•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Січові стрільці

Автор Повідомлення
за державність

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 15:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу звернуть увагу товариства...і громадян україни..,що наша держава в небеспеці..як колись в революційні роки..на сторожі моралі і державності ,стояли Січові стрільці..які гідно несли службу і свій громадський обовязок..з моралю і дисципліною ..і що ми бачим..в історіі..зраду своїх вірних побратимів..де наші політикани зрадили..нашу незалежність і її втратили..подарувавши..Російсько-масонским формуванням..історичні цінності і довіру людей..кинувши їх на страждання голодомором..і батрачність в славу бидлотності украинської землі
А зараз зовсім теж саме..бігають проросійські агітаторі з папірцями фсб..коломутять,брешуть..розьеднують наших громадян..
А на посаді силових структур ставлять тиг же комарьових .. тих які в революційні часи писали на броньовиках СМЕРТЬ УКРАЇнцям..а в очі кажуть що ми брати..брехливо рострілювали..вивозили і перекручивали НАШУ історію..насаджуючи російську мову(на якій я розмовляю...з дитинства..)
НАМ потрібні загони Січових стрільців на захист на віру і збереження української держави.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 16:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Не переймайтесь.

Долучайтесь до роботи і все буде добре. Бо тільки ми самі разом і є ті самі загони.
Інших не буде.

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Не переймайтесь.

Долучайтесь до роботи і все буде добре. Бо тільки ми самі разом і є ті самі загони.
Інших не буде.
яка робота?!..
я в свій час.. при розпаду срср написав рапорт.. щоб мене перевели в роспорядження министра оборони України..сповнений патріотизмом і почуттям гідності..переданої мені від своїх батьків..а тут ділюга..і був звільнений ..и де наша голодна армія.де наша міліція...сором і тільки
Шугай

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все вірно кажете. Загони - це гарно.
Вони вже існують. Просто ви цього не помічаєте. Вони не мають класичного вигляду армії, себто без масового використання зброї.
Яка робота? - Боротьба! боротьба в будь-яких її проявах. Проти чого боремося, думаю вам не треба пояснювати.
Наш головний ворог - це в першу чергу апатія, бездіяльність і лінь.
за державність

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Все вірно кажете. Загони - це гарно.
Вони вже існують. Просто ви цього не помічаєте. Вони не мають класичного вигляду армії, себто без масового використання зброї.
Яка робота? - Боротьба! боротьба в будь-яких її проявах. Проти чого боремося, думаю вам не треба пояснювати.
Наш головний ворог - це в першу чергу апатія, бездіяльність і лінь.
Дякую..)я це розумію,хоча не вхожу в политічні партії ..(не довіра до плитиків дуже велика)но прагну..більше володіти українською мовою ..і своїм дітям..переказувать історію..яку почув від своїх батьків ..показуючи наші опустошені села..бурьяни...де колись..було чутно народні співи,свадьби і гомін дітлахів..
Сумно бачити.. коли зомбування і брехня в серцях людей..коли прапор країни перевернутий-як і життя,де іудеї мурують собі хазарію...
А про то що при владі крадії ..-як святі..ікони..
сумно.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 17:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
за державність

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 17:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
image
.дякую за наглядну агітацію)всеж таки всі партії ведуть під своїми гаслами і прапорами,а мораль людську ..треба переконувати діями..щоб була довіра і підтримка простого люду..а не спонсорів..
на сьогодні..треба блокування судів, самої міліції які ведуть протиправні дії..показувать вельможам при владі як нехтувать законами
Шугай

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 18:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

за державність написав:
дякую за наглядну агітацію)
схоже мій натяк ви розкусили :)
за державність написав:
все ж таки всі партії ведуть під своїми гаслами і прапорами
всі ведуть, але не за всіма йдуть. максимум що можуть наші опоненти - це проплачені мітинги.
Є така приказка - нема диму без вогню. Якби Свобода була бездіяльною, за нею б не тягнулися люди.
за державність написав:
а мораль людську ..треба переконувати діями..щоб була довіра і підтримка простого люду..а не спонсорів..
на сьогодні..треба блокування судів, самої міліції які ведуть протиправні дії..показувать вельможам при владі як нехтувати законами
Читайте трішки тут http://www.svoboda.org.ua/ , трішки на форумі. Це щодо конкретних дій. По телевізорі про Свободу ви мало почуєте. Думаю самі здогадаєтеся чому.

п.м. приємно спілкуватися із колишніми російськомовними українською. Це для мене справжня насолода. Ціную те що ви не жалілися і не говорили що вам зручніше російською.
за державність

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
за державність написав:
дякую за наглядну агітацію)
схоже мій натяк ви розкусили :)
за державність написав:
все ж таки всі партії ведуть під своїми гаслами і прапорами
всі ведуть, але не за всіма йдуть. максимум що можуть наші опоненти - це проплачені мітинги.
Є така приказка - нема диму без вогню. Якби Свобода була бездіяльною, за нею б не тягнулися люди.
за державність написав:
а мораль людську ..треба переконувати діями..щоб була довіра і підтримка простого люду..а не спонсорів..
на сьогодні..треба блокування судів, самої міліції які ведуть протиправні дії..показувать вельможам при владі як нехтувати законами
Читайте трішки тут http://www.svoboda.org.ua/ , трішки на форумі. Це щодо конкретних дій. По телевізорі про Свободу ви мало почуєте. Думаю самі здогадаєтеся чому.

народився і виріс в Києві))я і суржиком балакаю..но в душі українець,і фамілія справжня козацька)зареструвався на сайті..бо мало людей які розділяють мої погляди.. а сперечатися..щоб дивились як на дурня..коли більшість людей як зачаровані..)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

за державність написав:
но в душі українець
приємно.
за державність написав:
зареструвався на сайті..бо мало людей які розділяють мої погляди.. а сперечатися..щоб дивились як на дурня..коли більшість людей як зачаровані..)
вітаю на форумі. читайте, спілкуйтеся. це місце де можна відшліфувати свій світогляд.
за державність

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
за державність написав:
но в душі українець
приємно.
за державність написав:
зареструвався на сайті..бо мало людей які розділяють мої погляди.. а сперечатися..щоб дивились як на дурня..коли більшість людей як зачаровані..)
вітаю на форумі. читайте, спілкуйтеся. це місце де можна відшліфувати свій світогляд.
..дякую..що взагалі звернули увагу..на мої погляди..бо вони не популїстичні...щоб привернуть увагу..це спротив душі..одягаючи прапор.на антену автомобіля..(жовто блакитний..а не сине жовтий як повісили нам над головою)
Яртур

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 22:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
бо мало людей які розділяють мої погляди

Таких більше, ніж Ви гадаєте ). До того ж, з часом ця кількість тільки збільшується.
Цитата:
а сперечатися..щоб дивились як на дурня..коли більшість людей як зачаровані..)

Не треба сперечатись з усіма. Проте, аргументована позиція в дискусії з співрозмовниками або схилить їх на Вашу сторону, або вкаже на клінічний випадок холопської хвороби решти, враженої вірусом рабської свідомості, з ознаками відсутності Волі та Духу. Така суперечка дійсно не варта зусиль...
Цитата:
більшість людей як зачаровані..)

Наслідок ворожої пропаганди. Або лінь.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови