•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Демографічна ситуація в Україні

Автор Повідомлення
карабін


Повідомлень: 52
Звідки: Днiпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2013, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні друзі,

Хотів би нагадати про демографічну проблему, з якою зіткнулася Україна, починаючи з 1991 р. Ось вже 22 роки тут смертність перевищує народжуваність. За ці роки чисельність населення України знизилася з 52 млн. до 45 млн. осiб. Спад жахливий - 7 млн. осiб. Якщо нічого не робити - країні загрожує вимирання і заселення ордами іноземців з Середньої Азії та Африки. Не дивлячись на те, що сумарний коефіцієнт народжуваності підвищився з 1,08 у 2001 р. до 1,52 у 2012 р., він значно нижчий відтворення поколінь - 2,1. Такий показник востаннє був в Україні в 1988 р.

Україна адже нерідко переживала трагічні періоди часу, коли її населення значно знижувався, але вона завжди відроджувалася. Громадянська війна, Голодомор і Друга Світова війна забрали життя близько 15 млн. українців!!! І навіть не дивлячись на це, українці відновили і примножили свою чисельність в післявоєнний період.
Мені попалися на днях дві російські статті з російської демографії. На жаль, вміст цих статей можна перенести і на Українську демографію: в Україні з 1991 року йде той же «демографічний хрест». І структура населення майже така ж.
Так от, російські газети пишуть, що у Росії є лише 5 років, щоб уникнути демографічного краху. Це означає, що Україна, якщо нічого не робити, чекає те ж саме.
Подробиці - в Російській газеті
http://www.rg.ru/2013/06/20/demografia.html

І на порталі "КМ"
http://www.km.ru/v-rossii/2013/06/21/sotsialnye-problemy-v-rossii/714180-demograficheskaya-revolyutsiya-poslednii-sha


Мігранти - глухий кут. Вони ведуть до краху держави, змінюючи соціальний і етнічний баланс на свою користь, не рахуючись з корінним населенням, часто тероризуючи його. У Європі вже стало неможливим жити в деяких містах. У Парижі, Стокгольмі та Лондоні мігранти палять квартали. У Брюсселі і містечку під Копенгагеном вони намагалися заборонити Різдво, оскільки з їх слів, воно «ображає» їх релігійні мусульманські почуття. І найнеприємніше, що ця зараза вже дала паростки в Україні: інцидент з вірменами у Марганці в 2009 і курдами в Херсонській області зараз - сумне тому підтвердження.
Коли говорять, що європейці вимирають, треба розуміти, що таке є не скрізь. Там, де держава підтримує сім'ю, сумарний коефіцієнт народжуваності дорівнює 2 дитини на жінку. Ось ці країни: Великобританія, Франція, США, Нова Зеландія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Ісландія та Данія. Ці країни не вимирають. Там йде відтворення поколінь. З них треба брати приклад! Ці країни також переживали падіння народжуваності, але за допомогою комплексних заходів їх урядів підняли її. Подробиці - на порталі Indexmundi. Він використовує дані Світового Банку:

http://www.indexmundi.com/facts/indicators/SP.DYN.TFRT.IN/compare?country=fi#country=fi:fr:is:ie:no:se:gb

З цього випливає, що ситуація критична, але не катастрофічна. Потрібно вжити заходів, як у вищезгаданих країнах

1. Заборонити аборти (крім медичних показань і жертвам згвалтувань). Таке є в Англії, деяких штатах США, Ірландії, Фінляндії і т. д.

2. Запровадити податки на бездітність (крім медичних показань). У СРСР він був і добре працював.

3. Створити податкові пільги багатодітним (від 3-х дітей) аж до раннього виходу на пенсію. До цього часу діти вже будуть у працездатному віці. Таке практикується у Франції і Скандинавії

4. Законодавчо закріпити неможливість звільнення багатодітних матерів, як у Франції та Скандинавії.

5. Прив'язати розмір пенсії і вихід на пенсію в залежності від кількості дітей (крім бездітних і малодітних за медичними показаннями).
Суспільство має розуміти, що для того, щоб підтримати існування держави, потрібно віддавати йому не тільки податки, а й людські ресурси!

Росія навряд чи вирішить проблему демографії. Її зденаціоналізованою еліті по барабану, хто в Росії живе: росіяни, або гастарбайтери з Кавказу або з Середньої Азії. Однак в Україні є національно-орієнтовані сили, в першу чергу, ВО Свобода. Дуже сподіваюся, що партії вдасться вирішити проблему демографії. Це життєво необхідно зробити. Інакше Україна в найближчі десятиліття не буде!
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2013, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

карабін написав:
5. Прив'язати розмір пенсії і вихід на пенсію в залежності від кількості дітей......
Тобто прив"язати розмір пенсії ...до розміру пеніса !

Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2013, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

можна вдатися і до більш радикальних заходів !
1 ) визнати будь-яке статеве "спілкування" намаганням збільшити народжуваність !
2) заборонити контрацептиви .
3) реєструвати полігамні шлюби
1 )а також дозволити "статеві взаємини " будь-де !
2) встановити грошову винагороду найкращим "альфа-самцям"
3)законодаічо відмінити статтю "згвалтування "
4)закликати на допомогу сусідні держави
5) заборонити дівчатам і молодим жінкам уникати "статевого спілкування" із "альфа-кобелями "

Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2013, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україна є перенаселеною державою , ось аргументи :
в містах проблема перенаселення виглядає як нестача житла .
Пересічний українець невзмозі забезпечити себе житлом!
(задля комфортного треба мати 3-4 кімнатну квартиру площею не менше 100кв на сім"ю . щоби мати хоч би 2 дітей )

а в селі ситуація взагалі "писана чорними барвами" ...
агрохолдинги не потребують сетен тисяч робітничих місць !!!
достатньо декілька десятків механізаторів і обслуги !
села виздихають !

щоби протидіяти таким "хвилям турботи" Всесвітньго керівництва Світового Банку потрібна Державна програма забезпечення робочих місць для всього працездатного населення " і це має бути цілий комплекс рительно продуманих заходів !
та хто її прийматиме ПР із Януком ? які і є філією Світового банку в Україні ?
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2013, 16:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

проблема також лежить в психологічний і фізеологічній площині .
я в 2000 році приїхав до Києва - бо то місто моєї мрії . І першого ж вечора познайомився із студенткою Києво-Могилянки (зі Львова),вона була вродлива і молода ,а я вже був ,скажімо не юнак а мужчина.
і от вона висловила вимоги дівчини для чоловіка як майбутнього батька ,чоловіка , голови родини :
1 )влане помешкання ! із кількістю кв метрів достатньою для дитини
2 )дохід рівний мінімальному прожитковому рівню на трьох людей (я ,вона і дитина )
3)побутова техніка ( холодільник новий , а все інше можливе б\у)
4)меблі
5) дитячий візочок (новий !)
ви так перерахуйте непоспіхом в цінах 2000 року ...

і що тут із "неосяжних забаганок " ???
нормальні забаганки

а тепер скажіть скільки в Києві знайдеться молодиків іх таким "комплектом " ?
а який їх вік ?
може 100 ? на увесь декількамільйонний Києв !!!

Їх називають іще "золота молодь "
вони і є "генофонд Києва " - ті хто плодитимуться якщо в дупу не трахатимуться і не підсядуть на наркоту ...
така от статистика !
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мірошниченко вимагає провести комплексну перевірку впровадження пілотного проєкту "Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я та здоров'я матері і дитини"

А Мірошніченко молодець ! Так тримати ! бо тут у нас "хгозумні швейцарські дяді" почали втілювати проекти !

назва нагадує: "проблеми пересічної кінології сферичної кінноти в кубічному вакуумі"
карабін


Повідомлень: 52
Звідки: Днiпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:
Україна є перенаселеною державою , ось аргументи :

Україна не є перенаселеній державою. При площі 604 тис. кв. км. тут всього 45 млн. чол. Наприклад, у Франції при площі 550 тис. кв. км - 65 млн. чол. А у Великобританії при площі всього в 255 тис кв. км. - 63 млн. Та ж Польща при 312 кв. км має майже українську чисельність населення - 39 млн.
Зниження народжуваності веде адже не тільки до умешьшенію чисельності населення, але і його постаріння, зниження чисельності працездатного населення. Хто буде в майбутньому утримувати армію пенсіонерів? 45 млн зараз і 45 млн у 1965 р. - це різні речі. Тоді частка дітей (0-15 років) була 29%. Зараз - лише 14%. А частка людей похилого віку зросла з 4% до 14%.
Саме вимирання українців - головна наша проблема! Не вирішивши її, немає особливого сенсу займатися чим-небудь іншим!
І не треба вплутувати приватне (пеніс, Могилянка і т. д.) в дискусію! Не красить :)
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в Україні перебуваїє три основні раси :біла- нащадки аріїв(РаСа) ,мішана -сло"вяни(перважно із домінуючим білим геномом ),"чорна" - жиди і татари (хаміти і симіти)
так кого бажано щоб побільшало?бо заклики до "побільшання " незрозумілі ,з огляду на те який очікується результат .якщо нам потрібно просте арифметичне збільшення населення то заходи одні , а якщо нам потрібен якісний ривок в науці ,техніці ,технологіях, мабуть треба стимулювати іншими засобами (а то і взагалі обмежувати народжуваність ,бо там де одна дитина батьки спроможні дати освіту) якщо нам потрібно боронити територію не факт ,що збільшення чисельності призведе до свідомого бажання того ж "бидла-населення " її ,Україну ,боронити !
бо відомо ,що "патріоти жидівсього походження " вже боронили СССР і що із того сталося !

одночасно в Україні співіснують три ворожі раси ! збільшення однієї означає автоматичне зменшення інших ! Це аксіома !

так які заходи пан автор запропонує ,щоби і "недомінуючі раси " мали право на існування , шляхом природнього відтворення?

бо скажімо із природознавства відомо, що лише "домінантні альфа-самці " мають право на спарування із самицями !
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

як на вашу думку такі ,скажімо етичні питання , як то :
1)штучне запліднення
2)аборт (переривання вагітності)
3)контрацепція (запобігання вагітності)
4)проституція в усіляких формах
5)згвалтування
6)закоїння дитини в нетверезому стані
не винести на всенародне обговорення із залученням фахових людей ?

мене вже нічого не дивує , навіть коли жиди-комуніти йдуть разом із татарами ПР до церкви УКП МП , потім в синагогу ,потім в мечеть і виходячи їдуть до повій в сауну чи баню ,чи масажний кабінет ....
це все етично і нормально сприймається "св"ченим поцреархадним синодом " ... бо якби так не було "поцреархальний синод" предав анафемі тих розбещувачів .
спецслужби СБУ створили павутиння клубів розпусти із використанням сучасних інтернет технологій ,передивіться сайти секс-розваг

але "священники" заперечуючи аборт , не заперечують штучне запліднення ! навіть освячують "Клініки Репродуктивності " в котрих фактично йде бездуховне запліднення ???

то якщо чоловік запліднює жінку - то першородний гріх !
а коли жінку запліднюють в нелюдський спосіб - то "промисел господень " !!!
в тих самих клініках відбувається клонування -бездуховний конвейер запліднення !

ТАК КОГО МИ НАМАГАТИМЕМОСЯ " ПОБІЛЬШУВАТИ?
карабін


Повідомлень: 52
Звідки: Днiпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На Вашу тираду відповім коротко: Україна - країна українців! Україна - для українців! І якщо ми хочемо, щоб це було так, ми маємо, як мінімум, себе відтворювати. Тобто в середньому кожна сім'я повинна мати двох дітей. Цього поки достатньо. І підвищити сумарний коефіцієнт народжуваності до 2 з нинішніх 1,53 (лише на 25%) - цілком посильне завдання!
Головне, щоб цим питанням зайнялися національно-орієнтовані сили, а не сльота з ПР!
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2013, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

карабін написав:
На Вашу тираду відповім коротко: Україна - країна українців! Україна - для українців!
тобто ви не поділяєте мою концепцію бачення расової структури суспільства ! Ви так налякані , що навіть побоюєтеся самі собі відповісти на банальне питання :" а хто такий українець і як він виглядає "

Україна-українцям , Індо-европа -- індоевропейцям , Евразія -азіопйцям , миру -мир ,трудящим-труд,маю-май ... всі люди-- браття !

карабін написав:
І якщо ми хочемо, щоб це було так, ми маємо, як мінімум, себе відтворювати. Тобто в середньому кожна сім'я повинна мати двох дітей. Цього поки достатньо. І підвищити сумарний коефіцієнт народжуваності до 2 з нинішніх 1,53 (лише на 25%) - цілком посильне завдання!!
те саме записано в програмних документах ПР і КПУ !!!
мушу вас трохи ,збентежити ! В Україні сьогодні не існує такого як "середня сім"я " ,"пересічна сім"я " ..."середньостатистична сім"я " !!! Існують багаті , ну дуже багаті ....й бідні ,ну дуже злиденні !

і тому "типова сім"я " виглядає так : самотня жінка ,що виховує одну дитину , ... яку вона породила від "альфа -самця ...

в кого нема грошей ...обабіч дороги життя ,збирають крихти

карабін написав:
Головне, щоб цим питанням зайнялися національно-орієнтовані сили, а не сльота з ПР!
пробачте ,шановний а чого ж ви відкидаєте ПР? вони ж за вашим визначенням українці ! оті Порошенки,Бондаренки,Мірошніченки,Коновалюки ...?

національно-орієнтовні ? якої нації-раси , татари ...чи жиди ?
карабін


Повідомлень: 52
Звідки: Днiпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2013, 19:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Вільний вітер, вибачте за різкість, але ви абсолютно не вмієте вести дискусію. Оскільки ви не тільки троль, але ще й троль-невдаха :))) Я почитав ваші пости в інших розділах.
Так що не бачу сенсу дискутувати з вами!
Арріведерчі!
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2013, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

карабін написав:
Шановний Вільний вітер, вибачте за різкість, але ви абсолютно не вмієте вести дискусію.....
якщо ви здатні вести предметну дискусію , то де ваші аргументи ? а якщо ви не розуміючи самої суті проблеми намагаєтеся емоційно перемогти опонента ,то ви не переможець
Іггор


Повідомлень: 661
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2013, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:
то якщо чоловік запліднює жінку - то першородний гріх !
Сильний аргумент, і зрозуміло що не на користь церкві. Хотілося б детальніше, з посиланням на джерело інформації, звідки Ви дізналися, що природнє запліднення - першорідний гріх?
Вільний вітер написав:
а коли жінку запліднюють в нелюдський спосіб - то "промисел господень " !!!
в тих самих клініках відбувається клонування -бездуховний конвейер запліднення !
Що таке духовне запліднення, і взагалі, що таке на Вашу думку дух, і як він запліднює?
Зарані вдячний за аргументовані відповіді.
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 03:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://azbyka.ru/dictionary/04/greh_pervorodnyi.shtml

"Эта греховная порча, вошедшая вследствие первородного греха в человеческую природу, преемственно через естественное рождение передается всем людям. " пряма мова !!! через "природнє народження" !!! підчитайте там вам пояснять ...

а як вам оце ...ой хароше :http://www.verapravoslavnaya.ru/?Pervorodnyi_greh-alf#4
а вам я зауважу , ""Пророк Давид, хотя и рожден от благочестивых родителей, жалуется: «Се бо в беззакониях зачат есмь, и во гресех роди мя мати моя» (Пс.50,7),"" тобто чітко вказано,що народження ,закоїння - то "беззаконія" !!!

http://www.verapravoslavnaya.ru/?Nellas_Panaiotis__Kozhanye_rizy#4-3пряма мова
"""Св. Иоанн Златоуст пишет: "Первозданный жил в раю, а о браке и речи не было. Понадобился ему помощник - и он явился; и при этом брак еще не представлялся необходимым. Его не было бы и доселе, и люди оставались бы без него, живя в раю, как на небе, и наслаждаясь беседою с Богом; плотская похоть, зачатие, болезни чадородия и всякая вообще тленность не имели бы доступа к их душе""""

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET