•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Країни арабського світу

Автор Повідомлення
Гайдамака.


Повідомлень: 121
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2013, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
Дуже смішно Ви, шанований Гайдамака Хоттабич, приплели до теми росіян.


Саме від росіян (зокрема і мусульман) залежить - буде в Кремлі путінський (чекістський) режим, чи зміниться на про-європейський і демократичний з подальшим розпуском і деокупацією всіх колоній РФ.
Відповідно усунення жидів і чекістів від влади в Росії торкнеться українців і белорусів тим, що режими Лукашенка і Януковича падуть разом з Путіним.
Повалити авторитарний режим в Кремлі можна лише шляхом терору.
Поки що на цьому шляху роблять кроки тільки ісламісти. Тому будемо сподіватися, що до національно-визвольних воєн скоро приєднаються всі народи на території РФ.
Тільки так можлива перемога. І що тут смішного? Не розумію.

Татусь написав:
Тобто, з усім, що я написав про мусульман, Ви погодились


Взагалі-то я атеїст, тому не хочу сперечатись на релігійні теми.

Татусь написав:
Мені не подобаються терористичні та авторитарні методи побудови та керування країною


А РФ, як правонаступниця СРСР - подобається? Адже відомо, що в СРСР була диктатура і здійснювался терор по відношенню до власних громадян. А статті 280 і 282 УК РФ хіба не свідчать про авторитарний метод керування країною? Але критики з Вашого боку щодо Росії, чи України з Білоруссю (де також є політ. в"язні) - чомусь немає.
Чи кошерній владі, по-Вашому, завжди можна знищувати гоїв? Я вгадав? ;)

Татусь написав:
... клопотом Р. К-ва збудована найбільша в Европі мечеть і ніяких чуток про її бойкотування правовірними мусульманами щось не надходило.


А хто тоді уходить в гори і воює зі зброєю в руках?
Невже ті, хто "задоволений" щоденними вбивствами і тортурами мирних громадян?

Татусь написав:
Це ж хто, цікаво, в Вашому опусі названий окупантом? Ви поцікавтесь значенням терміна "окупація" перед тим, як розповсюджувати його на урядову армію країни.


За останніми опитуваннями більше 80% населення Сирії - мусульмани-суніти.
Алавітів всього-навсього кілька відсотків, але вони мають тотальну і необмежену владу в країні. При цьому немає значення, за допомогою яких спецслужб алавіти прийшли до влади, але факт залишається фактом - вони окупували владу в Сирії. До речі, окрім урядової є ще і народна армія, яка і виправляє ситуацію в країні.

Татусь написав:
Це ж треба так успішно воювати, щоб в наступальному бою втрати становили 1 до 40, хоча зазвичай вони становлять 3 до 1, а то й гірше.


Нічого дивного. Якщо втрати 7:1 були у другій світовій війні.
http://topsecretz.net/blog/lib/132.html
Тут скоріше справа в тому, що в армії СРСР не хотіли воювати за сталіна і його ГУЛАГи.
Навіть загороджувальні загони не завжди могли цьому запобігти.

Татусь написав:
Згадайте Лівію -- що було б з "переможною революцією", якби не могутня франко-британська військова авіаційна та морська підтримка.


З Лівією було би те саме, що зараз із Сирією.
Тобто затяжна партизанська війна з подальшим знищенням Каддафі.
Іншого ісходу бути не може, коли підтримка диктатора в народі десь в районі 0.

Татусь написав:
... і нам не доведеться читати про чергові поневіряння наших інженерів-нафтовиків, лікарів та агрономів.


Щоб цього не було, треба нормальна національна влада, яка буде забеспечувати робочі місця в Україні. Тоді і не доведеться виїзжати закордон в пошуках кращої долі.

Татусь написав:
NB Гайдамако, чому б Вам з отими Вашими "акбарами" та "іншаЛлахами" не поміняти нік на Мамлюк або Башибузук? Було б значно доречніше, Ви все одно більше мусульманин, ніж українець.


Дуже дивно це чути від людини, яка старанно підтрумає жидівську владу в Росії, Україні і Білорусі. То, може, саме Вам треба поміняти нік на Мойша чи Абрам? Було б значно доречніше, Ви все одно більше жид, ніж українець.

Татусь написав:
Хоча, з чого я взагалі взяв, що Ви -- українець?


Навзаєм.

[А як би так шоб без образ ? Попередження. Адміністрація.]
Гайдамака.


Повідомлень: 121
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2013, 18:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2013/04/25/97572.shtml
Ірак. Різанина мусульман у Хавіджі.
Люди взяли в руки зброю. Шиїтські банди біжать

Банди шиїтського режиму, створеного і підтримуваного США в Багдаді, влаштували масову різанину мусульман міста Хавіджа в провінції Кіркук.

Місцеві жителі організували сидячий страйк на знак протесту проти політики шиїтського режиму, що ущемляє інтереси мусульман. У відповідь на мирний протест війська шиїтів напали на наметове містечко учасників протесту і влаштували справжню різанину.

За різними оцінками шиїти вбили понад 200 мусульман. Громлячи і спалюючи намети беззбройних мусульман, вбиваючи всіх, хто потрапляв під руку, шиїти брудно ображали мати правовірних Айшу (нехай буде задоволений нею та її батьком Аллах).

Різанина в Хавіджа і паскудні образи шиїтськими окупантами матері правовірних Айши, буквально підірвало ситуацію.

Моджахеди Ісламської Держави Ірак закликали мусульман припинити безглузді мирні протести і демонстрації і брати в руки зброю.

У провінціях Мосул, Анбар, Кіркук, а також у містах Тікріт, Бейджи, Сулейман-Бек мусульмани взяли зброю і атакували шиїтів. Повсталих мусульман підтримали моджахеди ІДІ.

В ході запеклих боїв шиїтські банди втекли з міста Сулейман-Бек, який перейшов під контроль моджахедів. Ополченці місцевих племен і моджахеди вибили шиїтські формування з більшої частини Мосула.

Моджахеди «Аль-Каїди» штурмом взяли четвертий дивізіон шиїтської армії - убивши велику кількість карателів. У даний час йде зачистка казарм.

Моджахеди і сунітські племена оточили армійську базу поблизу міста Бейджи, атакувавши її з важких мінометів. Шиїтські банди кинули позиції і втекли з міста, залишивши майже всю свою зброю і техніку муджахидам «Аль-Каїди».

Племена провінції Кіркук формують власні бойові загони для відбиття агресії шиїтського режиму. Підрозділи моджахедів активно допомагають мусульманам-курдам зброєю та інструкторами.

Велика кількість співробітників військової бази «Аль-Багдаді» у провінції Анбар дезертирували з армії і перейшли на бік племен.

У місті Бейджи моджахедами був знищений командир спецназу шиїтів SWAT з міста Тікріт, а також його особистий загін безпеки.

Після важких втрат, понесених в ході боїв з племенами, формування SWAT шиїтського режиму бігли з південної частини міста Кіркук.

Моджахеди захопили один з контрольно-пропускних пунктів на сході Тікріта і ще один поблизу міста.

Маріонетковий режим вивів з міст Басра і Тікріт загони SWAT і направив туди 2 армійських полку.

У ході боїв район Хавіджа був повністю очищений від формувань шиїтського режиму і зараз контролюється сунітськими племенами.

Як з'ясувалося, у різанині мусульман Хавіджа брали участь іранські бойовики-рафідіти з банди «Кудс»,

Збройні мусульмани і загони Аль-Кафди ведуть бої з шиїтськими формуваннями в Рамаді.

Бої спалахнули в місті Самарра - туди спрямовано 3 армійських формування.

Після різанини мусульман у Хавіджа серед складу третього дивізіону «федеральної поліції» в місті Мосул виник серйозний розкол.

Імами мечетей району Хавіджа оголосили Джихад шиїтському «уряду» в Багдаді. У руки взяли зброю навіть мусульманки.

Тим часом шиїти з мінометів обстріляли мечеть в місті Мукдадія провінції Діяла - серед мусульман є вбиті і поранені.

Відділ моніторингу
Кавказ-Центр
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2013, 07:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні, в 3 години ночі ізраїльська авіація здійснила бомбардування Дамаску.
Це відбулося під час Пасхального Богослужіння. Якщо врахувати, що сирійські християни є найбільш активною групою підтримки Башара Асада, а на відео, знятого бойовиками, це бомбардування відбувається під вигуки "Аллах Акбар", цей додатковий момент є особливо символічним.
http://www.youtube.com/watch?v=7KjDnKr_ZBY&feature=player_embedded

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2013, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Сьогодні, в 3 години ночі ізраїльська авіація здійснила бомбардування Дамаску.
Це відбулося під час Пасхального Богослужіння. Якщо врахувати, що сирійські християни є найбільш активною групою підтримки Башара Асада, а на відео, знятого бойовиками, це бомбардування відбувається під вигуки "Аллах Акбар", цей додатковий момент є особливо символічним.
http://www.youtube.com/watch?v=7KjDnKr_ZBY&feature=player_embedded


Здається ,це нікого не цікавить. Ця новина.
Там без дозволу американців точно, не обійшлося.
Як нам тут жити при цій жидовласній владі?
Чи дозріють мої бурячки і морквочка?:)

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2013, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що Дамаск? Проковтнув?

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
А що Дамаск? Проковтнув?

Дамаск поступив так,як і мав поступити: замість слабкої і нескоординованої ракетної відповіді,на яку розраховував Ізраель - Дамаск націлив ракети на Ізраель і пригрозив,що вразі чого - завдасть удар у відповідь без попередження, причому скоординованно з ліванською Хізбаллою і палестинським Хамасом (союзником Ірану),а це вже посерйозніше,особливо враховуючи,те,що протиракетний комплекс "Залізний купол" показав себе край невдало.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 11:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Шкода написав:
А що Дамаск? Проковтнув?

Дамаск поступив так,як і мав поступити: замість слабкої і нескоординованої ракетної відповіді,на яку розраховував Ізраель - Дамаск націлив ракети на Ізраель і пригрозив,що вразі чого - завдасть удар у відповідь без попередження, причому скоординованно з ліванською Хізбаллою і палестинським Хамасом (союзником Ірану),а це вже посерйозніше,особливо враховуючи,те,що протиракетний комплекс "Залізний купол" показав себе край невдало.

Ізраїль вже давно прагне розпочати війну з Іраном, але руками США. Єдине, що перешкоджає - небажання Обами, що, останнім часом, фактично, відхрещується від таких планів, бо це була б повномаштабна Світова війна (бо ж і Китай, як союзник Ірану, не залищиться в стороні).

Але в разі адекватної відповіді з боку Сирії, ситуацію прогнозувати неможливо, бо позиція жидівського лоббі в США є цілком передбачувана.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Але в разі адекватної відповіді з боку Сирії, ситуацію прогнозувати неможливо, бо позиція жидівського лоббі в США є цілком передбачувана.

Мені здається,що в Сирії просто нема іншого вибору як відповісти максимально адекватно (ефективно).
бомба


Повідомлень: 168
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2013, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьодні сказали що загинули 42 сирійські солдати після ізраїльської авіа атаки.
Поскоріше би вже знесли той ізраїль з лиця землі...
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2013, 11:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Реза Сажаді - посол Ірану в Москві.
Він веде свій блог в ЖЖ виключно з культурологічною місією - тільки культура та мистецтво Ірану без жодної політики. Крім того є вкрай делікатною та інтелігентною людиною.
Але зараз видно, що терпець урвався і він вкрай дипломатично поставив два простих питання : http://sajjadi.livejournal.com/259661.html

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2013, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
вкрай дипломатично поставив два простих питання : http://sajjadi.livejournal.com/259661.html

1. Однозначно "зассали"!
2. А ось друге питання,мені здається тісно пов`язане з першим. Справа в тім,що Сирії допомагає також російська контррозвідка (як в Лівії) і тому гадаю,що без зради і тут не обійшлося,враховуючи також і це: http://anna-news.info/node/11306
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2013, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто маленьке враження. Ви знаєте, що іранці відверто кажуть і пишаються тим, що вони арії? На упаковках цукру написано Aryan Pack. На дверях турбюро Aryan Tourism. А аріями ж є всі індогерманські народи. Французи арії, англійці арії, вірмени арії, італійці арії українці арії, литовці арії. А ось тепер питання, чи може хтось собі уявити пакетик цукру чи турбюро в Берліні, Києві, Лондоні чи Відні зі словом "арійський" в назві? І про що заверещать ліберальні правозахисники та різні шустери, якщо щось таке трапиться? Отже, чи можна казати, що іранці менше вільні, ніж європейці? Здається, що ні. Просто табу там і в Європі різні. Але іранські табу здаються мені кращими, розумнішими, приємнішими і чистішими, ніж НИНІШНІ європейські.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2013, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

бомба написав:
Сьодні сказали що загинули 42 сирійські солдати після ізраїльської авіа атаки.
Поскоріше би вже знесли той ізраїль з лиця землі...


Цікаво, що офіційні ЗМІ Ірану ніколи не називають Ізраїль Ізраїлем. Є лише один сталий вислів - "сіоністський режим". Так і пишуть - війська сіоністського режиму напали на Сірію, кораблі сіоністського режиму обстріляли рибальскі човни палестинців. Єрушалаїм, звичайно, називають лише Ель-Кудс.

При цьому євреї самого Ірана не підлягають жодним обмеженням і мають всі права і обов"язки громадян, такі ж, як мусульмани, християни і зороастрійці. (Ще Іранські шахи рятували вірмен від турків, росіян від більшовиків, євреїв від нацистів - всі отримували в Ірані притулок і громадянські права.) Антисемітизму, ворожості до ЄВРЕЇВ як народа у Ірана немає, іранські євреї повністю лояльні до влади. Ворожість є лише до Ізраїлю, вірніше, сіоністського режиму. Щось таке було і в СРСР за Брежнєва - там читко розрізняли євреїв як етнічну групу і Ізраїль.
неформал


Повідомлень: 47
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2013, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знов за рибу гроші . Ніби крім Ізраілю інших країн нема ?!
У Львові ходять в костьоли кланяються Діві Марії ( іудейці по національності ) а потім на форумах постять - геть жидів !!
Два рази мене в цю " Свободу " запрошували - ніби й українці ніби й брати - а як форум ваш почитаю , перекрестись і тікай !!!!! матюкатись не буду ( не допоможе )
Чи вам пороблено ??

_________________
анархія - мати порядку
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2013, 04:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Діва Марія індоєвропейського, кельтського походження.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET