувала відвідати концерт Вагнера, відреагував з обуренням: "Вагнер?! За кого ви мене маєте?!" Вчіться, українці, як себе шанувати! Я не пропоную Вам, Грего, просіювати світову культуру через сито хейтерства, спричиненого війною і злом, яке заподіяла громадянам України (і не тільки!) РФ. Сама я це роблю вже підсвідомо, будучи ненависником всього русько-імперського, включно з культурою. Я не промовчу, коли мені признаються в "русофільстві" у той час, коли РФ коїть казна-що. Були б Ви русофілом, якби російські зелені чоловічки, ввічливі і не дуже, прилізли до Гданська, а світова спільнота сказала б: "Стій! Мовчи! Не рухайся! Тільки мир і з миром!"? І залишалася б вам тільки програшна оборона Вестерплатте. До слова, такий варіант в сучасних умовах не здається фантастичним.
Після 2008 року, коли РФ напала на Грузію, я уникала поїздок до РФ, відмовлялася від відряджень. Ще щось там читала, придбала зібрання творів і записів геніального Володимира Висоцького. Тепер мені огидно це бачити й чути. Це моє особисте, це мене зачепило, отруївши життя. Наслідків від шкоди "російського" я ніколи не позбудуся. Я не тільки не споживаю цей інформаційний і культурний продукт, а й припиняю спілкуватися з тими європейцями, які обожнюють Росію. Це вже сталося двічі. А між іншим, мій дідусь - росіянин з Сибіру!

Даруйте, довгий і емоційний допис. Живіть, як хочете. Тільки не треба напоумлювати "бідних і дурних" сусідів. Полякам ще прийдеться доростати до нашого болю. На жаль. Прозріння іншим не буває.
Случ

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 15:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Автор:Юрій Михальчишин

Закон про “бандерівську ідеологію” – підготовчий етап до поширення агресії Польщі
Новий закон Польщі про заборону “бандерівської ідеології” здійняв велику хвилю обурення та занепокоєння з боку України. Виникає питання, як реагувати українцям, українській владі на подібні законопроекти?
https://fakty.ictv.ua/ua/opinion/zakon-pro-banderivsku-ideologiyu-pidgotovchyj-etap-do-poshyrennya-agresiyi-polshhi/

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пани Ліно: Я пишу про відношення між державами а Ви пішете про відношення між людинами. Це не пов'язані речі.
Цитата:
. Були б Ви русофілом, якби російські зелені чоловічки, ввічливі і не дуже, прилізли до Гданська,
Напевно ні, але на сьогоднішній день так і у мене є таке право.
Цитата:
Живіть, як хочете. Тільки не треба напоумлювати "бідних і дурних" сусідів.
Я того и не роблю. Я нічого не говорив, поки мене не визвали до дошки.

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2018, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось, як гарно гуцул змусив поляка повісити на місце червоно-чорний прапор :-)
https://www.youtube.com/watch?v=yDS23xsrU-s

Слава Гуцулу!

Редаговано: Случ (12 лютого 2018, 11:37)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,