•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Готуватись до виборів 2012р ЗАРАЗ.

Автор Повідомлення
Ходос

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2011, 20:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Росія готується до виборів президента. Вчора на радіостанції "Ехо Москви" Юлія Латиніна запропонувала всім, хто прийшов на Болотну площу, записуватися в спостерігачі і таким чином масово протистояти фальсифікаціям. "На Болотну прийшло 80 тис. Якщо всі 80 тис. прийдуть на московські дільниці в якості спостерігачів, фальшування буде неможливе"

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2011, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Представник «Фронту змін» Володимир Ржавський обраний депутатом Краматорської міської ради. Про це повідомляють «Новини Краматорська». Краматорська виборча комісія завершила підрахунок голосів і оголосила результати проміжних виборів по 12 виборчому округу.
За Володимира Ржавського проголосувало 437 виборців, що становить 40,4%. На другому місці йде висуванець «Партії регіонів» Андрій Тетянка - 374 голоси (34,6%).

Хоч як-небудь крига скресає?
Чи Фронт змін=Партія регіонів?

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2011, 11:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ходос написав:

Хоч як-небудь крига скресає?
Чи Фронт змін=Партія регіонів?

Просто Ахмєтов добре розуміє, що на нові перегони вкрай бажано підготувати нову коняку.

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2011, 14:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивіться цей ролик:)
Ми бандито-ганстерито:)))
Хлопці просто супер, молодці!!
http://www.svoboda.org.ua/

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2011, 12:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Барабасе,Кириленко асоціюється в українців як поміркований патріот.А команда гнилувата.Тому залучення такої фігури до ФЗ-не є для нас зовсім радісне.[/b]
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2011, 12:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

спис11 написав:
Шановний Барабасе,Кириленко асоціюється в українців як поміркований патріот.А команда гнилувата.Тому залучення такої фігури до ФЗ-не є для нас зовсім радісне.[/b]

поміркований патріот в наш час - різновид імпотенції.

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2011, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нічого дивного,більшість ще живучих симпатиків Ющенка- зараз тяжіють до Кириленка.Якийсь процент патріотичного електорату це може дезоорієнтувати.Шкода навіть втратити кілька тисяч голосів.
спис11

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2011, 13:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зараз сприятливі умови для агітації на Сході.Як що східняки молилися на Росію,то тепер зрозуміли, що це радше недруг.Може,нарешті,до них дійде,що курс на схід нам не годиться.Є шанс укріпити свої позиції. Потрібно грамотно провести кампанію і добити Бют.
Ходос

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2011, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рекомендації патріарха до виборів

http://www.unian.net/ukr/news/news-476055.html

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2011, 01:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні виповнилось 20 років, як я прийняв рішення піти з украінськоі політики. Ми боролись за розвал ссср і здобули незалежність. То ж разом з побратимами вірішили, що доля одних руйнувати, а інших відровідно будувати. Єдине коли виліз з барлога, то це на Майдан. Зустрів багато знайомих, спогади, свято, безліч украінців, що мають Дух.
І навіть зрада Майдану(де що очікувана з досвіду спілкування з дємократами 90-91рр, проте шокуюча своєю брутальністю) не позбавила віри в украінський нарід. Я і сьогодні вірю украінцям і певен, що моя нація збудує модерну Державу. На жаль все схоже на те, що не всі уроки ще засвоєні.
Вибори у Вишневому свідчать, не ПР іх виграла, іх програла "Свобода".
Не хочу входити в деталі, зазначу основне. Члени віборчих комісій такі самі украінці як і ми з вами, вони потребували захисту, а іх кинули на призволяще з ворогом 1 на 1.Якщо це приклад захисту результатів виборів до ВР, то боюсь, що результат вже відомий.
Ходос

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2011, 01:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

скіф111 написав:

Вибори у Вишневому свідчать, не ПР іх виграла, іх програла "Свобода".
....Якщо це приклад захисту результатів виборів до ВР, то боюсь, що результат вже відомий.

Факт. Свобода дивно мовчить (?), в той час, коли треба інтенсивно готуватись до захисту результатів виборів.
Маючи при цьому досвід втрати результатів під час місцевих виборів.
В той же час вже зараз зрозуміло, що тільки масова участь патріотів в виборчій компанії може зарадити фальсифікаціям. А таку масовість можна забезпечити довготривалою роботою.
Тобто, завтра вже буде пізно.
Свобода дивно мовчить.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2011, 12:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.svoboda.org.ua/media/video/026707/
дивіться з 2:12.
На з'їзді говорилося про відсутність людських ресурсів у необхідній мірі для захисту результатів і широкої агітаційної компанії. Був на зборах, читав газету - отримав відповіді на всі запитання стосовно виборів у Вишневому!

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2011, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ходос не був :))

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
http://www.svoboda.org.ua/media/video/026707/
дивіться з 2:12.
На з'їзді говорилося про відсутність людських ресурсів у необхідній мірі для захисту результатів і широкої агітаційної компанії. Був на зборах, читав газету - отримав відповіді на всі запитання стосовно виборів у Вишневому!

Відсутні не людські ресурси, відсутні організаційні ресурси.
Щось я не чув заклику від Свободи приходити на організаційні міроприємства з підготовки до виборів.
Хоча я не перебуваю в Україні постійно, готовий зарезервувати час на підготовку і в день виборів за свій кошт їхати на дільницю, яку мені вкажуть в будь-якому регіоні України.

І таких людей по Україні немало. Організуйте їх

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2012, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не треба перекладати свій обов'язок на плечі інших і при цьому ще критикувати їх за якісь дії або бездіяльність. Не чекайте поки Вам зателефонують, а дзвоніть самі і пропонуйте!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,