•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Терор

Автор Повідомлення
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2007, 12:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вудус написав:
Гевюрцтрамінер, згоден, краще фофудья, ніж паранджа, але питання так зараз все ж і не стоїть і ніколи не буде стояти, принаймні я не бачу навіть ніяких схожих тенденцій. І кавказькі народи - це не обов’язково іслам, багато кавказьких народів є християнами. Чеченці - так, це перси, але ще є черкеси, осетини тощо.

Приїжджайте у Київ, поблукайте вихідними на Хрещатику, або в будні в районі общаг на Політєхє. Фофудьї не помітете, а ось власну небажаність в цьому царстві вьєтнамсько-африканського антифашизму відчуєте. А що буде через 5 років? А через 10?
Чорний

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2007, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Приїжджайте у Київ, поблукайте вихідними на Хрещатику ... Фофудьї не помітете

Та ну не помічу, як мінімум кожен другий інфікований :)

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2007, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Триндіти - не мішки носити. Чого розкохкудахталися. До праці!

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2007, 00:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:
До праці!

Робота не вовк, в ліс не втече. :)

Мені молодим помирати
Гевюрцтрамінер

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2007, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вудус написав:
Гевюрцтрамінер, згоден, краще фофудья, ніж паранджа, але питання так зараз все ж і не стоїть і ніколи не буде стояти, принаймні я не бачу навіть ніяких схожих тенденцій. І кавказькі народи - це не обов’язково іслам, багато кавказьких народів є християнами. Чеченці - так, це перси, але ще є черкеси, осетини тощо.

А чому ви так думаєте що не буде ? Враховуючи демографічні тенденції, подальше розкладення державних механізмів рф і підміну їх особистими сферами впливу, це може бути не така і фантастика.

Часто християнські народи Кавказу є великими друзями москви, ті ж осетини, бо бачать в ній менше зло для себе на даний час.
І найгірше, сліпа підтримка конфліктів на Кавказі без аналізу їхніх причин є напотужнішім інструментом формування образу ворога українців в росії. Наприклад, я не розумію чим христиани грузини кращі за христиан абхазів або осетин. Хіба як ворог мого ворога.
Вони до речі (г/о) досі сперечаються за те, ким з них був вбивця сталін.
Вудус

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 07:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гевюрцтрамінер написав:
Вудус написав:

А чому ви так думаєте що не буде ?

Бо не дамо! 8)

Цитата:
Враховуючи демографічні тенденції, подальше розкладення державних механізмів рф і підміну їх особистими сферами впливу, це може бути не така і фантастика.

Та ні. Ну ось скільки їх зараз? Відсоток набереться? Та і вони далеко не усі громадяни України. Щоправда, Україні вже зараз потрібно змінювати еміграційну політику.

В нас у Кам’янському є азер, я його вже давно знаю, торгує на базарі гаратами та всякою іншою лабудою. Так вже цвірінькає українською, якщо до нього хтось нею звертається. )))

Цитата:
Часто християнські народи Кавказу є великими друзями москви, ті ж осетини, бо бачать в ній менше зло для себе на даний час.

Це дійсно так.

Недавно мав розмову з одним черкесом. Дуже своєрідний в них погляд на історію, та взагалі на ситуацію. Напрниклад, він на повному серйозі затверджував, що українці - це ті ж самі черкеси. В якості доказу привів місто Черкаси.

А може в цьому і є доля правди?

http://gorod.ck.ua/index.php?mode=1&sub=История&language=ru

Цитата:
І найгірше, сліпа підтримка конфліктів на Кавказі без аналізу їхніх причин є напотужнішім інструментом формування образу ворога українців в росії.

Така вуж сліпа? Та й потім, я щось особливої підтримки з боку України не спостерігаю.

Цитата:
Наприклад, я не розумію чим христиани грузини кращі за христиан абхазів або осетин. Хіба як ворог мого ворога.

Тому що це суто політика, війна між країнами, а не культурами. На мій погляд - це нормально.
Вудус

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 07:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Лібералоненавистник написав:
Приїжджайте у Київ, поблукайте вихідними на Хрещатику ... Фофудьї не помітете

Та ну не помічу, як мінімум кожен другий інфікований :)

100%

І це хвороба українського суспільства, яку потрібно негайно лікувати тими способами, які діючи. На рівні хирурга, який ріже людину і відправляє її в реанімсацію, після якої людина живе ще довго-довго. Себто лікувати суспільство потрібно не дивлячись на незручності та неприємності від цього лікування.
Гевюрцтрамінер

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вудус написав:

Бо не дамо! 8)

http://gorod.ck.ua/index.php?mode=1&sub=История&language=ru

Шо не дамо ? Шоб рф луснула ? 8-) ... та дамо ще як.

Про Черкаси не зміг прочитати вони українською не перевели - напевно не асилили. А квіточки в них там файні на сайті - життєдайне жовто-зелененьке шось марить.
Але то все я підозрюю з того шо москалі на кавказі українців черкасами спочатку звали, і то пішло що всі іноземці решта для них потім черке\аси були. Після того як тих українців перевели у фахово-фантастичну етнічну класифікацію кАзаків.
Вудус

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 10:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гевюрцтрамінер написав:
Шо не дамо ? Шоб рф луснула ? 8-) ... та дамо ще як.

Ми ж нібито про Україну говорили і про паранджу? :)

Цитата:
Про Черкаси не зміг прочитати вони українською не перевели - напевно не асилили. А квіточки в них там файні на сайті - життєдайне жовто-зелененьке шось марить.
Але то все я підозрюю з того шо москалі на кавказі українців черкасами спочатку звали, і то пішло що всі іноземці решта для них потім черке\аси були. Після того як тих українців перевели у фахово-фантастичну етнічну класифікацію кАзаків.

Та я то до цього лише як до якогось приколу ставлюся. Забудьте, немає про що вести розмову, час ще на це витрачати. ;)
Вудус

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 12:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Фофуд’ївський ісконнічєґ

http://download.sicheslav.eu/resources/pictures/iskonnicheg.jpg

))))
Слон

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 16:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вуйко Фестер, висловлюю до Вас свою безмежну повагу!

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2007, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гевюрцтрамінер написав:
Наприклад, я не розумію чим христиани грузини кращі за христиан абхазів.

Абхази - мусульмани.

Цитата:

Сталін був гірський єврей по батькові.
Мати в нього була чистокровна грузинка (картавелі).
Сам він у 1945 році в анкеті в графі "національність" зазначив - "росіянин".

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2007, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Гевюрцтрамінер написав:
Наприклад, я не розумію чим христиани грузини кращі за христиан абхазів.

Абхази - мусульмани.

Я б не став стверджувати настільки категорично, iслам був нав'язаний насильно під час окупації Абазгi Туреччиною.
У першій половині IV в. в Абхазії поширюється християнство, в VI в. воно затверджується офіційно, потім окупація Туреччиною, а потiм,
iз приєднанням Абхазії до Росії в 1810р більша частина населення знов приймає християнську релігію.
Але, коли я був в Абхазії, то дуже здивувався тому, наскільки сильно в них розвите язичество.

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2007, 13:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо, вам буде цікаво прочитати бачення війни в Абхазії 1992 р. з грузинського боку:
http://cyxymu.livejournal.com/15566.html

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2007, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Можливо, вам буде цікаво прочитати бачення війни в Абхазії 1992 р. з грузинського боку:
http://cyxymu.livejournal.com/15566.html

У мене ссилка не відкрилася, але в принципі я й так знаю. Мій друг грузин, разом служили, втратив усю родину, зараз живе в Харкові ...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,