•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Польща

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2018, 16:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Польщі дошку радянському генералові замінили на дошку жертвам Волині. ФОТО
9 лютого в парку Семірадзького в м. Ґожув-Велькопольський Любуського воєводства відкрили таблицю в пам’ять про жертв "волинського злочину".

http://www.istpravda.com.ua/short/2018/02/14/152071/

Редаговано: Случ (14 лютого 2018, 23:45)
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2018, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Моравицький не оцінює Хмільницького. Хмельницький є прикладом того, як один і той же персонаж в різних історіографіях представлений по-різному. Національний герой українців, у нас початок падіння Речипосполитой (Я з цим не згоден, але Моравицький має право на його оцінки) у жидів як Гітлер.

Так, має право, але робить це і саме так, бо є жидом. Це по - перше. А по - друге, за Святослава обідно. І за легіонерів давнього Риму
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2018, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польща намагається успішно перетравити українських мігрантів, зробити з них правовірних поляків, перше. Друге, продовжує підготовку, обгрунтування претензій до України, майнових і територіальних. Щоб пізніше спожити і перетравити вже значний шматок України. Бо трохи сп'яніла від власної євроінтегрованості, і переваги цього становища намагається використати для задоволення своїх, ще середньовічних, комплексів, фобій, страждань за втраченою величчю, etc. І все це - коштом України, бо з Німеччиною боязко починати, і т.д.

Можна було би просто закинути в ротацію медій журналістські розвідки стосовно польських таборів і тюрем, змови Пілсудського з Гітлером, змови Польщі з большевиками, пацифікацій, осадників, тощо. Для сміху, додати щось про тваринний антисемітизм короля Болеслава, хай виправдовується. А заробітчан організовано перенаправляти до чехів, словаків, прибалтів. І так, аж поки польська влада не протверезиться.

А Пєцику, від суспільства, подарувати штани, з міцними шкіряними нашльопками на колінах, спецодяг для візитів за кордон.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2018, 04:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Польща намагається успішно перетравити українських мігрантів, зробити з них правовірних поляків, перше. Друге, продовжує підготовку, обгрунтування претензій до України, майнових і територіальних. Щоб пізніше спожити і перетравити вже значний шматок України. Бо трохи сп'яніла від власної євроінтегрованості, і переваги цього становища намагається використати для задоволення своїх, ще середньовічних, комплексів, фобій, страждань за втраченою величчю, etc. І все це - коштом України, бо з Німеччиною боязко починати, і т.д.

Можна було би просто закинути в ротацію медій журналістські розвідки стосовно польських таборів і тюрем, змови Пілсудського з Гітлером, змови Польщі з большевиками, пацифікацій, осадників, тощо. Для сміху, додати щось про тваринний антисемітизм короля Болеслава, хай виправдовується. А заробітчан організовано перенаправляти до чехів, словаків, прибалтів. І так, аж поки польська влада не протверезиться.

А Пєцику, від суспільства, подарувати штани, з міцними шкіряними нашльопками на колінах, спецодяг для візитів за кордон.

Яке цікаве життя настало. Були сусіди праворуч, були сусіди ліворуч. З східних "братів" виросли криваві монcтри (скоріше, одного дня машкара спала), із західних "друзів" виростають якісь фантомаси. Найгірше в нинішній ситуації - власний хорор в столиці з не менш дивними і загрозливими істотами. Таким чином, маємо три фронти. Якщо впораємося з своїми "гнидами", подолаємо і сусідних "вошей". Бажано, щоб наші заробітчани щезли як явище. Тобто, щоб наші громадяни, маючи бажання і змогу, залишалися вдома. "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля..."

Що це:
Андрій Квятковський
На вимогу поляків В'ятровича на ділянці зруйнованих пам'ятників, пошукових робіт тощо замінили на більш піддатливого Розенка. Чергові поступки з боку країни "революції гідності" перед поляками -- лише питання часу.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2018, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

......................................................................................................
Що це:
Андрій Квятковський
На вимогу поляків В'ятровича на ділянці зруйнованих пам'ятників, пошукових робіт тощо замінили на більш піддатливого Розенка. Чергові поступки з боку країни "революції гідності" перед поляками -- лише питання часу.

Пєцик боїться. З тих пір, як король Болеслав пощербив відомого меча об кістки жидів - хто зна, чого від поляків чекати? Може, нового Єдвабного?
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2018, 13:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Даремно поляки це почали. І невчасно. Для себе, не для нас.

Українське суспільство вже має досвід з кацапською чорною пропагандою, яка фінансується на два порядки потужніше від польської. Що ми зробили з розіп'ятими мальчікамі в трусіках, снєгірямі, двома рабами, професійними бєженками звідусіль - вже відомо.

Поляки, мабуть, вважають себе розумнішими, метикованішими від кацапів? Ця гра була програна, коли ще тільки почалася. Занадто очевидно, що як існують кацапські "фейк ньюз", так само і польські, "мислі песика Фафіка". І Кретя Патачкувна запросто може вискочити на верх політикуму, і втілювати власну зовнішньополітичну концепцію. Маємо наочний приклад.

Я не вважаю себе найрозумнішим, що оце придумав. Але чому наш режимчик досі жує соплі і нічого не робить для позначення позиції, хоча би? Що вони продають, на цей раз - полякам, що готові на будь - які поступки коштом українських інтересів?
грего

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Так, має право, але робить це і саме так, бо є жидом.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/568969,premier-morawiecki-konferencja-bezpieczenstwa-w-monachium-izrael-holokaust.html
Є жидом або не, я не знаю, Але жиди вважають його найгіршим антисемітом тому що він казав правду. "Антисемітську правду" що і жиди (наприклад Єврейська поліція) були винуватцями в Голокості на таких же умовах як поляки. Якщо на нього нападуют євреї та Случ, він звичайно гідна людина.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
ГАККЕН написав:

Так, має право, але робить це і саме так, бо є жидом.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/568969,premier-morawiecki-konferencja-bezpieczenstwa-w-monachium-izrael-holokaust.html
Є жидом або не, я не знаю, Але жиди вважають його найгіршим антисемітом тому що він казав правду. "Антисемітську правду" що і жиди (наприклад Єврейська поліція) були винуватцями в Голокості на таких же умовах як поляки. Якщо на нього нападуют євреї та Случ, він звичайно гідна людина.

Оцінки гідності Моравецького є апріорі суб'єктивні. Звинувачення єврейської поліції - то дитячі забавки. От що євреї у тих таборах продукували зброю для Вермахту, у чому ніколи не хотіли признаватися - річ значно серйозніша. І у гетто також, мундири, шкіряні вироби, т.д.

Тепер вони переконують, що в таборах були всеціло зайняті стражданням, увесь час. І ніяких кулеметних стволів, затворів, тощо, в очі не бачили.

Вони, бачте, страждали. А мої, мабуть, їли вареники і слухали музику. А ті, що полягли на фронті і були розстріляні німцями, як закладники - просто десь пішли і не повернулися? І тепер увесь світ має празнувати жидівське страждання?

Можу додати про "газові камери". Фейк, придуманий американськими жидами.Чому? Бо це була "гаряча тема", і цілий шар фольклору для штатської публіки на той час. І якраз після розгрому мафії у 20 - 30-ті роки. У них це називалося "невадський газ", виконання покарань у газових камерах висвітлювалося в пресі, всіляко розплямкувалося, такий собі регулярний хоррор для збільшення тиражів. І цей шаблон, не довго думаючи, натягли на німців.

Цілком інше питання, чому Польща використовує жидівські штучки щодо України? Бо в жидів - прокотило, можна і собі спробувати? Чи Путін вже вимагає відпрацьовувати гроші? Ще ж не забули "Валинскую рєзню" у виконанні тупуватого, але старанного Царьова, і точно відомо, чий це холуй. Як не крути, а схоже на гру в чотири руки.
грего

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сутність суперечки щодо закона про IPN це питання єврейських претензій до Польщі. PiS хоче карати за звинувачення Польщу про Голокост. Заборона розповсюдження бандерівської ідеології у Польщі є наслідком декількох випадків коли українські студенти просували прапори УПА. Ви можете борітеся скільки хочете, але це в Польщі не буде толероване. Хто хоче демонструвати прапори УПА, може це зробити але в Україні. Ми вам законів не пишемо , ви нам також не будете. Полювання на Моравицького та Польщу організуют жиди. Ви можете приєднатися до того, але будуть наслідки. Не дивуйтеся тоді. Коли Польщу атакують німці ви з німцами коли жиди ви з жидами. І тоді здивувани тим, що Польща не хоче стояти на боці України.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего
Українці проти вас, моравєцкого, качинського і всього пісюару...

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ти маєш таке право виступати від імені українців, як я. Я льях ти москалик. :D

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ти гандон пісовський - ворог українців.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2018, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Сутність суперечки щодо закона про IPN це питання єврейських претензій до Польщі. PiS хоче карати за звинувачення Польщу про Голокост. Заборона розповсюдження бандерівської ідеології у Польщі є наслідком декількох випадків коли українські студенти просували прапори УПА. Ви можете борітеся скільки хочете, але це в Польщі не буде толероване. Хто хоче демонструвати прапори УПА, може це зробити але в Україні. Ми вам законів не пишемо , ви нам також не будете. Полювання на Моравицького та Польщу організуют жиди. Ви можете приєднатися до того, але будуть наслідки. Не дивуйтеся тоді. Коли Польщу атакують німці ви з німцами коли жиди ви з жидами. І тоді здивувани тим, що Польща не хоче стояти на боці України.

Ні, Грего, це слабенька спроба виправдання, і як така - не може бути зарахована. Палили українські прапори, не жидівські. Сплюндровано українські пам'ятки, не жидівські. Не жидівські робітники приїздять працювати до Польщі. З приводу назв вулиць у Тель - Авіві не було претензій Варшави. Були претензії до Києва. При тому, що ви "не збираєтеся писати закони" Києву, як стверджуєте. Дивні розбіжності, чи не так?
грего

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2018, 06:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я кажу тилькі за себе. Я не Президент ни Моравецкего приятел. Він не потребує адвоката. Якщо це правда, що Варшава наштовхує на Київ (Може бути правда, я не знаю) Так ваша проблема є боягузтво уряду в Києві, а не наш закон про IPN.
Я пишу тут головне тому, що кров мене варі, як я бачу явну брехню, що у Польщи українці пригнічені.
У Польщі червоно-чорний прапор не пройде та усе. Ви можете жити, діти відправити в школу, ніхто там не буде переслідувати. І коли буде (погані люди в усьому світі) від того у нас є поліція.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2018, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ostap Kozak поширив допис від Andrzej Zapałowski.
2 год

Пильне око відомого польського шовініста виявило черговий нелегальний пам"ятник УПА в Польщі і вимагає його демонтажу. Виявляється, цей хрест із розп"яттям до глибини душі ображає почуття ревного польського католика

https://www.facebook.com/groups/692390397519121/permalink/1796476430443840/?pnref=story

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,