•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Народна медицина.

Автор Повідомлення
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин, Ви ж фітотерапевт.... порадьте щось для очей.... порадите Ви, а потім я)...

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
Жора Волин, Ви ж фітотерапевт.... порадьте щось для очей.... порадите Ви, а потім я)...

Непогано-примочки з чаю для стомлених очей. Якщо ж очі хворі-найкраще сходити до гарного окуліста.

Редаговано: Жора Волин (12 серпня 2011, 22:25)
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 22:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:

Непогано-примочки з чаю для стомлених очей. Якщо ж очі хворі-найкраще до гарного окуліста.

у мами була катаракта... і зір почав падати стрімко... лікар рекомендував тільки операція спасе від сліпоти... так от зараз мама ще й читає без окулярів.... а все Золотий вус...дома завжди є настоянка, але для закапування вона не годиться, а от зірвавши листочок і витиснувши по краплі зранку і на ніч.... допомогло.... через 2 місяці закапування зір почав покращуватись.... а через пів року діагноз лікаря був-здорова.... от так...Золотий вус це помічник не тільки для зору...
Image

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, ви праві, "золотий вус" застосовують при багатьох хворобах та все ж тут ще багато залежить і від індівідуальності самої людини. Ось тому дуже складно радити щось конкретне заочно.
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

справа у тому, що противопоказань у Золотого вуса нема.... хоча астматикам ,його потрібно коли приймати пройти тест на переносимість...у мене дома, це ліки від всіх болячок.... хоча дякувати Богу не хворіємо,але настоянка завжди є...
П.С.. Жора Волин, відкрийте тему тут у розділі цікаві сторінки, на тему фітотерапії.... це потрібно.... і іноді можна знайти пораду і поміч..)

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2011, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Оксанко якщо я відкрию тут таку тему, то чи не буде мені як тому лікареві з Енеїди: "А лікар там ходив з ланцетом, слабительним і спермацетом і чванивсь як людей морив"(с)?:))))
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2011, 10:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
якщо я відкрию тут таку тему, то чи не буде мені як тому лікареві з Енеїди: "А лікар там ходив з ланцетом, слабительним і спермацетом і чванивсь як людей морив"(с)?:))))

Ну чому ж? Буду Вашим першим пацієнтом :) От у мене є проблеми з зором.....лікарю,порадьте щось :)
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2011, 16:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Міхаелю, Жора Волин Вам тут пораду дасть, а я в свою чергу для покращення зору меню вам складу) будемо вас лікувати)))

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2011, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Їжте цибулю!
Слава Богу цього року добра вродила...
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2011, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Золотаренко написав:
Їжте цибулю!
Слава Богу цього року добра вродила...

бактерицидні і антисептичні властивості цибулі, при боротьбі з вірусами не замінять ніякі пігулки...Але треба пам'ятати, що надмірне вживання цибулі може виявитися небезпечним при важких захворюваннях нирок, печінки, шлунка і серця

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2011, 07:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

справа у тому, що противопоказань у Золотого вуса нема.... хоча астматикам ,його потрібно коли приймати пройти тест на переносимість...у мене дома, це ліки від всіх болячок.... хоча дякувати Богу не хворіємо,але настоянка завжди є...
П.С.. Жора Волин, відкрийте тему тут у розділі цікаві сторінки, на тему фітотерапії.... це потрібно.... і іноді можна знайти пораду і поміч..)

Золотим Вусом можна не погано імунітет посадити. Бум вже проходить. А то був час, шо лічили ним від усього. Якшо в міру, то від нього шкоди не має. Правда і користі я не бачив.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2011, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Ну чому ж? Буду Вашим першим пацієнтом :) От у мене є проблеми з зором.....лікарю,порадьте щось :)

Сходіть до хорошого лікаря і підберіть окуляри. Якшо маєте лишні бобосики, то з"їздіть в хорошу клініку нехай проведуть обслідування. З очами не шуткуйте. Народна медицина не допоможе. А зір посадити можна. І штанга при проблемах з зором ЗАБОРОНЕНА.
Чорниця допомагає трохи.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2011, 10:10 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:

Сходіть до хорошого лікаря і підберіть окуляри.

категорично не згоден. Окуляри - то пастка. Як тільки їх вдягаєш зір починає різко погіршуватись, вимагаючи все потужніших лінз. Треба якнаймога довше обходитись без них - гімнастика для очей достатньо ефективний засіб, аби підтримувати зір в належному стані і навіть покращити його протягом декількох тижнів.

Щодо крапель з Золотого вуса - цікаво було б спробувати

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2011, 10:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
лісоруб написав:

Сходіть до хорошого лікаря і підберіть окуляри.

категорично не згоден. Окуляри - то пастка. Як тільки їх вдягаєш зір починає різко погіршуватись, вимагаючи все потужніших лінз. Треба якнаймога довше обходитись без них - гімнастика для очей достатньо ефективний засіб, аби підтримувати зір в належному стані і навіть покращити його протягом декількох тижнів.

Щодо крапель з Золотого вуса - цікаво було б спробувати

Барабасе,а я і не знала такого про окуляри,
але інтуїтивно відчувала, що це саме так як ви кажете.
У мене теж така проблема, але вже як то кажуть
не зір поганий, а руки короткі:)

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2011, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб,у мене дідусь прожив 99 років,3 місяці не хватило до 100,але за свій короткий вік,не знав,що таке пігулка,на горищі завжди були в'язанки лікарських трав,хоча і зараз є..настоянка з золотого вусу,теж була,про нього ще тоді мало хто знав,те саме з індійською цибулею,про яку мало хто знає..є маса рецептів,які у нас дома,передаються з покоління у покоління,і я вам здатна привести і таку ж кількість їх допомоги,не сторонніх людей

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,