•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Народна медицина.

Автор Повідомлення
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 06:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, пані Оксано, дуже цікаво. Та мені б хотілося ще запитати ось про що: березові листочки у кисіль треба збирати тільки но вони розпустяться чи можна трохи старші?
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 08:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
Дякую, пані Оксано, дуже цікаво. Та мені б хотілося ще запитати ось про що: березові листочки у кисіль треба збирати тільки но вони розпустяться чи можна трохи старші?

Жора Волин, саме молоді березові листочки.... берете журавлину,добре її потрібно розтерти.... потім додаєте ложку листочків..заливаєте 1-1,5 склянкою окропу..ставите на плиту і на маленькому вогні томите майже годину....але щоб не кипіло..потім потрібно процідити і влити у заварений крохмаль..додаючи трішки цукру до смаку...Якщо Ви в курсі, то при виразці не можна гаряче і холодне..... кисіль має бути теплим.... вживаєте кисіль додавши до нього 2 ложки свіжих пивних дріжджів...

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня, пані Оксано=)
Ви б не могли порадити літературу для ознайомлення, будь ласка?
Дякую=)

Редаговано: пан Суворий (28 жовтня 2011, 10:33)
Обама

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 13:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Гілка називається "Народна медицина". Припиніть рекламу медикаментів. Попередження. Адміністрація.]
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
Доброго дня, пані Оксано=)
Ви б не могли порадити літературу для ознайомлення, будь ласка?

пан Суворий,не знаю яку літературу порадити Вам... так як те що знаю,і те що перечитую і ознайомлююсь сама.... це 9 товстих зошитів дідуся.... тому пишу в основному з його нотатків)

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серед багатьох проблем травматизму у людей є мікро і макропориви м*язів і зв*язок , головним чином нижніх кінцівок (ніг) та інших частин тіла.
Існує декілька засобів термінового лікування цього захворювання.
Слід нагадати , що в перші хвилини вимушеного травматизму межтканева рідина лімфа приливає в зону пошкодження м*яких тканей. З*являється пухлина , яку потрібно тримати в холодній воді мінімум 1.5 години. Потім настає період лікування.
Заглянемо в історію: У 1958 на чемпіонаті Світу з футболу в Швеції Пан ПЕЛЕ серйозно пошкодив зв*язки коліна ( йому було 17 років) і на передодні матчу декілька годин прогрівав коліно кип*ятком , яким змочував звичайну тряпку. Приблизно через 7-9 годин мікропорив на коліні загоївся.
Що стосується більш складних макропоривів м*язів і звязок , то можна пригадати забуту Медичну желч , яка вільно продавалась в аптеках в часи СССР. В правільній інструкції сказано: обілно намочити рідиною з пляшки (о.35л.) побільше звичайної вати і накладати на травмоване місто , загорнувши плотною восковою бумагою (не поліетиленом) і зверху полотенцем. Компрес змінювати кожні 4-5 годин. Через тиждень можна показатись лікарю. Такими компресами також швидко лікуються невріти м*яких тканей верхнього плечового поясу.

Востаннє редаговано: Обама (29 жовтня 2011, 10:42), редаговано 2 раз
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2011, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Обама, Вам вже шановний написали про рекламу медикаментів, а Вас хоч головою об стіну.....

йде зима.... комунальні служби працюють самі знаєте як..... ожеледиця.... часто можна невдало приземлитись і потянути ногу... руку.... тому варто дещо мати в хаті з народних ліків.... думаю як не у Вас,то у сусіда обов'язково є виноград...) а хороший господар за виноградником слідкує, і щоб зібрати гарний врожай ,час від часу підтинає лозу.... не полінуйтесь взяти гілочки виноградної лози... спаліть.... а золу собі у суху баночку десь зсипте..... це дуже помічне при розтягненні сухожиль.... для цього варто взяти одну частину золи і чотири оливкової олії....добре змішати і намастити хворе місце....ну а що робити коли нема золи?...... хм...... тут в нагоді стане цибуля.... що-що.... а цибулю має кожен).... Знаю одну чарівну жіночку, у якої цибуля-це просто зброя !..... так от.... беремо одну-дві цибулини...дрібно нарізаємо..... навіть посічіть ножем так щоб аж сік пустила....додайте самого простого цукру ..... зробіть кашу....накладіть її на ганчірку і прикладіть до хворого місця...зафіксуйте і залишіть на 5 годин..... і набряк зійде і біль пройде.... і лаятись на комунальників не будете))

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2011, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тепер багато людей зацікавлені у вдосконаленні зовнішнього вигляду , формуванню правільної фігури тіла , що також є складовою загального стану Здоров*я.
Що стосується жінок , то тут можна запропонувати загальні вправи , які також стосуються і чоловіків , а саме - закріплення м*язів живота для того , щоб утримувати живіт в постійному стані. Вправи: лежачі на спині плавно піднімати разом із частиною тіла по черзі догори ноги , потім руки. Потім робити теж саме одночасно. Для формування жіночої фігури дуже корисно плавати в басейні і водоємах.
Що стосується чоловіків , то тут можна порадити дві основні вправи - різноманітні варіанти закріплення м*язів живота і віджимання від полу. Також дуже корисно укріплювати м*язи спини - "лодочка" - лежачі на животі по черзі піднімати руки і ноги. Слід нагадати , що на перших заняттях не потрібно робити вправи довго , щоб не було болей у м*язах і поступово нарощувати навантаження. Для формування фігури також корисно ходити хочаб один раз на два тижня в сауну , після якої потрібно пити минеральну воду. Бажаю Здоров*я.
пан Суворий

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2011, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Обама написав:
Тепер багато людей...

Крім того для чоловіків: присідання, підтягування, віджимання на брусах, "ровер" на спині, прогулянки кожного дня по 5 км (а краще більше), обов'язкова зарядка зранку і т.д.
Для обох статей корисно буде скакалка та заняття з обручем...
Оксанка написав:
пан Суворий,не знаю яку літературу порадити Вам...
Дякую. Прошу, скажіть, будь ласка, як правильно і в якій порі року треба сушити чай (тонізуючий та заспокійливий)? Бо я постійно в Карпати їжджу за тими чаями=)

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2011, 15:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Оксано, підкажіть, будь ласка, як може допомогти народна медицина в лікуванні кон'юнктивіту у дитини 4-х років?

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2011, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
Пані Оксано, підкажіть, будь ласка, як може допомогти народна медицина в лікуванні кон'юнктивіту у дитини 4-х років?

самий простий засіб яким користувалась не раз сама і лікувала дітей,це відвар яблуневих гілочок.... але дуже добре коли точно знаєте що яблуня родить солодкі яблука.... візьміть пару гілочок...поріжте їх довжиною по 3-5 см..... і заваріть.... відвар повинен бути темно-бордового забарвлення.... от цієї водичкою і промийте оченята..... недуга пройде до двох днів...
Цитата:
Прошу, скажіть, будь ласка, як правильно і в якій порі року треба сушити чай

пан Суворий, на скільки мені відомо,як роблю сама і пам'ятаючи як я колись збирала трави з дідусем, то можу впевнено сказати... трави які Ви збираєте якщо це квіти, листя, тобто вся наземна частина ,збирається у період цвітіння....а підземні органи .... а до них ми відносимо корені, кореневища і бульби це або навесні, коли вегетація ще не почалася або ж восени, коли вже підходить до кінця....по простому це кажуть коли *рослина спить*..... але є деякі рослини, коли нам потрібно до прикладу стебло, а це наземна частина...... а збирати її слід тільки коли рослина спить.... для прикладу малина..... стебло малини я завжди беру тільки пізно восени або навесні.....коли вона спить.... або гілочки дикої грушки..... вона лікувальна тільки коли теж спить...тому до кожної рослини потрібен індивідуальний підхід....

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2011, 16:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для чого потрібен масаж ?
В м*язах накопичуються продукти розпаду обміну речовин , впродовж масажу вони легше виходять у межтканеву рідину і виводяться із організму. Масаж потрібно робити від кінцівок до центру тіла , легко розминаючи м*язи і гладячи поверхню тіла в напрямку серця.
Існує багато видів масажу , самим розповсюдженими є розслабляючий і точечний масажи. Після масажу бажано спокійно полежата хвилин 5 і відчути легкість в організмі.
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2011, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Обама,коли подаєте рекомендацію.... потрібно обов'язково зважувати всі за і проти..... так і у випадку з масажем!!... Масаж протипоказаний людям з гострими запальними процесами шкіри і всередині організму... також притипоказано глибокий масаж худорлявим людям, так як можуть бути пошкоджені нервові і м'язові тканини...Якщо все ж вибрали масаж для профілактики захворювання ,слід пам'ятати, що курс лікування масажем повинен бути не менше 10-15 сеансів...На закінчення хочу сказати,що користь від масажу буде... якщо його зроблено професійним масажистом...

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2011, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
Шановний Обама,коли подаєте рекомендацію.... потрібно обов'язково зважувати всі за і проти..... так і у випадку з масажем!!... Масаж протипоказаний людям з гострими запальними процесами шкіри і всередині організму... також притипоказано глибокий масаж худорлявим людям, так як можуть бути пошкоджені нервові і м'язові тканини...Якщо все ж вибрали масаж для профілактики захворювання ,слід пам'ятати, що курс лікування масажем повинен бути не менше 10-15 сеансів...На закінчення хочу сказати,що користь від масажу буде... якщо його зроблено професійним масажистом...

Оксано, я дивуюсь звідки ти це усе знаєш!
Я закінчували 6-місячні курси масажу, але ще у далекі
комуняцькі часи-тоді все було там по-справжньому, а
не сьогоденні одноднівки.
Нам видавали дипломи, і ми давали підписку, що не приторкнемось
до людей з такими-то хворобами ( йшов перелік хвороб).
Що я хочу сказати, хто не спитає про твої вавки-то є шарлатани:)

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2011, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Що я хочу сказати, хто не спитає про твої вавки-то є шарлатани:)

Хочете сказати, що лікуватися треба у тих, хто про вавки не питає? :)))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,