•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

200 поранених на Майдані - хто винен і що робити?

Автор Повідомлення
Євген-

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сталося те про що можна було здогадатися ще на початку - біля 200 поранених майданівців розбіглися хто куди, 40 заарештованих, лишилися лише ліниво позіхаючи беркутівці. Чи можна було цього уникнути? Чи можна було виводити беззахистних людей проти озброєних псів Януковича? Чи можна було передбачити, що якщо основна маса розійдеться, то кілька десятків чергових будуть легкою здобиччю? В мене немає відповіді, але вона потрібна. Я думаю - не можна піднімати людей, не маючи хоча б мінімальної підтримки патріотично налаштованих силовиків.

Редаговано: Євген- (16 грудня 2013, 00:35)
Євген-

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=NiT0zcDA9RU#t=18
Дмитро Укр

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нужно рассчитывать только на свои силы ведь мало кто пойдет против власти из силовиков, это как никак статья. Ждем воскресенья 12 часов и будет видно что придумали лидеры оппозиции.
Євген-

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Боюсь що нічого вони не придумають. Коли Чечетов цілував Тягнибока, поздоровляючи його з днем народження, чому пан Олег не заїхав йому по морді? Чи не з руки було? Некомфортно? Чому Тягнибок перед камерами закликає беззбройних людей до повалення Януковича, замість того щоб десь на Західній Україні по-тихому домовитись з одним - двома танковими комбатами? Адже армії втрачати нічого - Янек і її вже добиває. Я вважаю "Свобода" повинна взяти на себе частину відповідальності за кров людей, яких кидає беззбройними на беркут.
Дмитро Укр

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Наверное потому что он не хочет крови, это самые крайние меры. Ведь в этих брязгах не пострадает янукович или его сын, а обычные люди...

[Ми спілкуємось українською. Попередження. Адміністрація.]
Мічений

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як на мене, то
Всі на Майдан! Формування уряду народної довіри!
1. Зняти всі кошти з банківських рахунків, якщо є.
2. Мінімізація витрат - їжа по мінімуму.
3. Допомога батькам, сусідам.
4. Всеукраїнський страйк. Хто йде на роботу той підтримує ФАШИСТСЬКИЙ (сімейний) режим Яничари.
5. Законне блокування всіх магістралей за європейським зразком. 100 чоловік на переході 100 на готові і відпочинку.
6. 3 доби режиму на добровільний відставку саморозпуск.
Основне позбавити ресурсів режим. Бюджет без поточних надходжень це дірка від бублика. "Стіна" режиму без зарплати з наших кишень купа голодних яничар. Самі вони їх не прогодують більше місяця.
І перший крок уряду народної довіри ЛЮСТРАЦІЯ! Три К + Я!

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Євген- написав:
Я вважаю "Свобода" повинна взяти на себе частину відповідальності за кров людей, яких кидає беззбройними на беркут.

Ви, дядьку, цими словами справляєте враження ідіота.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Євген- написав:
Я вважаю "Свобода" повинна взяти на себе частину відповідальності за кров людей, яких кидає беззбройними на беркут.

Ви, дядьку, цими словами справляєте враження ідіота.

На Майдані відбулася зрада, про що щойно повідомимив Зорян Шкіряк. Незабаром почуємо подробиці, хто з тих "ведучих без політики" що зробив уночі.
Дмитро Укр

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Заблокувати рух це дуже добра ідея, щоб вони не змогли потрапити на "роботу".
Мічений

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.abc-people.com/data/franko/tvo1.htm
Іван Франко
КАМЕНЯРІ
Я бачив дивний сон. Немов передо мною
Безмірна, та пуста, і дика площина,
І я,прикований ланцем залізним, стою
Під височенною гранітною скалою,
А далі тисячі таких самих, як я.

У кождого чоло життя і жаль порили,
І в оці кождого горить любові жар,
І руки в кождого ланці, мов гадь, обвили,
І плечі кождого додолу ся схилили,
Бо давить всіх один страшний якийсь тягар.

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."

І всі ми, як один, підняли вгору руки,
І тисяч молотів о камінь загуло,
І в тисячні боки розприскалися штуки
Та відривки скали; ми з силою розпуки
Раз по раз гримали о кам'яне чоло.

Мов водопаду рев, мов битви гук кривавий,
Так наші молоти гриміли раз у раз;
І п'ядь за п'ядею ми місця здобували;
Хоч не одного там калічили ті скали,
Ми далі йшли, ніщо не спинювало нас.

І кождий з нас те знав, що слави нам не буде,
Ні пам'яті в людей за сей кривавий труд,
Що аж тоді підуть по сій дорозі люди,
Як ми проб'єм її та вирівняєм всюди,
Як наші кості тут під нею зогниють.

Та слави людської зовсім ми не бажали,
Бо не герої ми і не богатирі.
Ні, ми невольники, хоч добровільно взяли
На себе пута. Ми рабами волі стали:
На шляху поступу ми лиш каменярі.

І всі ми вірили, що своїми руками
Розіб'ємо скалу, роздробимо граніт,
Що кров'ю власною і власними кістками
Твердий змуруємо гостинець і за нами
Прийде нове життя, добро нове у світ.

І знали ми, що там далеко десь у світі,
Який ми кинули для праці, поту й пут,
За нами сльози ллють мами, жінки і діти,
Що други й недруги, гнівнії та сердиті,
І нас, і намір наш, і діло те кленуть.

Ми знали се, і в нас не раз душа боліла,
І серце рвалося, і груди жаль стискав;
Та сльози, ані жаль, ні біль пекучий тіла,
Ані прокляття нас не відтягли від діла,
І молота ніхто із рук не випускав.

Отак ми всі йдемо, в одну громаду скуті
Святою думкою, а молоти в руках.
Нехай прокляті ми і світом позабуті!
Ми ломимор скалу, рівняєм правді путі,
І щастя всіх прийде по наших аж кістках.

1878

Ъм було значно важче. Перед нами вже не скала, а лиш купка гнид які тримаються за гроші.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Те що відбулося на Майдані - готувалося заздалегідь і є пробою сил для подальшого наступу зеківсько-мінтовської влади на демократію.Не треба забувати що Янукович і ПР це московські ставленики . Вони діють за сценаріями розробленніми в інституті марксизму-ленінізму при Цк КПРС раніше Комінтерн(яка назва зараз - не знаю).Ця інституція радяснського Союзу була,є і діє.І ні на краплину не сумніваюсь,що подальший розвиток подій ,розроблених у цій установі передбачає втручання Москви з вводом військ на территорію нашої країни. Як не прикро але треба зауважити - офіційна влада нашої країни в їх руках. І вони її без великої крові не віддадуть.Мирний перебіг подій був можливий до весни 2009року.
Слава Україні!
Мічений

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Героям Слава!
Якщо не скинемо Я, то буде міжнародна ізоляція України. Про то вже давненько пишуть експерти, що Я йде по шляху Лжкашенкі. Не йде, а ведуть. Мєдвєдчук замінить Льовочкіна або хАзарова.

Редаговано: Мічений (30 листопада 2013, 12:30)
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ці події були очікуваними і є остаточною відповіддю тим, хто піснями і танцями намагався щось довести бандитам. І що тепер скажуть дуже аполітичні мудрагелі, які гавкали на Юрка Михальчишина у Львові?

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
І що тепер скажуть дуже аполітичні мудрагелі, які гавкали на Юрка Михальчишина у Львові?

Далі будуть гавкати і дорікати, що залишили беззахисних на Майдані.

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стало зрозуміло, що брутальна брехня і дибілізм "беркутівців", поєднаний з цинізмом і безкарністю, за чим стоїть кліка януковичів і янусів, не звертає уваги на наші вимоги, так як їх корупції пересилює всі розуміння громадян. Проти грубої сили треба протиставляти вишколену, патріотичну міць, але також озброєну до зубів. Тільки тоді, коли будуть лежати і просити милосердя ці виродки у залізних латах, і безмозглих головах, догадаються, що вони творять.
Взагалі, потрібно всіх "беркутівців", разом із Захарченком, притягнути до кримінальної відповідальності і дати мітлу.
Чи бив би він своїх дітей і внуків так, як знущаються "беркутівці" над освіченими патріотами"!? Дасть Господь і до тебе добереться караюча рука закону!
Слава Україні!
Слава Господу Богу!
Ідімо люди до святинь і замовмо панахиду по януковичах! Іншого виходу я не бачу.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,