•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

За моє жито мене бито…

Автор Повідомлення
Наталія Петрівна

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2011, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я житель села Красносілка, член партії «Сввобода», Віктор Іванович Загороднюк керуючись Законом «Про звернення громадян» 25 червня 2010 року звернувся до Вінницької облдержадміністрації на гарчу лінію «Суспільство проти корупції».
У своєму зверненні я повідомив, що Неля Станіславі1вна Цибулюк, працюючи санітаром Бершадської ветеринарної медицини на 0,5 ставки на базарі села Красносілка кожної неділі збирає продукти харчу-вання на аналізи, які не проводить. Адже таке м’ясо, яке не пройшло відповідного лабораторного дослідження може бути збудником інфекційного захворювання, як лептоспіроз, або сибірзка виразка.
Як стало відомо Цибулюк Н., не має права проводити аналізи, бо цей вид діяльності не належить до її посадових обов’язків. Про це неодноразово у своїх відповідях підтверджує голова Бершадської райдержадміністрації Снігур О., Начальник управління ветеринарної медицини міста Бершаді Манченко С., Начальник головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області Сидорук Г,.
Я і мої односельчани хотять вживати якісне м’ясо, молочні продукти будучи певненим, що вони не інфіковані збудниками хвороби. І тому я звернувся до обласної влади. Голова Вінницької облдержадіністрації Джига М., на ім’я начальника головного управління ветеринарної медицини Сидорука Г., - 05.07.2010 № 01-1-32-4026, напиав листа у якому просив розібратись по моєму питанню. У даному пипадку було порушено статтю 7 Закону України «Про звернення громадян», де чітко вказано, що забороняеться направляти скарги громадян для розгляду тим органам, або посадовцям, дії чи рішення яких оскаржуються. У даному випадку повинні були розібратись правоохоронні органи та податкова міліція. Втім це не стало на заваді Цибулюк Н., бо вона 17.02.2011 звернулась до Бершадського суду про захист своєї честі, гідності та ділової репутації, про відшкодування моральної шкоди. Рішенням суду стягнуто з мене її на користь 2000 гривень моральної шкоди, та 100 гривень витрати на судовий збір та 75 гривень витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи у суді. Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 06.05.2011 року в цивільній справі № 22ц-1077/11 було залишено без змін рішення Бершадського районного суду в справі № 2-961/11 про спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодуваня моральної шкоди у сумі 2000 гривень. Я вважаю, що рішення ухвалене Бершадським райсудом у справі про спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності ділової репутації та ухвала апеляційного суду Вінницької області від 06.05.2011 в цивільній справі № 22ц-1077/11 про відхилення моєї апеляційної скарги та залишення в силі рішення суду першої інстанції були винесені з порушенням норм матеріального та процесуального права, що унеможливили встановлення фактичних обставин, що мають значення для правильного вирішення справи з наступних підстав: на 11 аркуші справи міститься копія відповіді № 02-3-5249-2 від 01.10.2010р, яка підтверджує ту фактичну обставиу, що я не звертався на урядову телефонну гарячу лінію 16.07.2010 року. Судами першої та апеляційної інстанції дана фактична обставина не вивчалась та оцінка їй в рішенні та ухвалі не давалася. Так само не дано оцінки тій фактичній обставині, що в реестраційних картках долучених до матеріалів справи є розбіжності в інформації про особу заявника. В реєстраційній картці громадянина від 16.07.2010 року вказана недостовірна інформація про особу заявника, зокрема, про соціальний стан ( я не пенсіонер, як це підтверджує довідка управління пенсійного фонду України в Бершадському районі, а в конрольній картці звернення від 16.07.2010 року невідома особа вказала мене як пенсіонера, назвавши неправильну адресу проживання, що буцім то я проживаю у селі Красносілка вулиця Радянська, 8), та неправильно названо телефон. Також в контрольній картці вказано, що особа заявника не визначена. Слід взяти до уваги ту обставину, що позивачка також в позовній заяві вказала фактично не вірну адресу реєстрації та мого проживання в селі Красносілка вулиця Л. Українки, 8 де проживає моя мати.
Отже, не є можливим встановити особу, яка зверталась на телефон гарячої лінії. Однак звернулась на гарячу лінію після того, як 25.06.2010 року я звернувся на урядову лінію, і було призначено перевірку ветсанекспертизи базару в с. Красносілка, і були встановлені порушення в роботі цієї установи. Це підтверджується Актом від 18.07.2010 року. Звернення на гарячу лінію 16.07.2010 року робила особа, яка мала намір дискридитувати мене, і дати привід Цибулюк Н., звернутись з позовом. Не зважаючи на викладене суд прийшов до хибного висновку, що я буцім звертався на урядову телефонну лінію.
Сама ж Цибулюк Н., в судовому засіданні Апеляційного суду 06.05.2011 року вказала, що виконує вказівки лікаря ветсанмедиццини села Красносілки, в тому числі збирає кошти.
Я не мав на меті доводити інформацію про позивачку Цибулюк Н., до відома громадськості, звернувшись до правоохоронних органів з проханням перевірити роботу ветсанслужби. Мої дії згідно ст. 277 ЦК України та ст. 1 Закону України «Про звернення громадян» не можуть розцінюватись, як поширення недостовірної інформації- відомостей, які порочать честь, гідність чи ділову репутацію.
Судами першої апеляційної інстанції не вивчалося питання про моральну шкоду та її розмір в контексті посади на якій працює Цибулюк Н., а також наявність причинно – наслідкового зв’язку між погіршенням стану здоров’я, яке не підтверджено позивачкою в судовому розгляді.
Рішення суду є незаконним і необгрунтованим та таким, що підлягає скасуванню. Від усіх цих нервових потрясінь у мене різко погіршився стан здоров’я. Виникло запалення легенів, підвищився артеріальний тиск, спровокувавши гіпертонічний криз. Хто ж мені відшкодує втрачене здоров’я? Можливо хтоь дасть пораду за моїм телефоном (067)4442957
Віктор Загороднюк,
село Красносілка,
Бершадський район,
Вінницька область.

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2011, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що кажуть у первинному осередку Свободи, до якого належить постраждалий? Як стверджує пан Олег Тягнибок, Свобода має достатню кількість кваліфікованих правників. Як вони розцінюють цю справу? Бо, судячи з наведеного тексту, людина реально постраждала у боротьбі з корупцією.
Сергій Ліневський

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2011, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У цій ситуації я радив би звернутися зі скаргою до Уповноваженого
Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Нині Іванівні.
Адреса Уповноваженого: 01008,м. Київ,вул.Інститутська,21/8.

Тако ж тут потрібно звертатись до органів прокуратури.
Як член партії ВО"Свобода" зверніться до Олега Тягнибока.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2011, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В цій ситуації низ прокуратури нічого не вирішить, будуть одні відписки,
можливо спробувати попасти на прийом до першого заступника Генерального прокурора України Рената Кузьміна .
Якщо починати з прокуратури на рівні району, то пройде десь приблизно
рік коли ви зможете дійти до Генеральної прокуратури, а особливий
прийом у першого заступника Генерального прокурора України це шанс,
хоча не великий но він є. Бо згідно статті 29 Закону України "Про
звернення громадян" нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами.

Тако ж можно звернутися до заступника голови Верховної Ради України
Миколи Томенка, та до народних депутатів Верховної Ради України,бо
відповідно статті 28 Закону України "Про звернення громадян" конроль
за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюють:
Верховна Рада України,народні депутати Верховної ради України,
Кабінет Міністрів України, Президент України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2011, 09:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І це що, таке робиться тільки в одному селі?
Інші члени цього не бачать в своїх селах та містах?
Чи все гаразд?
Люди споживають корисні продукти харчування, медикаменти, інформацію?
Хто захищає Людей від цього свавілля?
Хто гальмує Програму захисту Українця 20 років - вона є, а дії немає.

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2011, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зуб Іван написав:
І це що, таке робиться тільки в одному селі?
Інші члени цього не бачать в своїх селах та містах?
Чи все гаразд?
Люди споживають корисні продукти харчування, медикаменти, інформацію?
Хто захищає Людей від цього свавілля?
Хто гальмує Програму захисту Українця 20 років - вона є, а дії немає.

Повністю з вами згоден. Це свідчить про те що в країні бардак!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,