•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Юрій Луценко

Автор Повідомлення
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2015, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юга публічно здійснив камінг-аут!
http://blogs.pravda.com.ua/authors/lucenko/567d4a0a585a9/
Юрій Луценко
Народний депутат України 8-го скликання, голова фракції партії "Блок Петра Порошенка"
Я – ......ст

мда, не чекав що так швидко європеїзується :)
хоча з такою жінкою, яка голосує за чотирьох - воно і не дивно
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2016, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луценко розсилає депутатам повідомлення з дедлайном Порошенка

Порошенко обіцяє вже завтра розпустити Раду

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко попередив депутатів своєї фракції про те, що якщо рішення по новому Кабінету Міністрів не буде сьогодні, то 13 квітня Верховна Рада буде розпущена.
Про це він написав у депутатам у повідомленнях, повідомляють Українські новини.
"Президент поставив дедЛАЙНО до 18 годин. Завтра ми повинні або провести рішення, або йти на вибори", - йдеться в тексті повідомлення.
Він підкреслив, що поки остаточне рішення про формат нового Кабміну відсутній.


Про ситуацію на переговорах написав і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Переговоры по новому КМ превращаются в фарс. В среде партнеров нет согласия по кандидатурам от БПП. НФ ждет,но любому терпению есть край..
— Arsen Avakov (@AvakovArsen) April 12, 2016
Як відомо, в Адміністрації президента у вівторок відбувалося засідання "стратегічної сімки" щодо складу нового Кабміну. Проблемною виявилась кандидатура на крісло міністра економіки.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/04/12/7105282/

Чому не написати прямо: З ЛАЙНОМ ...

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2016, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Генпрокурор через коліно
П'ятниця, 13 травня 2016, 09:59
12015

ВІКТОР МОРОЗ
журналіст, для УП

У країні, де вже років 20 юристів готують "університети" ледь не в кожному райцентрі, президент ніяк не може знайти одного чесного і незалежного професіонала.

Бо шукає слухняного.
Невже на цю роль годиться колишній польовий командир української революції?


Цього разу висунення й затвердження генпрокурора переросло в загальнонаціональне шоу з підключенням всього населення країни. Принаймні, висловитися з цього приводу вже встигли всі.
Але єдиний чоловік, від якого конкретно залежить ініціатива розв'язання цього питання – мовчить. І цей чоловік – президент Петро Порошенко.
І хоч і сам він поволеньки стає загальнодержавною проблемою – але не тільки цього не визнає, а й далі прагне всупереч здоровому глузду ламати країну через коліно все новими і все сумнівнішими екстравагантними призначеннями. Країна остаточно перестає його розуміти і втрачає тонку нитку логіки його дій.
Про Віктора Шокіна просто забудемо, як про глухий кут розвитку правоохоронної системи країни. І не тому, що це був черговий кадровий провал президента. А тому, що коли вже стала очевидною помилка, Петро Олексійович вперто не хотів визнавати своє чергове фіаско. Тільки під тиском закордонних спонсорів змушений був звільнити Віктора Шокіна.
Але замість того, щоб жвавенько виправити свою помилку, створивши громадську раду з проведення конкурсу на посаду головного правника, і цим стерти неприємний осад від протистояння з громадою, чим конкретно довести свою європейськість – Петро Олексійович вдався до не менш екстравагантного кроку.
Новим генпрокурором він вирішив зробити свого нині найближчого соратника, друга й кума Юрія Луценка. А для цього вирішив навіть ініціювати зміну закону щодо критеріїв до кандидата на цю відповідальну посаду.
Отже, віднині, після тріумфального прийняття Верховною Радою закону, що спрощує вимоги до затвердження генпрокурора України – ним може стати людина без юридичної освіти, практично людина з вулиці, яка на громадських засадах займалася охороною громадського порядку.
Так, не варто спрощувати проблему. Українська прокуратура нині річ самодостатня. Така собі держава в державі, де існують свої правила й закони, свято бережуться внутрішні корпоративні інтереси. Історія з так званими "брильянтовими" прокурорами довела це всім наочно.
Отож, реформувати й почистити прокуратуру справді може лише людина не з цієї системи.
Але в кого може бути така відважна певність, що це зробить лише Юрій Віталійович Луценко?


Без сумніву, пан Юрій – одна з найяскравіших особистостей на політичній карті країни в останні півтора десятки років. І те, що він не зміг провести реформи МВС на посту міністра під час президентства Віктора Ющенка ще нічого не доводять. Хоча б тому, що не стояло такого завдання від вищого керівництва країни.
Та й сама по собі реформа МВС, як показує досвід сучасних реформаторів, мало що може змінити. Тільки при комплексній реформі всієї правоохоронної системи – прокуратури, суддів, СБУ, міліції (поліції) – можна досягти бажаного результату.
Відсидка в тюрмі за президентства Віктора Януковича за вигаданих і надуманих підстав лише очистила з Луценка легкий наліт позерства й самозакоханості. Страждання облагороджують людей. А тим більше коли виявилося, що пошуки людей Януковича не знайшли за Луценком бодай якихось серйозних порушень.

Отож, Юрій Віталійович у буцегарні Януковича поновив свій моральний авторитет і отримав карт-бланш на новий старт політично кар'єри. І на новий злет.
І розпочав він свій новий етап досить переконливо, зініціювавши створення амбітного проектуперезавантаження України. Наскільки можна зрозуміти, його сайт і особистий мейл був одразу завалений пропозиціями. Луценку повірили.


...Що потім трапилося з Юрієм Віталійовичем – добре знає лише він один. До цієї надто серйозної справи Луценко виявився не здатним, з тріском заваливши проект і розчарував усіх, хто так відчайдушно в нього повірив.

Під час Євромайдану Юрій Луценко вже не став польовим командиром, як у Помаранчеву революцію. Вигулькнув лише несподівано в команді Петра Порошенка вже під час президентської компанії.
Як ні в чому не бувало, дивлячись людям у вічі, він обіцяв великі й радикальні зміни за президентства свого кума. І якщо народ обере Петра Олексійовича в першому турі й зекономить великі кошти – то на них негайно будутьзакуплені 10 американських бойових вертольотів "Апачі", котрі розгонять банди сепаратистів і в дводенний строк вирішать долю війни на користь України. І українцям не треба буде відправляти своїх синів на фронт…
Це був простий, зрозумілий, переконливий у вустах людини, що постраждала від несправедливості, хід.
Тонкий і підлий.


Адже Луценко добре знав, що на той час уже ніхто бойових вертольотів Україні не продасть. А якщо б і продали, то вчитися управляти ними треба не менше року.

Тобто за успіх президентства Петра Порошенка Юрій Луценко несе пряму й безпосередню моральну відповідальність.

Питання в іншому: чому він нині погодився разом зі своїм босом ламати через коліно і парламент, і громадськість, щоб неодмінно стати генпрокурором?
З президентом усе зрозуміло: Порошенко, як завжди, прагне поставити на ключовий пост в державі свою людину. Тим більше людину керовану, котра за останній час довела свою відданість.
З Юрієм Луценком усе значно складніше.
У випадку призначення генпрокурором він має відійти від команди президента й стати самостійним державним діячем. Принаймні формально. А може, і не формально, в ідеалі.
Схоже, він цього прагне, дещо розчарувавшись у ефективності роботи президента і його команди. І в нього для цього є воля, рішучість і політичний досвід. І в принципі це може бути гарним трампліном для чергового початку нового витка кар'єри. За умови, що він не імітуватиме реформи, а впроваджуватиме їх. І що йомудозволять це зробити.
Досвід останніх років не дає підстав вірити у реінкарнацію в самостійного політика Юрія Луценка. Він міг би це зробити, але найшвидше не зробить.

Фатальні компроміси, до яких він вдався, руйнують особистість. І батарейки вже не ті. Але Юрій Віталійович ще може всіх здивувати, адже ще не так давно був польовим командиром української помаранчевої революції і належав до славної когорти пасіонаріїв.
Невже все минає?


Віктор Мороз, політичний оглядач, публіцист, спеціально для УП

ПО ТЕМІ
Луценко хоче сам представляти звинувачення в суді над Януковичем13 ТРАВНЯ 2016, 08:58
Луценко вже визначився із заступниками - джерело12 ТРАВНЯ 2016, 22:50
Прокурорський бліцкриг. Як Луценко став генеральним прокурором12 ТРАВНЯ 2016, 19:56
powered by lun.ua

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій Луценко полетів на риболовлю чартерним літаком
27/08/2016 - 16:37
Генеральний прокурор України Юрій Луценко проводить неформальну нараду на острові Бирючий у Запорізькій області.
Про це пише регіональний сайт “Правда”.
За інформацією видання, 25 серпня чартерний літак високопосадовця приземлився у Дніпрі. Із обласного центру Юрія Луценка чартерним гвинтокрилом відправився на острів Бирючий, де планує пробути до понеділка.
Автори припускають, що на острові високопосадовець проводить нараду із однодумцями у питанні боротьби із корупцією.

ImageImage

Бирючий острів (коса) у північно-західній частині Азовського моря

Серед залучених до неформального політичного заходу посадовців – міський голова Мелітополя Сергій Минько, близький соратник Юрія Луценка.
Остання публікація Генерального прокурора на Facebookз’явилася саме о 9 ранку 25 серпня. Тоді Луценко повідомив про початок судового провадження у справі затриманих поліцейських у Кривому Озері.

Остання публікація Сергія Минька датована тим самим числом.

Нагадаємо, 22 серпня Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова прокурором Автономної Республіки Крим. Раніше високопосадовець опублікував на офіційному сайті прокуратури “анкету доброчесності,” в якій засвідчив правдивість, оприлюдненої раніше, податкової декларації, проте уник згадки про елітний будинок у передмісті столиці.
http://informator.news/yurij-lutsenko-poletiv-na-rybolovlyu-charternym-litakom/

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2016, 08:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Проекти змін до КПК, або Всю владу – генпрокуророві Луценку
ОЛЕНА ЩЕРБАН, ТЕТЯНА ПЕКЛУН
Середа, 26 жовтня 2016, 15:28

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/10/26/7124853/

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2016, 00:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

де ж той наш югочка. щось його не видать.
Правдослов


Повідомлень: 2856
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2017, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євросоюз офіційно звинуватив Генпрокуратуру в підриві роботи НАБУ

http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/12/5/7074677/

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2017, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЛУЦЕНКО ЗАКЛИКАЄ ВСІХ ГРОМАДЯН ЇХАТИ ДО КИЄВА ПРОТИ ЗЛОЧИННОГО РЕЖИМУ
https://www.youtube.com/watch?v=JHFhgmPflDI&t=2s

Вас, нешановний Юрій Віталійович, я ходила і захищала на акціях протесту за рахунок власного робочого часу (відпрошувалася, відпрацьовувала). Тепер каюся. За Вас, нешановний громадянин Луценко, я раділа 7 квітня 2013-го, коли Ви виходили з в'язниці, твердячи, що Ви - найбільший оптиміст. Я дуже радітиму, коли Ви опинитесь там, де Вам і Вашим подільникам з Адміністрації Президента належиться бути.
Зауважте, я не бажаю Вам пережити найрадикальніші відчуття, на відміну від більшості громадян, подивованих чи то наслідками Вашого похмільного синдрому, продемонстрованими 05.12.17, чи то синдромом дурних грошей і безмежної влади, якої страшно позбутися. Але на все свій час.
ГАККЕН


Повідомлень: 1625
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2017, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, коли я почув слова Луцика, про те, що депутати "щось тут квакають", то спочатку подумав, що мені почулося. Потім переслухав епізод, він там також погрожує, і взагалі, тон продумано - хамський. Луцик саме цього хотів, полякати і нахамити.

Тоді склалися в голові цей виступ, його помилування Януковичем, прилаштований синочок, мутна справа із підрядом на забезпечення МВС зв'язком, дебош у Франкфурті, скороспіле прокурорство, на задніх лапках.

І череда зрад. Розголошення свідчень Вороненкова, яке коштувало життя, при тому, що свідка було залишено без охорони. І, після вбивства - слова Луцика, що Максакова ще цінніший свідок, і ще більше знає.

Відпущені до Росії вбивці Небесної Сотні. При тому, що адвокати говорять, що мав місце обмін

Невиконання Пєциком обов'язків президента, і Луцик не зробив йому жодного зауваження. А це - обов'язок Луцика, відслідковувати виконання закону. Пєцик, гарант корупції, і Луцик, сліпоглухонімий контролер законності - забезпечують параліч і Конституції, і законності.

Тисячі вироків добровольцям, яких цивільні суди судили за вчинки під час бойових дій. Прокурор залишив ці розправи без уваги. Так само, як і видачу просто так, безплатно, полонених російських військових назад, до Росії. Підозрюю, що навіть брав участь.

Феєричний виступ, здається, на плюсах, "Право на владу", коли він запропонував дати Путіну "коридор" на Крим. Щедрий Луцик...

Свіженьке, знищення доробку НАБУ, розкриття легендованої агентури, погрози і цькування працівників і агентури НАБУ. Це просто казковий сюжетик, іноземні колеги - остовбеніли під враженням. Там, у них, за подібні штуки - відривають голову. Бо розкритий агент, за статистикою, живе після розкриття, в середньому, чотири години.

Що я маю думати, знаючи про цей комплект зрад, здач, зливів, підстав??? Що Югік, щонайменше - професійний зрадник.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET