•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цензура не красить Вас!

Автор Повідомлення
Віжничанин

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2007, 12:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Необхіно захистити українцїв від розпалювачів міжнаціональної ворожнечі. Знімаючи мої повідомлення Ви ще раз показали,хто є хто. Правда в очї колить

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2007, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цензура необхідна та присутня, читайте правила.

Віжничанин написав:
Необхіно захистити українцїв від розпалювачів міжнаціональної ворожнечі.

Тому і цензуруємо.

Віжничанин написав:
Знімаючи мої повідомлення Ви ще раз показали,хто є хто

Саме так - провокаторів та тих, хто безпідставно ображає партію, її членів або інших відвідувачів форуму - цензуруємо. Ми вас показали хто ви є.

Віжничанин написав:
Правда в очї колить.

На правду - відповідаємо. На форумі достатньо дискусій на любі теми. На безпідставні образи реагуємо згідно правил.

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2007, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Віжничанин написав:
Необхіно захистити українцїв від розпалювачів міжнаціональної ворожнечі.

Знаю одного світового розпалювання національної ворожнечі, і українців від "них" треба дійсно захищати.
А ви шо мали на увазі?

Мені молодим помирати
вирбельштурм

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2007, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

згідно австрійського путівника по Буковині 1911 року видання, місто Вижниця (Wizhnitz) майже повністю було заселено жидами і там жили якісь улюблено-славетні раввіни

питання є ?
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2007, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та всі українські міста були жидами заселені. В Долині їх було 40%, в сусідньому Болехові 90%... Навіть не знаю шо би з нами нині було, якби не німці.

Мені молодим помирати
Монморенсі

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2007, 09:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Та всі українські міста були жидами заселені. В Долині їх було 40%, в сусідньому Болехові 90%... Навіть не знаю шо би з нами нині було, якби не німці.

Це ваша особиста думка чи більш-менш офіційна позиція ВО Свобода?
Логіст

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2007, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Насправді це просто суха статистика, Україна справді до війни була перенаселена жидами з великим %. А от після війни це показник знизився. Це наша спільна історія, а не позиція.
Позицію ВО "СВОБОДА" читайте у статуті!!!!
Слав

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2007, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені колись батько розказував, що міста Галиччини перед війною ну просто кишіли жидами, і якби не війна, то сьогодні було б такеж саме, і внаслідок чого, ніхто би з українців не міг би поступити у вищий навчальний заклад, досягнути якоїсь керівної посади чи здобути положення у бізнесі - жиди би просто не дали, пропихаючи всюди своїх жидів, навіть дебілів, а будь-кому нежиду - зась.

Рабою московських катів!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2007, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Монморенсі написав:
Це ваша особиста думка чи більш-менш офіційна позиція ВО Свобода?

Це дані переписів.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2007, 15:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гаразд, дякую!

Чесно кажучи, мені очі "зачепила" фраза "Навіть не знаю шо би з нами нині було, якби не німці". Здається, що цю, мабуть, в цілому справедливу думку, можна висловити якось інакше. Бо, ІМХО, від такого формулювання віддає чимось занадто людоїдським.

Добре, я ще уважно почитаю відповідні гілки форуму і поміркую що і де можна висловити - щоб не було флуду і повторів.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 08:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І чого тебе від слова "німці" аж трусить зі страху?

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
І чого тебе від слова "німці" аж трусить зі страху?

Вибач, Вареник, але перекручування було улюбленим прийомом радянської пропаганди. Невже ж ти насправді вважаєш, що на такий закид потрібно відповідати всерйоз?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А чому б і ні? В нас до німців ставилися набагато краще, ніж до більшовиків.

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Вареник, навіщо стрибати з одного на інше та валити все до купи? Згадай, що я написав в своєму першому допису. А саме - про дещо "людоїдьску" (або занадто жорстоку, на мою особисту думку) форму твого висловлювання про роль німців у формуванні сучасної демографічної ситуації в Україні. Замість "якби не німці" можна б було, наприклад, просто виважено констатувати, що після другої світової війни етнічний склад населення помітно змінився. І, можливо, головноїю причиною була політика німців у "єврейському питанні". От що я й мав на увазі.

А ти про що мені відповів? Про мій нібито "страх" перед згадуванням про німців. А потім перестрибнув на ставлення до німців та більшовіків з боку населення...

Якщо перекласти твої аргументи на мову логіки, то ти хотів сказати, що більшовіки зробили більше горя Україні, ніж німці. Я правильно зрозумів? Якщо так, то згодний з тобою, принаймні частково - ці два хижаки або бандити (нацисти та більшовики), як мінімум, гідні один одного.

Але злочини одного не виправдовують злочинів іншого. Мені особисто здається саме так.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Монморенсі
По-перше, фразу сказав я, а не Вареник.
По-друге, я так розумію вигнання чужорідного елементу, який експлуатував українців, для вас є "людоїдством"? Тоді ОУН є також "людоїдською", адже до 1939 року витиснула жидів з більшості українських сіл. Більше того, оунівці карали навіть українців, за те що хтось пішов до жидівського шинку чи мав якусь справу з жидом...
Про деякі з фактів можна прочитати тут: http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=2045&page=2#text_top

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"