•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Час готуватись до люстрації

Автор Повідомлення
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 12:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:

Це і є ланка, у яку треба лупити. Бо підкуп, як це не дивно, теж ґрунтується на довірі – довірі до того, хто дає хабар, що той не здасть. Зруйнуємо цю довіру – зруйнуємо й систему хабарництва.
Наївним було б думати, що злочинці цього не розуміють, але й протидіяти цьому не можуть. Бо це порок їхньої системи.


Наївними в цьому питанні є Ви. Бо в кримінальному кодексі (в "новому" теж) є відповідальність як за взяття хабара, так і за його давання, тому в системі не існує "слабкої ланки", як Вам про то мріється. Ніякої "довіри" в хабарництві не існує, є лише "пов'язаність" злочином. В разі виявлення срок отримують обидві сторони, тому, нікому не вигідно, щоб злочин було викрито. Основою "радянської" влади є корупція, в ній замішані всі, від секретарки сільради, вчительки, дільничого лікаря, будь якого "бюджетника" нижчої ланки загалом і до Президента країни. Ну така системаю І якщо в системі з'явиться одна чесна людина, то, як правило система її примушує сидіти "тише води, нижче трави", якщо така людина починає боротися за "Правду", то система її ламає або знищує. Все починається з різних "соціяльних" путівок, "профспілкових" відпусток, а закінчується чемоданчиками грошей особисто президенту від митниць, зв'язківців, транспортників і т.д. От для прикладу, приватний підприємець за 10 років сплати внесів в фонд соіяльного страхування, і не отримав ні копійки "лікарняних" ні оздоровчої путівки, нічого, бо так побудована система, а податковий інспектор за цей час через рік відпочивав в санаторії по пільговій путівці, не кажучи вже про лікарняні. то чи має стимул платити внески підприємець? Але податковий інспектор буде "віджимати" підприємця по сплаті внесків до всіх фондів, бо розуміє, що в кінці кінців, він отримає від того свою частку, і ні про яку "соціальну справедливість" в цій системі мови не йде, тільки про преференції тим, хто працює в цій системі, є її елементом, є її основою. Хоче того чи не хоче, лікар, вчитель, бібліотекар, або який інший "бюджетник", але він є елементом злочинної системи, яка начеб то у цій країні має виконувати функції "соціального захисту", але насправді, під її ширмою народ обирається до останньої нитки, наче б то все йде до "бюджету", який за цієї влади злодіїв більше нагадує злодійський общак, і вже з нього кошти розходяться по кишеням владних злочинців, якщо ціх коштів недостатньо, то починає діяти система прямого фінансування відповідального чиновника - хабарі. І зламати це все в нинішніх умовах неможливо. Треба ламати під корінь всю систему "рад" -законодавчу і місцевого "самоуправління", виконавчу, "правоохоронну". Лише одним невдоволенням "низів" її похитнути важко, потрібен зустрічний рух "зверху". І я маю надію, що іходження "Свободи" до "Верховної ради" пришвидшить це руйнування і замість безвідповідальних рад постануть відповідальні органи, судову систему буде змінено на виборну, функції "правоохоронців" зміняться на захист суспільних інтересів замість захисту владної еліти.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
Парабелум


Повідомлень: 89
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 13:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Основою "радянської" влади є корупція, в ній замішані всі, від секретарки сільради, вчительки, дільничого лікаря, будь якого "бюджетника" нижчої ланки загалом і до Президента країни. Ну така системаю І якщо в системі з'явиться одна чесна людина, то, як правило система її примушує сидіти "тише води, нижче трави", якщо така людина починає боротися за "Правду", то система її ламає або знищує.
[/quote]
Ви праві , на жаль. В нашому випадку саме так і сталось, і захисту від цього нема ніякого, хіба вила...

_________________
Si vis pacem - para bellum !
Пляшечник


Повідомлень: 290
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2012, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:

Наївними в цьому питанні є Ви. Бо в кримінальному кодексі (в "новому" теж) є відповідальність як за взяття хабара, так і за його давання, тому в системі не існує "слабкої ланки", як Вам про то мріється. Ніякої "довіри" в хабарництві не існує, є лише "пов'язаність" злочином.В разі виявлення срок отримують обидві сторони, тому, нікому не вигідно, щоб злочин було викрито.

Не завжди так. Якщо доведено, що хабара вимагали, то той хто дав звільняється від покарання, або отримує його умовно. Є таке гнучке поняття як пом’якшуючи обставини…
Але тут мова про інше. Спробую пояснити на прикладі. Співробітник ДВК, який сприяв фальсифікації та й той рядовий член комісії, що ці фальсифікації здійснював, свято вірять, що той, хто за певну суму грошей запропонував їм це зробити, їх ніколи не здасть. У тому числи вони заспокоюють себе й тезою про злочинний зв'язок.
Чули фразу: «якщо не можеш щось зупинити, то очоль його». Так ось, якщо розкриття злочину (фальсифікацій) не можна зупинити, то учорашній замовник її очолить. І жоден корумпований суд проти нього не піде.
Леонід написав:

Основою "радянської" влади є корупція, в ній замішані всі, від секретарки сільради, вчительки, дільничого лікаря, будь якого "бюджетника" нижчої ланки загалом і до Президента країни. Ну така системаю І якщо в системі з'явиться одна чесна людина, то, як правило система її примушує сидіти "тише води, нижче трави", якщо така людина починає боротися за "Правду", то система її ламає або знищує. Все починається з різних "соціяльних" путівок, "профспілкових" відпусток, а закінчується чемоданчиками грошей особисто президенту від митниць, зв'язківців, транспортників і т.д.

У Східній Німеччині, Чехословаччині, Угорщині була така сама радянська влада. Але чомусь такого хабарництва там не було…

Все залежить від того, як боротися за правду. Якщо кричати на кожному розі що той і той хабарник – звісно система туку людину зламає. Якщо просто не дати хабара, а пройти весь законний шлях – ніхто нічого не зробить. Якщо ж зібрати однодумців, і проаналізувавши діяльність злочинця, подати на нього до суду, теж ніхто переслідувати не буде. Хоча тут можливі варіанти. Так відбувається у цивілізованих суспільствах, але не думайте, що там всі суди завжди захищають громадян і справедливість.

Леонід написав:

От для прикладу, приватний підприємець за 10 років сплати внесів в фонд соіяльного страхування, і не отримав ні копійки "лікарняних" ні оздоровчої путівки, нічого, бо так побудована система, а податковий інспектор за цей час через рік відпочивав в санаторії по пільговій путівці, не кажучи вже про лікарняні. то чи має стимул платити внески підприємець? Але податковий інспектор буде "віджимати" підприємця по сплаті внесків до всіх фондів, бо розуміє, що в кінці кінців, він отримає від того свою частку, і ні про яку "соціальну справедливість" в цій системі мови не йде, тільки про преференції тим, хто працює в цій системі, є її елементом, є її основою.

Це стосується не тільки бюджетників, а й усіх, хто працює як найманий працівник.
Але не забувайте, що ФОП платить державі менше, ніж сплачується за найманого працівника (здається відсотків на 40). Нехай ФОП відраховує у свій особистий «пенсійний фонд» приблизно стільки ж, будуть і йому лікарняні. Але ж багато хто відраховує мінімум (здається близько 300 гривень щомісяця).
Леонід написав:

Хоче того чи не хоче, лікар, вчитель, бібліотекар, або який інший "бюджетник", але він є елементом злочинної системи, яка начеб то у цій країні має виконувати функції "соціального захисту", але насправді, під її ширмою народ обирається до останньої нитки, наче б то все йде до "бюджету", який за цієї влади злодіїв більше нагадує злодійський общак, і вже з нього кошти розходяться по кишеням владних злочинців, якщо ціх коштів недостатньо, то починає діяти система прямого фінансування відповідального чиновника - хабарі. І зламати це все в нинішніх умовах неможливо. Треба ламати під корінь всю систему "рад" -законодавчу і місцевого "самоуправління", виконавчу, "правоохоронну".

А, пам’ятаєте, хтось давно вже співав так «весь мир насилья мы разрушим до основания, а затем…»
Хоча б уяву того, що хочете взамін маєте? Механік малює креслення майбутньої машини, електронник – принципову електричну схему, програміст – БСА.
А як Ваша ідеальна держава буде «працювати»? Як будете регулювати баланс інтересів різних соціальних груп? Яким бачите середньостатистичного громадянина Вашої держави? І нарешті, як все зруйнуєте, скільки потім нове будете будувати?
Леонід написав:

Лише одним невдоволенням "низів" її похитнути важко, потрібен зустрічний рух "зверху". І я маю надію, що іходження "Свободи" до "Верховної ради" пришвидшить це руйнування і замість безвідповідальних рад постануть відповідальні органи, судову систему буде змінено на виборну, функції "правоохоронців" зміняться на захист суспільних інтересів замість захисту владної еліти.

СВОБОДА може бути тільки рупором наших побажань у ВР. І це за умови нашого контролю за її діяльністю. А будувати суспільство Вам, мені і іншим співгромадянам. І від того, які методи ми оберемо – таке суспільство і збудуємо.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET