•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи можна отримати громадянство України мешкаючи в Молдові?

Автор Повідомлення
Олег_МД

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2012, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня свободівці!
Я народився та мешкаю в Республиці Молдова, але відчуваю себе українцем та підтримую погляди вашої партії, ВО Свобода.
Маю таке запитання - чи можна якось здобути українське громадянство, не мешкаючи в Україні та не відмовляючись від громадянства Молдови?
Леонід

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2012, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2012, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Ні.

А можна якось детальніше?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2012, 20:03 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

та шо тут детальніше? - законодавством України подвійне громадянство непередбачено.
От якби Ви були жидом, то для Вас було б не передбачено законодавство України.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
та шо тут детальніше? - законодавством України подвійне громадянство непередбачено.

Ясно, дякую за інформацію. І ще одно запитання: чи Україна працює якось з українською диаспорою за кордоном. Мабуть є щось на зразок "карти українця"?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 16:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег, вибачте за цікавість, а навіщо вам українське громадянство?
От мені наприклад молдавське не потрібно, на екскурсію
можна і без громадянства приїхати.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 16:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

От мені наприклад молдавське не потрібно .

мені теж

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 16:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шкода написав:

От мені наприклад молдавське не потрібно .

мені теж

Бо воно у вас вже є?

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 17:01 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

нє, в мене жидівське

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 21:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
нє, в мене жидівське

Мене на хвіст візьмете, коли будете тікати?

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 22:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Щоб голосувати на виборах. Таке враження що Україна забула про диаспору, яка живе за кордоном.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег_МД написав:
Шкода написав:

Щоб голосувати на виборах. Таке враження що Україна забула про диаспору, яка живе за кордоном.

Ніхто нє забіт, нічто нє забіто.
І це єдине, що ви хочете голосувати?
Один ваш голос-це добре!
Ви розглянте пропозицію, якщо вам передавати газети,
які треба буде розповсюджувати.
Тобто, я наполягаю!
Давайте, обсудимо тему розповсюдження газет у вашому
Молдавському регіоні.
А,просто базікати нема натхнення...
З чогось має починатися Батьківщина?
Хай для вас вона почнеться з такої маленької справи,
як розкласти по скринькам у молдавських багатоповерхівках
газету.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Ніхто нє забіт, нічто нє забіто.
І це єдине, що ви хочете голосувати?
Один ваш голос-це добре!

Звичайно що голосувати на виборах України це не єдина моя мета. Я хотів би допомогти спільної ідеї будувати УКРАЇНСЬКУ національну державу Україна.
Шкода написав:

Ви розглянте пропозицію, якщо вам передавати газети,
які треба буде розповсюджувати.
Тобто, я наполягаю!
Давайте, обсудимо тему розповсюдження газет у вашому
Молдавському регіоні.
А,просто базікати нема натхнення...
З чогось має починатися Батьківщина?
Хай для вас вона почнеться з такої маленької справи,
як розкласти по скринькам у молдавських багатоповерхівках
газету.

А чому ні? Це можна, мені не проблема знайти кілька годин на тижню щоб росповсюджувати газети по скриньках. Але в нас є невелика специфіка:
- в місті Кишинів, звідки я, мешкають 665 тис. громадян, з них 59 тисячи українців, тобто 8%
- величезна кількість українців не знають літературну українську мову, тобто навіть не вміють читати українською
- в самому місті україномовними є мабуть 20-30% українців, тобто ті хто хоча б вдома або з родичами розмовляє українською; всі інші говорять російською, навіть я. Україномовні залишилися в українських селах, яких в Молдові понад 100. Це є наслідком відсутності україномовної освіти.
- Більшість українців (я так думаю) голосують за партію Комунистів, які себе позиціонують як "захисників прав меншин". Під "захистом меншин" звичайно що розуміється захист російської мови. Що цікаво, що в Молдові існують регіони, де 95% учнів російських шкіл є по національності українцями.

Тобто для того щоб люди розуміли що написано в газетах, треба щоб більшість матеріалу була написана російською мовою, напевно 60-70% тексту. Це моя думка. Мабуть ви маєте ще якісь ідеї на рахунок цього.
007

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Румунські села Буковини, угорські в Закарпатті, де поруч з українським прапором на сільраді іноземний... Що це - ознака толерантності чи недалекоглядності? Про "русскій мір" в Україні багато відомо. Питання діаспори мають узгоджуватися на міждержавному рівні відповідними угодами. Тільки неповносправна недодержава не дбає про свою діаспору - першооснову "народної дипломатії". І це ще велике питання законодавчого вирішення проблеми подвійного громадянства, яке Україна не визнає, але й не може заборонити прямо, бо багато інших країн, сусідніх з нею також, його допускають. На моє особисте переконання, краще б мали друге українське громадянство етнічні українці, що досконало володіють мовою, знають історію, культуру, ніж ті мешканці України, які його отримали випадково для них, перебуваючи на території відновленої держави в 1991р.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,