•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Досягнення Свободи у Львові

Автор Повідомлення
ФРО

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
щоб припинити розкрадання і корупцію на місцях
Щось нічого не припинилося, все як було так і є. Та і як її з міської ради припинити? ніяк, отже непотрібна міська рада- хоча можливо і потрібна, але тільки для депутатів, щоб вони свої проблеми вирішували, ну і мали захист від ДАІ на дорогах.

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 15:44 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а у Червоноградській міськраді більшість свободівська ?

р.s. подобалося колись мені ваше місто - був там на переддипломній практиці.
Але вражало те, що фактичними хазяями в місті були директори шахт. Як зараз ситуація ?

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2010/WM02815?PID112=30&PID102=3686&PF7691=3686&rej=0&pt00_t001f01=800&pxto=0 так. ситуація змінилася, вугілля в Добротвір на ТЕС везуть зі сходу, а наше на складах. Директор приватної шахти відремонтував ділянку дороги Червоноград Львів, так потім кажуть в нього були проблеми, чому сам ремонтував, а не дав гроші місту і воно б ремонтувало. я особисто різниці від того хто в місті при владі не бачу, ці ради непотрібні нікому. в Верховну ж голосую за тих хто не продасть Україну, бо для людей вони ніхто нічого не зроблять, так хоча б буду впевнений, що Україну не віддадуть в найми.

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 16:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

найбільше шкода ось таких хлопців, тим більше не з заходу, які вірять як діти, а потім розчаровуються http://spaces.ru/diary/?r=diary/read&id=2026533626&sid=6871328077301685&link_id=48034683432&from=mylenta&visit=1&rec_id=3512879843#comments

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФРО,скільки вже повторювати? В умовах тотальної інформайційної окупації України жодної проблеми не вирішиш. Всі 20 років Україну по суті зливали ставленнико олігархічних кланів,отже як ви збираєтеся "голосувати за тих,хто не здасть Україну",якщо ви тих людей НЕ ЗНАЄТЕ!!! Але знаючи те,що Україна перебуває в повній жопі і по суті окупована,можемо сформулювати певні свої ВИМОГИ до політиків,яких МИ хочемо бачити у владі і які зможуть реалізувати владу задля повернення суверенітету,і лише після цього можна говорити про початок вирішення наболілих проблем системно! А які політики можуть це зреалізувати? Точно ті політики,які пропонують певний плані дій,замість попсових обіцянок,стоять виключно на проукраїнських засадах (українські цінності понад усе),йдуть у владу,щоб зруйнувати стару окупаційну олігархічну систему і збудувати новий механізм,який би дозволив більшости українцям бути задіяними у вирішенні своєї власної долі за допомогою ширшої участи у владі в центрі і на місцях,втч і засобом децентралізації рішень на місцях по вирішенню тих або інших проблем. Но для того треба людей навчити,дати людям знання,аби вони могли керувати самими собою свідомо і вирішувати проблеми на місцях. Но при цьому інформаційний простір має бути тотально проукраїнським,а отже виховувати в українцях все найкраще,що згодиться в розбудові самостійного життя!
Ось про що йде мова. А ви говорите щось в стилі: не зважаючи на те,що нас постійно продають,я не хочу,щоб нас продавали і тому голосуватиму за тих хто нас не продасть,не зважаючи на те,що тих людей не знаю,і навіть не знаю того,чого ж я власне хочу...Тепер зрозуміло чого ми всі в жопі і нас весь час продають?
ФРО

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я знаю чого я хочу, ми ж говорили про місцеві ради, якщо вони не можуть нічого змінити на місцях, то навіщо ці ради, бігати за жидами і москалями можна і без депутатського посвідчення. А в Свободи такі ж обіцянки, спитайте простих людей чи вони читали програму Свободи? В Україні ще не голосують за програму, а за своїх чи чужих. В нас йде якийсь Курпіль від опозиції з підтримки Свободи і пройде тільки через це, що від них, а навіщо він в Раді, якщо нічого в ній не зробив за теперішній термін свого депутатства?!

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 19:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФРО написав:
Я знаю чого я хочу, ми ж говорили про місцеві ради, якщо вони не можуть нічого змінити на місцях, то навіщо ці ради, бігати за жидами і москалями можна і без депутатського посвідчення. А в Свободи такі ж обіцянки, спитайте простих людей чи вони читали програму Свободи? В Україні ще не голосують за програму, а за своїх чи чужих. В нас йде якийсь Курпіль від опозиції з підтримки Свободи і пройде тільки через це, що від них, а навіщо він в Раді, якщо нічого в ній не зробив за теперішній термін свого депутатства?!

В Свободи "не такі ж обіцянки",а чітка позиція щодо теперішнього стану,в якому опинилася країна,нація. Тобто в данному випадку мова йде за принципи і цінності,а це найголовніше. Всі решта не мають ані того,ані того,проте вони мають дещо інше: мають Україну в дупі,мають грощі на рахунках в іноземних банках,мають іноземне майно,і їхні діти вчаться далеко не в Україні і при цьому ті люди щось комусь обіцяють.Що у них в голові? На основі чого вони збираються писати закони? Який стрижень?
Щодо місцевих рад. Що тут можна сказати. В конституції записано,що місцеву громаду міст,сіл,селищ представляє місцеве представництво (тобто місцеві ради). Повноваження в них мізерні і фактично максимум,що може місцева рада - це контролювати місцеву виконавчу владу,затверджувати місцевий бюджет. Тому сподіватися на якісь зміни у випадку місцевих рад...це як мінімум смішно. Тут питання в іншому. Яку фактично ціннісну позицію займає громадськість міст,сіл,селищ. Все.На більше сподіватися не слід.та ще й в умовах тотальної окупації і маніпулювання свідомістю людей. без ПОВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНЦІВ в тій державі нічого не зміниш. Та й то,мова виключно може іти про свідомих людей,які формують свою команду,мають принципову проукраїнську позицію з усіх питань,тобто тут важливо,яке вони мають світобачення,моральні принципи. Ось це і вирішує по суті як ми будемо жити далі. Ми на війні. І тому Ми маєм визначатись на якому боці бути,а не надіятись на "покращення життя вже сьогодні" в умовах окупації та ще й від органу по суті який мало що вирішує. Особисто для мене це очевидно. Тому нічого не даремно.
ФРО

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Програма Свободи може бути виконана тільки тоді, коли більшість Свободи буде в Раді, навіть Батьківщина не дасть повністю виконати програму. Зараз же Свобода потрібна в Раді для того щоб не дати продати те, що ще залишилося в українців. Двадцять людей від Свободи думаю будуть тримати в страху всіх запроданців з інших опозиційних партій.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 21:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітмане,погоджуюся з вами стосовно того,що політична партія має бути безкомпромісною,і,додам,однаковою незалежно від регіону.Скажіть чи знайомі ви з представниками "Свободи" в своєму місті?

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Вітмане,погоджуюся з вами стосовно того,що політична партія має бути безкомпромісною,і,додам,однаковою незалежно від регіону.Скажіть чи знайомі ви з представниками "Свободи" в своєму місті?

Знайомий.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Молодес.

Редаговано: М.Джура (12 жовтня 2012, 23:38)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Я тепер теж,нажаль.

А чому "нажаль"? Що.. якісь не такі?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От...хотіла стерти це повідомлення...
Такі,нетакі хто його знає.От ви мені скажіть.Хіба це нормально,ми воюємо(хто як може)за українську мову,а люди в палатці "Свободи" вільно собі говорять російською.
Мене моя п'ятирічна донька недавно запитувала чи говорить ще хтось крім нас українською мовою?Вона два тижні ходила сама не своя,поки я не з'ясувала що її в садочку змушували співати російські пісні.Я не знаю що ще сказати і як пояснити свій душевний стан.Так хочеться,щоб хоч наші діти жили в Україні!

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 12:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

Такі,нетакі хто його знає.От ви мені скажіть.Хіба це нормально,ми воюємо(хто як може)за українську мову,а люди в палатці "Свободи" вільно собі говорять російською.

У нас аналогічно.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 05:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви не говорили з ними про це?Чи в російськомовних регіонах такі послаблення дозволяється?Якщо так то чим тоді "СВОБОДА",в мовному питанні,відрізняється від "БЮТ","НАШОЇ УКРАЇНИ"?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,