•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Черкаси

Автор Повідомлення
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друзі! Де у Черкасах осередок "Свободи"? Хоча б на мило скиньте.

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2007, 16:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За осередок не знаю, але маю натомість зустрічне питання до Вас. Хто у Вас мер міста, від кого і що з себе представляє? Як до нього люди ставляться? Це не має жодного відношення до партії, особиста цікавість.

А на рахунок Вашого питання то питання до Чорного, можете його милом закидати поки не відповість :)

НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2007, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міський голова Черкас - Одарич, нібито представник київського бізнесу, нібито ставленик Бродського. Має бізнес і в Черкасах, а також баскетбольну команду "Черкаські мавпи". Представляє БЮТ, але там у них якісь незрозумілі речі діяться - одна частина черкаського БЮТу об"єдналась із регіонами, інша до неї в т.зв. опозиції. А все на тлі діліжки-дерибану міських земель, які на диво ще не всі розграбували-прихватили.

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2007, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Знаю, що э осередок в Умані (пані Богомаз), а в Черкасах нібито формується. Передзвони Руслану Кошулинському у Львів - контакт на сайті -він дасть інформацію.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2007, 14:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
Передзвони Руслану Кошулинському у Львів

+38 067 314-59-90

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2007, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую! Будемо налагоджувати контакт.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2007, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Земляки-черкащани, одзовіться!

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2007, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо Черкаської області, якщо комусь це буде цікаво:

В селі Прохорівка Канівського району є чимало активних симпатиків "Свободи". Там давно вже треба було створити осередок, але неформально він там є і так - на виборах там активно розповсюджувалася свободівська агітація - причому вона досягала сусідніх сіл і самого Канева. Якщо з"явиться активний організаційний центр у Черкасах, то майте на увазі це село - звідти можна розвернутися на весь Канівський район.
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2007, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Симпатиків "Свободи" чимало і в самих Черкасах, але за відсутністю орг. центра зініціювати хоча б для початку якогось збору не виявляється можливим. Жаль, адже не за горами на нас надходять знаменні дати: 100-річчя з Дня народження Провідника Р. Шухевича - одна із найвизначніщих серед них. Кому, як не дієвим націоналістам її відзначити (є що запропонувати для цього).

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2007, 07:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора на зїзді виступав голова каневської міської чи районної організації.

Мені молодим помирати
Stem

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2007, 08:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Виступала п. Богомаз з Уманя.
Якби Назар Содоля не полінував і передзвонив на безлімітний,який йому вище вказали вже мав би її контакти:)
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Контакти маю, та не в Черкасах, а в області. А з переміщенням по обл. в мене проблеми.

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2007, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я з Черкас. моя адреса sirin@uch.net

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2007, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пам"ятаю був у Черкаській організації друже Явір (Костянтин) - за духом справжній націоналіст та українець.Це було ще за часів СНПУ. На жаль, зв"язок з ним втрачено;але я не думаю, що він "відійшов від справ". Якщо хтось про нього щось знає, повідомте.
НазарСтодоля

ПовідомленняНаписане: 02 липня 2007, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Завтра чекаємо на О. Тягнибока у Черкасах.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,