•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Стратегія та тактика, чи важливі поняття для Свободи?

Автор Повідомлення
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знижка Газпрому лишає Україну стимулів до реформ
http://biz.liga.net/ekonomika/tek/novosti/2683807-skidka-gazproma-lishaet-ukrainu-stimulov-dlya-reformy-tek.htm
"Тепер зниження ціни не дозволить Україні " злізти з російської газової голки " , відзначає експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук. " Під питанням залишається і реалізація проектів у сфері видобутку сланцевого газу і диверсифікації поставок палива" , - говорить експерт.

Нагадаємо , про зниження ціни російського газу у вівторок домовилися президенти України та Росії. В результаті Нафтогаз і Газпром підписали додаткову угоду до договору 2009 року щодо того, що його вартість для України складе $ 268,5 за тисячу кубометрів. Ціна не залежатиме , як було досі , від нафтових котирувань. А поправочні коефіцієнти будуть змінюватися щокварталу . Але якщо сторони " з будь-якої причини " не підпишуть доповнення до контракту до 10 числа першого місяця кварталу поставки , ціна автоматично визначається згідно з основним контрактом."

Чим заплатить Україна за знижку на газ
http://biz.liga.net/all/tek/stati/2682786-chem-zaplatit-ukraina-za-skidku-na-rossiyskiy-gaz.htm

Схема додаткової угоди дуже схожа на ту , що застосовується зараз щодо Білорусі з постачання нафти . Вони узгоджуються щоквартально і служать важелем тиску на Мінськ. "Угода ставить газову ціну в пряму залежність від політичних рішень Києва , і цим важелем Кремль буде користуватися", - вважає глава East European Gas Analysis Михайло Корчемкін.
Зміна влади в країні і черговий політичний розворот України в 2015 році більш ніж реальні , зазначає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. І вже через квартал буде знову діяти старий договір , а значить, і стара ціна , підкреслює експерт.
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 11:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Позачергова сесія одеської міськради: «Родіна» закликала до федералізації України

Депутати Одеської міськради від партії «Родіна» ( лідер І. Марков) в ході позачергової сесії представили свій проект звернення до президента України, в якому зажадали федералізації країни і звільнення політичних ув'язнених.
http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Ftimer.od.ua%2Fnews%2F14_deputatov_gorsoveta_vistupayut_za_federalizatsiyu_strani_dokument_343.html&post=-60354901_218
Крім десяти родінців ( Сергія Бовбалана , Олександра Васильєва , Ігоря Димитриева , Олександра Казарновського , Григорія Кваснюка , Юрія Кривенка , Сергія Кушніра , Олексія Рибакова , Георгія Селянина і Тетяни Сорокіної ) , за проект рішення проголосували також четверо депутатів інших фракцій.

Три голоси « федералистскому » проекту дала фракція «Зелена Одеса» в особі В'ячеслава та Юрія Круков та Станіслава Яковлєва. Крім того , підтримав колег з « Родіни » заступник голови групи « Майбутнє Одеси » Олександр Шеремет. Цікаво , що він став єдиним представником своєї групи , які проголосували саме за цей проект звернення до президента.

Переважна більшість депутатів міськради ( 63 людини ) взагалі не голосували за даним проектом рішення. Однак деякі з них все-таки скористалися своїм терміналом , щоб віддати голос « проти».

Борців з федералізацією в міськраді знайшлося вісім чоловік , всі вони входять у фракцію Партії регіонів. Так , проти проголосував Денис Балух , Людмила Варрава , Микола Крикливий , Ігор Леонов , що займає пост глави Приморської райадміністрації Світлана Осауленко , Вадим Підгородинський і Олег Етнаровіч .

Ось текст звернення в повному обсязі
"Пан Президент !

Внаслідок Вашої непослідовною і безвідповідальної політики , репресіям і неодноразові відмови від даних Вами раніше обіцянок Україна опинилася на порозі масштабного політичної кризи , в результаті якого до влади можуть прийти деструктивні сили . Причому силові методи розгону акцій протесту та інші дії , на кшталт введення надзвичайного стану , лише збільшують ймовірність такого результату .
Жителі Одеси та Одеської області у цій ситуації в черговий раз , як і в 2004 -му році , виявилися заручниками ситуації , що склалася на київських вулицях. Так далі тривати не може.

Переконані , що ці події в черговий раз доводять необхідність додання регіонах України автономії шляхом федералізації країни. Тільки в цих умовах органи місцевого самоврядування знайдуть достатньо повноважень , щоб забезпечувати благополуччя жителів незалежно від політичних криз , які регулярно переживає центральна влада.

Громадяни України мають право самі вирішувати свою долю. Надайте їм цю можливість .

Крім того , вимагаємо звільнення політичних ув'язнених і припинення кримінальних справ , порушених за політичними мотивами , а також припинення тиску на ЗМІ."

Ну , хто ще сумнівається у тому, що сірий кардинал Медведчук може найближчим часом посісти почесне місце на бандитському Олімпі?
"Родіна" і "Батьківщина", якась плутанина...
Адже, коли "Родіна" йшла на вибори, подавала, мабуть, себе у документах українською мовою, тобто дезорієнтовувала виборців.

Прокурор просить суд подовжити термін утримання нардепа Ігоря Маркова під вартою. Захист просить віддати його на поруки нардепів від Партії Регіонів: "взяти Маркова на поруки згодні нардепи Виталій Барвіненко, Олександр Пресман, Вадим Колесніченко и Нестор Шуфрич".

Але все ж таки (одеська газета "Таймер") термін утримання Маркова подовжили ще на два місяці - до 13 лютого.
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2013, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Євромайдан очами одесита: сніжні барикади, море їжі і повар Ізя з Молдаванки"
(Одеське інтернет видання, як розумію Маркова)
http://timer.od.ua/statji/evromaydan_glazami_odessita_snejnie_barrikadi_more_edi_i_povar_izya_s_moldavanki_962.html
Доволі цікаво і нейтрально.(російська мова)
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2013, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.svoboda.org/content/blog/25205758.html
Майдан . Погляд московської журналістки. (російська)
"Розмови і роздача їжі припинялися, коли зі сцени починали співати гімн України. Застигав кухлик з чаєм, всі поверталися до сцени і приєднувалися до співу. "Душу й Тіло ми положим за нашу свободу, І покажемо, что мі, браття, козацького роду" - такий гімн важко назвати офіціозом, його дійсно хочеться співати (порівняйте з нашими трьома куплетами про те, що Росія велика, велика, а також велика )."
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Багатій Ротшильд колись сказав: «Дайте мені управляти грошима країни , і мені немає діла , хто буде встановлювати там закони». Ці слова Ротшильда ймовірно і лежать в основі переділу на українському банківському ринку .
Європейські банки виводять свої капітали з України , виставляють на продаж свої дочірні філії або консервують до кращих часів. Розчаровані європейці продають свої дочки набагато дешевше , ніж придбали . Їх скуповують російські банки.
З кожним роком частка російського капіталу в українській банківській системі буде збільшуватися. Зберігати кошти в офшорах , особливо після ситуації на Кіпрі, стало небезпечним. А Україна - прогнозована країна.
На цьому тижні Україна отримала перші гроші від російського кредиту і вже почала їх витрачати. Такий висновок можна зробити із заяв урядовців.
Ще до їх отримання , в середу , 25 грудня , під час брифінгу після засідання Кабінету міністрів віце -прем'єр К. Грищенко заявив про те , що заборгованість по стипендіях перед студентами виплатять за рахунок наданих Росією засобів.
Коли чиновнику нагадали слова глави уряду Миколи Азарова про те , що російський кредит виданий не на проїдання , він сказав: « Це не такі великі гроші. Ми вважаємо , що стипендія - це не проїдання , це - інвестиція в майбутнє , в тому числі - і нашу економіку ».
В п'ятницю , 27 грудня , в ефірі Першого національного телеканалу Азаров розповів про те , що Уряд змушений був використовувати перший 3 млрд. транш російського кредиту на погашення соціальних зобов.язань , що виникли у зв'язку з погіршенням економічної ситуації.
Те , що в українському уряді сім п'ятниць на тижні нікого вже не дивує. Стороною обходиться тема про те , а яким - таким чином російський кредит отриманий , між іншим , шляхом продажу євробондів за долари США міг піти на погашення заборгованості по стипендіях чи іншіх соціальних виплатах?
Що , зарплати бюджетникам і пенсії в Україні почали платити у валюті ?
Поки що про такі факти нічого не відомо. Отже, можна припустити , що соціальні виплати все ж видали гривнями. Але є це так , то при чому тут російські долари ?
Можна , звичайно, заперечити що гривні надрукували не просто так , а під поповнення золотовалютних резервів доларів . Однак, що там насправді- незнає ніхто , може їх використають для погашення зовнішніх кредитів .
Більш цікавим є наступне питання, якщо 3 млрд ( в еквіваленті – 24, 5 млрд.грн ) пішли на соціальні виплати , то в бюджеті був прихований дефіцит у такому ж обсязі. Отже , загальний обсяг бюджетного дефіциту не 46 , а 70,5 млрд грн.
І якщо такий дефіцит дійсно є, то виходить , що бюджет на майбутній рік зроблений на підставі абсолютно недостовірних даних про стан державних фінансів .
А значить , проблеми з соціальними виплатами будуть лише посилюватися . І покривати ці проблеми буде друкарський верстат.
Якось на ТВІ чула доктора економічних наук, промайнула цифра 20% - це доля російських банків в Україні, за станом на сьогоднішній день. Нічого не заважає їм при нагоді обвалити гривню при певних обставинах.

Ось знайшла в неті інформацію про те, як європейські банки в Україні купують російські гіганти.

«Виходячи з аналізу угод у банківському секторі , можна виділити кілька ключових покупців:
• Ощадбанк Росії ( Купив Volksbank ) . Крім цього , Ощадбанк Росії планує купити дочірній банк BNP Paribas Group « УкрСибБанк» . Активи банку складають 27.03 млрд. грн. На початку лютого 2013 року, банк займає 12 - е місце за розміром активів серед українських банків. Найімовірніше , дочірній банк Ощадбанку Росії найближчим часом увійде до десятки найбільших банків України . Не виключена купівля Ощадбанком Росії одного з лідерів українського ринку - Приватбанку , імовірність чого зростає з втратою власниками Приватбанку низки українських активів .
• Смарт - холдинг ( Викупив Банк Форум у Commerzbank , купив Банк Москви) Власник - Вадим Новинський. Основним активом є « Метінвест» (Росія). Новинський в 2011 році володіючи станом 2.7 млрд. доларів. , Зайняв 37 місце в рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії . У травні 2012 року Новинський прийняв громадянство України .
• Дельта Банк ( Купив Кредитпромбанк , купує найближчим часом Swedbank) Власник - Н. Лагун. Дельта Банк планує купити портфель проблемних кредитів Укрсоцбанку та Universal Bank , і тим самим піднятися на 4 - е місце за активами. Дельта Банк відомий фінансуванням «Нафтогазу». Діяльність Лагуна часто пов'язують з українським олігархом Віктором Пінчуком і генеральним директором Російського Фонду Прямих Інвестицій ( РФПИ ) - Кирилом Дмитрієвим .
• ФідоБанк ( Викупив Erste Bank, СЕБ БАНК , володіє Євробанк ) . На 1 грудня 2012 року, капітал банку складає 550 млн. грн. , А активи - 3670,6 млн. грн. За словами Олександра Адарича , Фідобанк планує створити до 2017 року банківський холдинг , який входитиме в ТОП - 20 банків України . Раніше в Forbes.ua згадувалося , що у Адарича дуже хороші відносини з Першим віце -прем'єр- міністром України - С. Арбузовим (до 23.12.12 - глава Національного Банку).
З урахуванням політичної ситуації в Україні і розпалом кризи в Європі , жоден європейський банк не може відчувати себе впевнено , оскільки в будь-який момент « материнська » структура може відмовити у фінансуванні . Російські ж банки своїми діями показують , що прийшли сюди « всерйоз і надовго» .
Російським банкам належить уже 15.5 % активів банківської системи України . Зараз в Україні діє 9 російських банків . Це Сбербанк Росії , ВТБ , Альфа - банк , БМ банк , Промінвестбанк , а також дрібні банки - Петрокоммерц- Україна , Траст , Енергобанк , Російський стандарт ."
Крім того , варто врахувати ймовірність закулісного участі російського капіталу у ряді угод з купівлі фінансових , промислових і медио компаній в Україні . Таким прикладом можуть бути останні придбання Дмитра Фірташа , який відомий створенням в 2004 році спільно з Газпромом компанії «РосУкрЕнерго» для здійснення транзиту газу на Україну і в країни Європейського Союзу.
Тільки за останні два роки Фірташ витратив близько 4 млрд. доларів на нові активи і планує інвестувати ще сім мільярдів в розвиток наявних компаній. Так у квітні 2012 року Дмитро Фірташ оформив покупку 89,97 % акцій великого проблемного банку Надра. У серпні- жовтні 2012 року підконтрольний Дмитру Фірташу " Газтек " купив ряд акцій облгазів. У лютому 2013 року в результаті покупки компанії INTER MEDIA GROUP LIMITED за 2,5 мільярда доларів США Фірташ отримав контроль над телеканалами ІНТЕР , НТН , К 1 , МЕГА , "Ентер -фільм" , К2 , "Піксель " і MTV. За тиждень до цієї угоди підконтрольна Фірташу Group DF викупила 100 % акцій заводу "Кримський ТИТАН" . В результаті ряду угод в 2010-2012 році структурами Фірташа практично монополізована хімічна промисловість України .»

Наведу свій приклад, в Одесі влітку відкрилася філія «Альфа –банку». Набрали студентів, причому навіть за фахом далеких від економічних спеціальностей. Одразу після відкриття, стали видавати дешеві кредити, без зайвих бюрократичних процедур !!! Студенти-працівники , мої знайомі , лише проходили двотижневі курси – і у бій… Платять добре. За кожний оформлений залоговий кредит - кількатисячна премія. Запитаєте про оформлення, теж цікаве питання...
Нашому Нацбанку байдуже. Запускають козла в город і ... врожаю капусти годі чекати...

Тож, у такій ситуації і у разі інфляції банки України опиняться в критичному положенні , а російські банки , викуповуючи борги українських підприємств , зможуть легко встановити контроль і над банківською , і над виробничою сферою.
Юрій Шевчук


Повідомлень: 82
Звідки: Костопіль Рівне

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2014, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, ТТ.
Звідси випливає, що чим швидше ми прийдем до влади, тим швидше і дешевше нам буде відновлення економіки і фінансової сфери. До того часу, поки буде керувати це мафіозне угруповання по продажу українського суверенітету, тим глибше і масштабніше будемо погружатися в кризу, як політичну, так і соціальну. Правда є один рецепт, який все це переможе. Поки-що потримаю це в таємниці. Прийде час - оприлюдню.

Слава Всевишньому Господу нашому!
Слава Україні!

_________________
процвітання і справедливість
Дима Золочівський


Повідомлень: 35
Звідки: Золочів

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2014, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:

Тож, у такій ситуації і


Висловлюємо стурбованість з приводу войовничих заяв пана Іліенка та інших свободівців с приводу ГРУ та Форуму Майданів, який зараз усе-таки відбувся у Харкові.
Мічений


Повідомлень: 361
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2014, 19:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://news.liga.net/video/politics/957912-kievlyan_ne_puskayut_v_mariinskiy_park_bez_obyasneniya_prichin_video.htm
Киевлян не пускают в Мариинский парк без объяснения причин: видео

http://vesti.ua/kiev/32561-v-mariinskom-parke-postavili-palatki-dvizhenija-za-porjadok
В Мариинском парке поставили палатки движения "За порядок"

Вести явно брешуть. І не вперше. Нині вже не напівправда, а відверта брехня для ослів-українофобів.

-----------------
Обмеження доступу в так званий "урядовий квартал" явно суперечить Конституції. Всі спроби пробитись до ВзРади з боку Європейської плащі і в мене були безуспішні.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.

_________________
Неправда гнобить протидії, але тим дужче бажання боротися з нею. Григорій Сковорода
Влад555


Повідомлень: 78
Звідки: Dnepr

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене своє бачення даної теми , бути може знайду однодумців .
1 . Мовне питання , на якому постійно спікулюють .
Росіяни з'явилися від Київської Русі , це іншими словами наші нащадки. Слідчо російська мова пішла від української . Це легко довести , я говорив з хлопцями з Пітера відпочиваючи в Криму, навмисно українською, вони мене навіть дуже добре розуміли.Це так сказати коссвенний доказ.
Я з міста Дніпропетровськ , більшість населення говорить російською . Хіба це означає що ми менші патріоти ніж у Києві або в Тернополі? Хіба означає що Наше місто потрібно відокремити від України або населення " перестріляти з путемета " , теза яку я чув на початку .
Відмінний спосіб виправити ситуацію , переїздіть до нас у місто з Львова та інших міст , бажано молодь україномовна , пропагуєте українську мову , нехай навіть розмовляючи на ньому і буде зрушення .

Що стосується узкости поглядів у партій і радикалізм до всього російського. Я вважаю це підступи наших ворогів. Які вважають словян лайном , втручаються в внутрішню політику , розделяють держави як Югославів .

Спасибі за увагу .
М.Джура


Повідомлень: 2717
Звідки: Кривий Ріг

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вчомусь я погоджуюсь з Вами, а вчомусь і ні. Як на мене українська мова подібна до російської тоді, коли ми говоримо більш суржиком, а, насправді , мови досить різні. Але, дійсно, мовну тему піднімають навмисне, щоб "колотити" російськомовних і не дати їм українізуватися.
Так, людей треба навчати, розповідати, освітлювати.
Стосовно того, що нас треба вистрілювати з кулемета, чую вперше, думаю, що це якась антиагітація.
Як же Україна без нашого Славного козацького краю?!
Тримаймося!

_________________
"ПЗКПТ!"- ПРУЧАЙСЯ ЗАВЖДИ КОЛИ ПРУЧАТИСЯ ТРЕБА!
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2014, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Любі мої брати і сестри українці і всі , хто має світлу надію відбудувати вільну , незалежну Україну!
Несказано горда своєю нацією! Визнаю, що дещо помилялася щодо ментальності "західняків", "кислих яблучок" тощо, про що тут дискутувала близько року тому. Пишаюся!
Не бойовими діями, звісно. Та Єдністю! Єдністю наших сил. Єдністю наших сердець, нашого гніву, нашої спільної боротьби. Продовжуємо єднатися з любов.ю один до одного і своєї України, і тоді ми викуєм свою країну - прекрасну і могутню державу.
А вміємо ж, можемо ж!
Невимовний біль за відчайдушних мужів, молодих хлопців, що йдуть на Грушевського з гарячим серцем і жагою справедливості...
Молюся Богу за те, щоб якимось чудовим чином Він урятував нас всіх і зберіг життя наших Героїв і всіх нас! Уберіг від безглуздя і бездумних вчинків, від смертей і тяжких наслідків.

Боже Великий, Єдиний
Нам Україну храни
Волі і світу промінням
Ти її осіни!

Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої ласки й щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу, щастя,
Дай, Боже, народу
І многая, многая літа.

Слава Україні!
Героям Слава!
М.Джура


Повідомлень: 2717
Звідки: Кривий Ріг

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2014, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Боже, Україну, збережи!
Господи, помилуй нас!" без кінця наспівую ці слова які так гарно співає Петриненко.
Тетяно, вибачте, що не підтримала Вас тоді, хоч і мала б, навіть попри розбіжність поглядів!

_________________
"ПЗКПТ!"- ПРУЧАЙСЯ ЗАВЖДИ КОЛИ ПРУЧАТИСЯ ТРЕБА!
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2014, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую. Разом до перемоги!
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2014, 10:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У четвер близько п'ятої години вечора на отриманні хабара затримали мера Білгорода- Дністровського Ігоря Нановського .
Міського голову затримали у власному кабінеті під час отримання хабара.
У облпрокуратурі офіційно не коментують подію , однак факт затримання одного з мерів в Одеській області підтвердили.
Голова міськвиконкому підозрюється в тому , що протягом декількох місяців вимагав у депутата міськради та бізнесмена хабара в розмірі 4000 грн щомісяця. Гроші він вимагав за нерозірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,01 га , на якому розташовувалася зупинка машрутного транспорту. Мера спіймали , коли він отримував від депутата черговий транш в розмірі 8000 грн.
Зараз Нановського підозрюють у скоєнні злочину , передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу - вимагання хабара. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.
Втім , затримання мера неоднозначно сприйнято громадськістю : «Дворічна боротьба місцевих політичних еліт проти Нановського закінчилася їх перемогою. Впевнена перемога з величезним відривом на виборах забезпечила меру статус вискочки , вибудувати відносини з місцевими елітами він не зумів. Абсурд ситуації в тому , що хабар давав судимий депутат , який раніше постійно виступав проти мера. Складно уявити , що Нановський брав би хабар у свого суперника » , - вважає громадський діяч Олександр Маркевич.
http://bessarabiainform.com/2014/01/pri-poluchenii-vzyatki-zaderzhan-mera-belgoroda-dnestrovskogo/
http://www.youtube.com/watch?v=EteYOt5cvfg


Востаннє редаговано: Таня Танюша (26 лютого 2014, 20:01), редаговано 2 раз
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2014, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Курйозний випадок стався вчора в Білгороді- Дністровському . Тамтешні захисники влади ледь не влаштували бійку з людьми , які повернулися з наметового містечка під обласною адміністрацією (злі язики стверджують , що це працівники бюджетних організацій , яких ще в суботу централізовано звезли до Одеси , щоб дати відсіч «бандерівцям »).
Про цю історію розповів співробітник аккерманської мерії, що побажав залишитися неназваним :
« У Білгороді- Дністровському Партія регіонів і одна з опозиційних політсил зібрали команди навколоспортивних товаришів. Так от, « активістам » регіоналів повідомили , що в місто через Затоку їдуть чотири автобуси , в яких сидять дивні люди зі згорнутими прапорами. Мужики , які якраз сиділи в барі, ломанулись до ринку , підхопили там союзників і побігли через квартал повз офіс Партії регіонів . Дочекалися автобусів і приготувалися було почати бійку , але в останній момент ті, що приїхали назвали себе , і обстановка розрядилася ».

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET