•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пікет на захист Зеленяка у Сімферополі

Автор Повідомлення
Русин


Повідомлень: 406
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2006, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Кримська організація ВО "Свобода" пікетувала консульство РФ в Сімферополі з приводу арешту російського форумчанина Тараса Зеленяка.


19 вересня КОО ВО "Свобода" намагалася передати лист президенту РФ Путіну. З цією метою активісти "Свободи" підійшли до будівлі російського консульства в Сімферополі та зажадали зустрічі з представниками консульства. Представники російського відомства не прийняли лист-звернення, але надали адресу, за якою можна надіслати листа російському президентові.

Активісти зачитали текст звернення відвідувачам консульства, які у відповідь кричали „Мы ничего не понимаем!”.

Едуард Леонов, в.о голови кримської організації ВО "Свобода", прокоментував журналістам про події цієї акції: „Представники російського консульства відмовилися представитися, але міліціонер-охоронець старшого з представників називав на ім`я Роман. Цей шановний пан Роман прочитавши звернения ВО "Свобода" до Путіна відмовився офіційно прийняти та зареєструвати його, натомсість передав через охорону адресу президента Росії - ”Москва, Кремль Корп. 1”.

Крім того, українські міліціонери з охорони іноземного відомства під час пикетування намагалися відібрати фотоапарат у журналіста інтернет-видання „МедіаКрим” та погрожуючи вимагали від нього припинити зйомку пікету.

Текст звернення до президента РФ Путіна:


Президенту Російської Федерації п. Путіну В.В.
м. Сімферополь, 19 вересня


Москалі! Руки геть від Тараса Зеленяка!

Всеукраїнське об’єднання „Свобода” обурене арештом українця, мешканця м.Новосибірська Тараса Зеленяка, яке вчинили агенти ФСБ Росії.

Переслідуючи приватних дописувачів форумів, московська влада ще раз задемонструвала свою дрімучу ретроградність та повну відсутність не лише свободи слова, але й будь-якої справедливості в Росії. Ні для кого (крім, очевидно, ФСБ) не є секретом, що весь російськомовний Інтернет простір рясніє брутальними образами на адресу українців. Вибірковий арешт саме українця – пряме свідчення дискримінації за національною ознакою.

Арешт українця за висловлювання на українському(!) форумі – продовження тоталітарної практики репресій за „анекдоти на кухні”. Цим ганебним фактом Російська Федерація демонструє, що вона є правонаступницею СРСР не лише юридично. Світ має нагоду переконатися, що за „демократичною” машкарою Москви ховається цей самий ведмежий оскал Імперії Зла.

Розцінюємо арешт Тараса Зеленяка як брутальну дію, спрямовану на подальше розпалювання ненависті до українців. Тим часом ця ненависть (згідно з соціологічними дослідженнями у Росії) і без того безмірна. Отож нічого прикидатись лікарями від „ксенофобії”. Лікуйтеся самі!

Москалі! Руки геть від Тараса Зеленяка!

P.S. Якщо вас дратує слово "москалі", яке в українській мові цілком нормативне, бо етимологічно похідне від "Москва", то перейменуйте свою столицю, повернувши їй первісну назву забитого села Кучкіно!

Голова Кримської РО ВО „Свобода” Едуард Леоновhttp://www.maidan.org.ua/static/news/2006/1158663353.html
Іван_Київ


Повідомлень: 1134
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2006, 15:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а що ви хочете від "москалів" ? Порушення закону - "розпалювання ворожнечі"... є один вихід - арештувати росіянина, що буде принижувати честь і гідність українського народу та почекати реакцію Кремля
тмуторокань


Повідомлень: 139
Звідки: Сімферополь - Київ

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2006, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Дещо офтоп, але ж багато хто робить помилку в назві міста Сімферополь. Назва походить від грецьких слів "Сімферон" - вигода, і "пОліс" - місто. тому правильно слід писати українською саме СімферопОль, а не СімферопІль.

я в києві взагалі бачив плакати Донбасаеро із рекламою рейсу Київ - сИмфІрополь... ноу коментс.

Респект всіх хто брав участь у акції.

_________________
Крим - український, чи безлюдний...
Русин


Повідомлень: 406
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2006, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Ось воно потворне обличчя сучасних партій... всіх! Яке збудження! наших б"ють! Хто такий взагалі той Тарас? Може якийсь збочинець, чого його понесло до москалів? Як раді позувати перед камерами та ЗМІ! справжні герої! В той же час мільйони УКРАЇНЦІВ НА УКРАЇНІ страждають від відсутності коштів, медичної допомоги, гинуть від туберкульозу, гинуть в шахтах, гинуть від старядів, потерпають від пресу "роботодавців" що висмоктують останні соки, виїжджають до європи в пошуках заробітку, ройнуючи сім"ї, і ніякої реакції ! У вас ніколи не виникало думки, що ви не тим займаєтесь? Де хоч один пікет проти злодіїв- олігархів? де розслідування злочинів? де, нарешті, імена та прізвища катів народу сьогодні?Ваші пропозиції щодо того, як змінити ситуацію на краще? У вас є КОНКРЕТНИЙ план дій або серйозні дієві поради?
Русин


Повідомлень: 406
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2006, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
звичайно є... намалювати гарненькі плакати та піти до Верховної Ради або якогось міністерства та покричати "дайте їсти", або "дайте грошей"... "геть!" , потім піти попити пива...


Нєє а! Пива СПОЧАТКУ попити... А вже потім і до ВР...

 
Нова тема Цю тему зачинено

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET