•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Цензура не красить Вас!

Автор Повідомлення
Монморенсі

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

2 Кайзер

Перепрошую! Дійсно ви. І дякую за посилання - зараз з ним і ознайомлюсь.

Кажучи про "людожерство", я зовсім не мав на увазі вигнання, витиснення, чи будь-які інші більш-менш цивілізовані методи боротьби чи проведення національної політики. А може, і не зовсім цивілізовані (час був такий), але, все ж, з людським обличчям. Наскільки я розумію, ОУНівці, при всій жорсткості, не затосовували "методи" німців (масові розстріли, як у Бабиному Ярі, чи газові камори). І крім того,, як випливає з Вашого посилання, ці дії ОУН мали цілком конкретні причини (приводи). Тобто, "за діло", а не просто за етнічною ознакою.

А німці не тільки застосовували вищезгадане, а й просто знищували євреїв (чи жидів - як завгодно) тільки за їх етнічну приналежність (перш за все, мирне населення), інших приводів було й непотрібно. І мені уявляється недоречною будь яка іронія чи радість з приводу, що..., скажимо так, "звільнився життєвий простір". Це, все ж, їх (євреїв) загальнонаціональне горе.

Але якщо я вас неправильно зрозумів - ще раз прошу вибачення. І взагалі, здається, що обсудження того вашого коротенького вислову вже можна потроху припинити.
Слав

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви про газові камери не пишіть, бо це скоріше всього жидівська вигадка.

Жиди майже всюди, де жили, проявили своє жидівське панування, тому реакція інших народів, як ви пишите, була саме "за діло"... Хоча, можливо, в деяких випадках, одні жиди, які нікого не гнобили, страждали за дії інших жидів, що займались паразитизмом.

Ніхто не радіє з чужого горя (жидів), тільки константуються факти та наслідки.

Ось для вас матеріал:

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_1700.php

Рабою московських катів!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2007, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Ніхто не радіє з чужого горя (жидів), тільки константуються факти та наслідки.

Моя думка стосовно голокосту така - як то часто буває, одні віддувалися за гріхи інших. Переконаний, що всі представники організованого жидівства, проти якого власне і боровся Алозійович (банкіри, фабриканти, лихварі, писаки) вчасно та організовано втекли. А та друга частина, яка була простими смертними, за них віддувалася.

А тепер перша частина продовжує заробляти гроші на голокості.

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 08:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дописи Чорного завжди читаю з особливим задоволенням - вони цілком логічні, и людина завжди вміє виділити головне.

2 Слав.
По-перше, дуже дякую за посилання. А по-друге, чому ви так впевнені що газових камор не було? Наскільки я знаю вони були, тільки "користування" ними не було привілеєю одних євреїв. Наприклад, нещодавно прочитав мемуари відомого шахіста Федіра Богатирчука, який залишався в окупованому Києві і пішов звідти разом з німцями, а потім жив у Канаді (саме тому він став "персоною нон-грата радянських шахів" №1, будь-які згадки про нього були заборонені; а вже другим став Віктор Корчной).

Серед іншого Богатирчук розповів, як винищувались психічно хворі (це була одна з "ідей" Гітлера щодо "оздоровлення раси"). Але у Кирилівській психічній лікарні залишалось кілька фіктивних хворих, які там ховались від примусової (з радянського боку) мобілізації та евакуації і які не встигли вчасно виписатись. Незважаючи на всі зусилля (в тому числі самого Богатирчука), навіть фіктивних хворих врятувати не вдалося - загін СС одразу ж ізолював лікарню від зовнішнього світу, а його командир в ніякі перемовини не вступав. Єдине, чим ще можна було допомогти цим нещасним, була велика доза снодійного, щоб їх завантажили в «авто-вбивці» (для смертельного отруєння газом - тобто газові камори на колесах) вже міцно сплячими.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 08:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ти ше скажи, що мартін лютер кінг чи як там його хороший чоловік, бо боровся за права негрів. А я, і Чорний, і багато інших залишимося при думці, що КуКлуксКлан робив все правильно. Щодо питання лохокосту і газових камер. Міф, який оберігають як священну корову. Засумнівався - до цюпи. А якщо знайдеш докази, які йдуть не в ногу з міфом - Європа вже не для тебе, шукай притулку в Ірані.

В часи, коли кипіла війна треба було в УПА тікати, а не в психлікарню. Глупа смерть безідейних людей.

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 09:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:

В часи, коли кипіла війна треба було в УПА тікати, а не в психлікарню. Глупа смерть безідейних людей.

І, як на тебе, чи багато людей (особливо з Центральної та Східної України) змогли б "в часи, коли кіпила війна", перетинути фронт і дістатися карпатських лісів?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 09:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо готовий померти за Україну, то знайдеш спосіб, а не закосищ під дурника і будеш чекати, поки за тебе все зроблять.

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Якщо готовий померти за Україну, то знайдеш спосіб, а не закосищ під дурника і будеш чекати, поки за тебе все зроблять.

Це юнацький максималізм. Люді різні, і зовсім не тому, що одні хороші, а інші погані. Крім того, що життя та людські натури не можуть бути описані виключно чорно-білими кольорами, природа людей теж різна, кожний має свою, як кажуть психологи, «психоемоційну матрицю». Не кожен може жити у стані перманентного героїзму. Героям – вічна слава, але (ІМХО) людину не можна засуджувати, якщо вона не стала героєм. "Не судите - та не будете осудженими".

До речі, жоден з врятованих пасажирів «Тітаника» не пішов під суд (хоча поведінка багатьох під час аварії не була, м’яко кажучи, гідною), оскільки (як вважала американська Феміда) вчинки людини в екстремальному становищі або у стані афекту не можна судити за законами звичайного повсякденного життя.

Крім того, здається, багато людей були заплутані, бо просто не знали ані про реальне становище речей (радянська та німецька пропаганда робили свою справу), ані правду про УПА.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

От ти і сам все розставив на свої місця. Не бачу сенсу оплакувати тих, хто по своїй дитячій наївності ховався від війни в психлікарні. Швейк з психлікарні на фронт подався, хоч і був йолопом:-)

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Знову стрибаємо? :-)

Приклад з "хворими" я навів не для "оплакування". а для того, щоб показати: газові камори німцями все ж застосовувались. Принаймні, інколи.

А приклад Швейка, як вигаданого літературного персонажа, не є коректним. Так і я можу, при потребі, когось з казок привести! :-)
Вареник

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Швейка не руш, він справжній патріот:))))

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 18:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Монморенсі написав:

2 Слав.
По-перше, дуже дякую за посилання. А по-друге, чому ви так впевнені що газових камор не було? Наскільки я знаю вони були, тільки "користування" ними не було привілеєю одних євреїв. Наприклад, нещодавно прочитав мемуари відомого шахіста Федіра Богатирчука, який залишався в окупованому Києві і пішов звідти разом з німцями, а потім жив у Канаді (саме тому він став "персоною нон-грата радянських шахів" №1, будь-які згадки про нього були заборонені; а вже другим став Віктор Корчной).

Серед іншого Богатирчук розповів, як винищувались психічно хворі (це була одна з "ідей" Гітлера щодо "оздоровлення раси"). Але у Кирилівській психічній лікарні залишалось кілька фіктивних хворих, які там ховались від примусової (з радянського боку) мобілізації та евакуації і які не встигли вчасно виписатись. Незважаючи на всі зусилля (в тому числі самого Богатирчука), навіть фіктивних хворих врятувати не вдалося - загін СС одразу ж ізолював лікарню від зовнішнього світу, а його командир в ніякі перемовини не вступав. Єдине, чим ще можна було допомогти цим нещасним, була велика доза снодійного, щоб їх завантажили в «авто-вбивці» (для смертельного отруєння газом - тобто газові камори на колесах) вже міцно сплячими.

Я вважаю, все, що ви описали, за винятком газових камер, було правдою. В Гітлера був план очищення раси - всі хворі, каліки, асоціальні елементи підлягали знищеню, проте не за допомогою газових камер, а іншими методами. Німці, в тому числі нацисти, були дуже практичними і раціональними при вирішенні будь-яких справ, крім того, перед війною і в час війни,Третьому Рейху катастрофічно не вистачало робочої сили, тому людей, котрі підлягали знищенню, використовували у концтаборах на каторжних роборах, де вони від тяжкої, непосильпої праці самі вмирали. Ще треба враховати, що знищення людей шляхом їх отрюєння в газових камерах було відносно дорогим і тому невигідним у порівнянні з іншими методами знищення. Наприклад, значно дешевше і простіше було заставити людину викопати собі яму, а пізніше вдарити її чимось по голові, або пристрелити, і заставити іншого зарити її у цій ямі, подібно як це масово робили з людьми комуняки.

Я зараз читаю один історичний трихтомник про Третій Рейх, прочитав два томи, які охоплюють час від становлення нацистської партії до розв"язання війни з Польщею, і поки що, я не знайшов упоминання про застосування газових камер, як і у концтаборах, так і на колесах. Хоча, майже кожна історична праця про Третій Рейх, яка доступна для масового читача, грішить суб"єктивністю у бік очорнення Третього Рейху.

Виходячи з тої інформації, яку ви привели, задумайтеся ще над таким: Для чого німецьким нацистам було пізніше винищувати українців, як це тепер поширює жидопропоганда, якщо у роки війни вони серед українців здійснювали "оздоровлення раси"?

Я про це все пишу тільки з метою вияснення історичної правди, яку мені цікаво знати, а не для того, щоб обіліти чи очорнити нацистів.

Ще для вас цікаві лінки:

http://www.personal-plus.net/196/1415.html
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_1702.php
http://www.come-and-hear.com/editor/gentile.html

Рабою московських катів!
Монморенсі

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2007, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:

Я про це все пишу тільки з метою вияснення історичної правди, яку мені цікаво знати, а не для того, щоб обіліти чи очорнити нацистів.

Цілком згоден! Обома руками "за"! И знову дякую за посилання.

Але перший лінк (поки що?) не працює.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"